Opinie o Yasumi Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Yasumi Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Yasumi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yasumi Sp. z o.o. w Kalisz

UpDate Nowy wpis

Nazwa firmy została zmieniona. Właściciel salonu na Widzewie zobaczył masę pojawiających się w ostatnim czasie negatywnych (ale słusznych opinii) więc by ratować przysłowiowe cztery litery wpisał iż firma stacjonuje w Kaliszu. Może to i lepiej, ponieważ więcej osób trafi tu i będzie miało możliwość przeczytać jak fatalnym miejscem jest ten konkretny salon Yasumi Łódź Widzew Dla osób szukających informacji o zatrudnieniu, wypowiem się jako były pracownik. Firma chylił się ku upadkowi, trzymając się tylko dzięki ciągłym kredytom, na które pracują studentki studiów wyższych i policealnych. W Yasumi Łódź Widzew zatrudnia się obecnie tylko na zlecenie i staże. Pracownicy nie pracują na oryginalnych produktach, ponieważ takowych brakuje, a szefostwo nie ma za co ich kupić. Fotele obłożone są folią stretch by ciągle nie zmienić pod nią prześcieradeł. Zdążyło się, że brakowało czystych ręczników i wówczas trzeba było kłaść klientka na używanym. Szefostwo, a raczej pięknie nazwany tu "zarząd firmy" potrafi jedynie straszyć, jednakże nie stać ich na kosmetyki do zabiegu, a co dopiero prawników. Gorąco polecam unikać Yasumi Łódź Widzew zarówno z punktu pracownika jak i klienta

SzczeraZlaNiedobra Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Mega wkurzający fakt, który jest na porządku dziennym jest taki że tego samego dnia którego masz przyjść do pracy piszą że masz nie przychodzić lub kiedy masz mieć rano a wpisują ci popołudnie bez żadnego pytania. Szefostwo chyba uważa, że ludzie nie posiadają swojego własnego życia a kiedy człowiek się upomni to jeszcze mają pretensje jakim prawem się odzywasz. (usunięte przez administratora) Szefostwo nie uczy się na błędach i ciągle przepisuje klientów bez ich zgody, nie raz były awantury na ten temat ale nic z tego sobie nie robią, ponieważ to są klienci Yasumi a nie Twoi tak więc lepiej się nie przyzwyczajać i klienta też lepiej powiadomić że prawdopodobnie nie będzie prowadzony przez ciebie od początku do końca. Poklejony sprzęt klejem na gorąco, obskurne brudne blaty( zwłaszcza w hennie, kto robi białe blaty w gabinecie do robienia henny?)umywalki poklejone silikonem .. Cudowny jest tez manicure, lampy które ledwo dają światło, stare lakiery które nie malują, klitka bez okien.W pedicurze zapychający się zlew i fotel do pedicure który słychać w całym instytucie ale nie ma się komu tym zainteresować. Nie raz nasłuchałam się od klientek że to obrzydliwe i salon nie powinien sobie pozwalać na coś takiego ale szef starał się tego nie zauważać. (usunięte przez administratora) Zastanów się lepiej 10 razy zanim pójdziesz tam do pracy lub na zabieg .. Nie warto. Opinia dodana ponownie, ponieważ prawda w oczy kole ...

Zarząd Nowy wpis
@SzczeraZlaNiedobra

To jest przykład typowego hejtu osób, które ze względu na niskie umiejętności zawodowe oraz brak zaangażowania w pracy zostały z niej zwolnione. W firmie obecnie pracuje ponad 10 osób i są zadowolone z warunków pracy i płacy. O jakości i poziomie świadczonych usług świadczy kilka tysięcy klientów zadowolonych z usług, patrz booksy. W związku z powyższym sprawa zostanie zgłoszona odpowiednim organom w celu ustalenia adresu IP osoby piszącej tą opinię. Osoby zniesławiające inną osobę lub firmę podlegają pod Artykuł 212 Kodeksu Karnego a osoby znieważające inne osoby podlegają pod Artykuł 216 Kodeksu Karnego. Osoby piszące taki hejt prosimy o przemyślenie swojego postępowania bo muszą pamiętać o jego konsekwencjach. Zarząd Yasumi

SzczeraZlaNiedobra Nowy wpis
@Zarząd

Czy jest Pan pewien że wszyscy są zadowoleni? Niestety docierały do mnie inne informacje, poza tym nie ja jedna się tutaj wypowiedziałam co pokazuje jacy wszyscy byli zadowoleni … Mówienie prawdy i wystawianie swojej opinii nie jest karalne więc sie nie boje. Mam dowody na to jak byłam traktowana i nie będę sie wahać aby je pokazać. Poza tym nie zostałam przez państwa zwolniona a sama odeszłam także proszę nie kłamać w swojej wypowiedzi.

Pracowałam dość długo w Yasumi na Widzewie. Jak się podchodzi poważnie do wykonywanego zawodu, stara się, angażuje się w pracę i chce się rozwijać to jest to idealne miejsce. Nigdzie nie nauczyłam się więcej niż w tym salonie. Do tej pory w mojej pracy procentuje to czego mnie nauczyli w Yasumi Widzew. Zarobki adekwatne do umiejętności. Jak się starasz, uczysz i osiągasz odpowiedni poziom profesjonalności to zarabiasz naprawdę satysfakcjonujące wynagrodzenie. Osoby, którym się nie chce pracować nie utrzymają się w tym miejscu i słusznie, bo dlaczego inni mają się starać i pracować na ich pensję. Funkcjonują umowy o pracę lub zlecenie w zależności od ustalenia tego z pracodawcą. Firma ma wysoki poziom i renomę więc oczekują od pracowników wysokich kwalifikacji, zaangażowania i umiejętności uczenia się. Nie pracuję w tym salonie tylko dlatego, że musiałam się przeprowadzić do innego miasta. Prywatnie właściciele mają dużo empatii i pomogli mi w kilku sprawach jak również innym pracownikom. Organizowane są też kosztowne szkolenia, podnoszące kwalifikacje zawodowe. Wysyłają na nie pracowników, którym zależy na rozwoju i stabilizacji zawodowej. Polecam tą firmę osobom, które chcą w przyszłości stać się pracownikiem z wysokimi kwalifikacjami zawodowymi a wykonywany zawód jest dla nich, również pasją, a nie tylko obowiązkiem.

pomyłkowo zaznaczyłam 1 gwiazdkę zamiast 5

Obecna

Obecnie pracuję w Yasumi na Widzewie i zgadzam się z tą opinią całkowicie :)

Buhaha
@Obecna

Trzeba było chociaż poczekac z opinią dzień, bo 3 komenatrze tego samego dnia, o podobnej godzinie, podobnej treści to śmierdząca kpina droga Pani szefowo, która odbiera telefony

Dobrze poinformowany

Witam serdecznie ;) Dawno tak się nie uśmiałem/uśmiałam z samego ranka. Nie ma to jak napisać samemu sobie pozytywna opinie aby ratować to czego nie da się już uratować. Yausumi Łódź Widzew to miejsce do którego nie warto zaglądać. Właściciele to ludzie bez żadnej empati, dobra mina do złej gry jest tu na porządku dziennym. Zarobki są marne a praca - po wykonywanych zabiegach cały personel zapiernicza myć kible itp bo P. Michał za namowa swoje Żony która nie ma pojęcia o tym bezsensie wydaje mu polecenia. Na każdym kroku jest inwigilacja oszczerstwa i (usunięte przez administratora). Jeszcze pracuje tam pseudo kierownik który wykonuje zabiegi bez odpowiedniego przeszkolenia, oczywiście papieru tez na to nie posiada . Ale jak się jest synem szefostwa to wszystko można. Omijać to miejsce z daleka. Kilka spraw do tej pory jest nierozwiązane a skargi na wykonywane zabiegi są tutaj na porządku dziennym. Jeśli masz coś ze sobą zrobić i chcesz być zadowolonym lub zadowolona osoba to polecam zdecydowanie inne miejsce ;). A co do pensji to jeden wielki kłam. Nie miłe pozdrawiam długo miejsce

Lila

Opinia z dnia 28.02.2023 jest napisana przez samego właściciela lub osobę którą o to poprosili, ponieważ dowiedzieli się o tych wszystkich negatywnych opiniach. Gdy skomentowałam tą opinie na ich niekorzyść to usunęli komentarz ???? to pokazuje na jak słabym poziomie jest ta firma.

Nic nowego
@Lila

Iwonka i Michał czuwają nad opiniami bardziej niż nad dobrem zatrudnionych pracowników. Coś co najmocniej w nich uderza to opinie na google bo tych nie można ich usuwać ????

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Yasumi Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Specjalista Ds. Jakości
JWW INVEST S.A.

Nie polecam tego miejsca do pracy, obiecują dużo, a koniec końców kończy się na niczym, dokładnie jak ktoś napisał wyżej, gdy zbliża się prowizja, zabiegi są przepisywane do kogoś innego, w ogłoszeniach nierealne stawki zachęcające do pracy, a tak na prawdę to najniższa a procent praktycznie nie do wyrobienia. Polecam omijać szerokim łukiem

LoLa

Pracowałam i nie polecam . Rodzinny interes swój swego kryje a gdy tylko ktoś poza rodzinką zaczyna się starać to szefostwo zaczyna ucierać mu nosa gdy w umówię masz do zrobienia utarg to nagle Przepisywani są klienci a Tobie każą sprzątać , myc toalety. Gdy jest słaby ruch wysyłają do domu by nie płacić . Umowę oczywiście zleceniówka, a jak dostaniesz umowę o prace to najniższa krajowa i jakieś grosze pod stołem wypłacają. Ogólnie nie polecam wam tam pracować bo szybko wasza pasje zrównają z ziemią

Bogdan
@LoLa

Tak to teraz wygląda? W ogłoszeniu sprzed 5 lat - kosmetyczka-kosmetolog-fizjoterapeutka zaoferowali UoP + prowizję, zastrzegając by znaleźć czas na tygodniowy wyjazd szkoleniowy. Aż dziw bierze, że osoba zajmująca się makijażem miałaby też mieć styczność z detergentami przy myciu toalet? Miałaś taki wyjazd szkoleniowy i inne cykliczne, jak pisali, szkolenia?

wifi
@Bogdan

Ja mogę wypowiedzieć się z perspektywy pracownika sprzed kilku lat. Potwierdzam powyższą wypowiedź. Zatrudnienie na umowę zlecenie, obiecywane uop po kilku miesiącach. Praca za najniższą krajową, prowizje dopiero na uop ale... po przepracowaniu kilku miesięcy na tejże umowie... Prowizja mała, kilkuprocentowa, gdzie najczęsciej wykonywanymi zabiegami było manicure i henna, co dawało kilka złotych prowizji brutto. Pracownice na całym etacie nie dociągały nawet 2,5 tys. Nie mówiąc już o tym, że trzeba było wyrobić utarg za kosmetyki, które są do kupienia w hebe w o wiele niższych cenach (to już wina całej korporacji) Obowiązki: wykonywanie zabiegów, sprzątanie w czasie wolnym (między klientkami, szorowanie wc, okien, a zaraz potem masaże, w tym samym ubraniu...), obsługa recepji, obsługa autoklawu. Praca niby zmianowa a tak naprawdę tylko późnymi popołudniami. Był kłopot, żeby ustawić grafik od rana. Co drugi tydzień praca w soboty, z tym, że nie było za to dnia do odbioru w tygodniu. Po pracującej sobocie w następującym tygodniu przychodziło się godzinę później!! (nie wyjście wcześniej! z tym też był problem), także pracowało się albo 5 albo 6 dni w tygodniu. Bywało tak, że klientka była zapisana do samego końca pracy gabinetu, po czym trzeba było umyć całą podłogę we wszystkich gabinetach. Za to już nikt nie zapłacił... Również byłam wysyłana do domu, kiedy był mały ruch, żeby nie płacić. Był kłopot z odzyskaniem swoich certyfikatów ze szkoleń w Kaliszu. Nie polecam pracy w tym miejscu.

Klient

Atmosfera w salonie jest bardzo nie przyjemna. Nie czuć rodzimej atmosfery. Sama byłam świadkiem rozmowy kierownika z pracownikami traktowanie dość karygodne. Brak szacunku do drugiego człowieka. Nie mogę jednak zarzucić braku profesjonalizmu ze strony pracownic. Zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona miła obsługa jak i na recepcji jak i w gabinecie.

Belchatow

Wiadomo że GKS Rulles kmioty z Łodzi. Ha ha ha Robert

Zostaw merytoryczną opinię o Yasumi Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Yasumi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yasumi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yasumi Sp. z o.o.?

Yasumi Sp. z o.o.

Yasumi Sp. z o.o.