Eurodruk

Opinie o Eurodruk

Dziadek

Odnoszę nieodparte wrażenie że ktoś stosuje tutaj ubecką prowokacje.Dziel i rządź .... niech psy się pogryzą a my kręcimy lody dalej

Filip
@Dziadek

Tak, góra od dawna robi wszystko, aby wszyscy byli ze sobą skłóceni. Logistyka z ekspedycją, Lithomany z Intro, Polacy z Ukraińcami. Na dodatek nagle dziwnie ocena firmy skoczyła z jednego punktu na dwa. Jeszcze w tej sytuacji, co jest obecnie? Czyżby dyrekcja zatrudniła kogoś, kto daje pozytywne oceny?

Zmiana A
@Filip

My na przekór wszystkim tym zadowolonym i niezadowolonym , z góry i z dołu , z każdego pionu i działu chcemy na zbliżające się Święta złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze. Kolejny zaś rok niech będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń.

Bat Man
@Dziadek

polecam skupić się na pracy, nie generować reklamacji, nie niszczyć bram i papieru na magazynach, nie dewastować maszyn ... mogę podać więcej powodów beznadziejnych zachowań działających na szkodę pracodawcy i zmieńcie płytę lata już piszecie o Panie J... NUDA!!!

@Bat Man

Z tego co piszesz to Pan J... ma z tymi pracownikami niezła jazdę.

@Szary

Są takie akcje ponieważ zatrudniani pracownicy ledwo potrafią liczyć I pisać to czego można od nich wymagać... Np na takich paczkach stoją Polacy co mają problem by policzyć do 7... Cały czas trzeba ich pilnować I wszystko mówić.. Ale za taka stawkę nie ma co się dziwić nikt normalny nie przyjdzie ..

@Premia

Piszesz o stawce to ile zarabia taki pracownik netto?

@Szary

Tylko tacy zostali, bo innych nie umie przy sobie zatrzymać.

@Szary

Szary tak czytam twoje posty i myślę że Ty kolaż jesteś. A jeśli nie to nadajesz się na przedstawiciela załogi :)

@Premia

Gdzie masz Polaków nie umiejących liczyć? Na której zmianie? Bredzisz. Bywali tacy z serwisu personalnego, co nie nadążali pakować i mieli problemy z liczeniem, ale na stałe nikogo takiego nie ma, a z serwisu już nikt nie przychodzi.

Tak poprostu

Totalny wyzysk, zero perspektyw, mnostwo wymagan i zle zarzadzana firma, omijac bokiem!

Bccb
@Tak poprostu

Nie jest tak źle, chociaż ludzie z góry są spoko bo zawsze mają w pamięci pracowników.

@Bccb

To pracujesz w innej firmie na to wyglada

QQ
@Tak poprostu

Potwierdzam omijac bardzo szerokim lukiem to jeszcze za malo, powinni wymazac to z map google zeby nie mozna tam bylo trafic

Zik
@QQ

Kolos na glinianych nogach

@Tak poprostu

W jaki sposób pracownicy w Eurodruku są według Ciebie wyzyskiwani? Chciałabym poznać trochę więcej informacji na ten temat... O co chodzi?

Ale jak to ?
@Marta

Zapraszam na piętro niżej, tam znajduje sie odp

Nadzór

Ostrzegam osoby które mimo zakazu palą w pobliżu kontenerów lub za zapleczem ,jest to ostatni miesiąc ulgowy Od 1 marca każdy pracownik przyłapany na paleniu wylatuje Dotyczy to szczególnie zmiana C drukarz z lithomana 2 ,oraz z odbioru lithoman 3 zmiana B drukarz z trójki i z odbioru Zmiana A odbiór z dwójki i drukarz Zmiana D drukarz z dwójki ,oraz ustawiacz trójka mam was na oku

@Nadzór

Kilka tygodni i bedzie już pusta firma????

Pomoc
@Nadzór

Są jeszcze inne osoby co palą papierosy po kontach. Męska Toaleta na produkcji jest pełna petów. Proszę zrobić z tym porządek. Pozdrawiam.

Felczer
@Ais

Czy na terenie firmy obowiązuje zakaz zażywania psychotropów?.Mam jednego na oku i nie wiem komu to zgłosić.

@Felczer

Sądząc po „górze” jest to całkowicie legalne

Produkcja
@Ais

Niech podzielą się z nami bo czuję się oderwany od rzeczywistości dostając polecenia służbowe

@Produkcja

Z rana wjedzie tableta i można działać 12 h na pełnej, bo firma i cała „góra” oczekuje że będziesz robić za najniższą i worek pyrów. Zapytaj się tego co wydaje poleceniaon ma dobre tapsy

Tolek Banan
@Ais

Dlaczego ponury cenzor kasuje ,,ciekawe"wpisy.Czy tu jest ,,komuna" czy wolność słowa.Prawdziwa cnota krytyki się nie boi(usunięte przez administratora)

@Tolek Banan

A kim jest ten ponury cenzor?

@Ais

Zwłaszcza że ponad 60% pracowników pali.

Wacek
@Nadzór

A z jakiego powodu pracownicy z Ukrainy nie są objęci zakazem palenia?

Obwarzanek
@Wacek

Wystarczy przejsc za kontenery i zobaczyc gdzie konczy sie Polska a zaczyna ukraina, brud syf i petownia

Felczer
@Wacek

Cóż ...dlatego że gdyby nie Ukry pracujący po 300h/mc ta nowoczesna europejska firma zarządzana przez geniusza nie przetrwała by.

@Felczer

Masz na myśli Jar von Szczura? Bo to jest po prostu Bóg

Szeregowy
@Pro

On nie ma nic do gadania jest jak dowódca wykonujący rozkazy generała , który nie liczy się ze skutkami i konsekwencjami rozkazu .

@Szeregowy

Od 20 lat robi co chce, ta firma marnuje potencjał. Zobaczcie ilu dobrych fachowców przez te wszystkie lata uciekło przez Jaszczura

Pro

Jak widać polityka firmy idzie we właściwym kierunku, Ukraińskie buldożery z magazynów już robią swoje a to zasługa tego że Polacy już nie chcą pracować za marne grosze na magazynie i nie ma co się im dziwić jak ma ktoś pracować w soboty niedzielę i święta za 2600zł . 95% bram już jest zniszczonych są dziury w ścianach. Teraz są braki w drukarzach to pewnie też będą tam ludzie z Ukrainy to można być pewnym że te maszyny nie dotrzymają sezonu 2022 . Ale z drugiej strony nasz wódz umie wszystko to sam pojedzie maszyną drukarską lub introligatorską. Swoją drogą sprawdził by się jako prowadzący bo jest bardzo lubiany.

QQ
@Pro

Nie wiem czy pojedzie czym kolwiek bo mu sie cos w garach poprzestawialo

@Pro

Jedyny cały skład na wózkach to jeszcze ekspedycja ale jeszcze trochę i tam zapadnie rozłam. Młodsze prowadzące które nie robią nic nie mają żadnej odpowiedzialności a mają takie same wypłaty co ludzie którzy jeżdżą na wózkach. Chłopacy wózkowi mają odpowiedzialność za ludzi żeby nikt pod wózek nie wlazł bo co nie którzy chodzą jak święte krowy , odpowiedzialności za załadunki a jeśli coś nie tak wyjedzie zostają ukarani! Więc pytam gdzie tu logika i sens? Robicie awanse podwyżki na takich stanowiskach jak one są tam nie potrzebne bo maszynami same nie umieją jechać potrzebują prowadzącego ! No chyba że umieją dobrze porozmawiać z odpowiednimi ludźmi .

@Pro

Sprawdź swoje źródło informacji stawka na magazynie jest znacznie wyższa - zapytaj operatora wózka . Co do Pracowników za wschodniej granicy to ich działania nie spowodowały uszkodzeń te elementy o których piszesz uszkodzili pracownicy z PL . Hejt stał się druga naturą byle pisać i to jak najgorzej o wszystkim i wszystkich . Nie ma to nic wspólnego z prawda . Pozdrawiam kolegów z magazynu

Politykier
@Szary

Szary musisz dostawac dodatkowe pieniadze pod stolikiem od Jaszczura za dodawanie pozytywnych komentarzy, bo tylko Ty jestes tak podniecony tym wszystkim co tam sie dzieje ze niedlugo klocka na złoto bedziesz robił, bezmózgu.

@Szary

Był taki czas że pracował na magazynie jeden pracownik z Ukrainy i na jednej zmianie zniszczył 3 bramy jeśli dobrze pamiętam była to nocka ????. Zajmij się domem bo jesteś w pracy 24/7 Szary

Alf
@Szary

Tam niema pracowników z PL wiec nie pierd... Nasi jak coś uszkodzili to musieli za to zapłacić. Ukraina przejeżdża przez ściany i sa bezkarni. Ciekawe że ta firma jeszcze przechodzi UDT.

Pianka do mycia rąk
@Alf

Za nowoczesne wozki trzeba sie nauczyc jezdzic jakos, a w ED maja pole treningowe wiec kosza nawet sciany, plac manewrowy ????

Adwokat diabła

Fakturki popłacone?

Wypłata

Firma w Maju zrobiła prawie 100milionow obrotów I miała makulatury 3.6% co jest rekordem a zarazem najlepszym wynikiem w spółce, a mimo to i tak zabrali 5% z podstawy ponieważ twierdzą że jest mało pracy .... To jest nie poważne by tak ludzi (usunięte przez administratora).. Wykorzystują sytuację z wirusem by móc legalnie ludzi (usunięte przez administratora).... Stanowczo nie polecam tej firmy nawet nsjwielszemu wrogowi...

RH
@Wypłata

Czy se znajde odwaga mi tego powiedec wprost w mojim biurku zamiast wpisu? Roman Herzog Czlonek zarzadu

Dyrektor

Dobrze mu powiedziałeś Roman. Pozdrawiam

Tereska
@RH

odrazu widac ze roman zna sie na swojej robocie

@RH

Ja nie narzekam na wypłatę. Wypłata była normalna plus premia. Więc jeśli się komuś nie podoba niech idą do innej firmy ciekawe czy będą mieć tak dobrze, wątpię po 2 tygodniach wrócą z podkulonym ogonem jak 30% ludzi w tej robocie! Osoby które to piszą mądre na forum a jak jest zebranie nikt Sie nie odezwie.

Raczej będą mieć lepiej i nie wrócą. 3 lata temu zrezygnowałem ze stanowiska ustawiacza i przechodząc do innej firmy na start na okresie próbnym dostałem 2x tyle co miałem w EuroDruku. Swoją drogą na robotę nie można było narzekać jak i na ekipę z brygady D???? Ale jeśli nie jesteś Drukarzem to za te śrubki rodziny nie utrzymasz. Szacun Panie i Panowie.

@Dyrektor

A może zainteresujecie śie Paniami od grafików Kolejny raz dają okienka gdy maszyna jedzie a gdy postój trzeba przysć Dużo osób narzeka na takie posunięcia Może trzeba wysłać na szkolenie bo bez tego nie ogarniają tematu a ich praca do trudnych nie należy...

Ex
@Wypłata

Tak z ciekawości. Jak to jest możliwe 100mil obrotów w miesiącu? Jedna 32str jedna 48str maszyna i jeszcze kba o której nie wiem nic bo nie za moich czasów stoi. To średnio każda musi 33 milony w miesiącu zrobić???? No chyba że 16stron jako obrót jest liczone

Technolog
@Ex

Wynik jest liczony na 32 str na każda maszynę . . Trochę matematyki

@MARCIN

Zgadza się. Nie umieją zorganizować ludzi, dużo pracy, to nie ma ludzi, a jak pracy nie ma to mnóstwo. Są aroganckie i wywyższają się, w godzinach pracy wychodzą załatwiać swoje prywatne sprawy, A w dodatku jeszcze dostają awanse i podwyżki, nie wiadomo za co.

robol
@Tereska

pytanie na jakiej robocie

ktos
@Dyrektor

pracuje tu rok i nie narzekam na prace raz bywa ciezko raz jet luzniej.....praca jak praca swoje trzeba zrobic. najgorzej jest z wózkami ale jak dbaja tak maja.

Nickname

Czy ten pseudodrukarz kolorowy kwiat z L.2 juz polecial zdac sprawozdanie i obgadac kolegow do szefa? Jak nie to szybciutko pseudodrukarzu bo misja bedzie nie zaliczona

@Nickname

O którym z naszych kwiatów piszesz już się pogubiłem . Na górze do JS ustawiają się kolejki tak jak po papier w PRL..

Czajniczek
@Nickname

Drugi jest fajny gosc, wiec sadze ze mowa o tym szczekaczu w przyciasnych spodniach

Nickname

Kazdy wie o kogo chodzi

Witam, jestem zaintereowamy stanowiskiem na maszyniste offsetowego z 15 letnim doswiadczeniem, chcialem sie zapytac jak jest w drukani płaca na tym stanowisku oraz obowiazki. Jaki jest rowniez stosunek do nowych pracownikow? Poczytalem troche tych wypowiedzi i mam mieszane uczucia co do nastrojow ludzi tam pracujacych. Pozdrawiam

Szkoda czasu, pracujesz za 3 a dostajesz 1 pensje

Wojownik
@Kandydat

Jak masz 15 lat doświadczenia to dostaniesz 3,2 tyś na rękę, tak firma dba o Drukarz Lecz obok jest drukarnia gdzie dają o wiele więcej i dbają o pracowników !!! A poza tym Jaszczur by cię wykończył chyba że jesteś na psychotropach i dasz radę to wytrzymać

@Wojownik

Jaki jaszczur? Zaciagnalem troche informacji na temat formy i nie jest zbyt optymistycznie. Ale mam twarda psychiwke wiec chyba zaryzykuje.

Boba
@Kandydat

To musisz być chyba desperat albo twoje umiejętności są tak słabe że w innej drukarni Cię nie chcą ???? Ale nie martw się tu wystarczy że umiesz do 6 liczyć.

@Boba

Dzieki za komentarze, ale widze ze ludzie nie sa zbyt przyjazni. Rezygnuje

Wowo
@Kandydat

Tu by przetrwać musisz być agresywny bo inaczej Jaszczur Cię zje na śniadanie .

On

A co z księdzem?

Zygmunt
@On

Zwolnił się, bo nie nadawał się do pracy.

Klaus

Aż się wierzyć nie chce. W Eurodruku nie sprawdzał się na żadnym z zajmowanych stanowisk, systematycznie degradowany do coraz niższych funkcji, w końcu pewnie skończyłby na odbiorze.

Czajniczek

Jako że tutaj jest Polska uprasza się ukraińców o sprzątniecie kubków po kawie za kontenerami, jak już tam palicie ćmiki to posprzątaj po sobie bo usiebie nie jesteś.

Ciekaw

Pomoc główny księgowy uciekł z firmy a zanim pojawili się smutni panowie z pewnego instytutu . Ciekawe czy to prawda.

@Ciekaw

Widziano go podobno pod Tesco w Tarnowie jak za dużą gotówkę kupował ręczniki papierowe i zające na nadchodzące Święta żeby było co na sianko położyć, ale to tylko przeciek. Bez odbioru

Ostatni pokój

Do wszystkich którzy chcą się przyjąć do „firmy” serdecznie odradzam. Jeśli nie byłeś traktowany jak gów.no nie wiesz co to (usunięte przez administratora) ani zastraszanie, nie czułeś/aś bata na plecach serdecznie zapraszamy do Eurodruk Poznań. Tam wszystkiego doświadczysz :)

@Ostatni pokój

Twój wpis jest obraza dla wszystkich pracowników . Zastanów się co piszesz . Man nadzieje iż nie jesteś naszym pracownikiem bo takich nam ni potrzeba . Idź swoją droga i nie zatruwaj życia innym . Z Bogiem trucicieli

Ostatni pokój
@Szary

Nie obrażam pracowników,bo każdy pracownik w EDS jest bardziej wartościowy niż Ci którzy liczą cyferki i patrzą na liczniki. Opinie już sobie wyrobiliście bo żaden szanowany pracownik nie podejmie się pracy pod presja takiego mobb.ingu jaki tam stwarzacie, słyszałem że pozabieraliście ludziom pieniądze żeby podreperować budżet, brawo upadek totalny

@Szary

Czy pod tym pseudonimem kryje sie ten kolorowy kwiat z L.2 ze zmiany Deeeeee? Niesamowita jednostka. W PRL zrobiłby karierere u prezesa

Filar firmy

Dzięki za współpracę

Pracownik zmiana B

Firma tragedia nie polecam prowadzący tylko łeb w telefonie i obgadywanie innych pracowników a hu...umią drukarze tylko siedzieć w akwarium potrafią grać na telefonie i drapać się po (usunięte przez administratora) biuro tylko cyferki im w głowie i hu...wiedzą co się dzieje na produkcji współczuję ludzią na odbiorze zapier... Nie ma ich kto zmieniać a kasa hu.... Ale największe cioty to prowadzący i drukarze tylko obgadywanie im w głowie i nic nie robić cioty bez jaj i bez muzgu firma tragedia!!!!!!!

Do ciągnięcia papieru zapraszam

UK
@Pracownik zmiana B

Czy to prawda ze jak zrobimy normy to wszyscy dostaniemy premie 30% .Jak to ma być- prezes coś mówił na spotkaniu w grudniu Czy to tylko takie gadanie ?

@UK

Dostałes podwyżke i na umowie masz do 20 %premi 30%juz nie ma

@Pracownik zmiana B

Piszesz o drukarzach a na której maszynie są tacy drukarze .

KBA

@Drukarz

A sądziłem iż to jest elita tego zakładu na tej maszynie .A ty takie rozczarowanie .

@Pracownik zmiana B

Forum to miejsce publiczne i nie można tutaj nikogo obrażać! Widzę, że nie jesteś zadowolony z atmosfery, pamiętaj jednak, że tworzą ją pracownicy. Może warto wspólnie porozmawiać i rozwiązać problem? Czy poza tym jesteś zadowolony? Napisz proszę, czy w firmie istnieje możliwość wyrabiania nadgodzin i czy stawka za ten czas jest wyższa od standardowej.

Dyrektor
@Karolina

Nie ma nadgodzin ponieważ pracownik jest zbyt dużym kosztem dla firmy

Rysiek
@Karolina

Nie ma nadgodzin, bo dyrekcja zakazała. Przez serwis też sobie już pracownik nie może dodatkowo przyjść.

GÓRA

Rolowy z trójki zmiana C ,kiedyś już tu pracował i wrócił ,wspominam o tym bo Wojtek i Marek też wybrali tą drogę a wrócą z podkulonym ogonem Tak samo drukarze narzekają a żaden nie chce odejsć bo nikt was nie zatrudni gdzie indziej taka prawda

Nik
@GÓRA

Przeważająca grupa osób, która się zwolniła nie wróciła, a te kilka osób, które zdecydowały się wrócić to mały procent... Także sugeruję cofnąć się o krok, spojrzeć na sobie w lustrze i zacząć rozmawiać pracownikami i ich szanować... Czy to jest dyrektor czy pracownik z odbioru... Pozdrawiam!

@Nik

Jak ludziom którzy odeszli i potem wrócili nie wstyd ponownie składać papiery ,żal mi takich co odchodzą i wracają

@MARCIN

Nie opisujcie ludzi którzy się zwolnili czy wrócili to każdego indywidualna sprawa. Chyba co nie którym jest wstyd że siedzą tyle lat w jednej firmie a ciągle narzekają "zwalniam się ". I buntują innych że jest źle. A po drugie człowiek to nie jest robót żeby napierniczał 12h sam wkoncu psycha wysiądzie i trzeba coś zmienić iść między innych ludzi. No chyba że ktoś bierze za to spore pieniądze że na maszynach jest taka mała obsada albo ktoś to zaproponował że dajcie mniej ludzi i wyrobię sobie za nich premie.

@GÓRA

Jest ogłoszenie na drukarza w Niemczech 11,28 euro . Czyli po odliczeniu kosztów mieszkania , jedzenia i transportu to jest mniej niż maja nasi niezadowoleni drukarze . Życzę powodzenia Panowie .

Egon
@ODI

Za płotem dają więcej ...i weekendy wolne..Do Niemiec to możesz sobie jechać z sąsiadem po kulane Audi

@Egon

Gdzie - w betoniarni czy w fabryce ciastek a może w holenderskie firmie transportowej .

@Egon

Szukam pracy w dziale technicznym , ma 10 lat doświadczenia w naprawie maszyn . Czy ktoś może napisać jaka jest struktura system zmian i jaka jest osoba która tym kieruje . Jest jakiś system przeglądów . Jaka płaca i czy jest możliwość awansu rozwoju szkoleń . Gdzie składać CV . Proszę o rzetelne informacje .

El Nino
@Andrzej

Poszukaj w innej formie nie tu.

@Andrzej

Zapraszam na rozmowę, potrzeba nam takich ludzi. Może wtedy reszta weźmie się za robotę po 2 w kwietniu idzie do zwolnienia. Drukarzy

Pomoc

To chyba w (usunięte przez administratora)Eurodruk Niemcy

Borewicz
@Szary

Czekamy na kolejne,,przecieki"w sprawie zwolnień itd.Widać od razu że Szary to nasz człowiek

Zik
@ODI

To proponuję dać ogłoszenie na stanowisko drukarza w EDP na rynku niemieckim...

fdsfsd

Jarek twój czas dobiega końca. Taczka już czeka

@fdsfsd

Szefie proponuje Tobie zwolni kilka osób a będzie spokój i porządek . Tak jak napisał Prezes w ostatnim zdaniu w odpowiedzi na pytania . Powodzenia

Old boy
@Szary

Doskonały pomysł!!!!!! Proponuje zwolnić wszystkich ,zamknąć budę i otworzyć muzeum mobbingu.

Pozdrawiam wszystkich nowych pracowników i ostrzegam ich przed ta firma, nie ma premii 30 czy nawet 20. Dostaniecie max 5 -12 wedle widzi misie krecika czyli osoby gdzie robią ba paczkach dostaną Max 2400zl za pracę w soboty niedzielę i święta po 12h . A do tego firma wprowadziła dla zdrowia zakaz palenia na terenie całego zakładu, w końcu zdrowie jest ważne. Brak obiecanych busów pracowniczych, gdzie całą góra ma samochody służbowe? Przecież jak tnie się koszty to może zaczniecie od super B ? Kto wymyślił tabelę z premiamu ? Ogólnie to nawet w Amazon czy innym magazynie można bez stresu zarobić więcej niż ma tu drugi drukarz czy mechanik bo to co zarabia osoba na paczkach czy na rolce to jest straszne...

Rysiek
@Nowy

Dobra decyzja drukarzy z blokadą telefonów.

Jarek
@Rysiek

Rodo powinien każdy pracownik podpisać w ramach Solidarności, jest to pokojowa manifestacja. Jaszczur jest tak wspaniały że będzie robił za wszystkich bo jest najmądrzejszy.

Ta nie będą mieli nadgodzin . Dobra decyzja. Popieram

@Rysiek

Czyli nie przyjdą do pracy zero nadgodzin . Teraz to rozumie skończyło się lekceważenie zwykłych pracowników i noszenie się ponad wszystkimi . Ja przychodzę pracować a ich pycha, zabiera pieniądze mojej rodzinie . Niech zaczną pracować tak jak my na liniach a zobaczą co to znaczy praca . Przesiadywanie w akwarium i knucie oraz podburzanie innych tak teraz wyglada ich zmiana . Jest kilku liderów , samozwańczych rzekomo najlepszych drukarzy, skończcie z tą farsa. Wydaje się wam iż jesteście wielcy , dużo jeszcze wam brakuje . Pozdrawiam wszystkich którzy przychodzą do pracy aby zarobić na życie i rodzine . To co mówił Prezes na spotkaniu nie przekonało mnie ale trzeba iść do przodu to już historia . Mam nadzieje iż zrobimy to co jest do zrobienia i będzie premia ponad 20% a Prezes wywiąże się z danego słowa . Tego życzę wszystkim .

@ODI

Nareszcie ktoś odważył się napisać w imieniu prostych pracowników z odbioru . Szacunek . Tych wielkim Panom trzeba skrócić łańcuch , szczególnie temu mistrzowi gier komórkowych na maszynie 2 oraz wiecznie narzekającemu drukarzowi na maszynie 3. Jest zakaz używania komórek a ten co szczególny pod ochrona . Jak się nie potrafi dostosować to żegnamy. Zasady są dla wszystkich .

Premia

Ludzie z odbioru sami by nic nie zrobili ponieważ większość nie potrafi liczyć i nawet nie wie jakie dostaje wypłaty. A to że ludzia odpowiada to że dostają 2.3tys wypłaty to świadczy tylko o słabej wartości samego siebie. Najlepiej powiedzieć że drukarz tylko w akwarium siedzi. To tak jak by powiedzieć Dla Czego księgowy w biurze siedzi ? Widać że ktoś komuś zazdrości stanowiska. A pan z lit 2 I 3 przynajmniej potrafi o coś zawalczyć dla siebie A przy okazji nas innych.

@Premia

Co za głupoty piszesz , który drukarz zawalczył o kogoś innego a tym bardziej o pracownika na linii. Oni tak ,walczą sami ze sobą o statuę najlepszego ignoranta . Czy pan z l2 wstawił się kiedyś za kimś , poszedł do Prezesa po podwyżkę dla siebie , nie dla reszty tylko dla siebie . Mówi iż będzie instruktorem czego i dla kogo . Mam nadzieje iż szefostwo ma oczy i podejmie słuszną decyzje . Puste ich gadanie , w grupie maja wiele do powiedzenia , lecz samemu zero konstruktywnych słów ,tylko to samo jak stara płyta . Jest jeden drukarz na l3 pokazał jak można zrobić lepszą makulatura abyśmy zarobili pieniądze , to nie, odporni na wiedzę . Więc nie pisz o nas iż nie potrafimy liczyć , zrób tak jak Ci pokazali a my zrobimy swoje .

Mateusz
@ODI

Zajmij się lepiej zbieraniem gazet z ziemi, to może z łaski dostaniesz 12 % Premi

Gender
@Mateusz

Czy podczas zbierania gazet na kolanach można liczyć na ,,złoty deszcz"?????

Leśniczy

Z panem R.H. na grzybobranie ????

Premia

Jak myślicie kto i dlaczego akurat te osoby dostały premię za wyniku w roku 2020 ?

Jak długo trwa proces awansu w Eurodruk?

Zygmunt

Nie ma tam czegoś takiego.

Wujek

Chyba, że się podlizuje i kabluje, to może góra to doceni.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurodruk - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Eurodruk?

Zobacz opinie na temat firmy Eurodruk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurodruk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 4 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurodruk?

Kandydaci do pracy w Eurodruk napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurodruk