Opinie o M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Swięcko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Swięcko

Kolejne osoby zwalniają się z firmy może dyrekcja w kocu zainteresuje się powodami. (usunięte przez administratora)

Pracownik2
@pracownik

zgadzam się w tej firmie (usunięte przez administratora) to w zasadzie (usunięte przez administratora)Miałam wrażenie że Pani podczas (usunięte przez administratora) niż wiedziala. dobrze że pracująca (usunięte przez administratora) pomogła na miejscu

KK

Jak chcesz znaleźć fajną pracę to na 100%(usunięte przez administratora) w tej firmie. Z roku na rok(usunięte przez administratora) kompetencji zarządzających, kierownictwo tylko zamkniete w cieplych biurach. Pani(usunięte przez administratora) opiera sie na wiedzy swoich pracowników. (usunięte przez administratora)

M.

Aplikowalam w firmie MW i rekrutacja (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Nie potrafiła (usunięte przez administratora) określić położenia firmy.

Wlodek
@M.

A mi wysłały jakieś panie mapka do firmy jak dojechać bo się pogubił. I było łatwiej trafić w SMS . Spuźnil się 30 minuta i mnie przyjęli.

@Wlodek

,,wlodek,, a gdzie pracujesz ? Bo jestem w firmie długo i nigdy cie nie widziałam. (usunięte przez administratora)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

oferty pracy znajdziesz na stronie www: https://mwlogistics.pl/praca/

Aplikowałeś do firmy M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kandydatka

Pani z HR napisała do mnie na (usunięte przez administratora) z propozycja rozmowy odnośnie zmian zawodowych. Ustaliliśmy termin na marginesie mówiąc taki, który jej odpowiadał i to ja dostosowywałam się do niej. Czekałam na telefon o wyznaczonej godzinie, przygotowana do rozmowy CISZA. Mija tydzień, a Pani nie raczyła nawet nic napisać a propos braku telefonu. (usunięte przez administratora)

@Kandydatka

Szanowny kandydacie, napisz prosze na praca@mwlogistics.pl w jakim dniu mialeś/ miałaś umówioną rozmowę. Nasz system rekrutacyjny jest zintegrowany z social media, dlatego sprawdzimy wszystkie okoliczności, terminy,skontaktujemy się z Tobą -porozmawiamy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kamdydat

Witam. Nie polecam tej firmy id samego początku nie prawdziwe informacje. Pani która rekrutuje przez tekefon obiecuje wszystko a na spotkaniu inna czarna rzeczywistości. Nie polecam

R

Szkoda czasu na tą firmę. W niej nie istnieje coś takiego jak rodo. Wystarczy jeden pracownik a opinie obiegły cały internet. Brawo Pani (usunięte przez administratora)

Magazyn
@R

Zgadzam sie, przykre jak jedna osoba potrafi szerzyć fale nienawiści zamiast przyjść i porozmawiać lub zmienić prace.

Renata
@R

Chyba trochę mylisz pojęcia czy nie jest tak? RODO dotyczy wrażliwych danych osobowych a rozumiem ze ty o jakiejś ploteczce…?

Praca

Rekrutacja w tej firmie to składanie obietnic bez pokrycia. Konsultowalam informacje z osobą, która pracowała w tej firmie. Mogę tylko się cieszyć, że znalazłam zatrudnienie w innym miejscu.

@Praca

Drogi pracowniku, dziękujemy za komentarz Bardzo cieszymy się , ze podzieliłeś / podzieliłaś się z Nami opinią. Prosimy Cię o wskazanie konkretnych przykładów na adres praca@mwlogistics.pl tak, abyśmy mogli przeanalizować przykłady. Zapraszamy Cię do rozmowy. Pozdrawiamy, Zespół M.W. Sp. z o. o

Kandydatka

Większość opini jest o gownym magazynie a jak wyglada praca na tym drugim obok ?

@Kandydatka

Zapraszamy do kontaktu odpowiemy na każde pytanie: praca@mwlogistics.pl

Pracownik14
@Kandydatka

Praca na drugim magazynie wyglada bardzo podobnie jak na głównym tylko jest to lepiej kamuflowane. Kierownik magazynu nie ma pojęcia o tym jak funkcjonuje jego zespół, jest zbyt bezpośredni w stosunkach do pracowników, tlumaczy wszystko poczuciem humoru.Niektóre sytuacje są nie na miejscu.Pracownicy nie mają z kim o tym porozmawiać. Oby ktoś nauczył Pana A kultury i szacunku nie pozdrawiam.

@Pracownik14

Drogi pracowniku14, dziękujemy za Twoją opinie. W celu zbadania sytuacji potrzebujemy więcej danych do analizy w związku z czym poprosimy wysłane informacji na e-maila wskazanego praca@mwlogistics.pl

Opiniowiec
@Pracownik14

Co do(usunięte przez administratora), czasami jego zachowania i teksty są nie na miejscu i raczej nie powinny mieć miejsca. Co(usunięte przez administratora) to jest różnie i trzeba uważać (usunięte przez administratora) zajmuje się wysyłką i jak trzeba to wskakuje na wózek lub pomaga pakować. (usunięte przez administratora) udaje nie wiadomo kogo jakby wszystkie rozumy pozjadał, a prawda jest taka, że nie potrafi się czasami nawet wysłowić i gdyby nie znajomość (usunięte przez administratora) z drugiego magazynu i popychanie go w pewnym kierunku oraz oczywiście wchodzenie w (usunięte przez administratora)nie skończyłaby się na paleciaku(tam w sumie powinno być jego miejsce). (usunięte przez administratora)a obok też przerośnięte ego i te próby dyrygowania przez (usunięte przez administratora)mimo, że jest tylko „starszym” ale w sumie chyba są najmniej szkodliwi (usunięte przez administratora)chyba już zapomniał jak(usunięte przez administratora) i na nich wszystkich gadał ale jak to mówią „kiedy wchodzisz między wrony musisz krakać tak jak one”. Ogólnie cały klimat jest zależny od humorów całej tej „brygady”.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Wychodząc Państwu na przeciw postanowiliśmy zaznaczyć naszą obecność w serwisie.

Cieszymy się, że znaleźliśmy wspólną bazę do prowadzenia konstruktywnych rozmów.

Każda Państwa uwaga, opinia, sugestia jest niezwykle cenna w procesie poprawy warunków zatrudnienia naszych pracowników a wprowadzone działania będą skutkowały rozwojem firmy.

Warto wspomnieć, iż wartości jakimi kierujemy się w codziennej pracy to: partnerstwo, wzajemny szacunek, uczciwość, tolerancja, konstruktywny dialog.

Dlatego we wzajemnej komunikacji nie akceptujemy w naszej firmie rozmów z pominięciem tych, że wartości.

Pragniemy zwrócić uwagę na bardzo ważny aspekt. Mianowicie wolność słowa, każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek czy naruszania godności drugiego człowieka.

Przepisy prawa zakazują m.in wypowiedzi wolności do obrażania kogokolwiek czy naruszania godności drugiego człowieka.

Prawo również zakazuje wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, pomówienia, oszczerstwa skierowane do określonych osób lub grup ludzi zawierających treści obraźliwe.

W związku z powyższym pragniemy Państwa poinformować, iż komentarze zawierające treści nie zgodne z przepisami prawa oraz naruszające regulamin serwisu zostaną archiwizowane przez Administratora Portalu.

Zachęcamy do odwiedzin na naszym profilu, na którym będziecie Państwo mogli poznać nasze środowisko pracy, oferty pracy, ciekawostki z życia firmy. Zapraszamy :-)

W sytuacji, gdy pojawią się tematy, które będziecie chcieli omówić indywidualnie zapraszamy do kontaktu: praca@mwlogistics.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół M.W Logistics
Z magazynu

Sytuacja tak dramatyczna, że trzeba posunąć się do cenzury? Fakt jest taki, że ta firma pod względem zarządzania to jakaś (usunięte przez administratora), a sytuacje tutaj przedstawione bardzo często, niestety, miały miejsce. Kierownictwo jest(usunięte przez administratora)ludzie zwalniają się z pracy przez ich podejście oraz styl zarządzania. Braki w umiejętnościach starają się przykryć otoczką profesjonalizmu - marynarki, mokasyny (usunięte przez administratora)Bo jak tutaj wyjaśnić nagłe zwolnienie (usunięte przez administratora)i z agencji pracy, która (usunięte przez administratora) pracowników? Nagle okazało się, że nie potrzeba? I później nagle okazało się, że to jednak nie była dobra decyzja i ponowne zatrudnianie pracowników z Ukrainy? A jak wyjaśnić głośną już rozmowę o podwyżkę działu kontroli magazynu, po której niemal wszyscy złożyli wypowiedzenia? Nie wy to inni? Jak wyjaśnić organizację ogniska "integracyjnego" na które nikt nie chciał przez tych ludzi przyjść? To jest właśnie poziom, jaki prezentuje ta firma. Przykro to niestety obserwować z samego dołu.

@Z magazynu

Dziękujemy za złożenie opinii. Prosimy o zdefiniowane stylu zarządzania i podejścia na przykładzie sytuacji a także jaki styl zarządzania Pan/ ani preferuje. Opis i preferencje prosimy o podesłanie na e-maila. Wątek dotyczący braku umiejętności - na tym konkretnym przykładzie bardzo łatwo jest o pomówienie, dlatego chcielibyśmy poznać brak tych, że umiejętności, jak zostały przez Panią/ Pana zbadane. Temat dotyczący Agencji Pracy Tymczasowej- od różnych czynników zależy ilość pracowników wynajmowanych jak chociażby ilość zleceń, dlatego jest to nie ukrywamy jedna z zalet korzystania z usług Agencji Pracy Tymczasowej. Stąd bardzo ważny aspekt w e-commerce jak sezonowość, duża dynamika która często wynika ze współpracy z Klientami. W kwestii działu jakości i ciągłego doskonalenia - Kierownik funkcjonalny oficjalnie poinformował na spotkaniach w swoim zespole o swoich wymaganiach, oczekiwaniach a także jakie oferuje wsparcie w tym zakresie ;szanujemy decyzje naszych pracowników i życzymy z całego serca wszystkiego co najlepsze. Wiemy, że spełnienie oczekiwań zarówno pracownika i pracodawcy jest bardzo ważne w drodze do realizacji wspólnego celu. W sprawie ogniska integracyjnego nie możemy się odnieść i odpowiedzieć na postawione wyżej pytanie , ponieważ pracodawca nie był organizatorem tego eventu. Zespół M.W. Sp. z o.o

Jak szefostwo w M.W. Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Odpowiedź

Najlepszym przykładem traktowania ludzi jest historia byłego kierownika magazynu, który rozkręcał firmę od jej poczęcia, i włożył w to swoje serce, czas, oraz własne zdrowie. Niestety (usunięte przez administratora), który dawał wsparcie nawet zwykłemu szarakowi pracującemu na magazynie, przegrał z absolwentem szkoły wyższej, o eleganckiej prezencji, i pozornie dobrych manierach- pozornie;(usunięte przez administratora) Wracając do meritum, Prokurent zarządzający firmą również od początków jej istnienia nie potrafił stanąć twarzą w twarz z człowiekiem budującym markę od podstaw, i podziękować za współpracę... nawet dla osób postronnych było to zagranie poniżej pasa. Jeśli ktoś szuka tam pracy w biurze, potrafi w zadowalający sposób użyć wazeliny , i posiada duże ambicje, śmiało może aplikować. Dodatkowymi atutami są : możliwość kożystania z luksusowej usługi- ogrzewania/ zimą, klimatyzacji/ latem , oraz losowanie świątecznych gifów, na co załapali się również liderzy magazynu. Mniej optymistycznie wygląda praca magazyniera : zimą- zimno, latem- upał, że nie ma czym oddychać. Za to biurokracja taka, że aż niemcy mogliby pozazdrościć. Listy do podpisywania na wejście, wyjście, korzystanie z toalety, piszczenie na bramce. Sporo by można napisać o przykrych wrażeniach odnośnie firmy i jej zarządzaniu. Wielka szkoda, bo kiedyś przychodziło się do pracy z chęcią. Nie twierdzę, że wtedy było wszystko tylko pięknie i kolorowo, ale kiedy trzeba było, potrafiliśmy się zjednoczyć . Mam jednak wrażenie, że obecnie zbyt wiele osób decyzyjnych chce ugrać coś dla siebie kosztem dobra firmy, i ludzi z nią związanych.

Zorientowany

Źle, dużo pochopnych ruchów, nieudanych posunięć logistycznych, które destabilizują pracę zespołu.Bezpodstawne oskarżenia o kradzież a potem nawet głupiego przepraszam. Menager,, narcyz,, to cyniczny (usunięte przez administratora) który nie wie co to znaczy szacunek do drugiej osoby i minimalna pokora. Osoby które nadzorują wysyłką nie na nadają się na te stanowiska.

Szymon
@Zorientowany

Dlaczego osoby, które nadzorują wysyłki nie nadają się na te stanowiska?

Niesmak totalny

Bardzo zlewająco, na magazynie w lato jest powyżej 30 stopni a 2 z czterech nawiewów wieją tam gdzie mieści się tylko towar, pozostałe są popsute. W zimie temp ustawiana jest na min czyli 14.Toaleta jedna po stromych schodach daleko od stanowisk pracy. (usunięte przez administratora).System odbijania każdego siku jest śmieszny jak ta cała firma.Praca nie jest ciężka ale bardzo niekomfortowa ze względu na brak minimalnych standardów higieny pracy.

MNMN

Sytuacja wewnątrz firmy jest co raz gorsza, brak podwyżek, slabe wynagrodzenia oraz brak rozwoju dla najstarszych pracowników o największej wiedzy. O stanowisku decyduje wiek i uroda a nie doświadczenie. Gwiazda pani,,A,, szkoda słów!

O.
@MNMN

O kogo chodzi? U mnie jest podwyższka.

Ser
@MNMN

zgadzam sie a informacja to podwyżkach to głupoty !!! W tej firmie to tylko hamstwo i (usunięte przez administratora), ponizanie pracownikow !!!!!!!! Osoba która dodaje pozytywne opinie to pewnie ktoś z osób pracujący w biurze

P.
@Ser

Każdy z kierowników mówi to co chcesz usłyszeć. Ładnie się uśmiechają, "rozmawiają" z pracownikami, "tak, tak - będzie dobrze" a po chwili jest zupełnie inaczej jakby w ogóle żadna rozmowa się nie odbyła. Mają gdzieś pracowników - jesteśmy tylko numerkami, które mają pracować cały czas na 200%. Podwyżek nie będzie. Może ich myślą przewodnią jest: "Macie pracować za (usunięte przez administratora)!"?

Bbbbbn
@P.

W tej firmie to warto pracować jeśli ktoś chce niszczyć własne zdrowie ! Odnośnie osób w firmie to na uwagę zasługuje pewna pani Nie potrafi nic próby rozmów kończą się obrażaniem pracownikow

@Bbbbbn

Serio? A jakie tematy poruszają pracownicy, że w ten sposób te rozmowy się kończą? Kim jest ta Pani?

@O.

Tak? A o ile? Ciekawe w sumie czemu Ty masz a inni nie? :(

Bbnnnn
@Jolanta

Brak szacunku dla pracowników wkrótce nikt tutaj nie zostanie

Aga
@Ser

Święta racja.

Krystyna

Pracuje w tej firmie długo, Pani A wniosła dużo dobrego i profesjonalnego do naszej firmy. Obelgi są pisane przez osoby, które mają wygórowane oczekiwania, a nic nie potrafią i poziom ich wiedzy i umiejętności pozostawia dużo do życzenia.

Pan.
@Krystyna

Wszystkie negatywne opinie na temat pani A są zgodne z prawdą. Proszę nie obrażać pracowników i nie (usunięte przez administratora)ludzi czytających te opinie, ponieważ spora część Polskich pracowników to osoby doświadczone, które nie są doceniane przez firmę i dodatkowo jeszcze są nagminnie zbywane/(usunięte przez administratora). Pani A to osoba niekompetentna, która może ma jakiekolwiek doświadczenie, jednakże nie potrafi go wykorzystać.

Krzykacz
@Pan.

Jeżeli w ciągu trzech tygodni odeszło z działu jakości 3 pracowników, to świadczy to o braku doświadczenia, kompetencji i serca do ludzi. Mówimy tu o osobie, która myślała, że pracownicy są młodzi, niedoświadczeni, niekompetentni, a wszystko co powie kierownik jest słowem świętym. Mam nadzieję, że karma wróci.

Anon
@Krzykacz

Wydaje mi się, że każdy kierownik z MW wpisał by się w ten opis:) Osoby o wysokim mniemaniu.

nowi

wiem że pracownik z agencji to inny niż stały , ale to nie powod aby traktować tak osoby.slowa osoby kierujące ,,roboty myślą bardziej od ciebie ogarnij się,, to powód aby szukam innej pracy.nie polecamy pracy

@nowi

Skoro z agencji jesteś to być może z Ukrainy, czy źle połączyłam wątki? Nie sądzę, żeby to powinno być rozróżniane kto inny a kto stały. Ale naprawdę aż tak źle Cię tu traktowali? Od samego początku tak było czy to przyszło z czasem?

Klient
@nowi

Proszę chociaż o iniciały osoby która to powiedziała

@nowi

moze chodzi o liderke A? jest okropna, krzyczy na wszystkich, nie zna slow prosze i dziekuje. kaze cos zrobic pracownikom a pozniej ma do nich pretensje ze robia to co im kazala. po za czubkiem wlasnego nosa to nic niewidzi. nie mam pojecia jak ludzie z nia wytrzymuja. nikt nie chce z nia pracowac i nie maja o niej dobrego zdania. niepowinna byc liderem. w koncu ktos nie wytrzyma i poda ja o mobing

OK

Firma To dużo słowo i szkoda czasu na pisanie ! pracownicy za kilka miesięcy za mostem otwiera się duże centrum logistyczne. Kilka kilometrów od granicy. warunki dobre osoby z dobrym niemieckim lub angielskim znajdą pracę bez problemu, stawki od 2000 euro nareke. pracownicy bez języka również mogą liczyć na pracę. Firma w pierwszym roku zatrudni 600 osób

@OK

Czy to groźba dla szefostwa, żeby lepiej się ogarnęli co by ludzi nie potracić na rzecz konkurencji?

X!!

Nie polecam tej firmy żadnej osobie !!!!!!!!!!!!! zwalniają pracowników bez powodu którzy bardzo dobrze pracują. kierownik magazynu potrafi zwolnić kilka osób bez współczucia.Dla niego zwalnianie ludzi to jak zakupy zwykła rzecz. zwalnia patrząc w oczy bez żadnego współczucia. tylko ważne wyniki firmy

NN

Nie polecam pracy w tej firmie ! Brak wsparcia ciągłe poniżanie pracowników na magazynie ciągłe pretensje. Kierownik magazynu zamiast wspierać pracowników to tylko dba o swój wygląd narcyz ciągle obiecanki i brak konkretów zasłania się tylko liderkami. Najgorsza firma w jakiej pracowałam odradzam prace wszystkim tutaj. na początku obietnice uśmiechy a na końcu wulgaryzmy

@NN

Brzmi okropnie. :( A co dokładnie Ci obiecywał i o co Ci konkretnie chodzi z tym zasłanianiem się liderkami?

NN

Najgorsza firma w całym województwie. Brak organizacji, brak logicznego myślenia. Atmosfera to tylko ciągłe podlizywanie się do kierownictwa. Pozycja w firmie zależy od tego z kim się jest prywatnie.

NG

Jedna z najgorszych Firm w powiecie.

Jadzia
@NG

a czemu najgorsza ? jestem w procesie rekrutacji wiec wole widziec

Waldi

Jak można merytorycznie ocenić i opiniować coś co jest zaprzeczeniem wszystkiego co uczciwe i legalne oraz normalne. Dziwie sie że jeszcze nie ma kontroli PiP i innych organów kontroli ..Myśle że już niedługo tak się stanie

Zostaw merytoryczną opinię o M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Swięcko

• Jak się pracuje w M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.6/5 Na podstawie 10 ocen.

M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ