Opinie o Preston Sp. z o.o. w Dąbrowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Preston Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Preston Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Preston Sp. z o.o. w Dąbrowa

Mały

Witam. Nikt mi nie wmówi o miłej atmosferze w waszej firmie, jeżeli pracuje tam Pan ‘’wielki drukarz” z Junikowa. Jestem pewny ,że po dniu próbnym przez tego człowieka większość ludzi rezygnuje ,a Wy oferty pracy dalej macie wystawione.

Sławomir

Nie wszędzie tak jest no ale jak macie pewność, że tu akurat by tak było to lepiej nie ryzykować. Podasz jakieś przykłady zachowań, które w szczególności według Ciebie tę atmosferę zagęszczają przez co pracuje się mniej fajnie niż powinno? Bo narazie to same ogólniki widzę tu podane na temat tej sytuacji a dobrze by było wiedzieć, gdzie leży ten problem.

Razem z mężem weszliśmy na stronę firmy i mąż widział ofertę pracy dla krajacza. Ktoś tak szczerze powie czy warto? Jakie jest atrakcyjne wynagrodzenie, które niby firma oferuje? Pensja to tylko sama podstawa? Tak w ogóle to praca na tym etacie jest pracą jednozmianową?

@Angelka

W Preston Packaging wierzymy, że rozwój to proces indywidualny, który dopasowujemy do potrzeb i aspiracji naszych pracowników. Dla nas oznacza to nie tylko zdobywanie nowych umiejętności czy awansowanie, ale także wsparcie w osiąganiu równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Nasz program rozwoju obejmuje możliwość awansu dla tych, którzy chcą tego i angażują się w swoją pracę. Wierzymy, że kiedy nasi pracownicy się rozwijają, firma również może osiągać nowe cele i podjąć nowe wyzwania. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi ofertami pracy i aplikowania na stanowiska, które Cię interesują. Chcielibyśmy również zaprosić Cię do bezpośredniej rozmowy z nami, abyś mógł poznać naszą kulturę organizacyjną i ludzi pracujących w naszej firmie. Jesteśmy przekonani, że możemy znaleźć harmonijne rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania zarówno pod względem pracy, jak i spokoju.

Dariusz Nowy wpis

Szukają pracownika produkcji, nie wiem tylko czy nadal jest to aktualne, bo nie została określona data do której można aplikować? Jak w ogóle oceniacie pracę na tym stanowisku? Jak kasa, bo to chyba najważniejsze, a o tym wzmianki nie ma?

Preston Packaging Nowy wpis
@Dariusz

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie na stanowisku Pracownik produkcji. Potwierdzamy, że rekrutacja nadal trwa, a wszystkie aktualne ogłoszenia znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://preston.pl/o-nas/kariera/. W naszej drukarni stawiamy na wysoką jakość i precyzję, więc oczekujemy od pracowników zaangażowania i dokładności w wykonywaniu zadań. Nie wymagamy jednak doświadczenia w pracy w drukarni - chętnie przyuczamy nowych pracowników. Zachęcamy do aplikowania i kontaktowania się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat wynagrodzenia oraz innych korzyści płynących z pracy u nas.

Zainteresowała mnie oferta dla kontrolera jakości, podpowiecie mi co to dla firmy tak mniej więcej znaczy atrakcyjne wynagrodzenie? Nie chce już was nękać pytaniami, ale piszą, że to praca zmianowa, nigdzie nie mogę znaleźć info w jakich godzinach. Będę wdzięczny za pomoc. Pzdr

Preston Packaging

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy jako Kontroler jakości! Rozumiemy, że aspekt wynagrodzenia jest istotny przy podejmowaniu decyzji o pracy. Jeśli chodzi o wynagrodzenie na tym stanowisku, jest ono zależne od kilku czynników: doświadczenia, umiejętności oraz znajomości branży. Na pewno będziemy starali się zapewnić Ci wynagrodzenie, które będzie adekwatne do Twoich kwalifikacji. Co do pracy zmianowej, to obecnie obowiązuje u nas system dwuzmianowy: 6:00-14:00 i 14:00-22:00. Zachęcamy do aplikowania na to stanowisko: rekrutacja@preston.pl. Może będziemy mieli okazję poznać się podczas bezpośredniej rozmowy.

Andżela Nowy wpis
@Preston Packaging

Też mi zależało na konkretnej informacji o stawkach. Ale jeśli nie podajecie to można chociaż wiedzieć, na jakim etapie informujecie o tym rozmowy o pracę? O ile jest ich kilka? Tego też nie wiem na dobrą sprawę.

Preston Packaging Nowy wpis
@Andżela

Wszystkie informacje niezbędne do podjęcia pracy na stanowisku Kontroler Jakości przekazywane są na jednej rozmowie rekrutacyjnej, w tym informacje o wynagrodzeniu.

SM

Jeśli pracuję tam muszkieter PJ to nie polecam . Na pewno są lepsze drukarnie gdzie zastepca kierownika produkcji nie wyzywa pracownika bez powodu by tylko się popisać

@SM

Żeby się popisać? Nie rozumiem chyba przed kim jeśli już? Ale jakieś normy, które wam zakładają normalnie wyrabiacie? Jakie tak w ogóle teraz są? One z roku na rok rosną czy to raczej od miesiąca będzie zależne?

Hej, a czemu przyszedł ktoś z zewnątrz? W firmie nie ma możliwości awansu? Bo jak na moje, to jeśli stanowisko wyżej było do obsadzenia, to w sumie powinni awansować jakiegoś pracownika? To tak nie działa w firmie? No i podbijam pytanie wyżej, jaką on rolę pełni? Jest kierownikiem?

Preston Packaging

Dziękujemy za podzielenie się Państwa opiniami na temat pracy w naszej firmie. Chcielibyśmy odnieść się do podniesionych kwestii i wyjaśnić niektóre aspekty. Rozumiemy, że relacje są istotnym elementem atmosfery w pracy. Chcemy podkreślić, że w naszej firmie stawiamy na wzajemny szacunek i współpracę. Jeśli istnieją sytuacje, które mogą być interpretowane jako brak szacunku, zawsze zachęcamy do zgłaszania tych przypadków, abyśmy mogli odpowiednio zareagować. Nasza firma stawia na wysokie standardy procesu produkcji. Jeśli zwracana jest uwaga pracownikowi, to tylko dlatego, by podnieść jakość naszej pracy i świadczonych usług. Nie ma to na celu obrażanie nikogo. W Preston Packaging istnieje polityka promowania pracowników wewnętrznych, jednakże awanse zależą od spełnienia określonych kryteriów i umiejętności niezbędnych do pełnienia nowej roli. Wybór Zastępcy Kierownika Produkcji z zewnątrz był rezultatem procesu rekrutacyjnego, w którym brano pod uwagę doświadczenie i umiejętności wymagane na danym stanowisku. Chcielibyśmy także odnieść się do tego, w jaki sposób wyrażane są opinie na tym portalu. Naruszają one dobre imię pracowników naszej firmy i nie możemy na to pozwolić. Będziemy reagowali na hejt i nieprawdziwe opinie. Zdajemy sobie sprawę, że każdy może mieć własne, subiektywne odczucia, co do pracy w Preston Packaging. Aby jednak ocenić, jak wygląda praca w naszej firmie, najlepiej zostać członkiem zespołu i poznać warunki współpracy.

Anka
@Preston Packaging

Na czym polega ta polityka promowania pracowników wewnętrznych? Piszesz, że awansowanie wiąże się ze spełnieniem kryteriów... Jakich? Możesz je wymienić?

@Anka

Awanse wewnętrzne w naszej firmie zależą od kilku czynników. Najważniejsze jest zaangażowanie i ciągły rozwój pracownika. Osoby, które aktywnie uczestniczą w rozwoju firmy, proponują innowacje czy zmiany i angażują się w rozwój zespołu, zdecydowanie mają szasnę na awans. W zależności od tego, jakiego szczebla jest awans, istotne jest czy istnieje przestrzeń i możliwość awansu w danym dziale lub strukturze organizacyjnej. Dodatkowo, oceniane są umiejętności i kompetencje niezbędne do wykonywania nowych obowiązków na wyższym stanowisku. Może to obejmować zarówno umiejętności techniczne, jak i kompetencje miękkie, takie jak umiejętność zarządzania, komunikacji czy rozwiązywania problemów. W przypadku awansów wewnętrznych istnieje kilka ważnych kryteriów, które wpływają na decyzje. Doceniamy osoby zaangażowane, gdyż chcemy, aby pracownicy rozwijali się z naszą firmą. Jesteśmy rodzinną firmą i chcemy stwarzać jak najlepsze warunki dla wieloletniej współpracy.

Angelka
@Preston Packaging

Co rozumiesz przez rozwój? Mówisz w ogóle o ciągłym rozwoju i powiem szczerze, brzmi to odrobinę stresująco, jakby nie było przerwy. Oczekiwania też stale rosną i normy? Szukam pracy ale też żeby była spokojna.

@Angelka

Jak wygląda ścieżka kariery w Preston Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Preston Packaging

Ścieżka kariery w Preston Packaging jest ustalana przez kierownika działu indywidualnie w stosunku do każdego pracownika, w zależności od jego doświadczenia, umiejętności i predyspozycji. Awans jest często uzależniony od zaangażowania, rozwoju pracownika oraz dostępności stanowisk. Dla osób ambitnych, chętnych do nauki i do podejmowania dodatkowych wyzwań, istnieje zawsze przestrzeń do rozwoju i awansu.

@Preston Packaging

A tak średnio to ile trzeba się starać o taki awans? Ile czasu musi minąć od zatrudnienia, aby móc progresować na stanowisko wyżej? ;)

Preston Packaging

Nie mamy ściśle określonych ram w tej kwestii. Jest to uwarunkowane indywidualnie. Także zależy to od stanowiska, na którym się pracuje i tempa rozwoju w organizacji.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Preston Sp. z o.o. na stanowisko Key Account Manager? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Do drukarni szukają na stanowisko key account manager z praca hybrydowa. Zastanawiam się co wchodzi w skład sprzętu pracowniczego, oprócz laptopa ? I jak działa ich ubezpieczenie grupowe opisywane na stronie ?

Preston Packaging

W Preston Packaging każdy zatrudniony pracownik otrzymuje niezbędne narzędzia do wykonywania swoich obowiązków, które są ustalane podczas negocjacji warunków zatrudnienia przed rozpoczęciem pracy. Ubezpieczenie grupowe jest formą benefitu i pracodawca pokrywa niemal cały koszt. Pracownik płaci tylko symboliczną 1 zł. Oprócz tego zapewniamy dostęp do karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej. Istotne jest dla nas zapewnienie atrakcyjnych warunków współpracy i środowiska sprzyjającego rozwojowi naszego zespołu.

Iwona
@Preston Packaging

Super, że warunki zatrudnienia podlegają negocjacji. Co bierzecie pod uwagę ustalając wynagrodzenie? Doświadczenie i wykształcenie mają duże znaczenie? Co do rozwoju to macie jakiś budżet przeznaczony na szkolenia pracowników?

Obsługa Klienta

A jak wyglada sytuacja w dziale obsługi klienta po zmianie managera? Czy relacje z osobami zarządzającymi są fajne:)?

@Obsługa Klienta

Małgorzata, która obecnie pełni funkcję Menadżer Działu Obsługi Klienta to profesjonalistka, zaangażowania w budowanie pozytywnych relacji z zespołem oraz Klientami. Zawsze gotowa wysłuchać sugestii i pomysłów zespołu oraz chętnie udziela wsparcia, kiedy jest ono potrzebne. Dzięki jej podejściu do zarządzania, atmosfera w zespole jest przyjazna i sprzyjająca rozwojowi. Warto podkreślić, że jako firma rodzina zawsze stawiamy na dobre relacje międzyludzkie. Gosia doskonale wpisuje się w tę filozofię i dba o atmosferę w zespole, co jest dla nas bardzo istotne. Jesteśmy otwarci na współpracę i dialog z naszymi pracownikami oraz Klientami.

Preston Packaging

Opinia, którą czytamy jest dla nas rozczarowująca. Jesteśmy zawsze wdzięczni za wszelkie informacje zwrotne od naszych pracowników i staramy się na bieżąco doskonalić nasze procesy i sposób zarządzania firmą. Chcemy podkreślić, że jesteśmy przekonani, iż atmosfera w naszej firmie jest istotnym elementem sukcesu. Nasza firma dąży do tworzenia przyjaznego i zmotywowanego zespołu pracowników, co jest kluczowe dla naszej działalności. Co do kwestii przedłużania umów kobietom w ciąży, pragniemy podkreślić, że Preston Packaging stosuje się do przepisów prawa pracy. Nie dyskryminujemy żadnych pracowników ze względu na ich płeć, wiek, czy stan zdrowia. Wszystkie decyzje kadrowe podejmowane są w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami. Nie zgadzamy się także z opinią dotyczącą złego zarządzania. Dokładamy wszelkich starań, aby dobrze ułożyć procesy i działania w naszej firmie. Zdajemy sobie sprawę, że zawsze można coś poprawić. Zawsze zachęcamy do rozmowy z przełożonym i zgłaszanie swoich uwag czy sugestii.

Andzia

A z tymi kobietami w ciąży to był jeden przypadek czy jednak więcej? Jestem ciekawa czy to reguła. Czy jeśli ludzie mają wysokie kompetencje i doświadczenie też nie są doceniani? Bo czasami lata pracy robią swoje.

@Andzia

Tak, jak już pisaliśmy wcześniej, Preston Packaging stosuje się do przepisów prawa pracy. Nie dyskryminujemy żadnych pracowników, w tym kobiet w ciąży. Wszystkie decyzje kadrowe uwzględniają postępowanie zgodnie z wizją i planem rozwoju firmy oraz podejmowane są w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa pracy. Bogate doświadczenie i wiedza naszych pracowników są dla nas bardzo ważne, gdyż pozwalają nam odnosić sukcesy. Wiemy o tym, dlatego doceniamy zaangażowane osoby. Zależy nam na zbudowaniu zespołu, który będzie rozwijał się razem z nami.

Xd
@Andzia

Niestety to co mówi góra mija się z prawdą. Lubię ambitni, którzy widzą wszelkie odchylenia,zgłaszają to by pracowało się lepiej ...są niemiłe widziani. Ludzie z potencjałem mają kiepską drogę kariery.Przez zazdrośc innych ,bądź by prawda o pewnych zachowaniach, rządach ,niekompetencji właścicieli nie wyszła na jaw. W dodatku zauważyłem post od firmy że ktoś próbuje zrobić im złą opinię.. doprawdy??!! Nie ma dymu bez ognia Zacznijcie dobrze mądrze rządzić a opinie się skończą. Więcej pokory.

@Xd

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Rozumiemy, że mogą istnieć kwestie wymagające poprawy, ale zależy nam na podkreśleniu, że nie zgadzamy się z przedstawionymi zarzutami. Doceniamy zaangażowanie naszych pracowników oraz ich wkład w poprawę naszej organizacji. Jako firma staramy się budować atmosferę wzajemnego szacunku, gdzie każdy ma możliwość wyrażenia swojego zdania. Naszym celem jest stworzenie środowiska, w którym każdy może rozwijać się i wnosić wartość do naszej firmy.

Robert

Witam. Znalazłem na stronie, że firma szuka na ten moment zastępcy kierownika produkcji. Przyznam szczerze, że interesuje mnie to stanowisku. Z ogłoszenia wynika, że firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie. Czy mogę dowiedzieć się jakie są widełki przewidziane na tym stanowisku? Widzę, że do obowiązków należy nadzór nad produkcją, dlatego mniej więcej chcę wiedzieć. O i jeszcze nie rozumiem tego, że pracujemy w systemie dwuzmianowym. To z kierownikiem na zmianę, czy po prostu zastępców jest dwóch?

Preston Packaging

Szanowni Państwo, w związku z pojawiającymi się od pewnego czasu na portalu gowork.pl, a nie polegającymi na prawdzie, komentarzami dotyczącymi działalności PRESTON PACKAGING i jej pracowników, w związku z licznymi naruszeniami dobrego imienia PRESTON PACKAGING oraz jej pracowników, niniejszym informujemy, iż PRESTON PACKAGING zmuszona została podjąć niezbędne kroki prawne celem ochrony swojego dobrego imienia oraz celem ochrony jej pracowników. W związku z tym informujemy, iż fakt zamieszczania cyklicznych, złośliwych i nieprawdziwych komentarzy dotyczących działalności PRESTON PACKAGING, będzie przedmiotem stosownych postępowań prawnych.

Jakie są mocne strony pracodawcy Preston Sp. z o.o.?

Historyczne komentarze niewiele wnoszą. Lepiej czytać aktualne, nie? Rozumiem że tobie nie pasowała tu praca. Ktoś wcześniej pisał o konfliktach z szefem. A ty jak się dogadywałeś?

Mały

@Mały

Moim zdaniem chcesz mu tylko zaszkodzić,ale na szczęście sami widzimy że Piotr to fajny kumpel posiada wiedzę i nie kopie pod kimś dołków jak ty.

Hhh
@Mały

Zgadzam się kolego. Z dala od Prestonu. Piękna gratka, piękny marketing .

Ręka Rękę Myję!

Katarzyna
@Były

Co masz na myśli? Chodzi Ci o to, że każdy ucieka od odpowiedzialności i stosuje spychologię w pracy?

@Katarzyna

Chodzi mi o to że jeśli ktoś broni człowieka dla którego poniżanie drugiej osoby jest przyjemnością. To znaczy że jest taki sam

Preston Packaging

Czytając powyższe komentarze nie możemy zgodzić się z opiniami na temat pracy w naszej firmie. Zawsze powtarzamy, aby w sytuacji zauważenia nieprawidłowości lub negatywnych zachowań, zgłosić sprawę swojemu przełożonemu lub bezpośrednio właścicielom. Atmosferę w pracy tworzy każdy z nas i powinniśmy wszyscy dbać o komfort pracy. Dlatego zachęcamy, aby o sugestiach zmian informować przełożonych. Zależy nam na tworzeniu dobrego miejsca pracy i jako firma rodzinna stawiamy na otwartą komunikację.

@Preston Packaging

Gdyby było wszystko ok to by nie było takich komentarzy. Zgadzam się atmosferę tworzą ludzie, ale nie Pan PJ

Karol
@Były

Jak tylko jedna osoba powoduje że są takie zgrzyty to chyba warto to zgłosić. Kto próbował czy ludzie boją się zwolnienia z pracy? Nie można się zając swoją robotą i nie brać udziało w takich konfliktowych sytuacjach?

Sławomir

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Kierownik Produkcji w Preston Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Lidia

Co dokładnie jest nie tak z tym zarządzaniem? Nierówny podział obowiązków czy jak? I czy w końcu kogoś wybrano na tego kierownika produkcji, to osoba z zewnątrz, czy ktoś awansował?

Zdziwiony
@Lidia

Pytanie: aplikujesz czy chcesz awansować? Odpowiedź 1: jeśli aplikujesz, rekrutację przeprowadzi SK (z reguły), i wystarczy, że nie będziesz mądrzejsza. W innym przypadku się nie nadajesz. Będzie chciał od Ciebie propozycji i rozwiązań, to będzie zdziwiony, że sam na to nie wpadł. Na koniec usłyszysz o Twoich oczekiwaniach finansowych, a sam możliwości firmy nie przedstawi dla kandydata, bo dla rozmówcy szacunku brak... (komentarz pozostawiam czytającym). Na dzień dzisiejszy zatrudniony "starzysta" i wrzucone ogłoszenie na jego zastępcę, bo po co zatrudniać ludzi z doświadczeniem (pewnie lepiej zatrudnić dwóch krytyków po których można "jeździć", niż kogoś, kto wytknie błędy produkcyjne) Odpowiedź 2: jeśli chcesz awansować... no cóż, powodzenia. Reasumując, (usunięte przez administratora). Pozdro.

@Zdziwiony

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Zastępca Kierownika Produkcji. Proces rekrutacji traktujemy bardzo poważnie, ponieważ zależy nam na nawiązaniu współpracy z kandydatem na dłużej. Stawiamy na kompetencje i doświadczenie, nie jak opisano to powyżej. Rośniemy w siłę, co wymaga wypracowania nowych procedur. Powyższy komentarz jest dla nas krzywdzący i nie jest prawdziwy, gdyż stale udoskonalamy proces zarządzania firmą. Jeśli chcesz sprawdzić, jak rzeczywiście pracuje się w Preston Packaging, zachęcamy do aplikowania i udziału w procesie rekrutacji. Najlepiej samemu przekonać się o atmosferze i panujących warunkach, niż tylko polegać na opinii innych.

Zdziwiony
@Preston Packaging

Może i mój komentarz jest dla Was krzywdzący, ale skąd pewność, że jest nieprawdziwy? Może i Wasze rekrutację są poważne i poszukujecie kompetencji i doświadczenia, ale ilu letniego? 40-sto, 50-cio letniego? W tym przedziale to ludzie są na emeryturze... a tak poważnie, to ludzi z doświadczeniem się boicie. W ostatnim czasie mieliście rekrutację na kilka stanowisk kierowniczych, a efekty widzicie przecież sami. I na koniec, skąd pewność, że opieram się na opinii innych? Może już poddałem się Waszemu procesowi rekrutacji?

Zadowolony pracownik
@Zdziwiony

Zupełnie nie zgadzam się z opinią powyżej. Preston na pewno nie jest przykładem garażowego zarządzania i przede wszystkim liczy się dla nich wiedza osób w firmie. Nie wiem skąd tyle goryczy w tej wypowiedzi. Pracować trzeba wszędzie i jak w każdej firmie, zdarzają się chwilowe gorsze momenty, ale na pewno nie ma tutaj despotyzmu. Nigdy wcześniej też nie trafiłam na tak zgrany zespół i bardzo dobrą atmosferę. Jeśli dobrze wykonuje się swoją pracę, to doceniają to, a to rzadkość w wielu przypadkach. Wszystkim niedowiarkom polecam spróbować pracy w Preston. Niech każdy sam oceni, jak jest u nas. Polecam.

@Zadowolony pracownik

Czy takie opinie piszą sami o sobie właściciele Prestonu? Mam nadzieję że opinie na poznańskim rynku a na tylko na Goworku, spowodują ze fachowcy z doświadczeniem będą ominąć tą firmę szerokim łukiem. Jak już ktoś już wcześniej słusznie napisał boją się kompetentnych pracowników , bo sami wiedzą najlepiej.

Zadowolony pracownik
@789

Nie piszą tego właściciele, a pracownicy. Nie wszyscy są tak niezadowoleni. Pracuję w tej firmie kilka lat i naprawdę, jeśli robi się dobrze swoje, to nie ma powodów do narzekań.

Katarzyna
@Zadowolony pracownik

Mam kilka pytań do Twoich dwóch opinii, bo gdzieś w przyszłości rozważam aplikację do tej firmy :) Napisz mi proszę o jakich gorszych momentach mówisz? I czy ten zgrany zespół to masz na myśli jakiś konkretny dział? Jesteś w stanie mi powiedzieć na jakie zarobki można liczyć na stanowisku specjalisty obsługi klienta, bo jak miałabym aplikować to właśnie ta oferta pracy mnie interesuje i widzę na ich stronie, że akurat poszukują :)

Rafi

Chciałbym aplikować na szatnce jak waszym zdaniem tu się pracuje?

Kierownik

Witam, widzę że jest prowadzona rekrutacja na kierownika produkcji. Zastanawiam się czy aplikować ? Czyżby kolega aktualny kierownik MK awansował ? czy może nie ogarnia tematów ? A może jak mi opowiadał kolega , nie wiem czy to prawda czy żarty , idzie wiosna i MK znowu zaangażuje się w nawożenie trawnika zamiast zarządzać produkcją? Stąd moje wątpliwości ...na nawozach się nie znam , na poligrafii bardziej... Czy ktoś może mi obiektywnie doradzić?

Pomagający
@Kierownik

Kolego jest wiele fajniejszych miejsc i drukarń w Poznaniu i okolicy. Jak podam nazwy to pewnie zablokują. Ale szukaj np. na Junikowie, Osiedle Warszawskie? a może pod Poznaniem w Pniewach. Tam na nawozach nie będziesz musiał się znać ... I to nie żarty z tym nawożeniem trawnika... W końcu są priorytety i wykonywanie zachcianek właścicieli...

@Kierownik

Aktualnie mamy otwartą rekrutację na stanowisko Kierownik Produkcji i zachęcamy do aplikowania. Sugerujemy, aby jednak samemu przekonać się, jak wygląda praca w Preston Packaging. Zapraszamy do bezpośredniej rozmowy podczas spotkania kwalifikacyjnego.

@Preston Packaging

Jak to prowadzicie rekrutację na stanowisko Zastępca Kierownika Produkcji? Pan PJ dobrze działa kolegów wygryza?

Zaintrygowany
@Były

Brawo @Były! Ale PJ nie jest sam, ma przecież świetny zespół do pomocy a tak naprawdę "anty zespół" w składzie : MK, SK, AO...kolejność przypadkowa ...

KKK

Witam, widzę ogłoszenie o pracę między innymi na operatora sztancy, jest ich więcej w tym również ogłoszenie na kierownika produkcji. Byłbym zainteresowany stanowiskiem na sztancy ale najpierw chciałbym się dowiedzieć czy obecny Pan MK już nie pracuje jako kierownik? Byłaby to ważna informacja czy warto w ogóle próbować.

TK
@KKK

A z Panem MK jest coś nie w porządku?

@KKK

Aby przekonać się, jak wygląda praca w naszej firmie oraz jaka panuje atmosfera serdecznie zapraszamy do skorzystania z płatnego dnia próbnego. O tym, jak jest w danej firmie można przekonać się tylko podejmując współpracę, poznając zespół i zakres obowiązków. Zapraszamy do aplikowania i rozmowy.

@Preston Packaging

Dokładnie nie oceniać nas po opiniach każdy może mieć swoje zdanie ale pod warunkiem że sam się przekona co jest prawdą . pozdrawiam serdecznie

Maja

To może dasz znać jak jest w rzeczywistości? Od tego te opinie są właśnie, żeby ludzie mogli się zorientować zanim zaczną starać się o pracę.

Ftr

Jako człowiek raczej spoko. Jako kierownik , brak kompetencji.

Maria
@Ftr

można się dowiedzieć na jakiej zasadzie wybiera się tu zazwyczaj osoby na tego typu stanowiska? jest to forma awansu czy rekrutacja zewnętrzna? jakie warunki zatrudnienia?

@Maria

Jeśli chodzi o stanowisko Kierownika Produkcji aktualnie prowadzona jest rekrutacja zewnętrzna. Szczegółowe warunki zatrudnienia przedstawiane są podczas bezpośredniej rozmowy. Istnieje także w naszej firmie możliwość awansu wewnętrznego, a ścieżka kariery jest jasno określona. Zachęcamy do aplikowania na stanowisko Kierownika Produkcji.

@Preston Packaging

Nie ma żadnej ścieżki, do tego potrzebne są cele, do celi wskaźniki i zadania . Nic takiego nie ma, rządzi przypadek i układy a na końcu dopiero kompetencje.

@777

Ścieżka kariery dla każdego działu jest określona i w przypadku pytań, zachęcamy do rozmowy z przełożonym, który wyjaśni tę kwestię. Także cele w naszej firmie są jasno określone i każdy dział ma własne wskaźniki, według których funkcjonuje i ocenia realizację planu. Zadania dla każdego stanowiska są jasno określone w instrukcji stanowiskowej, z którą każdy pracownik zapoznaje się w pierwszych dniach pracy. Jeśli nie są Ci znane te dane, zachęcamy do rozmowy z przełożonym. Z pewnością wyjaśni te kwestie i odpowie na każde Twoje pytanie.

Ciekawski
@KKK

Witam, podpinam się pod pytanie kolegi. Czy Pan Kierownik MK jeszcze tam pracuje ? Jestem operatorem sklejarki , przenoszę się do Poznania z innego miasta z rodziną . Ale już zdążyłem się co nie co dowiedzieć i mówi się że nie ma od niego żadnego wsparcia . Dziękuję za info z góry .

Maja
@Ciekawski

I co, udało ci się czegoś dowiedzieć na ten temat albo zdążyłeś aplikować do nich? Swoją drogą to w necie piszą o atrakcyjnym wynagrodzeniu, wiadomo ile w tym roku można zarobić jako operator?

Czy w Preston Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Kierownik Produkcji?

Preston Packaging

W Preston Packaging każda nowa osoba w zespole rozpoczyna pracę na podstawie umowy o pracę na okres próbny. Zależy nam, aby każda ze stron miała czas na poznanie się i zweryfikowanie wzajemnego potencjału. Kolejnym etapem jest umowa na czas określony lub umowa na czas nieokreślony, w zależności od uzgodnienia dalszych warunków współpracy.

Yyy

Kolego , w Prestonie umowa na czas nieokreślony... Zresztą sam otrzymałeś wymowną odpowiedź. " Zweryfikowanie wzajemnego potencjału" tłumaczyć należy nie jako potencjał wiedzy i doświadczenia lecz prawdziwy przekaz to : czy posiadasz wystarczający potencjał przetrwania w firmie opartej na bałaganie i przypadkowości...

@Yyy

Umowa na okres próbny na początek współpracy to standardowa praktyka w większości firm, również w naszej. To czas na zapoznanie się z pracą na danym stanowisku. Jak już wspomnieliśmy, to szansa dla pracownika by zobaczyć czy dany zakres obowiązków i atmosfera w firmie mu odpowiadają, a dla pracodawcy okazja do zweryfikowania umiejętności nowego pracownika.

Urszula
@Preston Packaging

Ile w takim razie trwa ten okres próbny? :) Potem przechodzi się na umowę o pracę na czas nieokreślony? Ciekawi mnie czy podczas tego okresu próbnego wynagrodzenie różni się aniżeli na umowie "docelowej"? :) Czy organizowane jest wdrożenie w obowiązki lub jakieś szkolenie?

@Urszula

Standardowo, umowa na okres próbny może zostać zawarta na okres 3 miesięcy. Kolejny rodzaj umowy oraz warunki płacowe ustalane są indywidualnie z każdą osobą. Od kilku miesięcy w Preston Packaging funkcjonuje program onboardingu, dzięki któremu każda nowa osoba w zespole poznaje różne aspekty funkcjonowania firmy oraz zakres swoich obowiązków. Przykładamy ogromną uwagę, aby przeprowadzić wdrożenie odpowiednio, gdyż wiemy, jak ważne są pierwsze dni i tygodnie w nowym miejscu. Zależy nam, aby nowe osoby właściwie zostały przygotowane do pracy na swoich stanowiskach oraz by zostały z nami na dłużej.

Dominika

Cześć, chciałabym podpytać czy oferta na Specjaliste Ds. Obsługi Klienta jest nadal aktualna? Znalazłam ją na stronie firmy. Piszą tam że jest umowa o pracę - czy na okresie próbnym też? Ile miesięcy w ogóle trwa okres próbny?

@Dominika

Aktualnie poszukujemy Specjalisty do Działu Obsługi Klienta z językiem niemieckim. Osoba, która będzie pracowała na tym stanowisku od początku otrzyma umowę o pracę, z tym, że pierwsza będzie umową o pracę na okres próbny. Zwykle jest ona zawierana na okres 3 miesięcy.

Bor
@Preston Packaging

Aktualnie poszukujemy, dobre sobie ... Ta rekrutacja jest aktywna cały rok. Pracowałam tam, odradzam...

Wiesia
@Bor

Potwierdzam też tam pracowałam... Chaos i bałagan... Nieustanne przesuwanie terminów dostaw ...a Prezes potrafi zwolnić za plecami przełożonej....bez uzasadnienia , (usunięte przez administratora)...

Szukający

Witam, Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć, starając się o stanowisko kontrolera jakości w firmie preston? Jaka panuje atmosfera w laboratorium? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

obserwator
@Szukający

przyglądam się opiniom i mam mieszane uczucia. Chciałem aplikować do kontroli jakości. Coś więcej dowiedziałeś się o tym dziale ?

@Szukający

Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie podczas bezpośredniej rozmowy i zależne jest od posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia kandydata. Zespół jest bardzo pomocny i otwarty. Atmosferę panującą w firmie najlepiej ocenić samemu, pracując z nami. Możemy jednak zapewnić, że stanowimy zgrany zespół. Zachęcamy do aplikowania na stanowisko Kontroler Jakości.

Ygl
@obserwator

Odczucia masz poprawne. Szkoda czasu i zdrowia. Życzę powodzenia ale nie w Preston.

@Ygl

Przykro nam, że w ten sposób oceniasz pracę w naszej firmie. W tej sytuacji zachęcamy, by w przypadku uwag lub sugestii zmian porozmawiać ze swoim przełożonym lub z Zarządem. Wysłuchamy każdej opinii i chętnie o tym porozmawiamy. Zależy nam na tworzeniu zgranego i profesjonalnego zespołu. Pamiętajmy, że każdy z nas ma wpływ na to, jaka atmosfera panuje w firmie.

Mmm
@Preston Packaging

Puste słowa , rozmowa do niczego nie prowadzi ...Znam to z doświadczenia ...

Jak szefostwo w Preston Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Cola

Jak dla mnie szefostwo jest spoko trochę wymagają ale to normalne, nawet kasa ok

Tolek

Szefostwo w miarę.. Jak szefostwo... trzeba robić po to się idzie... jednak za smieszna kasę się pracuje a wycisną jak cytrynę.

Dawid
@Tolek

Twoja opinia na temat wynagrodzenia jest zupełnie inna niż ta napisana przez Colę. Możesz mi powiedzieć jakie są widełki wynagrodzenia w Preston i ile realnie można tu zarobić? Czekam na Twój wpis, daj znać!

Tolek
@Dawid

Od 2000-2500 plus premia 200 zł co miesiąc...tak że nie ma szału.za napierdzielanie...

Renata
@Tolek

Hej, a od czego zależy dokładnie wysokość pensji w Prestonie? Podałeś widełki więc się zastanawiam co ma na to wpływ. Czy premie zawsze można sobie wypracować? Jakie są warunki jej przyznawania?

D

Szefostwo ma świetny kontakt ze wszystkimi pracownikami. Preferuje nowoczesne zarządzanie. Panuje zdrowa i życzliwa atmosfera

OK
@D

Potwierdzam i polecam jako miejsce rozwoju.

Zxz
@D

Totalna bzdura. Nie wiem kto pisze te opinie ale na pewno nie są prawdą.

Mag
@Zxz

Pewnie kierownicy

@D

nowoczesne zarządzanie, co to? Chodzi o to, że wykorzystuje technologię do kontaktu i zamiast spotkania na żywo jest online, czy jak? Co to znaczy tak naprawdę?

Paulina
@Zxz

A jak jest wg Ciebie? Jakie są Twoje odczucia co do warunków pracy no i samej atmosfery w zespole?

Lol
@D

Co za brednie , to chyba kierownicy albo prezesi piszą o sobie ....

@Lol

Oczywiście każdy może mieć własną opinię na temat pracy w firmie Preston Packaging i panującej w niej atmosfery. Jeśli jednak jesteś pracownikiem firmy zachęcamy do rozmowy i przekazania Zarządowi swoich uwag. Jesteśmy firmą rodzinną, która stawia na właściwą komunikację w zespole oraz stworzenie bardzo dobrych warunków do pracy. Jesteśmy otwarci na sugestie zmian, dlatego zawsze zachęcamy, aby powiedzieć o swoich wątpliwościach.

Hm

Hej ile zarabia u was kobieta na rękę warto podjąć pracę jakie są dodatk

@Hm

Wynagrodzenie w naszej firmie uzależnione jest od wielu czynników, m.in. stanowiska pracy czy doświadczenia. Ustalane jest ono podczas bezpośredniej rozmowy rekrutacyjnej. Co do benefitów, to oferujemy dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, karty MultiSport i pakietu medycznego, szkolenia oraz dofinansowanie nauki języka. Zapraszamy do aplikowania na aktualne oferty pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Preston Sp. z o.o. - Dąbrowa

• Jak się pracuje w Preston Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Preston Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Preston Sp. z o.o.?

Preston Sp. z o.o.
  • Innowatorów 7