Opinie o Kreativia Sp. z o.o. Sp. K w Przeźmierowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kreativia Sp. z o.o. Sp. K. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kreativia Sp. z o.o. Sp. K o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kreativia Sp. z o.o. Sp. K w Przeźmierowo

Siwy

Witam.Jakie są wasze opinie o stanowisku monter maszyn technicznych ? Dziś dostałem telefon od firmy zapraszają mnie na rozmowę. Pozdrawiam.

Dtp Kacper

Czy grafik tu jest w stanie się rozwinąć? Nauczyć? Jaki sprzęt? Zmiennicy? Szkolenia? W jakich językach grafik działa? Jakie jezyki znają graficy ?

DPD Ryszard
@Dtp Kacper

Graficy znają wszystkie języki świata, w tym najważniejszy, zero-jedynkowy.

Inzynier germanista

Czy polecacie tu prace? Inzynier germanistyka Jakie możliwości rozwoju? Wynagrodzenia?

Mikołaj dtp

Jest dużo dtp inżynierów? Luźna atmosfera fair zarobki?

@Mikołaj dtp

Atmosfera była ok. Podkreślam słowo była.

Alfred
@Mikołaj dtp

Inżynier DTP? Kto to taki? To coś na wzór: Profesor EPnF (exportu plików na frezarkę)?

Kamil

Atmosfera w firmie jest fatalna. Wszystko za sprawa nowej kadry zarządzającej. Kiedyś naprawde dobrze się pracowało.

@Kamil

Niestety ale masz rację. Atmosfera się popsuła, ludzie chodzą sfrustrowani. Jest to spowodowane przez kadrę zarządzającą oraz przez nową lokalizację produkcji i panujący tam chaos.

Max

Dajcie im chwilę czasu. Byłem, widziałem. Jest spora przestrzeń i sporo sprzętu, do tego nowe maszyny. Potrzebują chwili, żeby to poukładać.

Gamgol

Sflustrowany to Ty chyba jesteś. Nie umiesz przyjąć zmian. Mi się tam dobrze pracuje????

Firma Kreativia Sp. z o.o. Sp. K prowadziła rekrutację na stanowisko Szwaczka. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Pracowałem na okresie próbnym ze stawka taka jak teraz na umowie (niską) Żadnych podwyżek.Dziwne zasady podejścia do pracowników lub zupełny ich brak. W firmie rządzi kierownik,który skrupulatnie dąży do zwalniania się pracowników. Szkoda,ze tak łatwo dają ludziom odchodzić bo naprawde jeśli chodzi o produkcje to bardzo dobrze się pracowało.

Ty

Zgadzam się z tą opinią w 100%. Ludzie na produkcji są świetni i pełni poświęcenia żeby firma się rozwijała, jednak ostanie posunięcia w kadrze zarządzającej powodują to, że wielu dobrych i wieloletnich pracowników coraz częściej myśli o zmianie pracy, a atmosfera w pracy jest gęsta. To nie jest taśma produkcyjna, tu nie da się przenieść w 100% metod zarządzania, zwyczajnie się to nie sprawdzi.

Operator

Ogólnie tragedia. Wyzysk pracownika. Ugadujesz się na pensje np. X i zostajesz z o tysiąc niższa z okresu próbnego. Nie polecam.

Gupek
@Operator

Ale (usunięte przez administratora)100 osób pracuje tutaj i większość znam. Nie gadaj głupot

Inż
@Operator

Jesteś pewny? Czy przychodzisz do konkurencji j dlatego tak piszesz ?

Sylwia

Czy jest lepiej ? Co.obiecują, że ktokolwiek w ogóle chce zacząć dla nich coś robić?

Trinity
@Sylwia

Osobiście nie narzekam...pracuje już kilka lat w Kreativii uważam że można się tu dużo nauczyć,a i bardzo dobrze zarobić jeśli tylko się chce pracować ...dla leniuszków ;) miejsca tu nie ma

Simon

Zacznijmy od pozytywów: wypłata w terminie, kwota taka na jaką byliśmy umówieni, próbują zmieniać te najgorsze elementy układanki (przez choćby degradację Łukasza) i... to by było na tyle. Atmosfera w pracy raczej jako donosicielsko - tajniacka. Grono (coraz mniejsze) ludzi od lat kolegujących się z Bartkiem, które uwielbia filozofię szeptania i zamkniętych drzwi. Bardzo niejasna polityka firmy odnośnie realnych wymagań, ustawiczna zmiana planów sprzedażowych, wieczne problemy z dotrzymaniem jakości (chociaż Arek robi co może, ale pewnych rzeczy chyba nawet on nie przewalczy), fatalna komunikacja między biurem, a produkcją. Brak jakichkolwiek benefitów, łącznie z tym, że jak pojawił się ekspres do kawy, to na samą kawę była robiona zrzuta pracowników - ten kto wrzucił do puszki, miał prawo pić kawę. Podsumowując, jeśli chcesz się gdzieś na chwilę zaczepić, masz gdzieś jakość pracy oraz lubisz otaczać się fałszywymi ludźmi, to Kreatvia jest właściwym miejscem.

@Simon

Fałszywi ludzie - kogo masz na myśli? Ogół pracowników? To chyba nie do końca sprawiedliwa ocena.

MON
@Simon

Masz wiele racji, problemy z komunikacją, na produkcji czy zamknięte drzwi do szefa (choć nie zamknięte dla ludzi) Są też fałszywi ludzie choć na szczęście dla nas pracowników to są wyjątki. Ciekawe czy tym wyjątkiem nie jesteś właśnie ty!

Patryk
@Simon

W pełni się z Tobą zgadzam. Fałsz, obłuda, masz poczucie, że nie wiesz czego możesz się spodziewać w tej firmie, ani jak długo popracujesz. Wszystko bardzo szybko się zmienia, również pracownicy. Ląduja jak brudy w koszu. Jest nowe ogłoszenie, szukaja kolejnego jelenia na kilka miesięcy do pracy: (usunięte przez administratora)

Sposób zarzadzania
@Patryk

Kto zarządza tym? Jest jakiś dyrektor?

Poziom

Czy zarządzający mają wysoki poziom kultury osobistej? Średni? Niski? Żaden? Mają wykształcenie? Wiedzę? Znają jakiś język?

Anka Aniusia

To wzorowa firma? Jest doskonale? Załoga jest idealna? Szkolenia są darmowe? Studia podyplomowe sa dofinansowywane? Są darmowe obiady? Atmosfera jest fantastyczna? Dzięki komu tak jest?

Adrian CNC ten przed Adrianem

Hejka najpierw chciałem pozdrowić P.Bartka (byłego mojego szefa) Wojtka Dyrektora ,Jarka do spraw technicznych , Dawida Darka Przema(od Golfa gT) I Lukasza grafika ^^ ogóle pracowałem tam dwa lata (odszedłem bo wyjechałem za granice^^ )firma (usunięte przez administratora) rozwojowa normalne umowy Szef daje szanse rozwoju wiara spoko , atmosfera miła nie ma żadnych komplikacji , jest problem wszyscy ci pomogą nie słuchajcie tej wiary co ty głupoty wypisuje ^^ gorąca poleceń ^^ nie pindolic się Atakować bo naprawdę ciekawe tam rzeczy się tworzy produkuje robi i nie wiem jak to nazwać ~~ ogólnie luzacko

Agnieszka

Witam wszystkich...czy praca krawcowej w firmie jest ok? Jakie zarobki? Widze wyszło ogłoszenie.Macie jakieś info?? Plisss

Kandydatka

Pracownik musi być tani? Czy dobry? Pracownik to tylko koszt? Ile osób się przewinęło w przeciągu 6 miesięcy? Dlaczego tyle osób odeszło? Czy są tu osoby pracujące powyżej 12 miesięcy? Styl zarządzania? Poziom kultury osobistej?

Swiado

Cześć Tyle opinii ile ludzi Jaki poziom wykształcenia ma zarząd? Jakie zna jezyki? Co potrafi? Czy pracownik jest szanowany doinwestowany ?

Nie

nie jest, jest tragicznie

potencjalny

Witam, pojawiło się ogłoszenie o pracę na planistę produkcji - ktoś się zwolnił czy zwolnili? Co można powiedzieć o pracy "za biurkiem" w tej firmie jeśli mogę Was prosić o opinie?

Zosia
@potencjalny

Idź na stragan zapytaj to tyle samo się dowiesz co na Goworku

Obecny Pracownik
@potencjalny

Poszukiwania nowych pracowników w dziale Planowania - spowodowane je rozrostem firmy. Obecna ilość osób na planowaniu ma za dużo pracy.

Natalia

Co sądzicie o tym miejscu? Styl zarządzania? Kultura osobista?

K.
@Natalia

Jest całkiem dobrze, zawsze można się do czegoś przyczepić, ale chodzę do pracy z przyjemnością

Munek

Skoro tak źle i nie dobrze to co was tu trzyma? Praca od reki w każdej branży. Chyba mało gdzie pracowaliście. Ja już kilka firm obskoczylem. W każdej firmie można się czegoś doczepić. Wolę czasami poczekać kilka dni na wypłatę i pracować w dobrych warunkach z dobrą wypłata niz pracować u kogoś kto ci caly czas na rece patrzy. Robie to co muszę i nienarzekam. A jak przychodzisz do pracy zeby sie nienarobic a zarobic to nie dziw sie ze ci zle.

Karol
@Munek

No właśnie - nic nas nie trzyma i dlatego wielu już tu nie pracuje. Z tą dobrą wypłatą i warunkami, to kolegę poniosła fantazja. W takie upały nie można spożywać za dużo napojów wyskokowych.

Tak
@Munek

Jest blisko do Niemiec Co trzyma Jakby było niezbyt każdy byłby jusz w niemczeh Nie mówcie że jest zle bo nie jest

Obecny Pracownik Produkcji
@Munek

W obecnej sytuacji po przepracowaniu ponad pół roku mogę uznać wcześniejsze opinie które pojawiają się na tym portalu za mijające się z prawdą. Wypłatę ani razu nie dostałem z opóźnieniem - wręcz przeciwnie zazwyczaj 2/3 dni wcześniej. Podwyżki płac są - dostałem tyle ile oczekiwałem za pełnioną posadę. Minusem firmy jest brak miejsca na hali produkcyjnej i to ogromny problem względem komfortu na stanowisku. Aneks do umowy co prawda był na czas pandemi jak w większości polskich firmy (nawet większych niżeli kreativia) - ale owe aneksy już nie obowiązują. Atmosfera w firmie jest dobra - w porównaniu do poprzedniej drukarni w której pracowałem. Czego oczekuje Dyrektor Produkcji od pracowników? To głównie zaangażowania w pracę i sumienne jej wykonywanie. Czego niestety nie widać u paru pracowników. Rotacja jest chodź nie jest ona jakoś mega duża. Dla mnie wybranie tej firmy nie było niewypałem - ale też nie jest sukcesem zawodowym, jednakże czas pokaże bo firma zmienia się powoli na lepsze.

Martyna

Na Pracuj.pl pojawiła się oferta pracy jako opiekun klienta z językiem angielskim. Przeryłam całe forum gowork Kreativii i nie widzę różowo współpracy z tą firmą. Czy byli i obecni pracownicy mogą opisać jak się pracowało i pracuje w tej firmie. Nie widzę tej firmy w jasnych barwach, po tym co można się tutaj dowiedzieć. Obawiam się, że jest to jedna z tych firm, które lubią robić ludzi w konia, mydlić oczy pięknymi sloganami, a rzeczywistość jest zupelnie inna. Proszę o pomoc.

Fakt
@Martyna

Moja droga, to nie jest miejsce gdzie znajdziesz to czego szukasz czyli rzetelnych opinii. Ale szczerze no nie wiem czy ich w ogóle szukasz :-(

Aga

Chcę podzielić się opinią na temat działu zakupów firmy kreativia. Pracujaca tam Pani M. to chyba najbardziej bezczelna osoba z jaką tylko można współpracować. Do Pani nie dociera informacja że nie każdy siedzi przed komputerem 24h i czeka wyłącznie na to aby odpisać na wiadomość oraz to że forma kontaktu email NIE JEST formą komunikacji bezpośredniej. Bo nie w ten sposób traktuje się kontrahentów którzy wspierali firme w najcięższym okresie COVID-19 i jako jedyny na rynku byliśmy w stanie dostarczyć zamówiony produkt który był całkowicie niedostępny. Kompletny brak poszanowania dla pracy i wysiłku oraz całościowa nie umiejętność czytania ze zrozumieniem. Pani podczas robienia zakupów akceptuje regulamin po czym nie zauważa że zamówienie odrzucone jest z powodu złamania właśnie tego regulaminu którego nie przeczytała. Ponadto pisanie negatywnych opinii w internecie na temat firmy z powodu własnego błędu jest na żenująco niskim poziomie. Wezwana z prośbą o usunięcie komentarza nawet nie raczyła odpisać. Poprosiłam naszych współpracowników o podzielenie się opinią na temat tego działu a w szczególności tej kobiety tak aby zrozumieć jak wiele osób otrzymało kopniaka za swoje starania. Czytając jednak to forum widzę że problem leży o wiele głębiej. Tak czy siak całkowicie odradzam współprace z tą firmą ponieważ cechuje ich wysoka niekompetencja.

Zostaw merytoryczną opinię o Kreativia Sp. z o.o. Sp. K - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w Kreativia Sp. z o.o. Sp. K?

Zobacz opinie na temat firmy Kreativia Sp. z o.o. Sp. K tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kreativia Sp. z o.o. Sp. K?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kreativia Sp. z o.o. Sp. K
1.3/5 Na podstawie 1971 ocen.

Kreativia Sp. z o.o. Sp. K