Eurodruk

Opinie o Eurodruk

Aktualność
Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło powitać wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl szukających informacji na temat firmy: Eurodruk Poznań Sp. z o. o.

Postaramy się na każde merytoryczne pytanie odpowiedzieć.

Pracowników firmy zachęcamy do bezpośredniej komunikacji lub za pośrednictwem skrzynki pytań do pracodawcy znajdującej się w siedzibie firmy (przy wejściu głównym do budynku A).

Doceniamy Waszą ciężką pracę i zaangażowanie w codzienne obowiązki !

Dziękujemy za poświęcony czas, komentarze i uwagi, które postaramy się przemienić na konkretne działania.

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia zachęcamy do śledzenia bieżących procesów rekrutacyjnych na portalu: pracuj.pl lub o bezpośredni kontakt.

Do zobaczenia !

@OSZCZĘDNOŚĆI

Dzień dobry, prosimy o wzajemny szacunek i zaufanie ! Przypominamy, że wszystkich pracowników naszej drukarni obowiązują „Standardy etyki zawodowej pracowników EDS”, z którymi każdy z pracowników został zaznajomiony, a które również obligują pracowników do właściwego zachowania się nie tylko wobec klientów, dostawców i odbiorców, ale także wobec koleżanek i kolegów. Wpisy wywołują lub potęgują wzajemnie negatywny stosunek współpracowników i konflikty w zakładzie pracy. Jeżeli koniecznie chcą Państwo „coś” napisać odsyłam do skrzynki pytań do pracodawcy, lub o bezpośredni kontakt z przełożonym. Pozdrawiamy !

Boguśka Nowy wpis

Teraz widzę, że dodali etat dla koordynatora ds. sprzedaży i szukają ludzi, ja się zgłaszam na chętną :). Jeśli wymagany jest bardzo dobry Office, to głównie jest to Excel? No i banalne, ale napiszcie ile dają tego atrakcyjnego wynagrodzenia.

Nik Nowy wpis
@Boguśka

Podstawowe narzędzie do pracy excel i paintbrush i dostajesz miliony :) najlepsi znają jeszcze wordpad .

Jakie są moce i słabe strony firmy ? Rozważam wysłanie cv

Bolero
@Kandydat

Mocne strony to pensja na czas ,socjal ok,robisz swoją robotę to nikt się nie czepia.

Gonzo
@Bolero

Pensja na czas to normalna sprawa u każdego pracodawcy - nie jest to nic nadzwyczajnego - zadko jest wczesniej przed terminem . Za pozostałe rzeczy musisz płacić .

asdf
@Bolero

To którego macie ten szczęśliwy dzień, zwany wypłatą? :) Jeśli to nie problem to napisz co wchodzi w skład socjalu i jakie można mniej więcej z tego pieniądze dostać. Chciałbym sobie podliczyć ile miesięcznie można wyjść.

Lacosta Nowy wpis
@Bolero

Ja też jestem ciekawy co wchodzi w skład socjalu ? Może ktoś odpowie ?

Xc Nowy wpis
@Bolero

Też jestem ciekaw co To za socjal , nigdy o takim czymś nie słyszano. No chyba ze to tylko dla wybranych

Mariusz

Co trzeba zrobić, aby zostać coachem druku w firmie? Pozdrawiam

Larry
@Mariusz

Ja też chciałbym zostac coach ! Co muszę umieć aby zasłużyć na tą rolę ?

Ile jest zmian w Eurodruk?

Dzień dobry, pracujemy w godzinach: produkcja: 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00; administracja: 8:00-16:00. Zachęcamy do bezpośredniej komunikacji celem uniknięcia niedomówień. Pozdrawiam !

Mosca

Na produkcji dwie zmiany 6-18 oraz 18-6 czyli wszystkie weekendy, święta wielkanocne, 3 maja, tylko Boże Narodzenie i sylwester do 14. Reszta praca całym ciągiem. Zapytaj na rozmowie kwalifikacyjnej.

@Mosca

Nie omieszkam. Czyli pracuje się na dwie zmiany po 12 godzin? A praca w weekendy oraz święta jest dodatkowo opłacana?

Dzień dobry, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y podjęciem pracy, zapraszamy do aplikowania: rekrutacja@eurodruk.com.pl Na wszystkie pytania odpowiemy szczegółowo na rozmowie rekrutacyjnej, wyjaśniając zagadnienia związane z czasem pracy oraz wynagrodzeniem ! Do zobaczenia :-)

@Eurodruk

W pierwszej kolejności zainteresowany jestem uzyskaniem informacji na zadane tu pytanie :) Powtórzę zatem: czy płaca w weekendy oraz święta jest dodatkowo opłacana? I czy pracuje się tutaj na dwie 12-godzinne zmiany?

Dzień dobry, nie ujawniamy wysokości otrzymywanego wynagrodzenia oraz innych dodatków, jeżeli nie bierze Pan/Pani udziału w procesie rekrutacyjnym. Dziękujemy za komentarz. Pozdrawiam.

Mosca

Praca jest na dwie zmiany Rano 6-18 i Nocka 18-6. Praca w święta czyli- Wielkanoc do pracy, Majówka do pracy, Boże Ciało do pracy, Boże Narodzenie do 14godz, i 26 grudnia nocka, Sylwester do 14godz, Trzech króli do pracy. ŚWIĘTA NIE SĄ DODATKOWO OPŁACANE PRACA ZA NORMALNĄ STAWKĘ. Mam nadzieję że rozwiałem wątpliwości i pracodawca poinformuje o tym na spotkaniu rekrutacyjnym.

Lara
@Mosca

Hej, ale jak Trzech króli do pracy? To przecież dzień wolny ustawowo wolny, to tutaj trzeba pracować? I co do rekrutacji i informowaniu o tym, to zwykle jest tak, że ukrywają takie rzeczy, że te dni są tu robocze? Czy nie mówią o tym wprost, nawet jak ktoś bezpośrednio pyta? Były do tej pory jakieś przypadki, że kandydat nie wiedział o pracy w te święta?

@Lara

Dzień dobry, na rozmowie rekrutacyjnej kandydat jest informowany o systemie czasu pracy (również w soboty, niedziele i święta). Czas pracy jest rozliczany zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy. Pozdrawiam.

{}
@Lara

Obliczasz ile masz do przepracowania w danym miesiącu godzin i musisz je przepracować niezależnie czy one wypadają w dni świąteczne czy nie. Firma pracuje w ruchu ciągłym czyli 24/7. Mianowicie jeśli twoja zmiana przypada z grafiku w dniu świątecznym idziesz do pracy.

Maja
@{}

Okej, to już trochę rozjaśniło sytuację. I serio nie ma żadnego dodatku za pracę w dni świąteczne i weekendy? I chciałabym dopytać o kwestię grafiku. Czy praca w święta jest rozdzielana w sposób sprawiedliwy, po równo? Nie ma sytuacji gdzie kilka osób zawsze robi w święta, a kilka wybranych tylko w dni robocze?

Odp
@Maja

W weekendy nie masz dodatku, w święta dostaniesz 50 zl na reke ale w firmie znajda si3 naiwniaki że przyjda bo przeciez dla nich praca wazniejsza niz własną rodzina. To zalezy jak zaplanujesz sobie urlop jesli nie zaplanujesz idziesz w kazde swieta

Kinia
@Odp

A z jakim wyprzedzeniem trzeba sobie zaplanować ten urlop? A weekendy macie obowiązkowe czy też można jakoś to zmienić, skoro nie płacą więcej?

Irmina

Mechanik – pracownik utrzymania ruchu, widziałam w ogłoszeniu, że firma w kryteriach nie ma podanego wymaganego doświadczenia. Jak ktoś się zna na mechanice ale nie pracował na takim stanowisku to ma szansę się dostać? Są również zapewniania na temat rozwoju na koszt firmy, co przykuło moją uwagę. Można zdobyć dzięki firmie jakieś uprawnienia? Mąż szuka pracy i akurat firma jest w naszej okolicy, więc dobrze się składa. Zdarza się czasem, że trzeba zostać po godzinach? Wtedy jakoś stawki są wyższe?

Czy jest możliwość pracy w Eurodruk na część etatu?

Biały

Co trzeba zrobić, aby firma finansowała zakwaterowanie?

@Biały

Dzień dobry, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Pracodawcą. Pozdrawiam !

Proponuje zlikwidowac darmowy transport BUS Wiekszosc osob ma prawo jazdy i samochody wiec nie bylo by problemu z ich strony z dojazdem Busem przyjezdza często jedna osoba a bus potrafi odjezdzac na pusto mowie tylko tu o pracownikach eds . Moze jakis benefit dla pracownikow dojezdzajacych swoimi autami bo teraz my jestesmy na drugim torze i do tylu bo oni maja cale wypaty dla siebie albo jak to jest w innych firmach niech za busa placa

Gabriela

W sumie masz rację co do busa, a czy wtedy jak większość ludzi ma prawko to firma zapewni im auta służbowe czy rozlicza paliwo? Wiesz jaką kwotę trzeba zapłacić za busa, czy tej kwoty nie można rozłożyć na pracowników?

Dzień dobry, firma podjęła już lata temu realizację dowozu pracowników do miejsca pracy. Wielu z nas nie korzystało / nie korzysta z powyższego z różnych przyczyn np. zbyt długiego czas dojazdu przez poszczególne miejscowości do miejsca pracy, jak i odwrotnie; własnego komfortu. Obecnie dowóz jest wydelegowany do miejscowości gorzej skomunikowanych niż rejon podmiejski. Jeżeli są osoby, które chciałby ponownie korzystać z transportu oferowanego przez Pracodawcę prosimy o informację. Transport pracowniczy będzie realizowany - również w przyszłości :-) Proszę pamiętać, że dojazd do pracy jest obowiązkiem zatrudnionego. Pozdrawiam.

Zuźka
@Eurodruk

A zakwaterowania nie oferujecie? Znam sprawę z dojazdem pracowniczym, bo w poprzedniej firmie tak miałam i rzeczywiście najpierw nie tylko zbieraliśmy ludzi z różnych okolic ale i zajeżdżaliśmy do różnych oddziałów. No ale nie mam prawa jazdy, to co zostaje :) Na którą tam jest najwcześniejsza zmiana?

@Zuźka

Dzień dobry, zapraszamy do aplikowania ! E-mail: rekrutacja@eurodruk.com.pl Szczegółowo omawiamy warunki pracy na rozmowie rekrutacyjnej i chętnie odpowiemy na nurtujące pytania :-) Do zobaczenia !

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Eurodruk?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Eurodruk?

Katarzyna

Jak to, po co? Nie interesuje ciebie stabilna praca? Ja osobiście nie szukam tymczasowej, tylko czegoś na dłużej właśnie. I też bym chciała wiedzieć, czy tam jest coś na stałe. No i jaką umowę mogą mi zaproponować?

Ostatnie komentarze były napisane w dobrym guscie, nikogo nie obrażały itp. Mimo to zostały usunięte. To już nie można prowadzić otwartej dyskusji tylko pisać poprawie politycznie komentarze??

Dzień dobry, odnosząc się do powyższej wypowiedzi: oczywiście, można dobitnie akcentować swoje niezadowolenie z określonych sytuacji, jednak winna być to konstruktywna krytyka a nie karczemne wpisy. Krytykującemu niskogatunkowy wpis przynosi natychmiastową ulgę i uwalnia go od negatywnych emocji, ale zarazem mocno szkodzi krytykowanemu – firmie. Problemy w ten sposób nie zostaną rozwiązane, a przecież wszyscy tego oczekujemy. Zależy nam na powodowaniu pozytywnych zmian w firmie, jak i na budowaniu wzajemnych relacji. Reasumując krytyka winna być konstruktywna. Postępując zgodnie z jej założeniami, oszczędzamy sobie nawzajem wielu nerwów i frustracji. Nie krytykujmy pod wpływem emocji. Pozdrawiam.

Co jaki czas w Eurodruk można ubiegać się o podwyżkę?

Moska

Nie dostaniesz podwyżki ponieważ w zakładzie na hali produkcyjnej nie ma nawet papierowych ręczników do wycierania rąk a gdzie tu marzyć o podwyżce. Proszę cię!

Weronika
@Moska

Serio nie ma? A ktoś wykazywał tego typu zapotrzebowanie czy ludzie czekają aż firma sama się domyśli?

@Moska

A czasu Wam nie szkoda pisać takie bzdury ?

@Moska

Dzień dobry, Pracodawca na bieżąco wyposaża w środki higieny osobistej znajdujące się w zakładzie pracy pomieszczenia higieniczno-sanitarne, poprzez dotychczasowe stałe zapewnianie ręczników jednorazowych i suszarek do rąk z nawiewem ciepłego powietrza oraz pojemników dozujących płynne mydło itd. Od dłuższego czasu możemy zauważyć wyrzucanie niezużytych ręczników papierowych – do kosza... (nie są / były to pojedyncze listki papieru!). Czy powinno tak być ? Każdy z Nas prowadzi gospodarstwo domowe i racjonalnie gospodaruje zakupionymi środkami czystości. Tak samo winniśmy czynić w zakładzie pracy, mając na uwadze sytuację gospodarczą, środowisko itd. Przypominam, że w godzinach popołudniowych nie ma personelu sprzątającego, dlatego ważne jest wcześniejsze sygnalizowanie ewentualnych braków oraz rozsądne gospodarowanie nimi. W przypadku braku ręczników papierowych mają Państwo do dyspozycji do osuszania rąk suszarki z nawiewem ciepłego powietrza. Pozdrawiam

Dzień dobry, nawiązując do wcześniejsze odpowiedzi pracodawcy z dnia 13.05.2022 r. na identycznie pytanie, możemy powielić ją i dodać, że w kwietniu 2022r. wszyscy Pracownicy firmy zostali objęci podwyżką wynagrodzenia. Mamy w firmie osoby, które korzystają z możliwości podniesienia kwalifikacji zawodowych, a tym samym podniesieniem swojego wynagrodzenia. Wszystko zależy od naszych chęci do pracy, współpracy i umiejętności. Wynagrodzenie jest kwestią indywidualną. Reasumując: im więcej dobrego można powiedzieć o Twojej pracy, tym większe szanse na podwyżkę :) Pozdrawiam

Drukarz
@Eurodruk

Jakie szkolenia można przejść na produkcji zwiększające wynagrodzenie? Jedynym sposobem na większe zarobki jest awans. Niestety aby awansować trzeba trafić na wakat. To nie jest zawsze możliwe. Jeśli pozostajesz na tym samym stanowisku można zapomnieć o podwyżce. Po za tym ile można przejść awansów? Dochodzi się do pewnego poziomu i już później praktycznie nie istnieje możliwość awansu co się równa brakowi podwyżki.

Camaro
@Eurodruk

Twarz po umyciu też mam suszyć pod suszarką?? Proszę Cię M.

@Drukarz

Dzień dobry, wielu z nas - pracowników - uważa, że za brak rozwoju kariery odpowiada pracodawca, poprzez brak nowych projektów, szkoleń, awansów. Postrzegamy rutynę jako coś negatywnego. Kojarzymy ją z monotonią, nudą, schematyzm, kompetentnością. A może to pozytywna stabilizacja ? Opanowanie dotychczasowych obowiązków, przewidywalność zadań daje nam poczucie bezpieczeństwa, które z kolei jest motorem napędowym zmian, które są nieuniknione w procesie rozwoju. Poczucie kompetentność – fachu, daje możliwość otwarcia się na nowe zadania - poszerzenie swoich kompetencji. Jeśli chcemy się rozwijać w ramach obecnego stanowiska, wytyczmy swoje kamienie milowe - określone umiejętności zdobywane w przewidywalnej kolejności w określonym czasie a odpowiedni wakat będzie na nas czekał, zarówno na płaszczyźnie pionowej jak i poziomej ! Do zobaczenia !

Bananowy
@Eurodruk

To dlaczego większość pracowników odeszła?

Vifon

Ostatnio zamontowano kamery na stanowiskach pracy, ale co jest najlepsze pracodawca ma podgląd na swoim smartfonie i na nocnych zmianach robi rzuty ekranu i wysyła meilowo zdjęcia jeśli coś mu nie odpowiada w zachowaniu pracownika, pełna inwigilacja atmosfera robi się coraz ciekawsza. Nie mogę się doczekać aż ktoś z tym pójdzie do sądu.

@Vifon

Dzień dobry, Szanowni Państwo, rozumiemy, że monitoring stanowi swego rodzaju ograniczenie swobody osób przebywających w miejscu pracy. Możemy odczuwać dyskomfort, który jednak winien być minimalny, gdyż codziennie wykonujemy swoje obowiązki i mamy styczność z monitoringiem od kilkunastu lat w firmie. Ze strony Pracodawcy, występują przypadki, w których uzasadnione jest zamontowanie systemu monitoringu, między innymi w celu zapewnienia bezpieczeństwa dla Państwa, ochrony mienia oraz kontroli procesu produkcji. Do zobaczenia !

Eds
@Eurodruk

Czuje się bezpieczny dziękuję!

@Eds

No widzisz. Kamery są już teraz wszędzie więc nie ma co narzekać. Na nocnych zmianach jest dużo roboty czy trochę spokojniej niż w dzień?

Eks

To widocznie bardzo krótko tu pracujesz skoro nie wiesz ile kiedyś dostawało się w bonach. A skoro wszystko idzie w górę a bony w dół to chyba coś jest nie tak. Dodam iż w tamtych czasach były imprezy firmowe wigilia itd.

Weronika
@Eks

A teraz ich nie ma? To jeśli chodzi o tegoroczne paczki czy bony to jak z nimi obecnie jest, dasz znać?

Drukarz

Wolny atrakcyjny Pan z 6 słoikami dżemu chętnie pozna Panią z żywym karpiem lub węglem.

Gullwing
@Drukarz

Może lepiej z fotowoltaiką na dachu i Teslą w garażu? :)

Katarzyna

Na jakie stanowisko była rozmowa? To by mogło wiele wyjaśnić, o jakiej pracy mówimy... Czy nadal szukają kogoś? Bo ofert samych w sobie to ja nie widzę aktualnie.

Obserwator

Nie dziwi was, że w ostatnim czasie szybko znikają negatywne opinie na temat naszego pracodawcy?

@Obserwator

Widać, ze w EuroDruk nie masz co robić, tylko nos w telefonie ! Zacznij uczciwie pracować - albo zmień pracodawcę - czekają na takich malkontentów jak Ty ! Płaca za nic ;)

Malko
@Druk

Gdybyś był zapracowany również nie miałbyś czasu na czytanie i komentowanie na tym portalu, także pisząc ten komentarz piszesz tak naprawdę również o swojej osobie pracusiu, a jeśli po 12h masz jeszcze ochotę i siłę tu zaglądać to już sam sobie na to odpowiedź.

@Malko

Jak widać wielu ma czas na obserwowanie i pisanie !

@Obserwator

Dzień dobry, opinie niemerytoryczne, wulgarne, obrażające, pracowników, pracodawcę itd. są moderowane. Internetowe fora to miejsca, w których ludzie przekraczają często granicę wolności słowa. Anonimowo bardzo łatwo przychodzi obrażanie, znieważanie, pomawianie itd. a przecież wszyscy pracujemy w jednej firmie, razem… Kolejny raz zachęcamy do bezpośredniej komunikacji lub za pośrednictwem skrzynki pytań do pracodawcy znajdującej się w siedzibie firmy (przy wejściu głównym do budynku A) i apelujemy o wzajemny szacunek. Do zobaczenia !

Aldona

Kiedyś była zrobiona tak piramida : prezes - dyrektor- kadry -kierownika zmianowy -drukarz - dkj-brygadzista =ekspedytor ... Teraz jakoś każdy zajmuje się po trochu wszystkim...Nikt nikogo nie szanuje. Nie wiadomo z czym do kogo się zawrócić. Ludzie się wypalają . Potrzebne jest tu nowe spojrzenie ktoś nowy . Tylko spotkanie z wulgarna panią Moniką przy grafiku jest już pierwszym krokiem do rezygnacji.

Pilna

Przeglądając to forum jedna z rzeczy, którą spostrzegłam jest to, że pod postami 'Pracodawca" jest prawie zawsze kilkanaście lub kilkadziesiąt "lajków" Jest to dość zastanawiające... Czyżby na to między innymi szły nasze ciężko wypracowane oszczędności??

@Pilna

Dzień dobry, miło nam, że przegląda Pani / Pan forum, aby dowiedzieć się czegoś na temat firmy. Każda wypowiedź pracodawcy, jest odpowiedzią na zadawane pytanie, najczęściej przez naszych Pracowników. Nie każda odpowiedź musi mieć przekaz negatywny, a takowy rozumiem, że jest w Pani / Pana mniemaniu dobry. Każdy ma prawo odnieść się do wypowiedzi. Oczywiście cieszą nas pozytywne reakcje ( za które dziękujemy !), negatywne przyjmujemy i pracujemy nad nimi. Liczymy na konstruktywne wypowiedzi, bez uprzedzeń. Pozdrawiam !

Ciężko się przebić przez ten spam w poszukiwaniu jakichś sensownych informacji, może ktoś rzeczowo napisze, jak tam teraz w firmie? Ktoś pisał o przestojach, to już minęło, czy się jeszcze zdarzają?

@Karolina

Dzień dobry, zapraszamy do śledzenia aktualnych procesów rekrutacyjnych jeżeli jest Pan / Pani zainteresowana nawiązaniem współpracy: e-mail: rekrutacja@eurodruk.com.pl Każdą firmę możemy porównać do żywego organizmu. Wystarczy jedna decyzja, czynnik ludzki, ekonomiczny… itd., aby wyzwolić całą lawinę komplikacji i istotnie zakłócić działanie całości. Odpowiadając na pytanie: tak, przestoje minęły. Pozdrawiam !

Zostaw merytoryczną opinię o Eurodruk - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Eurodruk?

Zobacz opinie na temat firmy Eurodruk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurodruk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 3 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurodruk?

Kandydaci do pracy w Eurodruk napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurodruk