Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.

Wysogotowo

Opinie o Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.

Pracownik fizyczny

Wreszcie zasady sie zmieniły, nadgodziny wypłacane są zgodnie z prawem pracy. O do reszty, małe postępy, ale zawsze za małe :-)

Ruble&Dolary

Cyrk na kółkach. Zamontowali karuzelę na wejściu i zatrudnili klauna do kierowniczego kantorka. A czy ktoś poinformował Panów Nowaków, że Paweł na pierwszych swoich nockach spał i non stop załatwia swoje prywatne sprawy przez telefon w służbowym czasie ???? Baran i hipokryta!!!

MorelaHseYo
@Ruble&Dolary 04.10.2017 17:03

Był Paweł..nie ma Pawła. Spieszmy się dissować ludzi, tak szybko odchodzą..

BYŁY PRACOWNIK

Co tu dużo mówić .... ! ! ! u NOWAKA, ... Za Nadgodziny NIGDY Nie Płacił ? ? ? Bo z Czegoś Musi RODZINKA SIĘ UTRZYMYWAĆ ....

Nieważne

Kiedyś pod maszyną biegała mi mała myszka. Już dawno jej nie widziałem. Wydaje mi się, że zrozumiała, że u Nowaków już fajnie nie będzie i wyjechała do Irlandii.

Acons

Mam pytanie dlaczego pracownicy chcą odejść ???

Xyz
@Acons 06.09.2017 10:22
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

Odchodzą bo warunki są super, płace takie że nigdzie nie dostaniesz, tak dobrze się zarabia i żyje, odpowiedź jest taka sama jak twoje głupie pytanie..i już się nie udzielaj bo tylko się kompromitujesz..

pfff
@Xyz 27.09.2017 14:49

To co tam jeszcze robisz?

q

ludzie odchodzą, to już nie tylko gadanie. po urlopach odejdzie więcej, gorzej niż bylo

Buchbinder

Oj leute, leute. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Pracuje w niemczech w drukarni i wszedzie jest tak samo :( a u pana Nowaka pracowalem chwile.

unknown
@Buchbinder 25.11.2016 18:36

W de jest tak samo? To ciekawe! Czyli słabe warunki i zarobki tam są, jak twierdzisz że jest tak samo? To co tam robisz gościu? Przeczytaj swoją opinie po wpisaniu i pomyśl jakie głupoty wypisujesz...

jeszcze chwila i wszyscy polacy beda spadać z tego beznadziejnego zakładu. nikt już nie jest zadowolony. najnizsze stawki w okolicy

Putin

Zajebiste zarobki jak pelno ukraincow to musi byc super i co drugi to dupowlaz no i jolka ktora nie doswiadczyla normalnego zycia

jakis

bardzo zły pracodawca, najnizsze stawki, produkcyjni sa poto by [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] człowiek sie nie liczy

olaf

pracował() tam, z tym przyuczeniem jest tak ,ze jak nie trafisz z nauczycielem to nic się nie nauczysz i cię wyp.... a jak się uda i czegoś się już dowiesz to tylko tyle że twoje zarobki i tak nie mogą wzrosnąć bo ścieżka kariery tego nie przewiduje.

Nowak

Warto

NOWAK

Jeżeli tak uważasz to proszę zmień pracodawcę!

luki

witam jakie warunki chce tam pszejsc.warto

xyz
@luki 16.08.2015 19:07
witam jakie warunki chce tam pszejsc.warto

@luki hehe pewnie że warto,pszejść się możesz...

prawdziwy pracownik produkcji

my też słyszeliśmy... już daaaaaaaawno temu....

Pracownik produkcji

Widzę że wszyscy mają skłoności do przesady, narzekają a nie wiedza jak jest źle u innych pracodawców. Fakt jest ciepło, ale jak ma być w okresie letnim, jeżeli na zewnątrz jest 32-35 stopni!! Słyszałem ze Pan Łukasz chce przy udziale dotacji z Zus-u zamontować folię na świetliki, i wykonać dodatkową wentylację z systemem nawilżania - co obniżyć temperaturę na halach produkcyjnych i poprawić mikroklimat! Liczę ze ta inicjatywa się powiedzie.

x

a ich sługus niejaki JP to dopiero ściemniacz, nie wierzcie mu, zależy mu tylko na stanowisku, ludźmi manipuluje

oferta pracy

Czytając opinnie jakas porazka .... Czy nadal tam tak jest zaproponowano mi ich ofertę na bezrobociu sugerują ze zarobki miesięczne to 2,548zl i podwyzka po tygodniu jesli dana osoba sie sprawdzi ..... Wierzyc w to czy prawda jest zupełnie inna pozdrawiam ?????????

!!!!!!!!!

Wlasnie dostaliśmy podwyżki hura! Bo ustawowo podskoczyła n a j n i z sz a krajowa. marne grosze ale zawsze coś. szczęście nie trwało dlugo bo zaraz zabrano nam 10pr.dodatku nocnego podobno minimum to 20, my mielismy 30, rozpusta! szkoda tylko że właściciele zapomnieli o tym że powini płacić 50-siątki za pracę w sobote(przeczytajcie kodeks). Może ktoś powinien się tym wreszcie zainteresować

Gość

Widzę ze wszyscy nażekaja u nas też. Dla tych co tak prace szanują proponuje Amazon w sadach ciekawe czy nie zmienimy zdania. Mamy wybór - albo sielanka, albo napierdalanka i to za ta sama kasę !!!

szeregowy pracownik.

powiem tyle firma traci na marce przez pana Mikołaja i Łukasza osoby które powinny świecic przykładem , dawać ludziom godziwe zarobki i warunki wtedy wszyscy będą zadowoleni a nie nie robią sobie prawie nic . I oburzaja sie o prawde którą dobrze znają , a jak odejda emeryci i renciści to skończy sie imperium PJN wybudowane przez pana Janusza. a jego synowie miejmy nadzieje wezma się do porządnej ciężkiej fizycznej pracy w podobnej firmie . pozdrawiam...

Anton

Stabilne warunki pracy, lecz proponują umowę-zlecenie, którą przeciągają prawie do śmierci. Umowę o prace dostaje tylko człowiek, na którym są wstanie dużo zarobić. Zarobki większości osób, to 7,50. Niemiła atmosfera pomiędzy pracownikami a właścicielami.

MS

Jest to forum, na którym ludzie mają prawo wyrazić swoją opinię, Pan natomiast może się z tymi opiniami nie zgadzać. Jednak warto wziąć sobie niektóre rzeczy do serca i zacząć chociaż traktować ludzi z szacunkiem. Praca nie jest zła, jest prosta (mówimy o pomocach). Złe jest zmuszanie ludzi do nadgodzin, pod groźbą zwolnienia z pracy. Taką metodę objął człowiek planujący produkcję (Jan P.). Obiecuje terminy, których nie jest w stanie dotrzymać, później biega po hali i narzuca pracę w weekendy, żeby się wyrobić. Tak być nie powinno. Praca po 12 godzin? OK, ale cztery kolejne godziny po ośmiu powinny być lepiej płatne. Tak samo soboty jak i niedzielę. Niestety tak nie jest. Ludzie boja się zwolnic, czy też postawić, no bo gdzie kobieta czy facet po 50tce mogą znaleźć prace??? Tylko u Nowaka, lub w tym podobnych miejscach. Może kiedyś się coś zmieni, na chwile obecną atmosfera jak i zarobki w tej firmie słabe. Nie polecam.

MN

witam, raz jeszcze wszystkich niezadowolonych, dla dobra WASZEGO proszę abyście rozważyli zmianę firmy zamiast oczerniac nas tutaj. Czy to sprawia wam przyjemność? Po co sie w "tak słabych warunkach" męczycie. Drukarni oferujących lepsze warunki i spokojniejsza prace zakładam że w waszym odczuciu jest wiele. Nie bede sie odnosił do każdego wpisu, to nie ma sensu. Proponuje zapoznac się z podstawowymi obowiązkami pracowników, zwiazanymi ze świadczeniem umowy o pracę. Łatwo jest rzucac bezpodstawne oszczerstawa. Zarzucanie mi braku zaangażowania w firme, dorobienia sie czegokolwiek na wyzysku, chciwości i braku pracy własnej jest naprawdę bolesne i dalece nieprawdziwe. Może i tak , kiedyś firma jak to mowicie padnie, lub po prostu nam odechce sie ja prowadzić. spełnia sie wtedy wasze marzenia - nie będziecie musieli w niej pracować, pozdrawiam, Mikołaj Nowak

rzenada

zgadzam się!!!!!!!! Dajcie kamery do biura, ciekawe jakie tam odchodzą hece. Wy chcecie mieć wyrobników Zaniżanie wydajności-śmieszne. Śrubujecie tak zwane normy na taki poziom że nikt nie jest w stanie im sprostać zeby tylko nie dać premii.nie dbacie o higiene pracy. sami zapieprzajcie po 12 godzin na najwyższych obrotach. Pogadamy wtedy! A tak zwany kierownik nie jest w stanie wysiedzieć na hali do22, zwija sie o18 do domku. Latem spieprzaliście z hali bo było za gorąco. Pomyślcie o ludziach, bo poki co dla was liczy się tylko wydajność

patrzcie na siebie

JAKA PŁACA TAKA PRACA Ciekawe kto ocenia prace biurowych? Serfowanka po internecie, ploteczki z sąsiadami, papieroski itp itd. Doceniajcie lepiej tych którzy dobrze pracują lepiej płaćcie to może porządni pracownicy zechcą zostać na dłużej a firma nie będzie zatrudniać wciąż nowych osób bez doświadczenia, przypadkowych,

Biurowy

Jaka praca, taka płaca! A o szacunku do pracy to proszę się nie wypowiadać, nie generalizując większość z Państwa nie szanuje pracy, a okazuje to po przez nagminne spóźnienia, nadliczbowe przerwy w pracy, telefony, papieroski nie wspomnę o zaniżania wydajności. Liczne zaniedbania w obowiązkach, które prowadzą do licznych błędów produkcyjnych, co przenosi się na wynik finansowy firmy! Klienci firmy długo tego nie wytrzymają! Dzięki Wanszej staranności niedługo FIRMA padnie, a wy razem z nią !!!!

fizyczny

biurowi nie pracują w soboty i na pewno nigdy po tyle godzin. ile dostają? nam nikt nie powie... w tej firmie baaaaaaaaaaaaaardzo źle traktuje sie ludzi. uważajcie na tego pracodawce. przez to predzej czy pozniej firma padnie

Witam, mowa tu o pracownikach fizycznych..., a jak jest z pracownikami pracującymi w biurze? Ktoś coś wie ile dostają? I też pracują od 8-18 i w soboty? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Dziękujemy za wiatraki (choć przydałyby się jeszcze może ze dwa na falcówki i jeden dla stołów:)) Ale dziękujemy, że odpowiedział Pan na nasze uwagi. obustronne porozumienie jest ważne. Gdy pracodawca dba o pracownika, ma wtedy więcej oddanych ludzi, którzy chcą z firmą związać się na dłużej. Teraz czekamy na podwyżki. pozdrawiamy

Ł.N

Żałuje że uwag Państwo nie zgłaszacie do mnie bezpośrednio....

ODPOWIEDŹ

A czy w Waszych pokoikach na górze też jest 35 stopni? Proszę nie zapominać, że My pracujemy fizycznie. Pracodawca powinien postarać się obniżyć temperaturę. Nie mamy wiatraków!!!!!!!!!! Taki problem kupić parę?! A co z nadgodzinami???? W t a k i c h warunkach. Jasne zawszy można zmienić pracodawcę, firma zawsze znajdzie następnych, których można lekceważąco potraktować. Ale czy to właśnie o to chodzi? I proszę nie pisać że to tylko parę dni, znacznie więcej! Proszę zajrzeć też do wnętrza dystrybutora na wodę, robaków nikt nie ma ochoty pić

Pracownik PJN

Fakt temperatura jest wysoka (parę dni w roku w okresie letnim) - natomiast jak ma być, ja na zewnątrz budynku jest 35~36 stopni. Woda z dystrybutora jest do picia tylko nikt z niej nie korzysta! A firma regularnie płaci za wymianę filtrów. Na klimatyzacje nas nie stać! Nikt nikogo nie zmusza - jeżeli warunki nie odpowiadają, maja Państwo prawo zmienić pracodawcę.

zmęczony/a

W zakładzie pracujemy w skandalicznej temperaturze nawet powyżej 37 stopni. nie ma wiatraków, prysznicy (szef wykręcił kurki) oraz zimnych napoi. Zmuszają nas dodatkowo do pracy po godzinach na stawkach normalnych

Współpracownik

To właśnie Pan (usunięte przez administratora)- wykazuje się "odwagą"!!!, a raczej jej brakiem, wypowiadając się na anonimowym forum. Bezpośredni kontakt z zarządem firmy - nikogo jeszcze nie skreślił. Co do zakładu pracy chronionej - to proszę nie mylić z "Ciechocinkiem", piciem kawy i tp. - powierzone zadanie trzeba wykonać na czas. Cały czas się zastanawiam - dlaczego Państwo nie rezygnujecie z pracy jeżeli jest tak źle, przecież macie Państwo możliwość podjęcia Pracy w innych zakładach, gdzie obowiązują ścisłe normatywy pracy, obowiązujące wszystkich pracowników. Nie wykonanie normy miesięcznej skutkuje rozwiązaniem umowy o prace. Proponuje poczytać na temat konkurencji i przemyśleć swoje uwagi. Jeszcze raz podkreślam z cała stanowczością Praca jest po to aby ja wykonać, i za wykonana pracę przysługuje wynagrodzenie. Jakość i wydajność pracy decyduje o ocenie pracownika oraz formie jego wynagradzania.

KOPERNIK

Zwracam się do wszystkich niezadowolonych pracowników o złożenie wypowiedzenia umowy o pracę / umowy zlecenie. Proponuje poszukać pracodawcy, który spełni Państwa oczekiwania. Pozdrawiam KOPERNIK

neutralny

Sam sobie strajkuj - jak się komuś nie podoba to czemu sobie innej pracy nie znajdą. Jak ci tak źle to droga wolna, zapewne szefowie szybko wakaty uzupełnią.

mocny

Strajkujemy,Strajmujemy,Kopernika za Jajka PowiesićChcemy

A za odebrane ludziom premie właściciele jezdzą sobie na wakacje

Bolek

To tak!!! Przecież 7 zl na godzine to kokosy. Mozesz sobie lolku lecieć po 12 godz +soboty, to może zarobisz na rodzinę. No chyba ze nie masz rodziny a wtedy to żyć nie umierać ha ha

Lolek

A mi sie wydaje że każdemu źle, jak sie nie chce robić. Jest czasami faktycznie ciężko, ale da sie zarobić!

były pracownik

Do puki (usunięte przez administratora)w tej Firmie czymie ręke nad wszystkim , tak długo Firma sie trzyma i Interes się kręci. A Jak Tylko (usunięte przez administratora)Przejmie SAM w swe Ręce Ster ! to ta Firma Długo nie pociagnie. Kopernikowi najlepiej wychodzi po Hali latanie ,z rękoma w kiejdach (usunięte przez administratora)

wole mieć jeszcze prace...

Witam, pracuje w tej firmie już jakiś czas i atmosfera w pracy nie jest zła, ale jeżeli chodzi o zarobki to jest bardzo marnie. Właściciele płacą za nadgodziny, tyle samo jak za każdą inną godzine pracy, w soboty też normalna stawka bez żadnych +50%. Ogólnie patrzą wszędzie gdzie zaoszczędzić i mieć więcej dla siebie. Nie da się dorobić w tej firmie.

Abraham

Ogólnie atmosfera nerwówki. Zmieniły się zasady wraz z przeniesieniem firmy na wysogotowa. Wszyscy lotają w strachu. Średnia na godzinę to marne 6 zł.(taką stawkę mają pomoce) Operatorzy mają zróżnicowane stawki i nie są to jakieś krytyczne pieniądze.Zapraszam na dukarza. Całkiem, całkiem ;) 3 zmiany, 5 dni w tyg, szykuj się na weekendy.Szef bardzo wporządku za to synusie wojują ;0

Zostaw opinię o Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o. - Wysogotowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.