Opinie o CGS drukarnia sp. z o.o. w Mrowino

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CGS drukarnia sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CGS drukarnia sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CGS drukarnia sp. z o.o. w Mrowino

Samuel Gruszka

Bardzo dobry pracodawca, zaangażowany społecznie, skupia wokół siebie ludzi z pasją, dba o Polskę

Izabela Nowy wpis

Hej, na stronie internetowej czytałam, że CGS potrzebuje nowych pracowników :) Można podsyłać swoje CV mailowo. Od jakiego stanowiska może zacząć w firmie osoba bez doświadczenia? Czy można liczyć na przyuczenie?

Samuel Gruszka

Wanda Nowy wpis
@Samuel Gruszka

Co dokładnie masz na myśli, że pracodawca dba o Polskę? W jaki sposób to robi? Chciałabym wiedzieć, jak traktuje pracowników, jakie stwarza warunki zatrudnienia? Może wiesz, czy CGS szuka teraz nowych osób do pracy.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie CGS drukarnia sp. z o.o.?

???? Nowy wpis
@Pytanie

Pytanie brzmi czy tym liderem zostaniesz w CGS a ludzie będą cię traktować tak jak Ty ich traktujesz

Zaintetesowana Nowy wpis
Kandydat

Czy w CGS jest dział konfekcji i czy warto podjąć pracę w tej firmie?

pomocnik introligatora
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja była świetna, spotkanie się odbyło w salce konferencyjnej z udziałem dyrektora i człowieka z HR. Krótki zestaw pytań na temat przebiegu zawodowego, kilka odprężających na temat ogólny, podanie ręki i rozpoczęcie pracy na drugi dzień.

Pytania

O pracy, poprzednie firmy i różne.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

?

Czy w firmie jest okres próbny ?

Sergeant

Jeszcze jedna rzecz...Dla ,, Panów" niezadowolonych z obecnej władzy...Mam pytanie....Skoro tak Wam zle to dlaczego dwa lata temu jak rozdawano 500+ staliście od 3.00 w nocy pod urzędem i żebraliście monetki na Wasze pociechy????W urzędzie głosowaliście i tak na obecną władzę a koledze na maszynie płakaliście na rząd...Pewnie trzeba gadać tak jak cały Poznań gada zeby wchodzić innym w d....e.... Cieniasy i Mazgaje

Drukarz

Fajnie że szef walczy z tą zakłamaną władzunią. Zwłaszcza z tymi oszustami z telewizji. Myślałeś że coś tym wpisem uzyskasz. Chyba cię beret uwiera :)

Anonim
@Drukarz

Panie @pracownik i drogi panie @drukarz skąd pomysł, że wpisu dokonał zwolennik PIS? Może warto poznać inną twarz waszego szefa. Jak i co myśli o ludziach szczególnie tych których sam zatrudnia. Wszystkie wpisy poniżej to też wymysły pisowców? A tak wogóle Panie szefie jaki sens jest podszywać się pod pracowników i odpowiadać anonimom. Podobno Ci to wisi ;)

Drukarz
@Anonim

To dość proste. Bo go obserwujemy w „serwisie Twitter”. My nie takie głupie jak panu Anonimowi z telewizora się wydaje :) Tu Wielkopolska a nie Lublyn ...

Anonim

Pan szef ciągle myśli, że to pracownik tvp pisze. Niezłe ego ma pan szef. Anonim to nick panie szefie tak jak "@ubawiony ta gadunia" lub "@rozbawiony tymi frustratami" prawda panie szefie ;)

Aro

Umowa o pracę czy zlecenie tutaj?

tomek

obecnie jest rekrutacja na stanowisko jako Operator maszyn falcujących, zastanawiam się jeszcze czy nie wiecie jak można u nich inaczej zarobić, czy zdarzają się na przykład nadgodziny?

radek

Zainteresowany
@specjalista

Tzn ile ?

Karolina

@HS, czy możesz napisać coś więcej na temat organizacji pracy w CGS drukarnia sp. z o.o.? Jeżeli posiadasz wiedzę na temat ustalania grafiku, czy wynagrodzenia za pracę na nocnych zmianach, to warto napisać o tym na forum. Informacje tego typu będą pomocne dla innych użytkowników i usprawnią proces rekrutacji.

Praca

Witam. Na czym polega praca na produkcji/operator? Mam doświadczenie w drukarni. Chciała bym podjąć pracę? Może jakieś opinie? Praca jest na 2 zmiany?

HS
@Praca

Praca jest na 3 zmiany. Praca na produkcji myślę że jest taka sama jak w innych drukarniach drukujących offsetem.

Karolina

@życzliwy Skąd wynika taki wpis? Pamiętaj, że udzielasz się na publicznym forum, którego celem jest czerpanie informacji o potencjalnych pracodawcach. Wszystkie wpisy obrażające kogoś bądź zawierające wulgaryzmy - mogą zostać usunięte. Zasady użytkowania forum zostały spisane w regulaminie https://www.gowork.pl/regulamin @Igor A czy już zdecydowałeś się na pracę w CGS drukarnia? Napisz coś więcej.

Igor

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Zaskoczony jestem niektórymi wpisami

życzliwy

CGS-(usunięte przez administratora) po za miastem

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w CGS drukarnia sp. z o.o. i może wspomóc osoby poszukujące pracy?

Karolina

@:D to dość poważne oskarżenie w stronę CGS drukarni. Z tego względu powinieneś to jakoś udowodnić, bo takie niepotwierdzone informacje, które obrażają jedną stronę według regulaminu forum nie mogą "wisieć" na forum.

Trosberg

Szkoda że nie dopisałeś że kolega powinien wylecieć dyscyplinarnie za wałki w logistyce i tylko dlatego że jest z rodziny jednego z szefów, został tylko zwolniony. Do reszty nawet się nie odnoszę, bo to szowinistyczny stek bzdur tylko obrazujący jakim palantem jesteś :)

Trosberg

Ciekawe to co piszesz. Nie pisałem nic o wałkach z firmą transportową ... a teraz już wiem. Masz coś jeszcze do dodania?

Trostberg

Ja nie słyszałem akurat tego. Słyszałem za to o innych wałkach. To bardzo dobrze że ten twój kolega zajmuje już się czymś innym niż pracą w naszym zakładzie.

Trostberg

Jak ty się meczysz w tym zakładzie drogi szefie. Może pojedziesz z nimi do tej kosmetyczki albo do fryzjera. Sporo musiałeś stracić na tych zmianach skoro takie pierdoły wypisujesz.

Karolina

@pracownik opisujecie jakieś działania jednej osoby w firmie CGS drukarnia. Nie na tym polega forum. Powinniśmy się skupić na opisywaniu pracy w firmie, warunków zatrudnienia. To interesuje innych użytkowników forum.

TEZ PRACOWNIK

A JA JESTEM BARDZO ZADOWOLONY!!

CHIHUAHUA
@TEZ PRACOWNIK

Zadowolony bo ? Się podlizujesz przełożonym ( tz.KABEL )

TEZ PRACOWNIK
@CHIHUAHUA

To popracuj troche w budowlance !

:D

@karolina - układy:)

Karolina

@specjalista czyli zarobki w CGS drukarni są uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia? Im większą wiedzę ma specjalista to może liczyć na większą stawkę, tak? To dlatego inni na forum narzekają na zarobki, bo nie są dobrymi specjalistami? Co trzeba mieć, żeby takim być?

Zostaw merytoryczną opinię o CGS drukarnia sp. z o.o. - Mrowino

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

CGS drukarnia sp. z o.o.