Variant Sp.j. Wielkopolska Fabryka Okien

Suchy Las

Opinie o Variant Sp.j. Wielkopolska Fabryka Okien

antyVariant

Żałuję, że wcześniej nie zajrzałem na ten profil. Wtedy napewno nie zamówiłbym okien w tej strasznej firmie. Mogę potwierdzić to, co pisali przedmówcy: nienajlepsza obsługa, wykonanie niechlujne, o bałaganie i (usunięte przez administratora) przy montażu nawet nie wspomnę. Boże, strzeż ludzi przed tą firmą, w której czas zatrzymał się na latach 60-tych. Ciekawią mnie tylko dwie rzeczy: jak czuje się właściciel tej firmy (którego nazwisko nawet ktoś poniżej wymienił), kiedy widzi takie opinie - bez wyjątku negatywne - na temat swojej firmy. Przecież każda normalna osoba zapadła by się na jego miejscu ze wstydu pod ziemię. Chyba każda normalna osoba zamknękany przynoszącą wstyd firmę. A druga rzecz, która mnie zastanawia - kto jeszcze w dzisiejszych czasach, kiedy z łatwością można znaleźć dobrą pracę, pracuję dzisiaj w takiej firmie rodem z PRL-u jak ten Variant. No chyba, że Ci pracownicy są tacy sami jak zarządzający tą firmą.

Artiom Staniszewski

Powiem tak, Startowalem na stanowisko export manager na rynek francuski w tej firmie, zostalem wybrany. Potwerdzili mi zatrudninie i td.Teraz mieszkam we FRancji, kupilem bilety na samolot zeby przyjechac do Polski i pracowac. Mialem zaczac prace 1 marca. Dzisiaj zadzwonil Szwenter i odmowil ze wymyslonych przeczyn. Do rzeczy, firme odradzam, tak sie nie zachowuja kulturalne ludzi.

Nick
@Artiom Staniszewski 14.02.2018 14:19

Co tutaj można powiedzieć? Najwyraźniej firma zarządzana przez nowobogackich, którym z butów wystaje słoma. Tylko tyle można powiedzieć. I jakie kierownictwo, taka cała firma - co widać po komentarzach.

Mirek Ratajczak

To nie firma tylko grupa bezrobotnych. Pan majster to cwaniaczek ktory wie najlepiej ale psuje robote. To tego nie ma narzedzi ani kartki ani dlugopisu na pomiary. Niestety jak zaczna to trzeba wytrzymac do konca. Dno.

Jan Kolasa.

UWAGA !!!! broń Was Boże przed tym warsztatem. To grupka panów z łapanki, jeden był pierwszy raz na tej robocie, brud, chaos, brak narzędzi. Pomiary robili 4 razy na pamięć. Okno zostalo i tak niedomierzone, tragedia.

Klientka

Wraz z mężem kupiliśmy okna w tej firmie i żałujemy. Okna zostały wykonane niechlujnie (jakieś dziwne kleksy w rogach skrzydeł) i zamontowane niestarannie. Monterzy zostawili bałagan, byli bardzo aroganccy i niemili. Jednak kiedy czytam tutaj komentarze pisane przez pracowników tej firmy, wcale mnie nie dziwi, że jest jak jest.

mkjjpo

Stefan ma rację. Variantu nie można nazwać firmą. Brakuje tu zarządzania i pomysłu na cokolwiek. Przez ileś lat firma istniała tylko dwóm osobom, które wysyłały dużo na Włochy i Francje. Oni wiele lat utrzymywali tą firmę. Ale odeszli i wogóle im się nie dziwię. Teraz prawie nie ma roboty. Firma kupiła nowsze maszyny, ale to leczenie syfa pudrem. Gdy opowiadam żonie i znajomym jak ta firma działa, nikt nie może w to uwierzyć.

muniek

Zatrudnianie pracowników bez umowy. Płacenia pracownikom pod stołem. Temperatura na hali zima to nawet 3 stopnie. Brakuje nawet papieru toaletowego. Wyzysk totalny. Brak jakiejkolwiek organizacji Ostrzegam przed tą firmą.

Stefan

Bardzo ostrzegam! To nie Firma, tylko panowie w dzinsach z lapanki. Pan meister bardzo arogancki, praca niechlujna, balagan, trzeba ciagle ich pilnowac. Wykonawstwo i okna w porzadku, ale w sumie przykre doswiadczenie. Aha, trzeba im pozyczac narzedzia. Po material jezdza z budowy, bo ciagle cos brakuje, pomiary pan meister probuje zapamietac, ale mu nie wychodzi, bo 3 razy przywiozl zly towar. przypomina to PRL.

Maciej

Firmę tę cechuje słaby serwis i niska jakość pracy. Okna są produkowane na standardowym poziomie. Niestety montaż już na dużo gorszym. Po montażu firma generalnie wypina się na Klienta. Zakupiłem raz okno balkonowe w tej firmie i więcej nic już nie zamówię. Osoba sprawa to moskitiery: zamówiłem 2 do okien drewnianych. Zapewniano mnie, że będą idealnie pasowały. Niestety po zakupie i osadzeniu ich w oknie okazało się, że u dołu okna jest szpara, którą swobodnie wlatują tłuste muchy. Do d...y z taką moskitierą. Odradzam zakupy w Variant Fabryka Okien.

Zostaw opinię o Variant Sp.j. Wielkopolska Fabryka Okien - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Variant Sp.j. Wielkopolska Fabryka Okien