Opinie o CGS drukarnia sp. z o.o. w Mrowino

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CGS drukarnia sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CGS drukarnia sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CGS drukarnia sp. z o.o. w Mrowino

wojtek

powiem szczerze, że jest wiele innych lepszych drukarni w okolicy gdzie docenili byłego cgsowca. polecam sie rozejrzeć

Ona

Witam. Ktoś się zatrudnił w Drukarni CGS ostatnio przez Agencje? Chciałam zapytać o opinie, atmosferę w pracy i co się robi. Pozdrawiam

saduś

tak na prawde to cgs specjalizuje sie w roznego rodzaju drukach, ostatnio sprawdzalem ich oferte bo potrzebowalem informacji na temat cen i maja nawet calkiem konkurecyjne ceny. mam nadzieje, ze jest mi ktos w stanie opisac jak wygladalo jego zamowienie i czy byl zadowolony z uslug cgs introligatornia

@saduś

Nie polecam, druk marny,plamy , zabrudzenia itp, wykonana jakość prdukcji jeszcze gorsza :) oszukiwanie klienta na maksa pozdrawiam - pracownik cgs :)

Rozbawiony tymi frustratami.
@pracownik

Misiu kolorowy, w lutym instalacja maszyny UV więc o te mityczne zabrudzenia nie musisz już się obawiać :-)

Hehe
@Rozbawiony tymi frustratami.

Nie zmienia to faktu że do tej pory ,,wciskaliście"ten syf swoim klientom:) jedna maszyna nowa a o pozostalych pomilczymy ;)

Hehe
@Rozbawiony tymi frustratami.

tomek

jasne, że dobrze byłoby, żebyś sam do nich zadzownił i zapytał co i jak.. ale jeszcze wydaje mi się, ze dobrym pomysłem byłoby już zaplikowanie do nich, bo wiesz ile ofert pracy teraz jest dookoła i ilu chętnych na jedno miejsce. rynek pracy niestety nas nie rozpieszcza tak naprawde, więc warto już działać.

iujk

Czy myślicie, że warto wysłać maila (ewentualnie zadzwonić) do tej firmy z zapytaniem czy proces rekrutacyjny jest już zakończony, czy lepiej czekać cierpliwie, a może po prostu przyjąć, że proces rekrutacji na to stanowisko się już zakończył? jak to jest w tej firmie dziekuje za odpowiedz pozdrawiam serdecznie wszystkich

rafi

Całkowita racja! Nie twierdze, że CGS to jakaś szczególnie ZŁA firma na tle innych (wszyscy kradną kasę, wszyscy oszukują pracowników itp.) niemniej chyba lepiej sobie dać spokój z tym grajdołem... chyba, że jesteśmy do muru przyciśnięci... to na chwile można tam coś zrobić

Ewju

Sam dodam od siebie opinię na temat tej firmy. Pracowałem na introligatorni jako zwykły pomocnik, woziłem palety, zbierałem książki z taśmy, zgrzewałem paczki z prasą, książkami, podręcznikami, woziłem do krajaczy papier, do drukarzy itd. Moja wypłata to minimalna pensja. Stawka podstawowa to 8 zł netto plus 10 procent premii. Czyli 8.80 zł za godzinę. Nadgodziny liczone po tej stawce (żadne 50% za dwie nadgodziny i 100% za kolejne) co jest zwykłym oszustwem karno-podatkowym. Firma robi naprawdę spore przekręty na tych składkach, jestem pewien, że gdyby ZUS i US zrobiły pełną kontrolę to z tych kar właściciele nie wygrzebaliby się do końca życia. Praca jest praktyczne całą dobę, na trzy zmiany, sobota i niedziela również, jak nie chcesz przyjść to krzywo patrzą. Ta firma to kompletne nieporozumienie, nie będzie przesadą kiedy powiem, że to tak naprawd (usunięte przez administratora) Poważnie! Atmosfera wśród pracowników (pomijając drukarzy czy operatorów maszyn którzy mają całkiem przyzwoite stawki) jest w miarę dobra tylko najgorsza jest kadra kierownicza, zmuszanie niepełnosprawnego pracownika do ciągnięcia palety która waży przeszło pół tony gdzie to łatwo o uraz kręgosłupa. Miałem cierpką przyjemność tam pracować ale na szczęście tylko kilka miesięcy i powiem, ze to była moja najgorsza praca w całej mojej dotychczasowej karierze zawodowej. Lepiej już w McDonaldzie kanapki robić bo przynajmniej czysto i ekipa często świetna.

Staszek

@gibon, mam ten sam problem, jedynie napisałem co mi sie spodobało w CGS szukając o nich informacji liczac, że jakis pracownik to skomentuje. Tez szukam u nich pracy, byłoby miło gdyby ktos coś konkretnego napisał.

DanceBoy

Wypłata jest na czas -jedyna rzecz która jest dobra w tej firmie... A no i , że masz umowę...A jeśli chodzi o zarobki i zmuszanie do nadgodzin.... żeby chociaż za nadgodziny płacili więcej ( to wierzcie Mi ludzie by przychodzili z chęcią,a tak to przychodzą bo się boją o pracę)i pracują "za darmo" w weekendy-bo taka jest prawda (bez żadnych dodatków...) Nie mogę pisać więcej bo dość dużo tego jest np. na temat " brygadzistów zmianowych" którzy potocznie nazywani są "pieskami"...Powiedzmy wprost kobiety w tej firmie nie są szanowane, są jak popychadła.............

...

...wypowie się ktoś, jak się pracuje z ludźmi od [usunięte przez moderatora] (słyszałam, że większość stamtąd przyszła), i jacy są kierownicy?

fiorella

te cztery dodatkowe godziny liczone sa po tej samej stawce co zwykłe 8 ;) zero dodatku:)

denis

witam wtrace sie troche w temat wypowiem sie iest to firma jak wiele co istotne na prace i place nie morzna narzekac jesli ktos twierdzi ze malo placa niech idzie do ochrony tam jest 3.5 h oprucz stania nic sie nie robi powracajac do tematu firmy brutalnie potraktowali moja znajoma a mianowicie kiedy urodzila dziecko a w trakcie skonczyla sie umowa nawet nie byli sklonni poinformowac ja ze zostaje zwolniona a byla jednym z lepszych pracownikow bylo zostac dluzej po godzinach nie robila problemu kadry to powinny docenic i odczekac te 6 miesiecy asz powruci lub zapytac w prost jej czy chce dalej pracowac oczywiscie to jest moja opinia i moje zdanie pozdrawiam wszystkich wlacznie z zarzadem

?

powiem tak kierownicy są super i bardzo serdecznie ich pozdrawiam ale pozytywów na tym będzie koniec jak chcesz dużo zarobić i możesz cale dnie i noce spędzić w pracy to jest miejsce dla ciebie jednak jeśli myślisz ze po ośmiu godzinach wyjdziesz do domu to nic bardziej mylnego praca jest po 12 godzin dziennie cały tydzień z weekendami włącznie niema socjalnego ani dodatków za nocki ani godziny nadliczbowe ludzie jak to ludzie są różni i podłużni jedni fajni inni mniej wnioski wyciągnijcie sami

rowniez pracodawca

trafiłem na to forum przypadkiem.Nie jestem w zaden sposób zwiazany z firmą CGS. Przerażajacy jest poziom niektórych wypowiedzi,jak i ich agresywność. Mam wrazenie,że pracownicy zawsze maja poczucie niesprawidliwości i chcieliby partycypować w zyskach firmy nie ponoszac kosztów,ryzyka i trudu jej tworzenia. Kazdy ma prawo do spóbowania własnych sił w biznesie ale to droga długa i wyboista i nie zawsze zakończona sukcesem. ale o tym żaden pracownik nie myśli. Tak samo,jak nie przejmuje sie tym skąd biora się pieniądze na wyplate.Podejmując prace przyjmuje się okreslone warunki i już.Inna droga jest proba wlasnych sił.Wszystkim życze powodzenia.

zatroskany

Wszyscy przedpiścy nie mają pojęcia o czym się wypowiadają!!! Sądzicie może nieroby, że BMW są za darmo? Sadzicie może roszczeniowcy, ze wakacje w USA same się finansują??? Bylibyście radzi, gdyby szefostwo CGS płaciło wam uczciwie i nie mogło jechać na wymarzone wakacje na innym kontynencie? Czym byście się chwalili rodzinie jak nie wystrzałowymi szefami??? Zastanówcie się! Apeluję do was!!!

szef

Chłopie po co ty dyskutujesz z proletariatem? Myślisz, że coś zmienisz? Jak moim ludkom się coś nie podoba, to cytując brygadzistki "torybka i do domu". Mnie wystarcza obserwowanie jak się miotają, bo się auto popsuło, dziecko chce na podręczniki albo lodówka po babci umarła. Te ich dramaty to jest cyrk. Niech plują za plecami. Muszą odreagować żonę, która żyć nie daje bo głupek nie może zarobić na to, czy na tamto.

freak

ta,zwłaszcza jak się Pan odgrażał że cytuję " na zbity ryj z pracy wyrzuci" hehe ,chyba jakaś amnezja dopadła:)

ózekJ

Zgoda! Zdradz jednak jakie tego przyczyny. Np. Szef czytal w gimnazjum Lalke a robol byl w tym czasie na wagarach? Bo chyba wiecej by jumać ZUS nie trzeba co?

też szef

Zerknąłem sobie na to forum i wiem jedno - robol będzie zawsze robolem. Śmieszy mnie przekonanie robola za pięć złotych, że od szefa różni go tylko to, że szef ma a on nie. A prawda jest taka, że od najgłupszego szefa nadal dzieli cię pajacu przepaść intelektualna. Tylko szkoda twoich dzieci gdy płaczą w markecie bo tata nie kupi zabawki. A nie kupi bo jest za głupi żeby na nią zarobić.

szef

info prawne - 2013-04-22 17:01:57 szef - 2013-04-21 21:54:36 Ja miałem też takiego związkowca u siebie. Trochę bruździł ale inspekcja też ludzie. Efekt jest taki, że już 3 rok jest bez pracy. Jak jakąś znajdzie to dzwonię sobie do właściciela i opowiadam moją smutną historię. Zawsze działa. To działa do czasu aż dostaniesz wyrok sądowy za zniesławienie i sie w paputy nie zmieścisz jak zapłacisz odszkodownie Nie strasz, nie strasz bo się [usunięte przez moderatora], cwaniaczku. Pozwij, wpłać vadium i jeszcze wygraj. Lubię takich (usunięte przez administratora) co szabelką walczą w domu zza monitora.

Zostaw merytoryczną opinię o CGS drukarnia sp. z o.o. - Mrowino

• Jak się pracuje w CGS drukarnia sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CGS drukarnia sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CGS drukarnia sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CGS drukarnia sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CGS drukarnia sp. z o.o.