Opinie o Aluna® International Trade And Development Group Sp. z o.o. w Bytkowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aluna® International Trade And Development Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aluna® International Trade And Development Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluna® International Trade And Development Group Sp. z o.o. w Bytkowo

Pracownicy

Szanowny zarządzie.. Prosimy zmieńcie nam przełożonego, obecny nie kieruję się wartościami odpowiednimi na to stanowisko.

Pan P , Pani N. Intryganci.

Pierwszy raz wypowiem się o pracy w tej firmie, byłem na wyższym stanowisku i wiem jak funkcjonowało to od środka. (usunięte przez administratora) W 2022 roku mieliśmy tam bardzo dobra atmosferę, wypracowaną strukturę , staraliśmy się dbać o pracownika . Każdy z hali był na bieżąco z sytuacją zamówień czy koszyka sprzedażowego. Z momentem odejścia Dyrektora Rafała to wszystko zniknęło i zostało zabrane. Zrobiła się stara Aluna z roku 2021 , Pan M zaczął znów wtrącać się i ustalać własną kolejność produkcji nie konsultując tego z nikim i powodując chaos i zamieszanie wśród pracowników, cudem udało się załatwić podwyżki gdyż szef zauważył że kadra pracownicza się sypie. Dziś jest tak że Pan M poczuł się na tyle ważny i niemądry że uważa że sam wszystko ogarnie. Nie potrafi zmotywować swoich pracowników , i nie ma świadomości co inni o nim sądzą. Studia drogi kolego to nie wszystko, trzeba być jeszcze człowiekiem a Ty tego nie masz. Bujajcie dalej w obłokach z szefem i resztą tej "bandy". Ja jestem na podobnym stanowisku w innej firmie , czuję że szef liczy się z moim zdaniem , i przede wszystkim każdego traktują tam równo. Szef też traktuje ludzi z produkcji jak ludzi , a nie tylko ładnie gada na hali. Koledzy z hali o ile tacy tam byli szukajcie pracy bo rezerwy finansowej na zimę takim targetem sprzedażowym nie szło zrobić. Wszystkiego dobrego dla Was .. P.

Xxxmanio

A ZA CHWILĘ BĘDĄ ZNOWU DAWAĆ WYPŁATY NA RATY JAK TO BYŁO PRZEZ PÓŁ ROKU A NIE KTÓRZY DO DZIS NIE DOSTALI WSZYSTKIEGO

Obozowicz

Równi i równiejsi... Podział produkcji na dwa obozy, a to wszystko zasługa naszej wspaniałej kierownik. Obóz pani kier może chodzić palic caly czas nawet elektryki na hali czy tez w biurze za przykladem pani kier, mogą robic dana rzecz w 8h Obóz 2 zakaz palenia bo zabiora premie, robic ma jak za 3. Premie 300zl ale żeby dostać te pieniądze trzeba spełnić szereg obwarować. Najciekawszy zeby dostać kase za obecność urlop musi być zglosOny minimum 2tyg wcześniej... W firmie masz łamać wszelkie zasady i zapierdalać bo inaczej jestes złym pracownikiem. Każde wyjście z hali poza przerwa będzie sprawdzane czy aby nie byles zapalic. Ciekawe kiedy zaczną za nami chodzić do kibla. No chyba że jesteś z brygady 1 to wtedy możesz wszystko.

@Obozowicz

To jakie kwestie trzeba spełniać oprócz obecności i nie palenia w pracy, aby mieć szansę na premię? A tak w ogóle, to poza nią, na jaką mniej więcej podstawę wynagrodzenia można liczyć? To ważne, bo wtedy będę wiedzieć, czy warto aż tak się poświęcać dla tych 300 złotych...

Integrator

Firma ma sie coraz lepiej pomimo syptomow na poczatku roku. Prognozy dlugofalowe wskazuja na dlugotrwaly wzrost i stabilizacje w tym sektorze. Dzieki stalej kadrze inzynierskiej i oddanym pracownikom, a przede wszystkim wspanialym klientom zwiekszamy mozliwosci produkcji. Opinie naszych klientow swiadcza, ze jestesmy czolowym producentem i nadal mamy apetyt , zeby sie rozwijac. Wizja produkcji coraz to nowych projektow w szczytowym sezonie pomaga nam wierzyc w nasza misje firmy i rozwoj w kierunku lidera sektora. Stabilnosc to postawa do bussiness-u dlatego skupiamy sie na kazdym szczegole w szczegolnosci w trosce o naszych pracownikow i przede wszystkim przyszlych klientow.

@AC Milan

Niepopłacone? Jak długo trwa ta sytuacja i jak duże są zaległości w wypłatach? Dostajecie wynagrodzenie w ratach czy jak to wygląda? Dasz znać? Będę meeega wdzięczny.

Administrator Nowy wpis

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Aluna® International Trade And Development Group Sp. z o.o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Kontroler jakości?

Wartościowy Nowy wpis

Wypowiadam się tu pierwszy raz po odejściu z tej firmy i jak czytam wasze komentarze to mi się śmiać się chce narzekać potraficie że szef taki że kadra nie doświadczona a tak naprawdę jakie wy macie doświadczenie siedzicie w tej firmie bo nie ma w okolicy innej firmy która by was zatrudniła bo to co robicie tam to jest tak proste że moje dziecko mogło by to robić Proponuje wam zmieńcie pracę na taką która będzie was inspirować w której będziecie czuli się dobrze w której szef przyjdzie osobiście i pochwali was za waszą kreatywność za wasz wkład w proces Prawdę mówiąc to pamiętam tam tylko kilka osób które chciały tam rozwijać się ale czy pracują to nie wiem jak tak to oni będą wiedzieć o kogo chodzi

Józef

Witam . Wszystkich mam pytanie zastanawiałem się czy aplikować na stanowisko montera w tej firmie . Patrzyłem na strone internetową wszystko wygląda cudownie i porządnie . Widzę bardzo dużą ilośc dyrektorów i kierowników czyli zakładam że na takie kierownictwo pracowników jest około 150- 200 tylko niektórzy są na montażach . Z zewnątrz firma raczej nie jest wielka objetościowo . Jaki jest nastrój w pracy bo patrząc na zewnątrz bombonierka , a jak tam w środku ? Czy polecacie ? Czy jest opcja pracy tylko 6-14 ewentualnie nadgodzinki i piątek wolny ?

Okno Nowy wpis
@Józef

Pracowników na produkcji jest ok 20. (Łącznie z monterami i kierowcami). Faktycznie to piękna bombonierka o smaku lukrecji. Co do nadgodzin bardzo ciężki temat.

@Okno

Ja lubię lukrecję, serio. Ale do rzeczy: co jest z nadgodzinami, że temat oceniasz jako ciężki? Że dużo, niepłatne, czy małopłatne?

Monter konstrukcji aluminiowych w ogóle ma jakieś określone godziny pracy? Nie wiem, ale w ogłoszeniu z ich strony, które znalazłem, no to podali tylko, że pełen etat, a godzin dokładnych nie. Nie jest to ustalone? Ja szukam czegoś najlepiej tradycyjnie od 8-16.

Zapomnij. Będziesz jeździł jak pershing o 4 rano i wracał po 19 albo kilka dni na montazu w terenie. Dostaniesz najtańszy hotel. Nie chce tutaj opowiadać w jakich warunkach spało czasem nasi montazysci bo nie chce szkodzić ale jeśli szukasz pracy od 8 do 16 to poszukaj pracy gdzie indziej. To firma rodzinna która ma swoje osoby. Na produkcji też nie jest zbyt przyjaźnie jeśli chodzi o atmosferę.

@Marek

To ile końcowa można wyrobić godzin miesięcznie? Płacą jakoś chociaż za te dojazdy? jest adekwatna płaca? Pracujesz na tym stanowisku czy po prostu obserwujesz i wiesz jak to wszystko wyglada?

praca od 6 do 14, za wyjazdy wypłacane diety i równowartość przepracowanych godzin na wyjeździe.

Montażysta 1234

Naprawde twierdzisz że montażysci pracują w Alunie od 6 do 14? Nie wiedziałem że jadąc na drugi koniec Polski pracujemy od 6 do 14. Nie raz wyjeżdżamy o 3 nad ranem i pracujemy tak długo aż skończymy montaż

@Montażysta 1234

A zdarza się tak, że ten wyjazd trwa więcej niż jeden dzień? I czy za taką ilość godzin macie płacone jakoś lepiej? Bo są to wtedy jakby nadgodziny... Daj znać, jak to wygląda, bo zastanawiam się nad złożeniem CV w to miejsce.

odp

powyzej 8h sa wyplacane nadgodziny, zdarzaja sie wyjazdy kilkudniowe

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Aluna® International Trade And Development Group Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pracownicy

Praca

Bardzo słabo dzieje się w naszej firmie. System rozdawania premii przez panią kierownik jest dla mnie totalnie niezrozumiały. Pójście na papierosa na 2 min skutkuje odebraniem nawet połowy premii z tych i tak marnych 300 zł które oferuje firma. Lepiej iść zapalić na początku miesiąca fajkę i mieć zabrane i przynajmniej do końca miesiąca spokój bez spinania się czy przyłapią. Druga sprawa że nasza dowodząca do góry może sobie palić e papierosa ile jej się podoba. Naprawdę nie rozumiem tego co się tutaj dzieje.

Bob
@Praca

Zawsze mozesz zmienic prace jak ci tutaj źle nikt na siłe nie trzyma tu nikogo a druga sprawa po co tu wyżucać żale jak można normalnie porozmawiać o problemie który cię trapi więc w czym problem

@Praca

A JEDNAK NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO JEST JAK ZAWSZE MOJA RACJA NIESTETY PANI PSEUDO KIEROWNIK NIGDY SIĘ NIE ZMIENI A BĘDZIE CORAZ GORZEJ 300ZL PREMI OJ TO FAKTYCZNIE FULL

@Bob

A rzeczywiscie można porozmawiać o problemie? Zgłaszane przez pracowników problemy są wysluchiwane? Firma w jakiś sposób stara się je rozwiązać? Mam jeszcze pytanie odnośnie samej premii. Czy jest szansa na wyższą niż 300 zł?

Żarty ?

Nie można porozmawiać. Jak był Rafał szło prowadzić konstruktywny dialog. Dziś jest model dyktatorski masz zrobić to lub tamto albo po premi. Osoby zajmujące się produkcją nie uznają dialogu.

@Żarty ?

Czyli teoretycznie są jakieś wytyczne, których trzeba się trzymać, aby dostać premię? Będąc na L4 można nadal się jej spodziewać? Szukam pracy, więc chętnie dowiem się, jak to jest w tym wypadku.

Czy w firmie możecie liczyć na jakąś premie świąteczna ?

Obozowicz

Dopelnienie
@Obozowicz

Zgadzam się z Toba, ale zapomniales o jednym ważnym szczególe. Mianowicie ze nasza kierownik stosuje jeszcze nepotyzm.Dziękuję pozdrawiam.

Przemysław
@Obozowicz

To w końcu jest zakaz palenia czy nie? Przecież nie może być tak że jedni mogą a inni nie. Nawet urlop jedno dwu dniowy jak coś wypadnie trzeba zgłaszać tydzień wcześniej? Przecież czasem zdarzają się sytuacje których nie można zaplanować. I co? Wtedy nie zapłacą? Ty miałeś taką sytuacje?

emo
@Przemysław

Możesz sobie wziąć urlop na rządanie

@emo

A PO UROPIE WRĘCZA WYPOWIEDZENIE W TEJ FIRMIE WSZYSTKO MOŻLIWE DOBRZE ŻE JUZ TAM NIE PRACUJE PRZESZŁO ROK I NIE ŻAŁUJĘ ŻE MNIE ZWOLNIONO Z TEJ RODZINNEJ FIREMKI

@Wito

Sorki, że się wtrącam, ale czemu zostałeś zwolniony? Myślę, żeby się tu przyjąć i ciekawi mnie czy mogą człowieka zwolnić od tak? Co jak co, ale stabilne zatrudnienie to u mnie podstawa. Jakie jeszcze masz zdanie o firmie? Co tam się działo, jak sprawy dotyczące wynagrodzenia?

Wito

SZUKAJ INNE FIRMY TAM CO CHWILĘ Z TEGO CO WIEM SAME ZMIANY NIKT DLUGO MIEJSCA NIE GRZEJE PRZEZ PSEUDO KIEROWNIKOW ITD A RESZTĘ SOBIE DOPOWIEDZ DOBRY PRACOWNICY PO ODCHODZILI A KLAN ZOSTAŁ

@Obozowicz

Dobrze, że przy okazji tego opisu podałeś stawkę premii. A wolno się dowiedzieć, ile macie podstawy na produkcji? I może jest jakiś sposób, żeby się człowiek starając o pracę dostał do tego obozu - jak piszesz, gdzie jest lepiej?

Luna

Dzień dobry państwu co do firmy Aluna nie mam zamiaru się wypowiadać każda firma ma swoje problemy natomiast w mojej obecnej firmie jakiś czas temu został zatrudniony były kierownik Aluny od tego czasu zaczęły dziać się różne dziwne rzeczy zaczęli być zwalniani zasłużeni pracownicy firmy oraz inne historie ale w resztę szczegółów nie mam zamiaru wchodzić mam olbrzymią prośbę jeżeli jest tu jakaś osoba która byłaby w stanie nawet się spotkać i porozmawiać o tej osobie byłbym bardzo wdzięczny mam wrażenie że ta osoba może być nawet bardzo nieobliczalna podaję pocztę do kontaktu luna123@intmail.pl zapewniam pełną anonimowość chcę wiedzieć w jakie (usunięte przez administratora) wdepnąłem tylko na tym mi zależy pozdrawiam

@Luna

A CZY TY WIESZ ŻE MOŻESZ MIEC PROBLEMY PRZEZ TEN WPIS ZDAJESZ SOBIE Z TEGO SPRAWĘ JESZCZE PODAJĄC SWOJĄ POCZTĘ

Arni.

Niektórzy w tej firmie czyli przełożona i jej kolega.. nie powinni mieć takich stanowisk. Gestykulownaie rękoma przy tłumaczeniu jest irytujące. Atmosfera w firmie robi się gęsta.

@Arni.

Atmosfera jest przez te osoby, które wymieniasz? A jeśli chodzi o awans to łatwa sprawa tutaj? Jak ktoś jest ambitny to może raz w roku zmienić stanowisko?

Bogdan

Ogłoszenie na specjalistę spawacza macie , śmiech na sali ja jako spawacz mam pomagać innym pracownikom gdy nie ma pracy ? To gdzie tu ta renomowana firma i stabilne zatrudnienie. Jesteście niepoważną firmą. Ogłoszenie pisane przez amatora.

Pan P , Pani N. Intryganci.

Benny
@Pan P , Pani N. Intryganci.

Zabawny jesteś od września będą podwyżki a u was co gowork tez powie jaka atmosfera a ty co latałeś do góry nom stop kapowales razem nadajesz się z tym dyrektorem co był do wywożenia ..... myśleliście ale wizja do przodu a nie realnie powodzenia w nowej pracy jantez mam nowa i się cieszę ale jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Świerszczyk
@Pan P , Pani N. Intryganci.

Panie P, Przypomnij sobie dlaczego zwolniono Edwarda. Wszyscy wiedzą co zrobiłeś... Nie wyleciałeś z firmy za to, że ktoś coś powiedział tylko dlatego, że sobie zasłużyłeś i ty jak i wszyscy w firmie wiedzą o co chodzi. Do dzisiaj się z ciebie śmieją. Piszesz z różnych nicków i myślisz, że nikt się nie domyśli? Nie udało Ci się manipulować prezesem to teraz próbujesz manipulować ludźmi żeby o nim i firmie źle myśleli. Ale słabo Ci to wychodzi bo nie długo będą kolejne podwyżki. Jak na tak małą firmę źle się nie zarabia i dobrze o tym wiesz. Firma staje na nogi ale całe szczęście już bez ciebie bo nie umiesz się normalnie odnosić do ludzi i pewnie twój nowy pracodawca też to zauważy. Z tego co wiem są nawet filmiki... Swoją drogą może otworzymy sobie wątek na go work twojej nowej firmy i sobie popiszemy, żeby szef się tobą bardziej zainteresował skoro jesteś taki skory na potyczki w internecie? Może już tu nie pracuję ale mam jeszcze kolegów na hali i w odróżnieniu od ciebie nie palę sobie mostów. Chodziłeś i mówiłeś, że jesteś nietykalny. I co? Zatkało kakao? Nie potrafisz się pogodzić z tym, że już cie nie ma w alunie dlatego tak dużo się udzielasz.

Piotr.
@Świerszczyk

Kolejny odważny tylko na forum a nie personalnie. Skończcie już ten temat i skupcie się na pracy obecnej a nie na tym co było. Narzekaliscie na kierownika którego już nie ma teraz na swoją przełożoną. Nigdy nie będziecie zadowoleni, mamy fajna pracę i na niej się skupmy

Obi one
@Piotr.

Taka fajna praca, że wszyscy odchodzą. Wielokrotnie przełożona też jest super po trupach do celu. Tylko jak wszyscy odejdą to nie będzie kim pomiatać. A wielki pan co to wszystkim zarządza zostanie sam I we dwoje będą sobą rządzić i manipulować.

Umbro

Jestem zainteresowany pracą jako " Specjalista ds. jakości" czy ktos może wiecej powiedzieć o tym czy w ogóle warto. Jak czytam te wiadomości to troche skóra się jeży. Dziękuje za konstruktywne wypowiedzi. Pozdrawiam.

xxx

Widzę nie jesteś zadowolony z pracy skoro aż dużymi literami piszesz komentarz. Nie ma normalnych relacji z kierownictwem tylko trzeba się podlizywać żeby mieć dobre warunki? To znaczy co robić? Plotkować na innych?

QWERTY

A kiedy były składane takie obietnice i to tylko obietnice słowne czy dali coś na piśmie? Ile miała według ustaleń wzrosnąć pensja?

Grzegorz

A z czego ta 13 pensja jak z S klasy przesiadka na firmową toyotę. Z nieba nie zleci

Borsuk

Fotograf pozostawil spustoszenie w firmie . Ale Art ur nie jest nic lepszy . Ma podejscie jakby byla to jakas korporacja. Nie ma odpowiedniego podejscia. Boli mnie . Remik chociaz mowil co mu lezy na watrobie a tutaj. Swiat ludzi godnych zaufania. Smiech. Kolejnej zimy chyba nie przetrwamy. Przykre. Biuro nie z produkcja nie ma takiego kontaktu jak nalezy

Szary pracownik

Jako pracownik tej firmy pytam ile macie zamówień na dany moment ? Za chwilę będzie zbliżała się zimą , a taka ilością zamówień jak w tym roku żadnej rezerwy finansowej firma sobie nie zrobiła bo wciąż toniemy w długach. Kolejne zwolnienia się szykują ? Słabo to widzę. Czas szukać pracy

Mm
@Szary pracownik

Szary pracowniku, łudzisz się? Przecież w ostatnim roku było więcej postojów niż okresów pracy. Więc niby co ma być wypracowane. Los tej firmy jest przesądzony.

Wpadło mi w oko jakieś archiwalne ogłoszenie o pracę jako Asystentka projektanta, miał ktoś z nim styczność lub pracował na stanowisku i napisze swoje wrażenia? Jak atmosfera, zarobki, czy studia to przeszkoda do podjęcia pracy, czy wręcz przeciwnie, i status studenta mi pomoże? Pisaliście tutaj, że być może na zimę szykują się zwolnienia. To chyba niepotwierdzone?

@Marta

TYLKO NIE DO TEJ FIRMY MASAKRA Z GODZINY NA GODZINĘ ZWALNIAJA ATMOSFERA NIE CIEKAWA FAJNIE LUDZIE PO ODCHODZILI A (usunięte przez administratora) I KONFIDENCI SA ZOBACZYMY JAK DŁUGO JAK NAJDALEJ TEŻ SZUKAM PRACY I W DŁUGA Z TEGO (usunięte przez administratora)

Mundi

Jedyna szansa dla tej firmy, to zatrudnić jakiegoś (lub jakichś) dobrego (dobrych) handlowca (handlowców) że znajomością kilku języków i dużym doświadczeniem w eksporcie. Bez tego nie ma mowy, żeby firma mogła się podnieść, no bo niby na jakiej podstawie? Ale tym dobrym handlowcom trzeba sporo zapłacić, a nie ma z czego. No cóż, trzeba mimo wszystko wysupłać pieniądze dla dobrych handlowców, bo inaczej poddaje się wszystko walkowerem.

Dobry człowiek.
@Mundi

Oni mają 2 piękne Panie które tylko ładnie przy biurku wyglądają , ta firma robi z siebie wielką korporacje , lans na Facebooku to nie wszystko moi mili , tam pieniędzy na pożądanego handlowca nie będzie nigdy. Mają dwóch inżynierów którzy tylko tam pracowali a jak firma miała ciężki okres to trzęsli portkami bo w żadnej innej firmie by takich stanowisk nie dostali bo są zwyczajnie nieporadni .

HHH
@Dobry człowiek.

Fotograf rozwalił wszystko. Naprzyjmował nieudaczników, odstraszył potencjalnych dobrych pracowników. Tutaj na forum był taki wpis, w którym ktoś zdaje się dyrektor z dużym doświadczeniem opisywał, jak fotograf proponował mu trzy dni próbne. Przecież to jest kpina. I jak dobrzy pracownicy mogli przyjść do tej firmy?

Hiacynta Bukiet
@Dobry człowiek.

To w ogóle jest śmieszne, żeby liczyć na nawiązanie poważnych relacji B2B na Facebooku. To jest wręcz niepoważne. Poważne relacje biznesowe zawiązuje się zupełnie inaczej niż na Facebooku i wiedzą o tym wszędzie, tylko nie, w Alunie.

Ziomek
@HHH

Fotografia już nie ma , dali mu dyscyplinarke pocztą. Szefo jest kozak nawet nie potrafi prosto w oczy komuś spojrzeć . Ważne że przydupasy zostały

@var

Od donoszenia jest dalej jadna i ta sama pani co to awans dostaje za awansem od kiedy pozbyła się p.

@@var

DOKŁADNIE TERAZ MA POLE DO POPISU I MANIPULACJI A SAMA TEŻ MA NIE CZYSTE SUMIENIE ALE JAK TO SIĘ MÓWI KARMA WRACA I DO NIEJ WRÓCI KTO POD KIM DOLKI KPPIE SAM W NIE WPADA

Patryk

W Bytkowie jest kilka większych firm i nie ma aż tyle opinii na temat firm sąsiednich jak o Alunie przecież duża firma to nie jest a aż tyle komentarzy tutaj jest

Majkel
@Patryk

A dziwi Cię to ? Nigdzie dookoła takiej gimeli nie ma, żal mi ludzi którzy tam pracują tylko.. premie pozbierane , zero motywacji dla nich . Najważniejsze że szef ma napchane , wiem o wiele więcej o tej firmie ale zostawie to dla siebie. I może to i lepiej że dla siebie , nie chcę im poprostu robić pod górkę , za jakiś czas sami się wywrócą i nie zostanie nic po tej firemce która już dawno zgniła. Teraz tylko czekać aż na zimę posypią się kolejne zwolnienia i słuchanie bajek o ludziach godnych zaufania. Ostatnio pytali ludzie o podwyżce , dostali na drugi dzień lody hehe

Ej Aluna

Nie nudzi się Wam siedzenie na GoWork i usuwanie niewygodnych dla Was opinii ?? Szef wam za to chyba nie płaci. W terminie chociaż zaczał to robić ? Zadłużenia macie wszędzie nawet na lakierni hehe. A wymagacie polakierowniaa na cacy

Zostaw merytoryczną opinię o Aluna® International Trade And Development Group Sp. z o.o. - Bytkowo

• Jak się pracuje w Aluna® International Trade And Development Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluna® International Trade And Development Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluna® International Trade And Development Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 8 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aluna® International Trade And Development Group Sp. z o.o.