Opinie o M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Swięcko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Swięcko

W końcu

To dobrze, że Zrolowany w końcu wyleciał, powinno się takim osobom oprócz założenia sprawy wydawac dożywotni zakaz zarządzania ludźmi żeby nie mógł już nikim nigdy pomiatać i poprawiać sobie własnego samopoczucia czyimś kosztem. Jest jeszcze jakaś sprawiedliwość na tym siecie oby nikt go nigdzie nie przyjął na kierownicze stanowisko????????????

Agnes

Praca w tej firmie przynosi mi satysfakcję. Firma się rozwija, a każdy rozwój wiąże się z nastawieniem na zysk. Atmosfera w pracy jest naprawdę w porządku. Mogę liczyć na pomoc doświadczonych kolegów i koleżanek, którzy dzielą ze mną swoją wiedzą. Pracodawcy organizują nam wyjścia integracyjne, co jest miłym aspektem i oderwaniem od biurka. Z pracy jestem zadowolona

Edzia
@Agnes

Co do wspomnianych wyjść integracyjnych to jakie miało miejsce ostatnie i w jaki sposób było zorganizowane? Interesuje mnie także kwestia wspomnianego dzielenia się doświadczeniem. A co ze szkoleniami? Są obecnie organizowane jakieś zewnętrzne?

Wiktoria Nowy wpis

Jakieś rozbieżności w komentarzach się pojawiają względem atmosfery? od czego może być więc zależna? Jako nowy pracownik masz w ogóle na nią jakiś większy wpływ? kiedyś chciałam tu aplikować ale miałam nagła zmianę planów, teraz w teorii bym mogła ale chyba i tak nie ma żadnych ofert? przynajmniej na stronie www ich nie widzę. nie orientujecie się przypadkiem na jakie stanowiska będą w najbliższym czasie szukać?

Lubuslu Nowy wpis

Kierownictwo do niczego ... firma krzak... jak dostaniesz odpowiedź lepiej nie iść na rozmowę. Kierowniczek chce sobie pojechać własne ego

Rozwiniecie jakoś szerzej te dwa ostatnie stwierdzenia w tym nowym wątku? ktoś pisał, że firma ma przyjemne zaplecze, jak w praktyce można to rozumieć? Co się na nie teraz składa? I czemu ktoś przy tym podkreśla, że zdarzają się jakieś dziwne sytuacje? W czym rzecz?

Pracownik Nowy wpis

Firma z przyjemnym zapleczem. W zdecydowanej większości fajni ludzie i przyjazna atmosfera. Duży plus tej firmy to jednozmianowy system pracy.

Aplikowałeś do firmy M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Czy obsluga klienta nie zajmuje sie w tej firmie e commerce obsługą klienta biznesowego , tylko pracownikami?

I jak tam teraz z rozwojem stoicie? Jeszcze w sierpniu pewna Pani pisała, że firma idzie do przodu i to również z nastawieniem na zysk. Wiec jak to w bieżących stawkach się odzwierciedla? Czy zakres obowiązków na stanowiskach również uległ zmianie?

Czy faktycznie jest jakieś większe zapotrzebowanie na liderów magazynu? Zauważyłem, że ostatnio sporo osób pisze na temat tego stanowiska a po wejściu na zakładkę z pracą oferta właśnie na lidera widnieje na pierwszym miejscu. Przy okazji czy możecie od razu napisać o pracy na serwisie IT? jak na razie chce poznać zarobki i to jaka jest sytuacja na dziale. Atmosfera i tak dalej. myślę o zmianie od nowego roku. jaki jest aktualny zespól?

Logistyczna 2

Brak kierownika i robta co chceta ! Pilnuje się pracowników żeby nic nie wynosili a ktoś powinien zweryfikować liderów na przyjęciu z dwóch magazynow co mają w autach

Iwona

Na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko Lidera Magazynu. Skoro jest to praca na magazynie, to czy obowiązuje tam system zmianowy? Poza tym, informują, że częściowo zwracają koszta dojazdu do pracy. Ile tak - mniej więcej - procentowo oddają?

W końcu

Agnes

Edzia
@Agnes

Niestety w firmie nic się nie dzieje, brak ofert pracy. Nowy szef robi wszystko aby ratować firmę po poprzednim panu P. który to doprowadzić firmę do beznadziejnej sytuacji i uciekł. szkoda ze zachowanie kierowników i pani kierownik jakości jest takie słabe ciągle śmieją się z pana Szymona

Pracowniczka

Nowy szef nie ma pojecia o tym jak poprowadzic firme. Nie wrozy to nic dobrego Lepiej juz tam nie bedzie, potrzeba prawdziwego zarzadcy ktory bedzie wiedzial jak postawic firme na nogi. Poki co jest beznadziejnie

kandydatka

Czy proces obsługi w dziale administracji uległ poprawie po wprowadzeniu radykalnych zmian ze strony władz organizacji ?

Agata
@kandydatka

Proces obsługi w dziale administracji działa jak najbardziej poprawnie. Firma administracyjnie i organizacyjnie leżała podczas rządów jednoosobowego działu HR w latach 2001/2002. Owa Pani wraz z dwoma ówczesnymi dyrektorami pokazali jak nie prowadzić biznesu.

Czy M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kandydatka

Czy aktualny rozwój osobisty pracownika, jest wpierany na płaszczyźnie pracowników funkcyjnych ? Czy proces wdrożenia jest systematycznie aktualizowany ?

magazyn

wielki lider D niech zajmie się pracą a nie tylko gada na pana m z wysyłek.tamten lider m przynajmniej jest pracowity

N
@magazyn

Już prawie rok lider D jest moim przełożonym i sprawdza się jako bardzo kompetentna osoba na tym stanowisku.

Magdalena

Czy na dziale przyjęć AUTBOUNG magazynu lokalilizacji nr 2 panuje adekwatne do wymagań wsparcie od kadry Liderskiej ? Czy system wdrożenia jest spójny ?

Katarzyna

Czy firma MW Logistics wspiera aktualnie pracowników na szczeblach rozwoju personalnego ? Jak wygląda proces wdrożenia do jednostki z podzialem na konkretny projekt ?

Kolezanka
@Katarzyna

Pani P, zmieniła Pani imię z Jolanty na Katarzyna. Czemu nie może Pani rozstać się z tą firmą?

magazyn

Kierowniku Ł zamiast siedzieć i się chować zainteresuj się pracą magaxynu. innych się pilnuje i oskarża a lider D robi co chce. czuję się jak krol radzimy się przyglądać jego pracy i tym co robi na magazynie

Niestety, firma ma najlepszy czas za sobą. I mam tutaj na myśli lata kiedy powstawała. Obecny etap to upadek a nie rozwój!!! Na stanowiska Kierownicze i managerskie wybiera się osoby, które nie potrafią zarządzać. Pani z jakosci, ktora dalej nie wie jakie sa dzialy w firmie i jak dziala system. Brak wiedzy, umiejętności i szacunku do innych. Wysokie stanowisko nie zastąpi braku umiejętności!!!

Zostaw merytoryczną opinię o M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Swięcko

• Jak się pracuje w M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.6/5 Na podstawie 10 ocen.

M.W. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ