Opinie o Procor Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Procor Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Procor Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Procor Sp. z o.o. w Zielona Góra

Gold55

Opinia - pozytywna :-)

Berlinmaster

Bardzo stabilny, Corona czy nie ...

Grzegthecrack

Żadnych problemów + dobre pieniądze = 5 gwiazdek

XXL999

Ok, ok, ok...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Procor Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Technik ds. Utrzymywania Sieci-Zielona Góra
Hrappka.pl
logo firmy Specjalista ds. zakupów
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Polecam, u mnie wszystko dobrze.

PROCOR Sp. z o. o.

Drodzy użytkownicy, Piszę tutaj komentarz jako dyrektor zarządzający PROCOR Sp. Z o. O. Zauważyłem, że czasami przedstawiamy się jako negatywne, ale chciałbym wyjaśnić, że: Nasza firma znajduje się pod zarządem Niemiec, a wszystkie decyzje podejmowane są w porozumieniu z inspekcją pracy lub naszą poradą prawną. W przypadku, gdy ktoś powiadomił i nie otrzymał części płatności, może to nastąpić wyłącznie w związku z poważnym przewinieniem (pojazd uszkodzony i niezgłoszony, mieszkanie uszkodzone, skradzione paliwo lub podobne sprawy). Chętnie wyjaśniamy każdą sprawę, przeprowadzana jest inspekcja pracy i prosimy każdego niezadowolonego pracownika lub byłego pracownika o zaangażowanie się w inspekcję pracy w celu profesjonalnego wyjaśnienia sprawy. Do tej pory otrzymaliśmy pozytywne decyzje od inspekcji pracy. Naszym celem nie jest nie wypłacanie komuś pieniędzy, ale ktokolwiek kradnie lub umyślnie uszkadza pojazd, ktokolwiek zabiera meble z mieszkania, za które zapłaciliśmy, zostanie obciążony kosztami szkód, które spowodował. Z przyjemnością komentuję wszystkie sprawy i mam nadzieję, że już nigdy nie będziemy musieli zajmować się takimi sprawami w przyszłości. Wreszcie przepraszam za słabą znajomość języka, dużo się uczę, ale do takich wyjaśnień używam Google :-)

Staruch

Było nie kraść i nie szkodzić to i kasa była by na czas. Proponuję krótką pielgrzymkę do Boga Mamony i może przejrzysz na oczy że wrogiem siebie jesteś ty sam.

Herostrates
@PROCOR Sp. z o. o.

Czy się coś zmieniło za korona wirusa ? A jak znowu wejdą kwarantanny ? Dotyczy kierowcy zawodowego ? Pomagacie ? Dajecie zaświadczenia na granicę ?

Bileter
@PROCOR Sp. z o. o.

Ja 12 lat na autobusie. Ale mam CE. Potrzebuję trochę przyuczenia? Pomagacie ?

Platfuss83

A co ty zbroiłeś, ze cię tak sponiewierali. Ukradłeś cos czy tylko popsułeś i teraz psioczysz? Ha ha Ha !

@Bileter

tak maja program przyuczania. Mi zalatwili kurs ADR i na wozki widlowe za darmoche :)

Platfuss83

Ja tam od początku 2020. U mnie gra. Dostałem też premię za dodatkowe czynności. :) Nowe biuro dba o mnie. Jak utknąłem w drodze do domu dali wsparcie. polecam !

JanikX2Z

Ta firma bardzo mi pomogła z problemem rodzinnym. Nie mogę powiedzieć nic negatywnego na ten temat.

Wukakowa

Warunki są bardzo dobrze i organizacja najlepsza.

Mechanik99

@ PROCOR Sp. z o. o. Pan ma rację :-)

Piotu85

Mam 2150 EUR na rękę, zawsze na czas...

Lubus289

Pracowałem tam 8 miesięcy, potem 4 miesiące przerwy i już jestem z powrotem - u mnie wszystko w porządku

Udek6

Nie rozumiem problemów. Jeśli nie dostałeś pieniędzy, idź do inspekcjia pracy. Jeśli rzeczywiście masz rację, pieniądze otrzymasz natychmiast.

jolk88

Pracuję tam od 2 miesięcy i do tej pory nie było żadnych trudności. Pod koniec roku powinna nastąpić kolejna podwyżka płac.

Zolek39

Jestem w firmie od ponad roku i nigdy nie miałem problemu z pieniędzmi.

Zibi Driver

@ Stefan, ostatnio, od koronawirus trochę się zmieniło: > mają opiekunkę pracownika, tłumaczy niemiecki – polski, telefon cały czas dostępny > płacą diety już po 14 dniach > dostałem podwyżkę o 100 EUR, jak inni jeszcze nie wiem,

Czy można liczyć w Procor Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

komandos987

zaproponowali mi karte PZU na leczenie w EU, a nawet podwyzke po okresie probnym...

Stefan

Bardzo pozmieniało się w firmie od kiedy pandemia zmieniła wszystko?

Jaśnie Pan

Typowy (usunięte przez administratora). Nic więcej

Kierowca

Masz rację, rosnąca ilość towaru, coraz gorzej, a kasa taka sama. Ale niestety wszyscy psioczą pod nosem, a nikt nie chcę się zebrać w kupę i zacząć działać. Już lepiej iść pracować na lotnisko badać ludzi na obecność koronawirusa. Mniejszy stres i lepszy pożytek dla społeczeństwa. Poważnie

Zostaw merytoryczną opinię o Procor Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Procor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Procor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Procor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 14 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Procor Sp. z o.o.