B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska

Pruszcz Gdański

B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska

Opinie o B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska

Grażyna

Proszę użytkowników forum o wzajemne nie obrażanie się. Wypowiedzi niezgodne z regulaminem serwisu Gowork.pl będą usuwane przez administratora. Zapraszam do zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin Jak obecnie prezentuje się sytuacja w B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska? Czy coś uległo zmianie?

koparkowy

Najpierw trzeba przyjść do firmy i trochę popracować, a później dopiero można wypisywać róźne głupstwa. Pracuję od 5 lat i nie mam żadnych zastrzezen co do pracy i wypłaty.A to, że ludzie piją pod czas pracy i prezes takih ludzi łapie to bardzo dobrze, że zabiera im z pensji 300 zł a nie 500 zł, to powinni się , że ich za to nie zwalnia z pracy. Żeby dobrze zarabiać trzeba dobrze pracować!

ona
@koparkowy 03.01.2015 09:40

Pan jest chyba Chory albo po prostu właścicielem firmy który próbuje wybielić trochę swoj opinie o firmie. Wypłata na kwicie najniższa reszta po 10 siątym do ręki chorobowego nie płaci firma , a za 1 dzień urlopu 50 zł śmiech na sali może w końcu jakaś instytucja zainteresuję się tą Firmą

zeus
@koparkowy 03.01.2015 09:40

idiota

Grażyna

@ona Proszę nie obrażać innych użytkowników na forum. Jeżeli chciałabyś wyrazić negatywną opinię o firmie, podaj proszę konkretne argumenty. Poruszyłaś temat wynagrodzeń w firmie B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska. Czy uważasz, że inni pracownicy podzielą Twoje zdanie? @Pracownik Na forum GoWork.pl każdy może wyrazić swoją opinię, niezależnie od tego czy jest ona negatywna czy pozytywna. Ważne, żeby była uargumentowana, taka jak w przypadku Twojej opinii. Twoja opinia, na pewno przyda się przyszłym kandydatom do pracy.

Czas napisać trochę prawdy o tej firmie chociaż uważam że za chwilę i tak moja opinia będzie usunięta. A więc tak zarobki : Kierowca kategorii C 15 zł godzina. Umowa o pracę: Oczywiście najniższa krajowa ( nie tyczy się to tylko kierowców ) Wszyscy mają najniższą na umowie resztę pod stołem Wypłata wynagrodzenia : Do 10 siątego na konto - A to co pod stołem w pierwszą sobotę po dziesiątym w biurze się wypłaca. Najbardziej zastanawiający jest fakt że Urząd Skarbowy nie interesuje się tym gdzie giną olbrzymie ilości gotówki z konta jak 80% firmy ma najniższą na kwicie najwidoczniej wygląda na to że Urzędy w naszym Państwie również są skorumpowane. Ogólna ocena : Nie polecam firmy , Kierownicy traktują pracowników jak bydło , Brak szacunku do ludzi, Odpowiedzialność za wszystko (trzeba podpisać że się odpowiada za dany sprzęt) . Pozdrawiam

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

Gutek

Jaki jest powód, że tak rzadko piszecie?

n

dajcie sobie na luz pracowałem i dziękuję za taki kołchoz nie polecam kasa się zgadza jak najbardziej (najniższa krajowa a później jak zawieje)

Ciekawa

Witam. Jak sie nazywa mlody FACET który obsługuje koparke aktualnie w Pruszczu w miejscu gdzie robia parking chyba to jest przy policji..

ciekawski

Witam, zastanawiam się na wysłaniem cv do tej firmy na inżyniera budowy. Wszyscy piszą o "szefie" a w nazwie firmy widnieje nazwisko kobiety. Pod tym samym adresem jest dużo firm, czy to jednego właściciela? O co w tym chodzi?

mar

Nie straszcie ludzi. Pracuje B&W od ponad 2 lat i jakoś nie narzekam. Kasa się zgadza, a że trzeba zasuwać to chyba normalna sprawa. Nikt ci za darmo nic nie da ale jak jestes dobrym fachowcem to szybko sie na tobie poznają.

Firma

Witam, Planujemy nawiązać współpracę jako podwykonawca z firmą B&W proszę o informacje jak wygląda terminowość w płaceniu fv w tej firmie?

Ryszard

Jestem podwykonawcą . Z firmą B&W współpracuję od 2008 roku. Robimy duże roboty głównie drogowe. Przez cały ten okres nie było żadnych problemów rozliczeniowych, przed robotami uzgadniamy ceny , fakturujemy i w uzgodnionym terminie otrzymujemy przelew.No, ale moze to zalezy od jakości wykonanych robót i dlatego powstają problemy. Pozdrawiam

szymon

Chciałem złożyć swoja ofertę do tej firmy, ale po przeczytaniu komentarzy napadł mnie paraliż....

Piotr

Jestem trochę zdziwiony widząc te komentarze , ale może nie mogę tak dużo powiedzieć bo współpracuję z firmą od roku jako podwykonawca ogólnobudowlany głównie przy robotach ciesielsko-zbrojarskich . Jest to prawda ,że czasami się obsunie wypłata , ale to o dosłownie kilka dni i nie jest to jakaś nie chęć tylko i wyłącznie zbyt zabiegany prezes albo chęć zrobienia odbioru wewnątrz firmowego przed zapłatą co sam jako właściciel firmy rozumiem . Pieniądze na które się umawiamy trafiają do mnie co do złotówki. Z tym sprzętem to się nie zgodzę bo poza busami wiekszość sprzętów jest dobrej firmy i w dobrej kondycji (zdarza nam się czasami pożyczyć od Pana Wiesława Młot do kucia bądź inne urządzenie bo czasami mamy ogromny nawał pracy (działamy na 20 osób , a mimo to czasami brakuję rąk do pracy) i nigdy nie było zarzutów). Na dodatek do działań włączył się poważnie syn prezesa i mimo braku większego doświadczenia w branży pomaga nie jednokrotnie np. w załatwianiu płatności co dużo ułatwiło w znacznym czasie (chłopak ma po prostu więcej czasu i czasmi coś pchnie za ojca). Z prezesem Dzidkowskim trzeba się umawiać na konkretne stawki za konkretną robotę , najlepiej na podstawie kosztorysów

aAa

witam, chciałbym dowiedzieć sie jak tam wyglada współpraca z podwykonawcami ?? płatność itp...

Podwykonawca

Witam jestem podwykonawca dla tej firmy i mogę powiedzieć z czystym sumieniem że mają problemy z płatnością cały czaś zbywaja tłumacząc się że nie ma prezesa fv po terminie prawie 3 miesiące szkoda słów jeżeli chodzi o współpracę to odradzam pierwsza i ost robota jaka dla nich wykonałem

gosc

wyplate masz moze dobra ale za 300 godz przepracuj 170 i powiec ze zarobiles

koparkowy

Eks pracownik- Myśl co chcesz ale widać, że myślenie nie jest twoją dobrą stroną! I tak jak krótko pracowałeś w tej firmie (zapewne nie za dobrze), to i byle jak się wypowiadasz. Jakoś inni pracują i dobrze zarabiają (i nie trzeba nikomy wazelinować)! NARA POGRĄŻONY.

m

Ha ha ha Co słychać w firmie ? Czytam wpisy i zwłaszcza niektóre są śmiechu warte Kiedyś pracowałem w bandw i niewiem czego chcecie. Tak jest w każdej firmie

koparkowy

Piszcie co chcecie i tak Wam nigdy się nie będzie podobało, a co ma Krzysiek wspólnego z firmą? Firmą zarządza prezes, a jego prawą ręką jest dyrektor Artur. Jeżeli Wam się coś nie podoba odnośnie prezesa i dyrektora Artura to poszukajcie sobie pracę, w której będziecie zarabiać 6 zł na godzinę, a wypłatę będziecie dostawać co 3 miesiące.

max

Ja tam odrazu zaczynalem od 12 zl. Firma ok ale przegiencie jest z wyplatami bo niemartwi on sie ze ludzie maja rachunki do zaplacenia a za delegacie tez wiencej niema jak w innych firmach i za swoje trzeba sie zywia pozdrawiam

Wojtek

Monter mam prośbę. Przeczytaj uważnie co napisałeś. Chyba to Twoja pierwsza praca skoro jak sam napisałeś zaczynałeś od 6 zł i się uczyłeś. Za Twój wpis wielkie dzięki mimo wszystko. Wiem że dalej nie mam czego szukać w kraju. Nie mam co się łudzić Pozdrawiam

xxxx

A w placeniu wymislil sobie pierwszy piatek po 10 ale jest wtedy to gdy wruci z lezakowania

monter

na stawke trzeba zapracowac na opinie tez Artur jest wporządku Prezes tez Na KRZYCHA NAZEKAJĄ ALE MI NIC NIE ZROBIL POWIEM TAK tu sie przychodzi do pracy a nie na wakacje myslicie ze przyjdziecie tu i od razu dostaniesz 12 zl na godzine ja zaczynalem o 6 zl sam sie wszystkiego nauczylem teraz mam wiecej niz 12 i musze sie starac i zapier...az łeb odskakuje ludziom od Plebana placil bym po 6 zl bo i tak nic nie robią psują naszą robote,jezdzą po wyregluowanych studniach itd to ze nie ma ludzi do pracy to wina ludzi a nie PREZESA placi za to co umiesz, napileś sie to ponies tego konsekwencje i sie ciesz ze dalej pracujesz a glupoty jakie piszecie odnosnie umow.....dostan lepszą umowe to pogadamy takie czasy ,,,,kasa kasa i kasa a odnosnie podwykonawcow to sami nauczyli wieksze firmy konsorcja do placenia.

damian

Nie wiem, czy śmiać się czy płakać ! Głupota ludzka jest nieskończona ! Jakiś leń, któremu nie chce się robić i wszędzie robi zadymę wysyła złą opinię i już jest woda na młyn. Dziwne tylko, że żłoby nigdzie miejsca nie zagrzejecie, a firma zatrudnia co najmniej 300 osób, robi duże kontrakty od przeszło 20lat i ma wielu długoletnich pracowników. Nigdy nie zdarzyło się, żeby nie było wypłaty, inaczej dawno by zniknęli z rynku. Do roboty lenie, a nie do pyskówki !!!!

jork

Czy może ktoś mi coś powie o firmie TYM-BUd bo z tego co słyszałem jest ok , proszę o info ?

Moka

Czy byłaś może na tej rozmowie o pracę? Jak wrażenia? Jak jest faktycznie z tą firmą? Jeśli coś się dowiedziałaś to proszę podziel się informacjami.

Sputnik

Czy sytuacja w tej firmie jest na dzień dzisiejszy jasna i klarowna, czy faktycznie zalegają z wypłatami i zatrudniają na najniższych stawkach, jutro mam iść na rozmowę i nie chciałbym pogorszyć sobie warunków. Proszę o odpowiedzi.

budowlaniec

To że ktoś jest czasami za miękki i nie trzyma podwykonawców za tzw. "mordę" to nie oznacza, że nie płaci. Ma ktoś ich niezapłacone faktury? Nie wywiązanie się z ustalonych uzgodnień? Niech każdy zajmie się swoją robotą i wykonuje ją jak się od niego oczekuje a nie krzyczy o pieniądze za złą robotę!

Szczepan

A jak wygląda współpraca z podwykonawcami? Też im płacą jak chcą czy jest jakoś lepiej

Zostaw opinię o B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska - Pruszcz Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska