B&W Usługi Ogólnobudowlane B. Dzidkowska

Pruszcz Gdański

Opinie o B&W Usługi Ogólnobudowlane B. Dzidkowska

czarna

witam ja tam robilam 3 lata na zieleni z kobitkami mialysmy super szefa plebana i nie narzekalam ludzie kto hsce robic ten bedzie pozdrawiam radzia krzysztofa

kondo

uczciwy, niestety ale tzeba się temu przeciwstawić. Podobno u nich można zarobić do 3 tysięcy na rękę.

elomelo

Firma wpozadku wyplacalna.Jak ktos jest uczciwy dla szefa i umie sie dogadac to wszystko jest ok

uczciwy
@elomelo 16.01.2016 15:27

Firma wypłacalna na ile chce się prezesowi-chytrusowi-cwaniakowi, bez wstydu. Szerokim łukiem omijać wszystkie ich firmy. Dziwię się, że urząd skarbowy tego nie chce widzieć jak oszukują nasze państwo, przewalając ludzi i pieniądze między swoimi firmami.

Teac

Przestrzegam wszystkich podwykonawców !!! Firma zleca pracę , wprowadza oszczędności a potem jak coś jest nie tak to zwala winę na podwykonawcę !!! Krótko mówiąc cwaniactwo na potęgę .

BYŁY PRACOWNIK

PRACOWAŁEM W B&W JAKIŚ CZAS TEMU I MILE WSPOMINAM SZCZEGÓLNIE KIEROWNIKA Z BRANŻY SANITARNEJ.WYPŁATA WPŁYWAŁA NA CZAS,SZEF OK.NASZE DROGI SIĘ ROZESZŁY ,ALE POLECAM WSZYSTKIM PODWYKONAWCĄ.POZDRAWIAM FIRMĘ B&W

Małgorzata 11

Przyłączę się do negatywnych opinii moich przedmówców. Firma ta ogłosiła nabór na stanowisko specjalicty ds. ochrony środowiska, ogłoszeniem, które pojawiło się w dniu 04.09.2012 r. na stronie internetowej Urzędu Pracy w Gdańsku. Na trzeci dzień od pojawienia się ogłoszenia tj. 06.09.2012 r. rano odpowiedziałam telefonicznie na tą ofertę, gdyż jestem z tej branży. Poiwitała mnie niepewnie mówiąca Pani w kadrach, która poprosiła mnie o telefon w tej sprawie za godzinę. Gdy ponownie zadzwoniłam odezwała się inna osoba zniecierpliwionym głosem informując mnie, że mają\" już osobę na to stanowisko, podobno z polecenia przez urząd pracy, tak na marginesie również jestem tam zarejestrowana. Tzn. nie przywiązują wogóle wagi do wyboru pracownika, gdy na trzeci dzień od zamieszczenia ogłoszenie jest już ono nieaktualne..? I to w dziedzinie specjalistycznej. Stwierdzam zupełny brak profesjonalizmu już w pierwszym kontakcie. W dodatku nie potrafią nawet grzacznie odmówić, zachowując się przez telefon tak, jakbym conajmniej dzwoniła z CBA. Pozdrawiam

....
@Małgorzata 11 07.09.2012 12:49

Nie płacą za fa, nie łączą z szefem ( uwaga )

Zostaw opinię o B&W Usługi Ogólnobudowlane B. Dzidkowska - Pruszcz Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B&W Usługi Ogólnobudowlane B. Dzidkowska