Opinie o Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o. w Kraków

Raduś

Kancelaria bardzo nastawiona na zysk. Brak całkowitej elastyczności w postepowaniu z klientem. Uważa się piękne , zdrowe drzew !!

@Raduś

Absolutnie nie zgadzam się z opinią jako klient Kancelarii

@Maria_z

Jest Pani zadowolona z usług kancelarii?

Wojciech
@Raduś

Totalnie nieprawda, ja jestem bardzo zadowolony, rozmawiałem z Panią Weroniką przy podpisywaniu umowy. Nie tylko zajmują się moim kredytem ale żeby nim się zając przeprowadzili mi za darmo postępowanie spadkowe, ponieważ wyszło, że jest konieczne aby zając się moja sprawą frankową.

@Marlena

Robią za Mnie wszystko, piszą papiery. Sprawa w SO Łódź zakończyła się pozytywnie dla Mnie. Mecenasi zjedli stronę przeciwną na sali sądowej. Czekam teraz tylko na wyrok II instancji.

Monia
@Maria_z

Jestem bardzo zadowolona z pracy kancelaria wywiązują się doskonale informują o każdej porze dnia są bardzo uprzejmi Pan Wojtek odbieerra télé. Nawet wieczorem. Polecam G. B

Agata
@Monia

No a jak z szybkością działania, starają się żeby sprawa szybko się rozwiązała czy może jednak nie są nastawieni na pośpiech a na efekt? Jestem już zmęczona tym całym cyrkiem z kredytami, zależy mi na czasie..

joan
@Raduś

nie rozumiem opinii - Uważa się piękne , zdrowe drzew !! ??

Renata
@Maria_z

Jak długo Pani czekała na wyrok II instancji?

Agnieszka

Fachowa pomoc. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pozew złożony 2 kwietnia 2020, pierwsze efekty 28 maja. Polecam ????

Alina
@Agnieszka

I jak? Kancelaria chwali się ilością wygranych spraw ale założona została rok temu. Czy ktoś ma wiarygodne informacje na ich temat? Poza spamującymi reklamami fałszywymi wpisami?

Mardov
@Alina

Witam. Czy udało się pani czego o nich dowiedzieć Będę. Wdzięczny za jakieś informacje.od pewnego czasu namawiają mnie na swoje usługi. Pozdrawiam

@Agnieszka

Witam. Czy wygrała pani? Czy to dobra kancelaria?

Jolanta Son

Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii Prosperitas Sp. zo.o. Moja sprawa została przekazana do właściwego sądu i obecnie czekam na rozprawę. Polecam usługi tej kancelarii.

Krzysztof
@Jolanta Son

Jolu i jak Twoja sprawa po 2.5 roku ?

Mirka

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z kancelarią. Tak, sprawa trochę trwała, ale przecież nie wszystko zależy od kancelarii!! Proszę państwa, była pandemia, jak jest lato to sędziowie są na urlopach itd. ostatecznie mamy wyrok unieważniający nasza umowę!! Podczas rozprawy prawnik z kancelarii był z nami, pomagał nam, i przygotował nas wcześniej, np. jakie może nam sąd zadawać pytania itp. Czuliśmy się zaopiekowania i mniej zestresowani. Umowy i ta główna i ewentualne aneksy są jasno sformułowane, ustnie doszczegolowione, a przecież jak ktoś nie chce może się nie godzić, nie podpisywać. Ja polecam kancelarię Prosperitas jak najbardziej. Zawsze kiedy dzwonię i nikt nie odbiera, za jakiś czas jest telefon zwrotny z kancelarii, o wszystko mogę pytać i jest mi to cierpliwie wyjaśniane. ????????????

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Student Prawa- Prawnik- Aplikant Adwokacki/Radcowski
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Tomasz B.

Czy kancelaria pomaga kiedy bank mnie pozwie?????? Czy trzeba za to dodatkowo płacić? Chce pozwać bank ale teraz mówią że bank też moze mnie pozwac i może chcieć ode mnie pieniądze. Trochę się teraz boje. Ktos mial taką sytuacje?

osman
@Tomasz B.

Kancelaria zabezpiecza się sama - wysyła oświadczenia do podpisu , w których jest mowa o tym, że Zdajesz sobie sprawę z całą świadomością że Bank może żądać od ciebie odszkodowania za korzystanie z kapitału. Tylko szkoda żę nie jest to poruszane na początku przed podpisaniem umowy -kiedy ci mówią żę masz 100% wygraną w Sądzie. to jest hańba dla pełnomocnika i obrońcy w tej sytuacji. czekają na kolejną kasę z kolejnej sprawy ale tym razem założonej klientowi przez Bank. A oni "będą wtedy ponownie z Tobą" - za ponowną kasę.! :)))) Najlepiej dla Tej kancelarii aby historia się nie kończyła w sądzie, z tego wynika. Jestem ZAWIEDZIONY! świadczy to o bezradności i braku sprawiedliwości w tym kraju .

Iga

Czy ktoś zakończył współpracę z kancelarią Prosperitas pozytywnym wyrokiem, odfrankowienia lub unieważnienia kredytu?

Mirek
@Iga

Dobre pytanie. Mija półtora roku od złożenia pozwu i jeszcze nie ma terminu rozprawy. Ma ktoś bardziej pozytywne informacje?

JanuszP
@Mirek

U Mnie też to trwało trochę (długo czekałem na rozprawę), ale jeden kredyt już udało się unieważnić. Sprawa prowadzona w Katowicach. Drugi kredyt mam prowadzony w Warszawie i tam to niestety dłużej trwa.

@Iga

Szanowni Państwo to wyroki z ostatniego miesiąca w sprawach prowadzonych przez Kancelarie Prosperitas I C 26/21 - nieważność umowy Millenium Częstochowa I C 327/20 - nieważność umowy PKO Częstochowa I C 973/20 - nieważność umowy BNP Paribas (BGŻ) Bielsko-Biała II C 721/20 - nieważność umowy ING Katowice IC 311/20 - nieważność umowy Getin Noble Katowice IC C 2389/20 - nieważność umowy Deutsche Bank Warszawa I C 1201/20 - nieważność umowy Santander Bank Polska Piotrków Trybunalski

Anna_w
@Iga

Ja! Prawomocna wygrana z Santanderem. Nadal w to nie wierzę, ale nie mam kredytu i Bank zwrócił ponad 120 tysięcy złotych.

Nowak K.
@Iga

tak, polecam, kompetentni, mili i szybko działają :)

@Iga

Tak, w marcu 2022 r. zakończyłam współpracę z kancelarią odfrankowieniem kredytu. Jestem zadowolona ze współpracy z kancelarią. Polecam

oktan

a jaki bank?

KLIENT

JESTEM ICH KLIENTEM I W CIĄGU TYGODNIA DZWONIŁEM 10 RAZY W TYM 3 RAZY SIĘ DODZWONIŁEM I ZA KAŻDYM RAZEM SŁYSZAŁEM ŻE SIĘ DO MNIE ODEZWĄ ŻEBY POINFORMOWAĆ MNIE NA JAKIM ETAPIE JEST MOJA SPRAWA I OD PONAD TYGODNIA NIE MAM ŻADNEJ ODPOWIEDZI

Jagna

Witam. Chciałabym zaaplikować na stanowisko asystentka sekretariatu. Czy ktoś może wypowiedzieć się na ten temat czy warto? Widzę to ogłoszenie przewija się już od kilku miesięcy. Pozdrawiam

Czy ktoś orientuje się w sprawie honorarium od wygranej sprawy frankowej ? W jaki sposób jest liczona? Ile procent pobiera kancelaria?

Waldemar

1550 zł +abonament miesięczny 155 zł +25%. Lub odpowiednio 1750, 175,22%. Lub 4x1900 i 20%.

wiolllla

proszę kogoś o opinię , kto wygrał z PKO BP unieważnienie umowy :)

Agnieszka
@wiolllla

Witam. Wygraliśmy z Bankiem PKO BP umowę nam unieważniono. Wyrok dostaliśmy 21 stycznia 2022. Wszystko załatwiła Kancelaria Prosperitas. Zaufaliśmy i się opłaciło. Polecam

@Agnieszka

Pani Agnieszko, ile w Pani przypadku trwał cały proces od złożenia pozwu?

Olga
@Iwa

I dodatkowo jakie były koszty tego całego postępowania? Rozumiem, że przegrana strona została nimi obarczona?

Bogi
@Olga

Jestem. W trakcie rozmów z tą firmą aby podpisać umowę boję się koszty to około 6 tys zł a później od wygranej 11 lu. 12 % niby około 2 lat to może trwać nie wi jestem trochę przerażona

Rg
@Bogi

Mysle ze gra jest tego warta, jestem w trakcie i cierpliwie czekam co będzie dalej.

Jadwiga i Karol
@wiolllla

My, prawomocnie już w Sądzie Apelacyjnym w Szczecinie, sprawa trwała 3 lata. Wygraliśmy wszystko czego żądaliśmy w pozwie, bank zrobił nam już przelew.

@Agnieszka

A jakie koszty Państwo ponieśli?

@Jadwiga i Karol

Jakie koszty pobrała od Państwa kancelaria?

J&K
@Marlena

Zapłaciliśmy 2650 na początku później abonament i dopiero jak pieniądze przyszły nam na konto to umówiony procent. Wiem ze nasi sąsiedzi którzy maja umowę w fortis zapłacili więcej od nas.

@J&K

Abonament, czyli opłata miesięczna? Umówiony procent od wygranej, to 20%? A wynagrodzenie pełnomocnika?

@Agnieszka

A jakie koszty Państwo ponieśli?

Udało się Nam to kilka tygodni temu. Prosperitas wywiązało się z umowy w 100%

Nowak K.
@wiolllla

witam, moja koleżanka. Ja akurat z Mbankiem. Obie dzięki pomocy kancelari prosperitas :)

barbara_c

Dziękuję za wygranie dla Mnie sprawy przeciwko Mbankowi. Pracownicy Prosperitas to super fachowcy

@barbara_c

barbara_c ile trwał w Twoim przypadku cały proces od złożenia pozwu?

grazyna_nawr

Przed podpisaniem umowy szukałam informacji o Kancelarii, dlatego wiem, że Moja opinia się pewnie przyda Komuś. Polecam mecenasów Kancelarii, jestem bardzo zadowolona,

Mirek
@grazyna_nawr

Także jestem zadowolony. Jednak post jest nie na temat. Proszę pochwalić się konkretnymi efektami finansowymi:)

grazyna_nawr
@Mirek

Sąd unieważnił Moją umowę i dodatkowo dostałam zwrot w wysokości około 45 tys.zł.

@grazyna_nawr

Jak długo trwał cały proces? od złożenia pozwu?

xxx

Nie polecam podpisywania umowy o obsługę prawną kredytu frankowego z "kancelariami", które w rzeczywistości są zwykłymi spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością. (usunięte przez administratora)

Pracownicy
@xxx

Dziękujemy za merytoryczną opinię jak rozumiemy o wszystkich kancelariach prowadzonych w formie spółek z o.o. , dziękujemy, że znajduje się ona na naszym profilu. Oczywiście każdy klient przed podpisaniem umowy, powinien zweryfikować swojego pełnomocnika, ilość prowadzonych przez niego spraw i doświadczenie aby podjął słuszną decyzje. Z naszymi pełnomocnikami i sukcesami można zapoznać się na stronie www.anulujkredyt.pl w szczególności w zakładce o nas, gdzie poznają Państwo Adwokatów i Radców Prawnych prowadzących Państwa sprawę kredytową. A wystawcy komentarza życzymy samych sukcesów i uczciwości w zdrowej konkurencji.

@Pracownicy

Błędnie Państwo rozumiecie, ponieważ tutaj nie została wystawiona żadna opinia, w tym na Państwa temat.

@xxx

Aha, ale jak to nie była sugestia, to mnie kaktus rośnie na dłoni :D

@Marzena

W takim razie sugeruję trzymać się faktów, wiedzy i racjonalnej oceny rzeczywistości.

Czy w Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Tak

Jakub

A jak wygląda kwestia pieniędzy w Prosperitas? Ile można zarobić tu na początku pracy? Czy są jakieś premie i dodatki do wynagrodzenia? Z chęcią dowiem się na ten temat nieco więcej, czekam na Twoją odpowiedź!

Beata i Tomasz

Podpisaliśmy z Kancelarią umowę w marcu 2020 roku. W październiku mieliśmy już wyznaczony termin rozprawy na styczeń. Już jesteśmy po:))))).. Panowie z klasą! Ciągły kontakt! Informacje na bieżąco.. Zrzeszają w swoich szeregach nie tylko Prawników ale również Finansistów! Polecamy z całego serca!!!

@Beata i Tomasz

Również jestem bardzo zadowolona z usług firmy Prosperitas. Bardzo pomogli podczas sądowej rozprawy i byli na niej obecni. Uwagi podczas rozprawy były bardzo merytoryczne. Polecam i pozdrawiam Jolanta Son

Halina
@Jolanta Son

Czytałam, że Prosperitas specjalizuje się w rozwiązywaniu umów kredytowych. A czy coś jeszcze wchodzi w zakres ich usług? Dajcie mi znać.

Marzena

Zespół Prosperitas jest spory, ale temat frankowiczów jest wciąż aktualny i pewnie wymagający, chyba więc zaskoczę nikogo pytaniem o nabór osób do odbycia stażu radcowskiego w tej kancelarii? Nie udało mi się znaleźć informacji o tym na ich stronie. Może ktoś z absolwentów prawa np. z UJ wie coś w tej kwestii?

@Marzena

Najlepszy sposobem jest przesłanie CV na adres e-mail kancelarii. kontakt@anulujkredyt.pl

Gaba

Jak wygląda tutaj sytuacja z zatrudnianiem na praktyki? Ile jest płacone za nie? Czy faktycznie jest nauka zawodu czy parzenie kawy?

@Gaba

Właściciele Kancelarii szanują swoich wspołpracowników, praktyki są płatne, nikt tu kawy nie parzy - ekspres jest automatyczny ;)

małyADM

czy ktoś wie jak kształtują się tam zarobki ?

Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii Prosperitas Polecam

wicia671

bardzo miła obsługa fachowcy w swej dziedzinie i skuteczni ana dzień dzisiejszy sprawa ruszyła z miejsca po kilku miesiacach od uruchomienia sprawey jestem bardzo zadowolony z ich pracy polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o.?

Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Starowiślna 8 lok. 2
    31-032 Kraków

Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o.