Orto-Medica Przychodnia Lekarska

Kalisz

Opinie o Orto-Medica Przychodnia Lekarska

Mona Lisa

Mógłby ktoś się wypowiedzieć co tam pracował jak wygląda praca, zarobki, atmosfera itd ??

xxx

dzwina rozmowa kwalifikacyjna, nie polecam....

Do jablko

Nie chodzi tutaj o pisanie opinii na temat samej przychodni (traktowania pacjentów itd) bo to jest ok. W tym miejscu piszemy o traktowaniu pracowników. (usunięte przez administratora)Również nie polecam

niezainteresowana

z tego co słyszałam to w ogóle nie szanują pracowników, ciągle są nowe ogłoszenia o pracę bo nikt tam nie wytrzymuje. Więc wszystko się zgadza... Dziewczyny, które tam pracowały i nadal pracują bardzo narzekają.

masakra

A czy ktoś wogóle tam dłużej pracował?

Pozdrawiam

Czułam się podobnie :( Odradzam

Answear

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i gorzej, niż na przesłuchaniu na komisariacie. Również nie polecam.

z doświadczeniem

Nie polecam, może ktoś ma inne odczucia ale dziwne to jest skoro są cały czas kolejne ogłoszenia o pracę. O co tu chodzi?

Zostaw opinię o Orto-Medica Przychodnia Lekarska - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orto-Medica Przychodnia Lekarska