Opinie o Ibls Sp. z o.o. w Krzeszowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ibls Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ibls Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ibls Sp. z o.o. w Krzeszowice

Klaudia Nowy wpis

Brałam udział w procesie rekrutacyjnym składającym się z kilku etapów. Bardzo życzliwe i profesjonalne podejście. Zostały mi przedstawione wszystkie kroki wdrożeniowe oraz zakres obowiązków i cykl szkoleń. Czekam na odpowiedź w sprawie przyjęcia do pracy.

Agnieszka Nowy wpis

Rzetelny pracodawca. Polecam!

Agnieszka K. Nowy wpis

Pracowałam 2 lata. Właściciele bardzo pomocni i wyrozumiali. Miałam grafik dostosowany do moich innych zajęć. Wynagrodzenie wysokie, porównując z innymi szkołami językowymi w okolicy. W ciągu 2 lat dostałam 2 podwyżki. Brałam udział w kilku szkoleniach na koszt pracodawcy. Musiałam zrezygnować ze względu na przeprowadzkę.

Jolanta

czy firma ma sie na tyle dobrze ze nowy pracownik w ciagu dalszym ma zapewnione szkolenie na koszt pracodawcy, takie prowadzajace, i gdy potrzebuje czegos wiecej tez? dosc dawno bo prawie 2 lata temu pisaliscie ze firma sobie na to pozwala ale jak jest teraz?

Maria
@Jolanta

Tak, otrzymałam szkolenia o wartości ponad 5000 zł i wsparcie metodyczne także polecam.

Maja
@Maria

5 tys? tak po prostu czy coś jednak się podpisuje mocno wiążącego? skąd u nich takie zaufanie? zdarza się, że ludzie odchodzą po jego zakończeniu?

Dominika Nowy wpis
@Jolanta

Firma cały czas się rozwija i wspiera rozwój pracowników. Szkolenia są finansowane przez pracodawcę.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Ibls Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Paulina

Bardzo polecam współpracę z IBLS. Dla mnie największym plusem była atmosfera w pracy. Poza tym otrzymałam wszystkie niezbędne narzędzia, możliwość realizacji własnych pomysłów, wsparcie i wynagrodzenie zawsze w terminie.

Kacper

Zgłosiłem się z polecenia. Bardzo profesjonalna rozmowa o pracę, zostały mi zaproponowane możliwości rozwoju i szkolenia.

Polecam!

Maria

Pracowałam w tej firmie kilka lat i szczerze polecam każdemu kto chce zdobyć doświadczenie, rozwinąć się i całkiem dobrze zarobić. Super atmosfera w pracy, bardzo rodzinnie. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś nasze drogi zawodowe się przetną.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Ibls Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Eduard

Trzymaj się od tej firmy jak najdalej. Oni nie płacą za pracę.

Ela

Telefon nie bo nie jest potrzebny do pracy - firma świadczy usługi edukacyjne ale zapewniają wszystkie niezbędne narzędzia do pracy jak np. komputer, materiały edukacyjne, oprogramowanie online, książki, głośnik, odtwarzacz CD itp.

Czy w Ibls Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Kaśka

Tak, ja miałam zapewnione szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne na koszt IBLS. Jeśli ktoś chce się rozwijać to polecam, wspierają rozwój swoich pracowników, można skorzystać z bardzo ciekawych szkoleń i podnieść swoje kwalifikacje.

Aleksandra

Polecam tego pracodawcę. Bardzo duże wsparcie, szkolenia na koszt pracodawcy, świetna atmosfera w pracy, wypłaty zawsze na czas.

Tarantas sp. z o.o.

Nie zapłacili fakturę od 2 lat.

Alan
@Tarantas sp. z o.o.

Nie mam podstaw do zapłacenia faktury ponieważ przywłaszczył Pan moje mienie czyli dokumentację na podstawie, której dokonywałem weryfikacji ilości przepracowanych godzin. Bardzo chętnie opłacę fakturę co zresztą zawsze czyniłem w terminie tylko proszę o wcześniejszy zwrot mojego mienia.

@Alan

Państwo nie wypłacili zarobionych pieniędzy. To jest hańba dla każdego pracodawcy. Jest to zbrodnia wołająca o pomstę do Nieba.

Alan
@Eduard

Hańba to kradzież czyli przestępstwo, które Pan popełnił. W związku z nieustającym szykanowaniem mnie w internecie co także jest przestępstwem zgodnie z art. 212 § 1 Kodeksu karnego sprawa zostaje skierowana na drogę sądową.

@Alan

Nie płacenie za pracę jest przestępstwem!

Zostaw merytoryczną opinię o Ibls Sp. z o.o. - Krzeszowice

• Jak się pracuje w Ibls Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ibls Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ibls Sp. z o.o.?

Ibls Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Rynek 11
    32-065 Krzeszowice