Nowak Janusz Poligrafia
2 1 8 5 1

Opinie o Nowak Janusz Poligrafia

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w przedsiębiorstwie Nowak Janusz Poligrafia? Jak tak, to dlaczego?

Opinia

Potwierdzam te opinie. Własciciele maja węża w kieszeni

Tak5Nie

twojastara
@anonim 01.12.2011 11:23

To nie wąż.. to kawałek makarona!

Opinia

wejdz na ich strone interentowa i przeczytaj ze maja duze zainteresowanie i zapotrzebowanie od klientow na liczne zlecenia dlatego tez szukaja ludzi do pracy, podali adres mailowy na ktory trzeba skladac cv,

Drukarz
 Opinia

Generalnie firma już znajduje się w Wysogotowie obok takich drukarni jak Graphus-Pach czy Grafpoz. Co do samej firmy - należy wziąć pod uwagę, że gdy właściciel firmy zatrudni dwóch synów do zarządu i płaci im za to duże pieniądze (które można by przeznaczyć na podwyżki dla solidnych pracowników) - to nie licz na to, że w tej firmie dobrze zarobisz. Tyle na temat.

Tak3Nie

Opinia

powiedz proszę ,a tak poza tym jaka atmosfera panuje w tym zakładzie i jakie są minimalne zarobki ? pozdrawiam serdecznie monika .

Opinia

Ja wiem ale nie powiem. Marek

Opinia

CZY KTOŚ WIE KIEDY FIRMA JANUSZ NOWAK ZOSTANIE PRZENIESIONA DO WYSOGOTOWA.POZDRAWIAM MONIKA

Zostaw opinię o Nowak Janusz Poligrafia - Poznań