Opinie o CNT plus Sp. z o.o. w Straszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CNT plus Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w CNT plus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CNT plus Sp. z o.o. w Straszyn

Czy można liczyć w CNT plus Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Pracownik Nowy wpis

Jest pakiet dla pracowników, można też dokupić rodzinie.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w CNT plus Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Pracownik Nowy wpis

Pracuje się dobrze. Wypłata na czas. Pensja normalna a nie pod stołem. Ludzie normalni.

Jest ok, ludzie normalni, nie rozumiem tych wcześniejszych narzekań.

Firma CNT plus Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Serwisant Klimatyzacji i Urządzeń Chłodniczych. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Co sądzisz o atmosferze w firmie CNT plus Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?

Jaki jest styl zarządzania w CNT Sp. z o.o.?

Ktosik

(usunięte przez administratora) Ludzie są traktowani przedmiotowo, a kiedy dochodzi do finiszu współpracy to już są dla szefostwa (usunięte przez administratora). Pracownicy nie zasługują podwyżki, premie, upominki świąteczne czy też na dobre słowo lub zwykłe dziękuję. (usunięte przez administratora)i poniżanie pracownika to chleb powszedni.

Ciekawe
@Ktosik

Chyba pracujemy w różnych firmach, podaj chociaż jeden przykład poniżania ? Paczki świąteczne też były, nieduże ale były.

Rafał T

Ogólnie nie polecam . Jak ktoś lubi (usunięte przez administratora) to spoko. Prezesi nie szanują pracowników a za firmę odpowiadają kierownicy którzy robią wszystko co im się podoba łamiąc jakiekolwiek zasady. Kierownik (usunięte przez administratora) był w porządku dopóki nie przyszedł (usunięte przez administratora) Sytuacji jest mnóstwo z tej firmy ale niestety przez papierki nie mogę opowiadać o tym co się dzieje wewnątrz. Jeżeli szukasz pożądanej firmy z dobrymi zarobkami to pukaj do innych drzwi ... Pracownicy są bardzo w porządku . To jedyny plus tej firmy . Jeśli to czytasz to na prawdę lepiej zrezygnuj bo nawet jak się stawki poprawią to za żadne pieniądze tam nie idź .

Gienek
@Rafał T

Nie będę Cię oceniał, bo pewnie napisałbym dużo nieprzyjemnych słów. Powiem tak jak się nie podoba idź gdzie indziej i tutaj się po świecie, a i tak nigdzie nie znajdziesz azylu, bo albo wszyscy razem pracujemy ciężko, albo taki panicz jak Ty będzie sobie pipki oglądał na Fejsie i lajki stawiał w pracy. Dziękuję bardzo za takiego kolege w pracy. Ja ciężko pracuje, a typek sobie na telefonie siedzi.

Zbyszek

Witam Napisze parę słów jako klient tej pożal się Boże firmy. Kontakty krótkie choć intensywne. Deklaracje o możliwościach ogromne a możliwości mierne. Słaba obsługa . Kontakt z prezesem żaden. Brak odpowiedniego zaplecza pracowniczego do zadań , których się podejmują. Widać braki w szkoleniach i wiedzy. A jeszcze jedno. Żeby siebie pokazać w lepszym świetle obsmarowują innych wykonawców. Niestety nic już u mnie nie zarobią.

Karol
@Zbyszek

Proszę przypomnieć, w jakiej sprawie został Pan tak źle potraktowany. Jak w każdej firmie zdarzają się niezadowoleni klienci, ale jest ich na tyle mało że wszystkich doskonale pamiętam.

ŁUKASZ
@Karol

Tak to jest jak GAMONIE zakładają firmę. A widzieli to tylko na projektach. CNT to firma w stylu film komedio - dramat. Pracownicy są zatrudniani i każdy z nich jest najlepszy w oczach pseudo właścicieli. Potem dochodzi do zderzenia z robotą i wychodzą kwiatki. Że oni to wcześniej tylko widzieli jak ktoś to robił. Takich przypadków tam jest cała książka. Dobrze że tabelki są wypełnione odpowiednio

Helena
@ŁUKASZ

Ale jakie kwiatki wchodzą? Po póki co konkretów brak, a komentarz wyżej bez odpowiedzi o jakie traktowanie chodzi.

A psik!
@Helena

Jest napisane: "Że oni to wcześniej tylko widzieli jak ktoś to robił." Są zatrudniani ludzie, którzy mają być fachowcami i na wszystkim się znać, a na robocie wychodzi, że wcale tak nie jest. Nie ma chętnych do pracy w tej firmie więc są zatrudniani ludzie z przypadku. Komentarz jest jasno i konkretnie napisany. Nie rozumiem, co jest dla ciebie Helenko niejasne.

Joanna
@A psik!

Skąd wiesz że nie ma chętnych? I w jaki sposób wychodzi to na robocie że ci fachowcy jednak się na tym nie znają?

Damian
@A psik!

No dobra ale nawet ludzi z przypadku można przeszkolić i nauczą się roboty. Nie ma żadnych wdrożeń dla nowych osób? Wtedy może lepiej by wykonywali swoją prace:)...

Szkoda zdrowia na tą firmę. Prezesi nie mają za grosz szacunku do pracowników, a przykład idzie z góry.Najbardziej doceniani są pozerzy, którzy tylko dużo gadają a mało robią. Rotacja wśród pracowników jest duża i samo to źle świadczy o pracy.

J.J.

Praca jak praca. Dyrektorzy i kierownicy działów są w porządku. Wymagają, ale też doceniają pracowników. Słabym ogniwem są sami (usunięte przez administratora), którzy nie mają pojęcia ani o pracy zatrudnionych ludzi ani wiedzy praktycznej. Najgorsze, że zawsze chodzą sfochowani i nawet nie można z nimi porozmawiać, bo wiecznie są "zajęci", a niektóre decyzję tylko oni mogą podjąć. Niestety nie raz słyszałem (usunięte przez administratora) innym pracownikom. Szczególnie (usunięte przez administratora) nie ma za grosz dobrego wychowania i udaje najmądrzejszego, a swoich pracowników traktuje jak (usunięte przez administratora) Wspomniane w ogłoszeniach prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe to (usunięte przez administratora). Firma ani grosza do tego nie dopłaca. Jest to oddolna incjatywa pracowników i w pełni samemu opłaca się składki (potrącenia z wypłaty). Jeśli chce się dobrze zarobić, rozwijać się i mieć satysfakcję z pracy, to na pewno CNT nie jest dobrym miejscem.

Zostaw merytoryczną opinię o CNT plus Sp. z o.o. - Straszyn

• Jak się pracuje w CNT plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CNT plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CNT plus Sp. z o.o.?

CNT plus Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • ul. Leśna 7
    83-010 Straszyn