APOS Odlewy Ciśnieniowe sp. z o.o. sp. kom.

Suchy Las

Opinie o APOS Odlewy Ciśnieniowe sp. z o.o. sp. kom.

green 123

Zgadzam się z qwerty 123 , Kierownik produkcji jest specyficzny. Motto firmy brzmi ,co zrobić żeby jak najwięcej zarobić i pracownika wykorzystać do ostatniej deski grobowej. Jeżeli Państwo poszukują pracy z dobrym wynagrodzeniem w miłej atmosferze proponuję szukać dalej.

qwerty123

firma poszukuje pracowanikow, wystarczy poszukać ofert. W firmie jest spoko, szefostwo na wysokim poziomie, z wielkim szacunkiem do pracowników, gdyby nie kierownik Janusz, cala atmosfera byla by znakomita ale jak wszędzie musi się znaleźć taki rodzynek. Firma godna polecenia.

ke

non niestety jeszcze żadnych nie ma, tez wyczekuję bardzo, ale jak firma w odewlach siedzi już chyba ze trzydzieści lat to nie liczyłabym nqa wielkie rotacje

Arekx

Też jestem ciekawy, szczególnie zarobków

poznaniak

Witam ktoś coś może powiedzieć o pracy w tej firmie? Pozdrawiam

qaq

słabo.

Zostaw opinię o APOS Odlewy Ciśnieniowe sp. z o.o. sp. kom. - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APOS Odlewy Ciśnieniowe sp. z o.o. sp. kom.