Variant Sp.j. Wielkopolska Fabryka Okien

Suchy Las

Opinie o Variant Sp.j. Wielkopolska Fabryka Okien

Klientka

Wraz z mężem kupiliśmy okna w tej firmie i żałujemy. Okna zostały wykonane niechlujnie (jakieś dziwne kleksy w rogach skrzydeł) i zamontowane niestarannie. Monterzy zostawili bałagan, byli bardzo aroganccy i niemili. Jednak kiedy czytam tutaj komentarze pisane przez pracowników tej firmy, wcale mnie nie dziwi, że jest jak jest.

mkjjpo

Stefan ma rację. Variantu nie można nazwać firmą. Brakuje tu zarządzania i pomysłu na cokolwiek. Przez ileś lat firma istniała tylko dwóm osobom, które wysyłały dużo na Włochy i Francje. Oni wiele lat utrzymywali tą firmę. Ale odeszli i wogóle im się nie dziwię. Teraz prawie nie ma roboty. Firma kupiła nowsze maszyny, ale to leczenie syfa pudrem. Gdy opowiadam żonie i znajomym jak ta firma działa, nikt nie może w to uwierzyć.

muniek

Zatrudnianie pracowników bez umowy. Płacenia pracownikom pod stołem. Temperatura na hali zima to nawet 3 stopnie. Brakuje nawet papieru toaletowego. Wyzysk totalny. Brak jakiejkolwiek organizacji Ostrzegam przed tą firmą.

Stefan

Bardzo ostrzegam! To nie Firma, tylko panowie w dzinsach z lapanki. Pan meister bardzo arogancki, praca niechlujna, balagan, trzeba ciagle ich pilnowac. Wykonawstwo i okna w porzadku, ale w sumie przykre doswiadczenie. Aha, trzeba im pozyczac narzedzia. Po material jezdza z budowy, bo ciagle cos brakuje, pomiary pan meister probuje zapamietac, ale mu nie wychodzi, bo 3 razy przywiozl zly towar. przypomina to PRL.

Maciej

Firmę tę cechuje słaby serwis i niska jakość pracy. Okna są produkowane na standardowym poziomie. Niestety montaż już na dużo gorszym. Po montażu firma generalnie wypina się na Klienta. Zakupiłem raz okno balkonowe w tej firmie i więcej nic już nie zamówię. Osoba sprawa to moskitiery: zamówiłem 2 do okien drewnianych. Zapewniano mnie, że będą idealnie pasowały. Niestety po zakupie i osadzeniu ich w oknie okazało się, że u dołu okna jest szpara, którą swobodnie wlatują tłuste muchy. Do d...y z taką moskitierą. Odradzam zakupy w Variant Fabryka Okien.

Zostaw opinię o Variant Sp.j. Wielkopolska Fabryka Okien - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Variant Sp.j. Wielkopolska Fabryka Okien