Eurodruk

Opinie o Eurodruk

Zastanawiał się ktoś kiedyś tak szczerze czy jeszcze jest ktoś tam u góry kto myśli trochę o zwykłych pracownikach z tej firmy ? Bo puki co jest robione wszystko by ta praca nam obrzydla, by się zwolnić samemu .... Może Pan dyrektor co wszystko wie najlepiej zachęci jakoś ludzi do pracy ? Ja bym proponował zabrać premie wszystkim ponieważ kiedyś czytałem taka książkę o zarządzaniu ludźmi i tam jest napisane że pracownik się motywuje jak jest karany. Więc zabranie pewno to najlepsza forma motywacji ludźmi do tego proponuje zamknąć palarnie , kantyne zlikwidować busy I zupy które są bardzo energetyczne dające kopa na 12h pracy bez przerwy.

Teraz odpowiedziales sobie na pytanie. Będziesz robił bez premii. Ale jak długo wytrzymasz ty i inni ludzie? Wątpię że długo, sam się zwolnisz bo najniższa krajowa idzie w górę a my stoimy w miejscu! Firma chyba zapomniała że są też inne firmy w koło nie jest tylko jeden ED, tam przyjmą cie z otwartymi rękoma i najważniejsze nie ma tam obcokrajowcow! Gdyby nie obcokrajowcy ED by upadł bo żaden polak nie przyjdzie (usunięte przez administratora) na gemmelery 12h bez przerwy bo nawed nie ma kto go zmienić do WC, drukarze w akwariach pozamykani nie patrzą co jest pakowane! Ale właśnie to oni będą się o stołki trzymać bo gdzie drukarz bez szkoły polograficznej znajdzie pracę i pracę dobrze plana skoro nasza firma płaci NAJWIĘCEJ w Tarnowie Podgornym i okolicach pytam się po co im są dawane podwyżki, mają najwięcej i BEZ WYKSZTAŁCENIA.

Tak z boku

Zwalnianie ludzi w obecnej sytuacji tuż przed ,, gwiazdką” świadczy tylko o prawdziwym obliczu tej ,,firmy”

STARY
@Tak z boku

To fakt brak elementarnej zwykłej przyzwoitości.

Szczęśliwy ????????????
@Tak z boku

Dokładnie tak jak napisałeś przyjacielu ale powiem Ci jedno po otrzymaniu wypowiedzenia odpocząłem psychicznie od tego syfu i jestem szczęśliwym człowiekiem a tym co myślą że panują nad firma środkowy palec tylko bo są bezmuzgami!!!!!

@Tak z boku

J. zaczął robić czystki, kilka osób poleciało. A rąk do pracy brak. Teraz na rolkę ma przyjść jakiś gość, co w ogóle nie ma o tym pojęcia.

@Szczęśliwy ????????????

Gdyby nie ja to by nie było w Polsce gazet, tylko dzięki mnie ta firma jeszcze jakoś się trzyma. A tym co nie chce się pracować zapraszam do góry tam czeka wypowiedzenie.

@Zygmunt

Kogo poleciał i za co ? Musiał coś naprawdę zrobić ?

@Szczęśliwy!!!!!!!!!!!!!!
@Drukarz

Gdyby nie ty by nie było gazetek w Polsce?! Tylko do drukowania gazetek się nadajesz kmiocie w tej firmie znajduje się 2 drukarzy tylko reszta to pseudo drukarze kochacie prędkości i lizaniem (usunięte przez administratora) tej panience na J baw się w drukowanie gazetek bo to szczyt twoich możliwości w innej drukarni klasowej byś zamiatał podłogę lub lizał (usunięte przez administratora) Bo nic innego byś nie mógł robić pseudo drukarzu a ja odp pijąc whisky i ciesząc się że zostałem zwoniony i jest bajecznie!!!!!!!!

@Szary

Jeden drukarz, jeden z odbioru, dwóch z logistyki i jeden rolowy.

@Zygmunt

Z logistyki zwolnili czy to znaczy ze coś wprowadzili nowego na magazynie .

Gup

Zobaczycie od Stycznia będzie gorzej ponieważ nie ma pracy... Premie to zobaczycie jak Świnia niebo .... Nasz kochany mistrz wie że koniec jest bliski tego obozu zagłady. A zarobki są najmniejsze w okolicy

@Gup

J. boi się o swój stołek, bo wie, że nigdzie w Poznaniu ani okolicy nie znajdzie sobie pracy na takim stanowisku jak tu.

Jarek
@Zygmunt

Najlepsze jest to że go nikt nie lubi i wszyscy z niego mają ubaw zwłaszcza co niektórzy pracownicy co robią sobie z niego Jaja. Mnie by było wstyd jak by pisali o mnie tak w Internecie...

@Jarek

Tak, wszyscy się z niego naśmiewają i obgadują, a J. chyba myśli, że ma jakieś poważanie u drukarzy.

@Zygmunt

Poczekajcie jak góra podejmie decyzje związane za oszczędnościami w 2021 roku . Wtedy będziemy mieli na kogo narzekać , Prezes wyda polecenie a kadra ma wykonać . Współczuje panie J . Powodzenia z byłymi kolegami

Jojo

To całe towarzystwo wzajemnej adoracji z góry gardzi pracownikami z dołu, nie ma żadnych nadgodzin, Ukraińcy na odbiorze z zewnętrznej firmy zarabiają tyle, co drukarze, z serwisu personalnego już mało kto przychodzi, kiedyś byli jacyś bardziej ogarnięci, a teraz jak już się jakiś trafi, to nie nadąża pakować i nie umie do 14 liczyć, parę osób z firmy chodziło dodatkowo przez serwis, to zakazali. Bez żadnego konkretnego powodu, o tak po prostu, żeby na złość zrobić. Jest dużo do zrobienia, to ludzi nie ma. I zamiast wziąć tych co to znają, lepiej żółtodzioba ściągnąć co nie umie liczyć. Nic dziwnego, źe wszyscy uciekają z tej firmy.

Praca

W firmie jest jedna osoba która przez wszystkich w zakładzie jest uważana za szaleńca który żyje dzięki bardzo mocnym tabletką psychoaktywnym. Dodam iż wrócił do starych czasów gdzie jest bardzo pobudzony więc nie polecam nowym pracownikom tego zakładu no chyba że ktoś lubi pracę w stresie krzyku i wyzysku za marne grosze

Nowy Pracownik

Jak oceniacie państwo pracę przez Serwis Personalny ? Chodzi mi o to jak wygląda praca plus atmosfera. Bo czytając opinie mam wrażenie że to zakład rodem z Japońskich obozów zagłady w Chinach

@Nowy Pracownik

Wszystko to prawda.

Bony na święta duże i takie powinno być co roku po co robić dzień drukarza czy wigilię jak przychodzą tylko nieliczni

Dlaczego młodsze prowadzące nie ustawiaja maszyn NIE MAJĄ EGZAMINÓW na maszyny np Miller czy Tempo? Skoro awansowały to pomimo to że są młodszymi prowadzącymi nie należy do ich obowiązków ustawianie maszyn czy EGZAMIN? Jest to trochę dziwne bo mają większe pieniądze od kobiet które są operatorami maszyn a robią to samo co one. Więc czy to jakieś znajomości że one zaszły tak daleko? Skoro oszczędności to może czas najwyższy przemyśleć ten temat?

MARCIN

Taka fucha to super bo jak coś się zepsuje to wołają prowadzących zero stresu i problemu Gorzej mają drukarze przydzielili nam księdza który co chwile wychodzi z telefonem chyba sie zapomina Zamiast się uczyć zachowuje sie jak gdyby był na poprzednim stanowisku Łukasz ostatnio go zjeba ł bo nic nie pomaga tylko telefon w ręce i dawaj za dzrzwi Jarek po co Ty nam go dałes jak on nic nie umie mamy robić za niego????Słaby był jako ksiądz potem jako kierownik a terazx drukarzem ma być hahaha Dawaj go na odbiór niech tam pokaże co potrafi

@MARCIN

Ja bym go dał na ustawiacz, przecież jest ich bardzo mało ... Niech się chłopak wykaże i może odciąży króla dywanów

Wujek
@MARCIN

To prawda, a te dwa minusy to wiadomo kto dał. Jednego ksiądz, a drugiego dyrektor produkcji

@MARCIN

Zgadzam się z tobą. Nie umieją ustawić maszyn więc po co one tam są trzeba zdegradować jeśli się ktoś nie nadaje na stanowisko to Wypad A nie kasę brać a guwno umieć. Dziwię się inna kobieta i chłopaka pracującym na intrligatorni że pozwalają być tak taktowani bo robią to samo a maja dużo mniejsze pieniądze niż młodsze prowadzące. Myślę że za długo tak nie potrwa bo ludzie sami zaczną się buntować

Produkcja
@MARCIN

A ja mam pytanie dlaczego Nie wszystke osoby które pracują na produkcji i są przyjete przez eds Nie mają zrobionego kursu na paleciaki Nie można wyręczać się innymi osobami każdy odpowiada za swoje stanowisko pracy

Ponieważ wchodzą komu trzeba pod stół... Za te krzywe mordy którymi umieją chlapać na prawo i lewo. Powinny już dawno być zwolnione. Nie nadają się na prowadzących ani do normalnej pracy bo mają dwie lewe. Tylko bokiem jakoś dniówka zleci.

Praca

Ludzie proszę zabrać się do pracy i proponuję zacząć od pomocy drukarzom w zbieraniu gazetek bo to dzięki ich ciężkiej pracy dostajecie premię... Pomyślcie czasem co oni dla was robią, w pocie czoła walczą z maszynami..... Nawet nie mają kiedy usiąść...

X
@Praca

Ciężka praca drukarzy dobre . Są działy gdzie faktycznie pot po dupie leci - ale nie w akwariach

Na dniowce trzymają jeszcze czas pracy ale na nockach zupełnie znikają nie obchodzi ich maszyna więc każdy może sobie zdać sprawę co wyjeżdża z maszyn

Spam
@X

Byś się uczył to pracował byś w akwarium!!!

Ex
@Spam

Cukiernik i hydraulik do dla ciebie wyższe wykształcenie? Wyższa szkoła? Takie osoby tam pracują na stanowisku "Maszynisty" więc nie pierd...mi o wykształceniu. Podejrzewam że nie jeden na odbiorze ma więcej niż ty

Spam

https://www.youtube.com/watch?v=TmWrYI0A2d0 Ciekawe czy ktoś zgadnie po obejrzeniu filmu! Kto to taki w firmie?

Arcymag
@Spam

Ciekawe czy nie jest mu wstyd i głupio nie jest po obejrzeniu tego filmu. Szkoda że nie założy sobie podsłuchu w firmie to by sobie posłuchał co ludzie o nim myślą to by miał puszczy czerwone jak słoń. Dodam iż na górze czy na dole jest uważany za świra I demona prędkości. W tej firmie nikt nie dba o pracowników a zwłaszcza o drukarz ponieważ zarobki mają najniższe w okolicy..

Byly.serwis

Ogolnie polowa pracownikow to zule w tej firmie, toalety w nocy nie sprzatane mocz plywający po podlogach to standard. Mobbing nikogo nie dziwi nawet przełożonych śmieją sie z tego. Nikomu nie polecam tego czegos, wogle sie dziwie ze taka firma funkcjonuje

Ichor
@Byly.serwis

Ta firma już z tego słynie, najlepszych jest dwóch takich z odbioru na B zmianie co spędzają 80 % czasu na palarni. Weź z nimi pracuj na odbiorze to gwarantuje że po 12h padniesz na twarz ... A oni sobie pala papieroski

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Eurodruk?

czy masz rzeczy na przebranie przy sobie bo obecnie każdego biorą .

Kuba_biuro

w Eurodruku nie zadają pytań oni tam rozkazują

Witam. Jakies opinie o stanowisku elektronik?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Eurodruk?

Tak. 2,3 razy w tygodniu w zależności od zmiany i grafiku.

Łożysko

Tak są, na dwudziestolecie firmy tort na hali produkcyjnej pod czas produkcji.

Drukarz

Witam jestem zainteresowany pracą jako Maszynista offsetowy, czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sytuacja w firmie ? Chodzi mi o atmosferę i stan techniczny maszyn ... Głównie chodzi mi o ta maszynę KBA ponieważ mam na niej zostać pierwszym Drukarzem. Pozdrawiam

Łożysko
@Drukarz

Życzę powodzenia na nowej 10 letniej maszynie.

Kowalski

Witam. Jak wygląda praca operatora wózka widłowego w tej firmie i jaka jest stawka?

El Niño
@Kowalski

3600 brutto . Zależy gdzie na wózku. Na ekspedycji spokojniej . Na logistyce wieczny (usunięte przez administratora)brak obsady.

UK
@Kowalski

Stawka jak piszą poniżej oraz dodatkowa premia na umówię 20% a jak wyrobią normy to do 30% . W za luty było 26%.

Prawda
@El Niño

El Nińo napisał prawdę potwierdzam. Tak jest w tej firmie. Szkoda mi chłopaków na logistyce.

Mateusz
@Prawda

To nie prawda, praca na logistyce jest okej tylko trzeba umieć wózkiem jeździć niczym Robert Kubica. Wtedy będzie czas by iść na 15 minutowa przerwę

Ktos

Polecam tą firmę wszystkim którzy bez konkretnego wykształcenia chcą zasiadać na lepszych stanowiskach tutaj jest to realne . Za donoszenie nadgorliwość oraz krzyki na innych pracowników można się doczekać nawet stanowiska kierowniczego. Potem niosą głowę nad pracownikami (z którymi jeszcze nie tak dawno także pracowali) i modlą się by tej firmy nie zamknęli bo znowu będzie trzeba zarabiać na chleb rękami...

Dyrektor
@Ktos

A ja się pytam gdzie jest Ksiądz ?

@Dyrektor

Powinien już dawno być zwolniony ,ani jako ksiądz sie nie sprawdził ani tutaj

Leon

Jak atmosfera w firmie? Czy aktualnie firma potrzebuje kogoś do pracy?

Detektyw

Widziano w piwnicy i palarni.

@Detektyw

Podobno ten cały koronowirus powstał w eurodruku a nie w Wuhan

El Niño

Firma z epoki PRL . Brak systemu magazynowego . Bieganie szukanie papieru na produkcję . Będąc operatorem wózka widłowego potrafisz pieszo zrobić przez 12 h dobre 15km z buta . Aktualnie brak obsady ,wiecznie przeładowane magazyny. Wieczny stres. Wymyślanie kierownictwa magazynu , robienie kilku rzeczy naraz . Stawka 3650 brutto śmiech jak za taki (usunięte przez administratora).

Odbiory
@El Niño

A jednak znajdzie się jescze czas na kursowanie po hali :)

Bomba

Premia 30 %jest nie do wyrobienia z tego względu że gdy maszyny stoją po kilkadziesiąt godzin nik nie odejmuje obrotów od tych 90.000.000 powinna być uśredniona jakas prędkość na godzine która powinna być odejmowa . To nie wina pracowników z produkcji że ludzie którzy mają zapewnić nam pracę nie umieją wywiązać się z powierzonych im zadań a po (usunięte przez administratora) dostają pracownicy z produkcji. A co do makulatury to każda maszyna powinna pracować na własną ilość maku wiadomo która maszyna zawala sprawę wystarczy spojrzeć na wyniki dzienne a poza tym widać ile leci na ziemię z KBA

Prowadzący
@Bomba

Niestety nie masz racji :)

Premia
@Bomba

Ludzie z góry nie szukają sposobu by nam pomóc finansowo tylko szukają sposobu by nam te premie zabrać. Te premie w tabelach są nie możliwe do wyrobienia. To jest marchewka na kiju 20 metrowym

Bomba
@Prowadzący

Jedynym rzetelnie pracującym prowadzącym to migot a reszta to obiboki które się migają od pracy tylko migot się nie boi odbiorów a cała reszta to lenie śmierdzące na kilometr

@Bomba

Zgadzam się z tobą w 100 %. Jeden prowadzący ma zaznaczone w grafiku odbiory a co robi siedzi na krzeseleczku i patrzy w oczy jedej Pani ;) a dziewczyny które są z nimi na zmianie dawaja z siebie wszystko, do czego to podobne żeby dźwigały Euro Palety! Pracuje tutaj długo widzę jak się dzieje na... Tej zmianie, czy góra tego nie widzi że właśnie tylko na tej... Zmianie jest duży obrót pracownikami.. (usunięte przez administratora)Bo jest tam faworyzowana tylko jedna osoba!

Ten gorszy

Szefostwo niech coś z tym zrobi to nie jest normalne , a jaka ktoś nie chce pracować albo czuje się lepszym od innych to trzeba podziękować . Czy my pracownicy mamy was uczyć jak załatwiać takie tematy . Nie wolno pobłażać bo wtedy są podziały na lepszych i tych co pracują za innych.

@Premia

Co opowiadasz za (usunięte przez administratora) chcesz tym zniechęcić pracowników z informacji na tablicach i hali wynika iż premia za luty powinna być 25-26 % zależy jak spręża się koledzy w końcówce miesiąca . Jak się to ma do informacji iż nie da się osiągnąć . Taki pisanie to zła propaganda . Jestem ciekaw jak dostaniesz premie 25 % to tez będziesz pisał o kiju i marchewce .

Dyrektor

Dokładnie ktoś tu robi propagandę, jak się komuś nie podoba to niech idzie do prywaciarza. A busy nie są obowiązkowe jak ktoś nie chce to niech nie jeździ nimi . Nie dość że są darmowe to ludzie jeszcze narzekają. A co do aut służbowych to sprawa zarządu

ŁOŚ

A drukarze po 30%? :)

UK
@Bomba

Od piątku wisi nowa tablica, teraz pracownicy będą informowani o postojach maszyn i czasach przygotowania maszyn .Pytam po co to aby zdenerwować tych co chcą pracować . I tak wszyscy wiedza gdzie są przyczyny i dlaczego maszyny stoją . Pani Dyrektorze w takim tempie to ścian zabraknie w zakładzie.

@Dyrektor

Witam jasne ale zauważ że bez premi eurodruk płaci słav=bo w porównaniu do innych firm z okolicy Busy nie są obowiązkowe to prawda ale spójrz prawdzie w oczy dojazd z Poznania i powrót to prawie 16 godzin gdzie takie niewolnictwo jest chyba tylko tu wyzysk na maxa Po 3 miałes zwolnić księdza bo sie nie sprawdził a Ty nadal go trzymasz ,kolegów sie nie zwalnia?I podobno on ma być drukarzem szok Przecież ten człowiek nie zna sie na tym kompletnie do czego on potrzebny?Szukacie oszczednosci to zacznijcie od siebie ,tylu kontrolerów jakosci,koordynatorów i innych nadzorców a robić na hali nie ma komu

Zostaw merytoryczną opinię o Eurodruk - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Eurodruk?

Zobacz opinie na temat firmy Eurodruk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurodruk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 3 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurodruk?

Kandydaci do pracy w Eurodruk napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurodruk