Opinie o Kreativia Sp. z o.o. Sp. K w Przeźmierowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kreativia Sp. z o.o. Sp. K. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kreativia Sp. z o.o. Sp. K o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kreativia Sp. z o.o. Sp. K w Przeźmierowo

Mikolaj

Siemka ile oferuje się na start inz ?

Kasica

Już są paczki na Mikołajki? Jakie jeszcze dodatki do tego ? A świąteczne paczki ?

Jacek
@Kasica

Nie rób jaj. Od kiedy pamietam szefostwo wychodzi z założenia że usmiech prezesa najlepsza premką. Tu nigdy nie ma paczek.

Jaki ten usmiech
@Jacek

Uśmiech? Jaki ten usmiech? Ma choć wygląd ten ktoś?

Ewelina
@Jaki ten usmiech

Wygląd? A co to ma do rzeczy? Niedługo Wielkanoc się zbliża, może wtedy wprowadzą cokolwiek?

Bilder

Idzie do przodu? Pracownik jest doceniany? Jest promowany? Dostaje stale większe wynagrodzenie ?

Mira

Czy ktoś może ostatnio aplikował? Ma jakieś spostrzeżenia co do rozmowy, oferowanych warunków? Jest to interesujące finansowo miejsce dla osoby z dużym doświadczeniem zawodowym ?

Firma Kreativia Sp. z o.o. Sp. K prowadziła rekrutację na stanowisko Szwaczka. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Alek

Jak jest? Są zadowoleni ?

@Alek

Z czego ?

Dorota

no i kto? :D

Zuza

Jak mielibyscie zarekomendować atuty, korzyści związane z pracą dla nich co wymienilibyscie jako największe atuty ?

W Swadzim Kreativia Sp. z o.o. Sp. K szuka pracownika na stanowisko Kierownik. Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Mind

Co za (usunięte przez administratora) platforma. Kto i dla kogo miałby się dzielić tu informacjami?? Przecież to miejsce na nieograniczone wylewanie ścieków. Nikt z konkretnym zdaniem tu nie napisze i nikt ogarnięty nie bierze tych informacji pod uwagę

Biurowa

Czy w biurze są osoby które mają pelne wykształcenie średnie? Jest to wymagane? Czy jest ktoś kto zna język obcy?

Wolodya

Ile zarabia osoba znająca ukraiński?

Szukaczlookacz

Z tego co piszecie to zatrudniają przez agencję, wiecie którą i jak się można do nich zgłosić?

@Szukaczlookacz

Zatrudniają również bez agencji (przez agencje tylko obcokrajowców). Wystarczy podjechać do siedziby w Swadzim i podrzucić CV - wraz z rozwojem poszukiwanych jest coraz więcej pracowników :)

Joanna

Na stanowiska wyższego szczebla (tak jak teraz, na product managera i juniora ds. planowania produkcji) też można aplikować tą metodą? :D

Sąsiad

Możecie napisać jakie zarobki na produkcji na początek i jak wygląda sprawa podwyżek premi czy wraz ze stażem pensja rośnie i czy faktycznie przyjmują bez doświadczenia dzięki

@Sąsiad

Na produkcji wynagrodzenie zasadnicze zadowalające. Tzn. szału nie ma, ale też nie jest tragicznie, nie jest to minimalna pensja krajowa. Z podwyżkami kiepsko, sami z siebie Ci nie dadzą. Były osoby, które wnioskowały o podwyżkę, ale dostały odpowiedź odmowną, więc w niedługim czasie odeszły z firmy. Premii nie ma. Staż pracy nie ma żadnego wpływu na wysokość wynagrodzenia. Obojętnie czy pracujesz tam rok czy 8 lat. Nie wiem jak jest z jubileuszami, ale podejrzewam że nie gratyfikują. To jest dobra praca na początek kariery zawodowej, żeby nabyć trochę doświadczenia, nauczyć się czegoś. Przyjmują osoby bez doświadczenia.

S

Dzięki to w takim razie zostaję tam gdzie jestem

Podwyżki są - ale trzeba o nie powalczyć, oczywiście przedstawiając argumenty. Brak premii i dodatków to największy problem tej firmy.

Weronika

Jak można powalczyć o podwyżkę? Trzeba wyrobić określone normy, mieć dany staż pracy czy jak? Jak duża jest ta podwyżka? Kto ma szansę na jej uzyskanie w Kreativii?

A możecie napisać konkretnie ile się zarabia na produkcji na początek z premią bez premi stażowe bo to że płaca jest ok albo słaba to nic nikomu nie mówi

Dlaczego zdecydowanie poleca

Dlaczego zdecydowanie polecacie ?

I ja

A ja polecam. Problemy jak wszędzie ale firma ok. Jeśli chodzi o drukarnie w poznaniu to i tak z najlepszymi ludźmi

Mak

Moim zdaniem piszesz bzdury choć masz prawo do swojej opinii. Firma z bdb podejściem

Co wchodzi w socjal Kreativia Sp. z o.o. Sp. K?

Fun

Social Media ;-)

Operator

Piątki bez krawatu xd

Xyz

Kawa, herbata, cukier i mleko... Nadgodziny płatne pod stołem. O premiach i dodatkach świątecznych zapomnij. Nawet właściciel Ci życzeń nie złoży

Weronika
@Xyz

Skoro nie ma premii świątecznych... To czy są jakieś miesięczne? Jeśli tak, to za co i ile wynoszą? A jeśli nie, to na co w ogóle można liczyć w Kreativii prócz podstawowego wynagrodzenia?

@Weronika

Premii brak, a można liczyć na to, że będziesz pracowała z fajnymi ludźmi.

Dlaczego to super miejsce ?

Dlaczego to doskonałe miejsce dla pracownika ?

Szul

No no teraz to już chyba jest dużo lepiej ? Ktoś coś?

Wypłata agencyjna, brak premii, zakaz palenia

Idealny polecający

Polecacie aplikować? Z kim jest rozmowa? Jak przebiega? Kogo szukają? Dlaczego ? Ile płacą? I dlaczego zdecydowanie lepiej niż inne spółki z Wielkopolski ? Jakie auto służbowe ma szaraczek pracownik ?

Pracownica
@Idealny polecający

Marka auta służbowego jest faktycznie kluczowa :-)

Czy ta firma robi sobie jaja z nas? Obcieli nam pensje poprzez aneks do umowy i kilka osób piszę tu, że wszystko jest cacy i gra gitara. Dlaczego wszyscy co piszą te bzdury, że w firmie jest fajnie i srutututu nie powiedzą tego wprost - płacą mniej, obcieli nam wypłaty. Patrzenie na Kreativie przez pryzmat różowych okularów nie jest zdrowe. Od razu widać, że chodzi tylko o pozory dobrej opini na portalu go work. Mnie nie obchodzi co się tu dzieje, ale chce żebyście mi wypłacili wszystko co mi się należy, a nie rzucali nam na stól aneksy z obniżoną pensją. Ciągle rzucacie kłody pod nogi, a od pracownika oczekujecie niemożliwego. Nie dziwię się tej rotacji i tego ciągłego obsmarowywania firmy na wszystkich portalach. Mówiąc bez ogródek ta firma jest niewypałem, totalnym niewypałem. Nie pozostawie tego tak!

mama

jesli ci nie wypłacili to musisz iść do sądu, ja i moi koledzy mamy wszystko zgodnie z ustaleniami i nie słyszałam aby ktoś czegoś nie dostał

Brus

Obniżenie wypłat stało się już powszechnym faktem w Kreativii. Nie dziwi mnie to, że ludzie chodzą przygnębieni i wściekli. Nie dość, że ciężko wytrzymać z pewnymi osobami i ich bezsensownymi decyzjami, to teraz doszedł krzyż Pański w formie obniżenia płacy. Papierki nie kłamią, obniżki zatwierdzone oficjalnie. Od dawień dawna źle się działo w firmie, a te obniżki wypłat to już przysłowiowy gwóźdź do trumny. Niektórzy snują tu wizję firmy miodem i mlekiem płynącej ale to fikcja literacka. Nasza frustracja narasta na kadrę kierowniczą i te liche pensje. Czym sobie zasłużyliśmy na takie traktowanie nas?

Fakt
@Brus

Przecież tu nie pracujesz co widać od razu w opisie. Opinia nie prawdziwa i krzywdząca. Na pewno tak nie jest inaczej nie pracowało by tutaj tyle osób łącznie ze mną. Nawet jak zmniejszyli etat na papierze to i tak płacili całość. Co za bzdury piszesz.

Maki
@mama

Potwierdzam

antykre
@Fakt

urząd skarbowy chętnie się tym zainteresuje :)

Zaznajomiony ze sprawa
@Brus

Brus zobacz jak nieudolnie próbują tworzyć Ci poplecznicy szefa te żałosne posty. 1 post @Fakt 10:38, 2 post już jako @Maki 10:39 , w 3 poście nadal jako @Maki nawet idiot*a nie zauważył i nie zmienił nicku godz. 10:40. Kolejny post @antykre wskazuje, że to jedna i ta sama osoba. Tak działa się w firmie - łga i kłamie się na każdym kroku w żywe oczy, zaprzecza wszelkim krytycznym uwagą na temat firmy. Co do wypłat, tak każdy musiał podpisać zgodę na obniżenie dochodów w świetle prawa, papierek podpisany - nie masz nic do gadania. Żałosne prawda?

Bolek Lolek
@Zaznajomiony ze sprawa

Nie masz co robić?

Karol
@Zaznajomiony ze sprawa

Zdarza mi się wpisać jakieś uwagi dotyczące działalności tej firmy i staram się być w tym obiektywny. Dlatego mam też prośbę do innych. Nie piszcie tutaj rzeczy, które faktycznie nie miały miejsca. Nikt, nikomu kasy nie przyciął.

antykre
@Karol

niestety, 98% sytuacji przytoczonych tutaj miały miejsce. Nieprawdziwe są natomiast posty "zadowolonych" pracowników tej firmy - wszyscy którzy znają tę firmę, wiedzą kto je pisze.

Mat
@antykre

A podaj na jakiej podstawie obliczyłeś te 98% i dla czego ktoś miałby uwierzyć w to co piszesz ty i inni, zarówno dobrze jak i źle. Rozgoryczonemu zależy aby obsmarować błotem, prezesowi chodzi o to aby obsmarować złotem. Tylko głupiec wyciąga jakiekolwiek wnioski z tego miejsca. Ps ale zabawa przednia jak się czyta

Fakt
@antykre

Dobrze wiesz, że jak w firmie idą koperty pod stołem bez podatków ( niby nikt nic nie wie ), a boss dba tylko o to, żeby jego było na wierzchu, to żaden urząd biednemu szaraczkowi nie pomoże. Ta firma jest (usunięte przez administratora) zawsze taka była.

Dobitniej wyraz

O co chodzi ? Oczerniasz?

Miro

Jak się tu pracuje w brygadowce? Spoko? Czy nie warto ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kreativia Sp. z o.o. Sp. K - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w Kreativia Sp. z o.o. Sp. K?

Zobacz opinie na temat firmy Kreativia Sp. z o.o. Sp. K tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kreativia Sp. z o.o. Sp. K?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kreativia Sp. z o.o. Sp. K
1.3/5 Na podstawie 1971 ocen.

Kreativia Sp. z o.o. Sp. K