Nowak Janusz Poligrafia

Poznań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Nowak Janusz Poligrafia
2 1 6 1

Opinie o Nowak Janusz Poligrafia

Administrator

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w przedsiębiorstwie Nowak Janusz Poligrafia? Jak tak, to dlaczego?

anonim

Potwierdzam te opinie. Własciciele maja węża w kieszeni

twojastara
@anonim 01.12.2011 11:23

To nie wąż.. to kawałek makarona!

12

wejdz na ich strone interentowa i przeczytaj ze maja duze zainteresowanie i zapotrzebowanie od klientow na liczne zlecenia dlatego tez szukaja ludzi do pracy, podali adres mailowy na ktory trzeba skladac cv,

Drukarz

Generalnie firma już znajduje się w Wysogotowie obok takich drukarni jak Graphus-Pach czy Grafpoz. Co do samej firmy - należy wziąć pod uwagę, że gdy właściciel firmy zatrudni dwóch synów do zarządu i płaci im za to duże pieniądze (które można by przeznaczyć na podwyżki dla solidnych pracowników) - to nie licz na to, że w tej firmie dobrze zarobisz. Tyle na temat.

anonim

powiedz proszę ,a tak poza tym jaka atmosfera panuje w tym zakładzie i jakie są minimalne zarobki ? pozdrawiam serdecznie monika .

anonim

Ja wiem ale nie powiem. Marek

anonim

CZY KTOŚ WIE KIEDY FIRMA JANUSZ NOWAK ZOSTANIE PRZENIESIONA DO WYSOGOTOWA.POZDRAWIAM MONIKA

Zostaw opinię o Nowak Janusz Poligrafia - Poznań

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowak Janusz Poligrafia