Opinie o Ibls Sp. z o.o. w Krzeszowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ibls Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ibls Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ibls Sp. z o.o. w Krzeszowice

Klaudia Nowy wpis

Brałam udział w procesie rekrutacyjnym składającym się z kilku etapów. Bardzo życzliwe i profesjonalne podejście. Zostały mi przedstawione wszystkie kroki wdrożeniowe oraz zakres obowiązków i cykl szkoleń. Czekam na odpowiedź w sprawie przyjęcia do pracy.

Agnieszka Nowy wpis

Rzetelny pracodawca. Polecam!

Agnieszka K. Nowy wpis

Pracowałam 2 lata. Właściciele bardzo pomocni i wyrozumiali. Miałam grafik dostosowany do moich innych zajęć. Wynagrodzenie wysokie, porównując z innymi szkołami językowymi w okolicy. W ciągu 2 lat dostałam 2 podwyżki. Brałam udział w kilku szkoleniach na koszt pracodawcy. Musiałam zrezygnować ze względu na przeprowadzkę.

Jolanta

czy firma ma sie na tyle dobrze ze nowy pracownik w ciagu dalszym ma zapewnione szkolenie na koszt pracodawcy, takie prowadzajace, i gdy potrzebuje czegos wiecej tez? dosc dawno bo prawie 2 lata temu pisaliscie ze firma sobie na to pozwala ale jak jest teraz?

Maria
@Jolanta

Tak, otrzymałam szkolenia o wartości ponad 5000 zł i wsparcie metodyczne także polecam.

Maja
@Maria

5 tys? tak po prostu czy coś jednak się podpisuje mocno wiążącego? skąd u nich takie zaufanie? zdarza się, że ludzie odchodzą po jego zakończeniu?

Dominika Nowy wpis
@Jolanta

Firma cały czas się rozwija i wspiera rozwój pracowników. Szkolenia są finansowane przez pracodawcę.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Ibls Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Paulina

Bardzo polecam współpracę z IBLS. Dla mnie największym plusem była atmosfera w pracy. Poza tym otrzymałam wszystkie niezbędne narzędzia, możliwość realizacji własnych pomysłów, wsparcie i wynagrodzenie zawsze w terminie.

Kacper

Zgłosiłem się z polecenia. Bardzo profesjonalna rozmowa o pracę, zostały mi zaproponowane możliwości rozwoju i szkolenia.

Polecam!

Maria

Pracowałam w tej firmie kilka lat i szczerze polecam każdemu kto chce zdobyć doświadczenie, rozwinąć się i całkiem dobrze zarobić. Super atmosfera w pracy, bardzo rodzinnie. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś nasze drogi zawodowe się przetną.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Ibls Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ela

Telefon nie bo nie jest potrzebny do pracy - firma świadczy usługi edukacyjne ale zapewniają wszystkie niezbędne narzędzia do pracy jak np. komputer, materiały edukacyjne, oprogramowanie online, książki, głośnik, odtwarzacz CD itp.

Czy w Ibls Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Kaśka

Tak, ja miałam zapewnione szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne na koszt IBLS. Jeśli ktoś chce się rozwijać to polecam, wspierają rozwój swoich pracowników, można skorzystać z bardzo ciekawych szkoleń i podnieść swoje kwalifikacje.

Aleksandra

Polecam tego pracodawcę. Bardzo duże wsparcie, szkolenia na koszt pracodawcy, świetna atmosfera w pracy, wypłaty zawsze na czas.

Alan

Nie mam podstaw do zapłacenia faktury ponieważ przywłaszczył Pan moje mienie czyli dokumentację na podstawie, której dokonywałem weryfikacji ilości przepracowanych godzin. Bardzo chętnie opłacę fakturę co zresztą zawsze czyniłem w terminie tylko proszę o wcześniejszy zwrot mojego mienia.

Alan

Hańba to kradzież czyli przestępstwo, które Pan popełnił. W związku z nieustającym szykanowaniem mnie w internecie co także jest przestępstwem zgodnie z art. 212 § 1 Kodeksu karnego sprawa zostaje skierowana na drogę sądową.

Zostaw merytoryczną opinię o Ibls Sp. z o.o. - Krzeszowice

• Jak się pracuje w Ibls Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ibls Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ibls Sp. z o.o.?

Ibls Sp. z o.o.
  • Rynek 11