Opinie o WIELKOPOLSKA FABRYKA OKIEN VARIANT SZWENTNER, KALINOWSKA SPÓŁKA JAWNA w Suchy Las

counter
2 51 46 5 1
schłodzony lech Nowy wpis
Klient

Słabiutka firma: jakość produktów żałosna, obsługa jeszcze gorsza. Firma mentalnie z innych czasów - sprzed 1989 roku.

Piotr Nowy wpis

Firma z opinią dobrego pracodawcy jest jednocześnie wymagająca i pewnie stąd wynika narzekanie niektórych osób,

Nicky Nowy wpis
@Piotr

To akurat pracodawca z powszechnie znaną bardzo złą opinią.

Tak2Nie

Jestem pracownikiem od kilku lat jak i posiadaczem okien Variantu. Naprawdę nie wiem kto pisze te opinie i skoro Variant taki zły dlaczego wielu pracowników to pracownicy którzy sa tutaj od wielu lat

Tak8Nie11
Monter

pracownik biurowy dostał rozkaz pisania dobrych opini, większość dobrych opini w google o tej firmie pisze jedna i ta sama osoba która ma wiele kont i pracuje tam w biurze

Tak7Nie1
rewich
@Monter

zgadzam się z tobą mają bardzo duży problem ostatni zakres Arcarde zatrzyma się, jeśli nadal go sprzedaje nie usługi posprzedażne po

Tak1Nie
???? Nowy wpis
@pracownik

Zazdrość i żal, że tak schrzanili że dobrze płatną pracę stracili.

AAA

Chodzą słuchy, że firma ma bardzo poważnie kłopoty finansowe i nie płaci swoim dostawcom. Czy pracownicy to potwierdzają?

BBB
@AAA

A gdzie takie słuchy chodzą? Pracownik kilkunastoletni potwierdza że nigdy pracodawca nie spóźnił się z wypłatą, choćby jednego dnia. Wszędzie tak płacą???

Tak1Nie4
Jasia
@AAA

Może wreszcie ta firma padnie i nie będzie hałasu. Wygląd tej firmy wskazuje na to, że jest ona w opłakanym stanie.

Dostawca
@BBB

Nie było mowy o tym, czy płacą pracownikom, tylko, że nie płacą dostawcom. Jestem jednym z dostawców firmy Variant i firma ma u nas spore długi. Zalecam ostrożność wobec tej firmy.

Tak3Nie1
Efr
Klient
@Dostawca

jak ja

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w WIELKOPOLSKA FABRYKA OKIEN VARIANT SZWENTNER, KALINOWSKA SPÓŁKA JAWNA?

Tak1Nie
Marlena

Jedyne, czym wyróżnia się ta firma, to hałas, który nie daje spać nikomu w promieniu 500 m od tej pożal się Bożę firmy. Powinien ktoś wreszcie wziąć się za to.

Tak8Nie1
Inoutic

Zapijaczona firma, począwszy od właścicieli, kompletnie pijanych na każdej imprezie. Wizerunek fatalny, ale co tam, to sam kwiat polskiego businessu.

Tak14Nie2
Ydfghdfg

Fatalna firma. Ktoś słusznie napisał: wyłącznie sami piszą o sobie pozytywne opinie. Każdy, kto miał styczność z tą firmą, nic dobrego o niej nie powie.

Tak6Nie2

Monter

Nic tam nie zmieniło się na lepsze kolego, jest jeszcze gorzej tam.

Tak3Nie
Monter

Odradzam tę firmę, brak profesjonalnych monterów bo płacą marne grosze (jeśli płacą) a wymagają od pracowników rzeczy nie możliwych. To desperaci, wciskają okna za najniższą cenę a okna to najgorszy i najtańszy (usunięte przez administratora) na rynku. Szkoda mi klientów którzy kupili okna bo wyrzucili pieniądze w błoto. Nie polecam tej firmy! Szukasz pracy? To omijaj tę firmę z daleka! Chcesz kupić okna? Omijaj tę firmę z daleka.

Kamila

@anonymous Zapewniam Cię, że nikt nie dogadywał się z serwisem Gowork. Nikt tutaj nie pisze zarówno negatywnych, jak i pozytywnych komentarzy na czyjeś polecenie. Twój punkt widzenia jest również dyskusyjny, ale jednocześnie szanuję Twoje zdanie. Może ktoś, kto realnie pracował w firmie Variant wypowie się na temat warunków pracy tam panujących. Bardzo serdecznie do tego zachęcam.

Zulus

Mam ich okna 2lata sa ciepłe i nienazekam montaż sprawnie szedł w szamotulach

Renata
@Zulus

No to znakomicie. Opinie zadowolonych Klientów także wiele mówią na temat danej firmy. Może opowiesz mi coś jeszcze na temat usług, które świadcz Variant? Byłabym Ci bardzo wdzięczna.

Kamila

@brak slow Może zatem Ty wypowiedziałbyś się na temat specyfiki pracy w firmie Variant Sp.j. Wielkopolska Fabryka Okien? Jakie warunki współpracy oferuje ten pracodawca? Zachęcam Cię aktywnego uczestnictwa w dyskusji. @anonymous Zapewniam Cię, że nie masz racji. Wątek na tym forum dotyczy wyrażania opinii o pracodawcy, a nie zaś o świadczonych przez tę firmę usługach.

Kamila

Najnowsze wpisy dotyczą jakości świadczonych usług przez firmę Variant, nie odnoszą się natomiast do niej jako o pracodawcy. Może ktoś z obecnych na forum użytkowników posiada aktualne informacje dotyczące warunków pracy w tej firmie? Potrzebują może nowych pracowników? Warto tam aplikować? Zachęcam Was od aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

antyVariant
@Kamila

Pani Kamilo, oto cytaty z wypowiedzi pracowników firmy: 1) Zatrudnianie pracowników bez umowy. Płacenia pracownikom pod stołem. Temperatura na hali zima to nawet 3 stopnie. Brakuje nawet papieru toaletowego. Wyzysk totalny. Brak jakiejkolwiek organizacji. 2) Brakuje tu zarządzania i pomysłu na cokolwiek. Przez ileś lat firma istniała tylko dwóm osobom, które wysyłały dużo na Włochy i Francje. Oni wiele lat utrzymywali tą firmę. Ale odeszli i wogóle im się nie dziwię. Teraz prawie nie ma roboty. Firma kupiła nowsze maszyny, ale to leczenie syfa pudrem. Gdy opowiadam żonie i znajomym jak ta firma działa, nikt nie może w to uwierzyć. No chyba to są jednoznaczne opinie pracowników. Poza tym narzekanie na jakość przez wielu klientów też chyba wiele mówi o tym, jak firma działa, i co za tym idzie pośrednio na warunki panujące w firmie (nic z niczego się nie bierze). A może Pani Kamilo, jest Pani z Variantu i próbuje Pani mydlić oczy wszystkim, że jest w tej firmie wspaniale?

Tak6Nie

Napi
@Kamila

Warunki zatrudnienia są bardzo dobre nawet pól dnia nie przepracowałem bez umowy nie brakuje Panieru śmiesza mnie te opinie. Opinie klientów a nie pracowników którym akurat coś nie pasowało i maja Potrzebę wyżycia sie i piszą bzdury . Zaraz ktoś napisze potwierdzam ze klienci sa niezadowoleni, A czy znacie firme która nie ma w ogóle reklamacji? nie reklamowaliście pralki lodówki . Aplikować warto

Tak3Nie2
Jolanta
@Napi

Zaraz chyba spadnę z krzesła. Nie interesuje mnie, czy macie papier toaletowy, ale to, co piszą pracownicy tej firmy jest porażające. Rozumiem, że firma Variant w opinii jej pracowników może ludziom wciskać produkty fatalnej jakości, ale klienci mają zamknąć gębę, nic nie mówić i nie maja prawa wyrażenia swoich opinii, ponieważ w opinii pracowników firmy Variant piszą bzdury. To jest niewiarygodne, że można napisać takie bzdury. Na podstawie tego, co wypisują tutaj pracownicy, wyraźnie widać, że ta firma to klika osób ,których sposób myślenia głęboko tkwi w komunie. Coe jeden wpis pracownika Variantu, to coraz większa kompromitacja. Może właściciel powinien im zabronić pisania tutaj, żeby uniknąć jeszcze większej kompromitacji? Ja ze swej strony mogę potwierdzić, że okna, które zakupiiliśmy w tej firmie są bardzo niskiej jakości, nie wspomnę już o braku profesjonalizmu przy pomiarach i samym montażu. Jak najdalej od tej firmy, która jest chyba mentalnie jakimś reliktem minionego systemu.

Tak10Nie

brak slow
@Jolanta

Pani Jolanta jak widać ma odpowiedz na każda opinie haha wspołczuje Pani

Kamila

@Jolanta Zapewniam Cię, że nikt tu nikomu nie płaci zarówno za te pozytywne, jak i negatywne komentarze. Jeśli post jest zgodny z regulaminem Gowork, to nie ma takiej możliwości, by został usunięty. Natomiast moim zadaniem - jako moderatora forum - jest aktywna pomoc jego użytkownikom w zaczerpnięciu informacji o danym pracodawcy - w tym przypadku o firmie Variant Sp.j. Wielkopolska Fabryka Okien. Jeśli zatem posiadasz jakieś aktualne informacje dotyczące pracy tam, a nie świadczonych przez nich usług, to zachęcam do podzielenia się nimi.

Kamila

@antyVariant Musisz wiedzieć, że nie jestem pracownikiem firmy Variant. Moim zdaniem jest natomiast aktywna pomoc użytkownikom forum w zasięgnięciu informacji o danym pracodawcy. Dziękuję Ci za zestawienie wszystkich tych opinii - chodzi też o to, by zamieszczać je na bieżąco, tak aby znać sytuację firmy na konkretny moment. Może zatem czas coś do dodania od siebie o tym pracodawcy? @Napi Dziękuję Ci za wyrażoną opinię. Jak długo pracujesz w Variancie?

TakNie

okna działają bez problemu i potrzeby regulacji już kilka lat, a na szefostwo i to stare i to nowe na prawdę nie mogę złego słowa powiedzieć

klient

tu się nie zgodzę zmiana właściciela owszem może oznaczać ze coś było nie tak.lecz nowy dba o standardy. miesiąc temu zakupiłem okna w tej firmie i wszystko przebiegło sprawnie okna są dobrej jakości montaz przebiegł bez problemów

Tak3Nie1

Maciej

Firmę tę cechuje słaby serwis i niska jakość pracy. Okna są produkowane na standardowym poziomie. Niestety montaż już na dużo gorszym. Po montażu firma generalnie wypina się na Klienta. Zakupiłem raz okno balkonowe w tej firmie i więcej nic już nie zamówię. Osoba sprawa to moskitiery: zamówiłem 2 do okien drewnianych. Zapewniano mnie, że będą idealnie pasowały. Niestety po zakupie i osadzeniu ich w oknie okazało się, że u dołu okna jest szpara, którą swobodnie wlatują tłuste muchy. Do d...y z taką moskitierą. Odradzam zakupy w Variant Fabryka Okien.

Tak14Nie

Ziombel
@Maciej

Kup se silikon:-)

Kamila

@pracownik Bardzo dobrze, że wyraziłeś swoją opinię o pracy w Variant Sp.j. Wielkopolska Fabryka Okien. Co możesz jeszcze powiedzieć innym użytkownikom odnośnie specyfiki pracy u tego pracodawcy? Twoje uwagi mogą pomóc osobom, które zastanawiają się nad podjęciem tam pracy.

Terminatorka

Nie dość, że firma ma wyłącznie negatywne opinie na forach, to jeszcze okna ma w cenach 20 % wyższych od konkurencji. Chciałam sprawdzić i wysłałam do kilku firm, od Variantu dostałam ofertę znacznie droższą.

Tak5Nie

Yoda

Tragiczna firma. Jak najdalej od niej.

Tak6Nie

Zostaw merytoryczną opinię o WIELKOPOLSKA FABRYKA OKIEN VARIANT SZWENTNER, KALINOWSKA SPÓŁKA JAWNA - Suchy Las

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

WIELKOPOLSKA FABRYKA OKIEN VARIANT SZWENTNER, KALINOWSKA SPÓŁKA JAWNA
2/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Diamentowa 1