Opinie o Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o. w Kraków

Hania

Miejsce o toksycznej kulturze pracy, brak motywacji wsrod pracownikow, bardzo wysoka rotacja wsrod pracownikow, ktorych sredni czas pracy wynosi 6 miesiecy, ciezki klienci, z ktorymi pracownicy musza sobie sami radzic, poniewaz od kierownictwa nie nalezy spodziewac sie wsparcia.

@Piotr

A co do tego występują jeszcze jakieś dodatkowe zastrzeżenia? Zastanawiam się czy to są osoby dopiero co uczące się? wpływa to jakoś negatywnie na jakość usługi? Jakby nie patrzeć Pan dalej z nich korzysta, a ja po prostu szukam obecnie miejsca na przyuczenie. W tym zakresie warto? czy ktoś kto pracuje się odniesie?

Niezadowolony klient

Podpisalem umowe z kancelaria prosperitas 42 miesięcy temu co daje 3.5 roku, wielokrotnie brak informacji, odbierania telefonow, brak odpisania na maila (rekord 27dni). Zatrudnianie wyraznie niedoswiadczonych pracownikow. W czasie kilku lat zaplacilem Kancelarii nieco ponad 10tysiecy zlotych, o oplatach sadowych nie wspomne bo wiem ze to nie ich wina. Sprawa jest na etapie 1 instacji, terminu drugiej rozprawy w 1 INSTANCJI nie ma wciaz. I nagle kancelaria dzwoni z inf ze zalatwi nam ugode, ktora bank wielokrotnie proponowal i pracownicy przez dwa lata doslownie je wysmiewali a teraz sami proponuja. Oczywiscie musimy dodatkowo zaplacic ok 15 tysiecy zlotych. Sumarycznie zyskamy okolo 4 tysiecy….. za prawie 4 letnie oczekiwanie. Dodatkowo sledze ta strone i zauwazylem ze negatywne komentarze pisane na przemian przez pracownikow i klientow sa usuwane. Zauwazylem ze na przestrzeni osttnich 3 miesiecy zostalo dodanych okolo 8 komentarzy negatywnych i 2 pozytywne..pozytywne oczywiscie wciaz sa widoczne. Moze bylo mniej wiecej, codziennie nie sledzilem. NIE POLECAM, ŻALUJE

Niezadowolona
@Niezadowolony klient

U mnie podobnie, kontakt z kancelarią po podpisaniu umowy i skasowaniu nie małej kwoty BEZNADZIEJNY. Po niespełna 2 latach oczekiwań nawet pozew nie został skierowany do sądu. W końcu postanowiłam pójść z bankiem na ugodę i podziękowałam kancelarii za współpracę. Spłaciłam do banku zaproponowaną po częściowym umorzeniu pozostałą część kredytu dodam że odbywało się to bez udziału kancelarii Prosperitas. I tu NIESPODZIANKA kancelaria zażądała ode mnie 13000 zł za rzekomo wygraną sprawę. Dodam że fakturę na tą kwotę otrzymałam już po terminie jej płatności ????

Nina

pracowałam w Kancelarii kilka lat i mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce :) pracuje tu dużo, młodych, ambitnych osób, przełożeni udzielają wsparcia zawsze gdy jest to potrzebne. Dzięki tej pracy zyskałam samodzielność i możliwość wyspecjalizowania się w danej dziedzinie. Rozwój jest wielopłaszczyznowy - zarówno w kontekście pracy prawnika jak i umiejętności miękkich i interpersonalnych.

Amila Nowy wpis

Oferta jest mocno (usunięte przez administratora). Tam się nie da zarobić 8000zł i więcej. Pracując 190h (nadgodziny nie sa płacone) ledwo bylismy w stanie zrobić 3/4 normy, a za to wychodzi ledwo 5500zł. Odpuściłem szybko.

@Amila

Dobrze widzę, że ledwo udało Ci się osiągnąć ten najniższy próg? On przypadkiem nie jest gwarantowany? A jakie techniki lub pomocne narzędzia pracy są omawiane na jakichś szkoleniach?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o.?

Możecie omówić nieco szerzej ten wspomniany rozwój, który został teraz niedawno określony jako wielopłaszczyznowy? Przytoczony został przy tym kontekst pracy a także umiejętności miękkich i interpersonalnych. A szerzej? Ile średnio czasu należy na to poświęcić?

Gosia

Podpisałam z firmą umowę blisko 3 lata temu Płace ryczałt co miesiąc regularnie i raz po raz dzwonię pytam jak moja sprawa Jak dotąd stoi w miejscu czekam na sąd ,jak długo inni czekali bo ja już tracę cierpliwośc Dodam że kredyt mam w banku PKO.bp

Renata
@Gosia

2 lata, sprawa wygrana i to z Bankiem który w tej chwili jest trakcie likwidacji. Nie żałuje niczego, trochę nerwów to kosztowało ale wynik ostateczny pozytywny. Opiekun klienta super Pani Mecenas, zawsze miałam z nią kontakt, informacje przekazywane były na bierząco mailowo.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Student Prawa- Prawnik- Aplikant Adwokacki/Radcowski
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Nina

Hania

@Hania

Jako klient kancelarii od ponad 3 lat, też zauważyłem, że rotacja pracowników musi być duża. ponieważ praktycznie przynajmniej raz w roku zmienia mi się osoba przypisana jako opiekun sprawy i często są to nowi pracownicy. Szkoda:(.

@Piotr

Edyta

W internecie udało mi się znaleźć ofertę pracy do tej Kancelarii. Jestem studentką IV roku prawa i widzę, że takie dotychczasowe wykształcenie wystarczy. Super! I jest informacja, że zarobki są adekwatne do posiadanych kwalifikacji. Czyli nie mam szans, aby liczyć na górną granicę widełek, która została podana w ogłoszeniu? Tj. 6 tysięcy brutto z hakiem :( Poza tym wspomniano o jasnym systemie premiowym. Znacie jego wytyczne? Możecie podać? :P

Anna Specjalista ds. HR
@Edyta

Dzień dobry Pani Edyto, zapraszam do aplikacji i przesłania swojego CV. Podczas rekrutacji przedstawiamy szczegółowo warunki finansowe oraz system premiowy, który obowiązuje w naszej Kancelarii. Dodatkowe pytania można również przesłać na maila: hr@prosperitas.pl

Frania
@Anna Specjalista ds. HR

Witam Państwa. Można poznać przyczynę takiego stopnia poufności wskazanych danych? Czy samego kandydata również obowiązują tajemnice zawodowe? I czy te omawiane kwoty różnią się ze względu na daną osobę czy raczej są do siebie zbliżone?

@Anna Specjalista ds. HR

O co mogło chodzić z ta poufnością danych, do których Pani wyżej nawiązywała? Wspomniane warunki finansowe to stała podstawa + premia? Czy podstawa jest różna ze względu na staż pracy czy może premią się wszystko nadrabia? Trudno ją uzyskać?

Niezadowolony klient

R.K
@Niezadowolony klient

Jestem bardzo zdziwiona bo moja współpraca z Kancelaria była bardzo pozytywna.Może to wszystko zależy od spraw które są w Sądzie? W obecnej chwili pozwów jest bardzo dużo, Sąd Okręgowy w Warszawie nie bierze już spraw ludzi którzy są z innych rejonów Polski.

@R.K

W obecnej chwili okey, ale gość sprawe ma juz prawie 4 lata. Pozdrawiam i rozumiem, ja na szczescie zaraz koniec „tak zostalem zapewniony” a sprawa 46 miesiac, za dwa msc termin II instacji..

Niezadowolona

zadowolony klient

Profesjonalna kancelaria, kompetentna dająca poczucie bezpieczeństwa. W sposób satysfakcjonujący doprowadzila do ugody frankowej z bankiem.Dokonałem właściwego wyboru kancelarii więc polecam wszystkim zainteresowanym frankowiczom.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o.?

Klient

No ja zawarłem ugodę za pośrednictwem Kancelarii z bankiem po roku prowadzenia sprawy na zdecydowanie lepszych warunkach niż w okienku baba w banku proponowała. Jestem zadowolony i czuje się zaopiekowany. Do nas należała decyzja czy ja zawierać.

Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Kraków. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Olga

piszesz, że można lepiej zarobić... w sensie, że tutaj na spokojnie? a podzielisz się tymi zarobkami tak z ciekawości? jakim nakładem pracy tak wychodzi?

@Olga

Raczej w sensie,że można lepiej zarobić gdzie indziej, ja to tak zrozumiałam

Zawiedziony

Jako Kancelarie dla klienta można ją polecić pod warunkiem, że Klient dużo płaci, a najlepiej gdyby był znajomym kogoś z pracowników, jednak jako Pracy to mozna polecić do działu prawnego. Do działu sprzedaży ABSOLUTNIE NIE. Brak wywiązywania się z obietnic oraz zobowiązań, ucinanie pracownikom wynagrodzeń oraz zdobytych dodatków. Tolerowanie (usunięte przez administratora)Szefowie wprost informują, że jak komuś sie nie podoba to go „wymienią na lepszy model”. Omijajcie dział sprzedaży z szacunku do swojego zdrowia (usunięte przez administratora). Reszta działow ok.

Ilona

Firma szuka obecnie pracownika jako Specjalisty ds. Sprzedaży Usług Prawnych. Widziałam w ogłoszeniu widełki płacowe 5000 - 12000 zł. A wiecie może czy dochodzą do tego jakieś dodatki finansowe? Może regularne premie?

Mark
@Ilona

Realnie 3-6 tys

@Mark

więc przebija to tę sugerowaną piątkę? pytanie tylko w jakim zakresie? z czego konkretnie wynika ta różnica w postaci 3 tysięcy? jakim sposobem można sobie wyrobić też wyższy próg płacowy?

Anna Specjalista ds. HR
@Olga

Dzień dobry Pani Olgo, dziękujemy za komentarz. Specjalistów ds. Sprzedaży Usług Prawnych obejmuje system premiowy, który jest rozliczany zgodnie z przyjętymi zasadami. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą w Kancelarii Prosperitas zachęcamy do bezpośrednio kontaktu z działem HR na adres: hr@prosperitas.pl. Chętnie odpowiem na wszystkie pojawiające się pytania oraz opowiem o obecnie prowadzonych rekrutacjach w naszej Kancelarii.

Jak wygląda praca w firmie Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o.? Czy można liczyć na premię?

Elvis

Niestety nie ma takiej możliwości. Mimo wielu obietnic premii się nie uznaje, a jak tak to minimalne rzędu (usunięte przez administratora)złotych o które trzeba się prosić. Aktualnie w firmie następujà cięcia finansowe i redukcja etatów, więc cos takiego jak premia, podwyżka czy awans nie istnieje. Z każdym dniem boisz się o swoje stanowisko, zwłaszcza teraz.

@Elvis

Redukcja etatów? Z czego obecnie wynika oraz na jakiej podstawie wybiera się komu podziękować za współpracę? Ma to może jakiś związek ze zmianą formy prawnej? Czy wcześniej nie była to także spółka komandytowa? To na cokolwiek wpłynęło?

Jestem bardzo zadowolona z usług. Czuję się bezpieczniejsza gdy powierzyłam sprawę tej kancelarii. Informacje na bieżąco. Czekam na termin rozprawy.

Halina
@Ewa

To bardzo dobrze. Nie ukrywam, że mnie trochę uratowałaś, ponieważ pilnie potrzebowałam jakichkolwiek informacji o Kancelarii Prosperitas. W sieci nie ma nic na jej temat. A możesz mi jeszcze powiedzieć, w jakich sprawach się tam specjalizują?

Olga

Skoro tak to ile osób brało udział w Pani obsłudze? Czy aplikanci mają szansę się wykazać w tego typu rozprawach czy raczej tutaj są obserwatorami procesów?

Ciekawy

Jakim cudem kancelaria działa jako spółka z o.o.?

Cud
@Ciekawy

Cudem swobody działalności gospodarczej.

Ewa Lisiecka

Kancelaria Prosperitas Kraków, byłam klientem kancelarii w sprawie umowy kredytu frankowego, sprawa zakończona ugodą z bankiem. Pracownicy kancelarii dołożyli wiele pozytywnych działań aby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Pan Andrzej członek zarządu bardzo wsłuchuje się w potrzeby klientów i stara się załatwić tak sprawy aby były z korzyścią dla obu stron. Bardzo dziękuję i polecam. wdzięczna klientka Ewa L :)

Kamila
@Ewa Lisiecka

Super, że wszystko poszlo dobrze. Dasz znać jak się coś rozwiąże do końca z tą umową? O jakiej kwocie mowa jeśli chodzi o ten kredyt? O co walczysz?

Olga

Ale coś niefajnego podpisałeś z nimi, że tak ludziom odradzasz? Czy ktoś inny Ci opowiedział o swojej sytuacji? Co z tego podpisania wynikło?

Belfer

Witam, moją umowę, zanim podpisałam, sprawdziły jeszcze dwie inne, niezależne kancelarie. Każda z nich stwierdziła, że umowa skonstruowana jest bez zarzutów. Nie wiem zatem skąd u Pana taka opinia? Jak to różnica czy będę płaciła frankowy kredyt przez kolejne 8 lat czy będę czekała nawet i 5 na rozwiązanie sprawy przez kancelarię i sąd?

Nowak K.

Umowę podpisaliśmy końcem 2019r, w ub. tygodniu otrzymaliśmy wyrok prawomocny. Wygraliśmy z Santander. Może zmotywujemy Kogoś do działania. Nie ukrywamy, że na początku współpracy byliśmy nastawieni sceptycznie, ale dzieci Nas namówiły do działania. Dziękujemy kancelarii Prosperitas.

Aneta
@Nowak K.

Czy umowę podpisywaliście państwo z BZ WBK czy z kredyt bankiem byłym? Interesuje mnie ponieważ mam umowę z BZ WBK.

Raduś

Kancelaria bardzo nastawiona na zysk. Brak całkowitej elastyczności w postepowaniu z klientem. Uważa się piękne , zdrowe drzew !!

Maria_z
@Raduś

Absolutnie nie zgadzam się z opinią jako klient Kancelarii

Marlena
@Maria_z

Jest Pani zadowolona z usług kancelarii?

Wojciech
@Raduś

Totalnie nieprawda, ja jestem bardzo zadowolony, rozmawiałem z Panią Weroniką przy podpisywaniu umowy. Nie tylko zajmują się moim kredytem ale żeby nim się zając przeprowadzili mi za darmo postępowanie spadkowe, ponieważ wyszło, że jest konieczne aby zając się moja sprawą frankową.

Maria_z
@Marlena

Robią za Mnie wszystko, piszą papiery. Sprawa w SO Łódź zakończyła się pozytywnie dla Mnie. Mecenasi zjedli stronę przeciwną na sali sądowej. Czekam teraz tylko na wyrok II instancji.

Monia
@Maria_z

Jestem bardzo zadowolona z pracy kancelaria wywiązują się doskonale informują o każdej porze dnia są bardzo uprzejmi Pan Wojtek odbieerra télé. Nawet wieczorem. Polecam G. B

Agata
@Monia

No a jak z szybkością działania, starają się żeby sprawa szybko się rozwiązała czy może jednak nie są nastawieni na pośpiech a na efekt? Jestem już zmęczona tym całym cyrkiem z kredytami, zależy mi na czasie..

joan
@Raduś

nie rozumiem opinii - Uważa się piękne , zdrowe drzew !! ??

Renata
@Maria_z

Jak długo Pani czekała na wyrok II instancji?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o.?

Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Starowiślna 8 lok. 2
    31-032 Kraków

Kancelaria Prosperitas Sp. z o.o.