B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska

4 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska

Angelika

Pracuję w B&W od czterech lat koordynując budowy i z pewnością mogę polecić pracę w firmie. Wszystkie ustalenia zawarte na rozmowie kwalifikacyjnej są jak najbardziej spełniane. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, a co ważne wraz ze wzrostem swojego doświadczenia ,,podnoszące" się do góry. To świadczy o tym, że każdy kto ma chęć rozwoju może to z pewnością w tej firmie uzyskać, a i dodatkowo zostanie to docenione. Atmosfera, która panuje wśród pracowników jest naprawdę świetna. Pracując w innych miejscach nie spotkałam się z tak przyjaznymi relacjami. Jest to zdecydowanie ważny atut, ponieważ dzięki temu bardzo dobrze układa się współpraca w grupie jak i pomiędzy działami. Firma posiada duże doświadczenie, działa na rynku realizując projekty od ponad 30 lat co daje pracownikom poczucie stabilności. Serdecznie polecam. Na pewno osoby mające możliwość zatrudnienia w firmie będą bardzo zadowolone.

Zofia
@Angelika

Ciekawa jestem tej atmosfery a raczej skąd tak właściwie się bierze. Firma ma w tym dość czynny udział? Jeśli tak to jaki?

Pracowałem w bw prawie dwa lata. Można powiedzieć że jak wszędzie znajdą się plusy i minusy ale ogolnie bylem zadowolony z tej pracy. Pensja sie zgadzala z tym co ustalilem na pierwszej rozmowie ale trzebabylo na to zapracowac. Nigdy nie mialem problemu z pozniejsza wyplata czy ucietym wynagrodzeniem. Ogolnie na plus. W mojej ekipie w zime bylo troche przestojow to przerzucali nas na inna budowe, a jak byla zla pogoda wszedzie to wiadomo urlopy. Ale to przeciesz normalne na budowach. Tak to robota pewna i w ciaglosci.

@Marek

Panie Marku, dziękujemy za Pana opinię.

soczek

Jest to pożodna firma oraz zarobki są dobre

Witold
@soczek

Twoja opinia jest bardzo oszczędna w słowach, a na pewno są na forum osoby, które chciałby wiedzieć o tej firmie nieco więcej. Pozytywnie oceniłeś zarobki, a jak wyglądają kwestie zmian w pracy? W jaki sposób ustalany jest grafik i czy pracownik ma na niego jakiś wpływ? Proszę o odpowiedź.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska?

RO Nowy wpis

Ja nietypowo, bo tutaj budowlanka niby, a okazuje się, że firma ma też swoje punkty gastronomiczne :) Chcę zapytać jakie pieniądze są przeznaczane na stanowisko kucharza? Mam wymagane kwalifikacje, ale oczywiście płaca ma dla mnie duże znaczenie. Stąd dopytywania :)

Tomasz Nowy wpis

Czy potrzebujecie kierowcę kat c+e duże doświadczenie wszystkie dokumenty oraz karta

???? Nowy wpis

Wymienicie proszę rodzaj i marki sprzętu i narzędzi pracy architekta w tej firmie? Gdyby ktoś był w stanie zdradzić także stawkę lub choćby widełki, byłabym ogromnie wdzięczna :))

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska na stanowisko Technolog konstrukcji stalowych bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Kiero

Firma jak każda inna. Jeśli się pracuje solidnie i praca przynosi efekty to nikt nie może narzekać na zarobki. Atmosfera jak wszędzie raz lepiej raz gorzej w zależności od tego jak idzie robota. Trzeba być trochę elastycznym i się umieć dostosować do wymogów jakie stawia firma ale kasa się zgadza i nie ma problemów z płatnościami a to w sumie jest najważniejsze.

Aneta
@Kiero

To dobrze, że masz pozytywne zdanie.Co masz na myśli, że trzeba być elastycznym do wymogów firmy? Chodzi o godziny pracy czy zadania? Jakie widełki płacowe tam obowiązują? :)

Katarzyna

Czy firma B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska zapewnia jakieś benefity pracownicze np. Pakiet medyczny?

Beata

Zainteresowało mnie właśnie to BHP wspomniane. Bo to bardzo ważne w takiej pracy. Jak konkretnie firma zabezpiecza pracownika? Co daje, a co trzeba samemu sobie kupować i firma tego nie dofinansowuje? Chodzi o odzież, narzędzia, elementy ochronne.

Robert - elektryk

Rozpocząłem pracę w firmie B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska zaraz po studiach, kompletnie zielony w zawodzie i bez żadnego doświadczenia. Przez współpracowników w dziale elektrycznym zostałem przyjęty bardzo miło. Firma pozwala w pełni rozwinąć swoje umiejętności, czasem wręcz rzuca na głęboką wodę co moim zdaniem jest bardzo ważne i potrzebne do rozwoju własnej osoby i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego (zarówno w branży elektrycznej jak i teletechnicznej). Zarobki oczywiście rosną zgodnie z wkładem wnoszonym we własną pracę. Nigdy nie otrzymałem wynagrodzenia po terminie, nigdy też nie było mi one w żaden sposób obniżone. Dość szybko otrzymałem umowę na czas nieokreślony. Firma daje mocne poczucie stabilności, mimo wielu przeciwności z którymi mamy teraz do czynienia. Dodatkowo posiadamy dwóch kierowników z uprawnieniami elektrycznymi, kilka osób posiadających uprawnienia SEP, firma prowadzi kilka budów różnej kategorii – budynki, obiekty hydrotechniczne, drogi, infrastruktura wod-kan, co pozwoli w pełni rozwinąć skrzydła i również pozwoli na (usunięte przez administratora) rzetelnych praktyk zawodowych pozwalających w przyszłości uzyskać własne uprawnienia budowlane. Atmosfera współpracy z pozostałymi działami firmy jest naprawdę na bardzo dobrym poziomie, praktycznie nie ma żadnych konfliktów, które mogły odbyć się negatywnie na mojej pracy. Polecam przyjście na rozmowę kwalifikacyjną do B&W.

Teresa
@Robert - elektryk

Czy jeśli mój mąż nie ma doświadczenia i uprawnień to ma szansę dostać tu pracę? Firma ma dobre opinie niżej i podobno płaci na czas to się zainteresowaliśmy

MK

Odbyłam w tej firmie praktyki zawodowe potrzebne mi do zaliczenia semestru na Politechnice Gdańskiej na stanowisku asystentki architekta. Był to pierwszy mój kontakt z zawodem który uważam za jak najbardziej pozytywny. Ekipa w biurze bardzo ciepło przyjęła mnie do pracy i szybko stałam się częścią zespołu. Jestem w stanie powiedzieć że dużo się nauczyłam w czasie spędzonym w firmie co pozwoliło mi na dalszy rozwój. Dzięki szerokiej działalności firmy miałam okazje zapoznać się z innymi aspektami branży budowlanej co rozszerzyło moje pojęcie o zawodzie. Na koniec praktyk dostałam ofertę zatrudnienia dzięki której poczułam że moja praca została doceniona i którą z chęcią przyjęłam. Bardzo polecam firmę.

Polecam pracę w firmie B&W Usługi Ogólnobudowlane, pracuję tu od ponad 7 lat.. Szeroki zakres budów jakie są realizowane, pomaga w zdobywaniu doświadczenia. Wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy, wraz ze wzrostem doświadczenia wzrasta. Pozostali pracownicy są pozytywnie nastawieni, zawsze chętni do pomocy. Dzięki temu pracuje się w przyjaznej atmosferze.

Angelika

Joanna
@Angelika

A czy firma pomaga w podnoszeniu kwalifikacji? Są jakieś dofinansowania?

Zofia
@Angelika

Czy jest możliwość wynagrodzenia w tygodniówkach? Pozdrawiam

Pracodawca z dużym doświadczeniem. Wysoki standard pracy. Dobra organizacja.

Małgorzata
@Andrzej

A na czym polega ta praca? Skoro już się wypowiadasz to może mi pomożesz i powiesz parę rzeczy

Wojtas

Wynagrodzenie zawsze płatne na czas.

Marian

Spoko

Damian
@Marian

Super, a coś więcej? Bo taki wpis za wiele nam nie mówi. ;/

Nick838329

W Firmie B&W pracowałem kilka lat. Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy, zawsze na czas. Kierownik i ludzie tam pracujący w porządku.

Alicja
@Nick838329

Adekwatne, czyli jakie? Możesz podać jakieś widełki mniej więcej? :) Piszesz ze ludzie w porządku, czyli na atmosfere nie można narzekać?

Sylwia

Właśnie się dowiedziałam, że w B&W niemal cały czas prowadzą rekrutację. Wiem, że zatrudniają tam: kadrę kierowniczą, pracowników ogólnobudowlanych, specjalistów budowlanych do stanów surowych i wykończeniówki i innych - możecie sami zobaczyć: https://biw.gda.pl/praca/ Ciekawi mnie, jak wygląda tam właśnie rekrutacja - wiecie coś?

Elblążanin

Witam.niedługo jest spotkanie z tą firmą w urzędzie pracy w elblagu.napisze mi ktoś jakie zarobki mają pracownicy na wykończeniach wnetrz ?gdzie głównie są projekty ?

@Elblążanin

Witamy! Zarobki ustalane są indywidualnie i zależne są od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności. Prace budowlane prowadzimy na terenie woj.pomorskiego- Pruszcz Gdański, Gdynia, Tczew, okolice Malborka oraz w najbliższym czasie w Elblągu. Serdecznie zapraszamy na jutrzejsze spotkanie w Urzędzie Pracy w Elblągu, gdzie przekażemy Panu więcej szczegółów. Pozdrawiamy, B&W Usługi Ogólnobudowlane

Pioter

Ktoś wie jakie tam stawki godzinowe?

@Pioter

Panie Piotrze, stawki ustalane są indywidualnie- zależą od pełnionego stanowiska, doświadczenia danego pracownika oraz jego umiejętności. Jeżeli jest Pan zainteresowany podjęciem pracy w naszej firmie- serdecznie zapraszamy do umówienia się na rozmowę ws. pracy. Pozdrawiamy, B&W Usługi Ogólnobudowlane

Aktualność
Brygadzista ekipy sanitarnej wewnętrznej poszukiwany!
Od kiedy? Najlepiej od zaraz!

WYMAGANIA:

• doświadczenie w pracy jako pracownik sanitarny. Mile widziane doświadczenie jako brygadzista;

• bardzo dobra znajomość branży sanitarnej;

• znajomość obsługi komputera;

• umiejętność czytania rysunków technicznych;

• silne cechy przywódcze;

• prawo jazdy kat. B- warunek konieczny;

OFERUJEMY:

• stałą pracę w oparciu o umowę o pracę;

• pełne wyposażenie pracownika w sprzęt i narzędzia niezbędne do podjęcia pracy (samochód, komputer, telefon i inne narzędzia);

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na ww.stanowisku proszone są o wysyłanie CV na adres: rekrutacja@kontrakt.gda.pl z dopiskiem w tytule wiadomości: "brygadzista sanitarny".

Zostaw merytoryczną opinię o B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska?

Zobacz opinie na temat firmy B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska