Opinie o "RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy "RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o. w Zielona Góra

ZUZA

W Ravenie pracuja (usunięte przez administratora) lizo (usunięte przez administratora) a Mariusz z Lubina to kawał(usunięte przez administratora)same kłamstwa (usunięte przez administratora) ludzi . przyjmują ludzi z 1 grupą niezdolnych do pracy co powinien sie pip o tym dowiedzieć a lekarz który podpisuje zgode na prace takiej osobie powinien mieć zakaz wykonywania zawodu. Najgorsza firma jak istnieje

Zbyszek Bolesławiec

W mojej opinii Zielonogórska RAVEN OCHRONA jest jedną z wiodących firm prosperujących na rynku branży ochroniarskiej.Na moją ocenę składa się daleko posunięty profesjonalizm w podziale zadań i kompetencji oraz co ma dla mnie wielką wagę silna integracja naszej obsady służby ochrony z niekłamaną zasadą :Jeden za wszystkich - Wszyscy za jednego::Twarde konkretne. zasady współpracy,dobra atmosfera , terminowe wynagrodzenie .Po co więcej... By być spokojnym o swe mienie ,. Bez zmartwień-co się zdarzyć może. Złóż zaufanie swe w RAVENIE. ,RAVEN. Ochroni i Pomoże !!!

@Bejo

Nie wiem jakie są powody związane z naborami, widzę ze Wy sami jakieś przytaczacie. Ostatecznie jak wygląda sprawa pracy? czy zgłasza się mimo wszystko mniej czy więcej osób? Jak prowadzone są nabory?

Bejo

Dlaczego ta firma dofinansowuje dojazdy do pracy tylko powyżej 20km ? A co do 20km to jeździmy na wodę? To samo z dofinansowaniem do stałych leków. Chyba trzeba o to zapytać PFRON. Już nie wspomnę o innych dofinansowaniach: do turnusu rehabilitacyjnego bądź sanatorium, dofinansowanie dojazdu na turnus bądź sanatorium, dofinansowanie zakupu okularów. Firma na pewno dostała pieniądze z PFRON. Tylko gdzie one są? Rozdzielone między swoich?

Cześć, czyli o co z tym chodzi? możesz to jakoś objaśnić? Żadnej kasy nie dostają po prostu? tez coś pisali o podsuwaniu papierów pod nos, jest tak czy nie?

Witajcie, to możliwe, żeby byli zatrudniani także operatorzy wózków widłowych? Taka oferta mi się pokazała a nie widzę by w komentarzach wcześniej takie stanowisko się pojawiało w dodatku nie piszą o orzeczeniu w treści. jest też równoległa oferta dla portiera i tutaj już go akurat wymagają. Otwierają się na nowe stanowiska?

Pan

Wypłaty są co miesiąc na czas

Kornelia Nowy wpis
@Pan

Witam, a co ze zwrotami za dojazdy? Gdzie Pan miał zlecenie, że wszystko terminowo udało się opłacać? Niektórzy inaczej pisali i zastanawiam się czy to od lokalizacji może zależy? jest jakaś sprawdzona / polecana?

Były pracownik Nowy wpis

Jestem w trakcie sprawy z firmą. Jak się okazało na sprawie po przesłuchaniu kilku świadków już nie pracujących w firmie. Rządem z kończących pracę w firmie za ostatnie 2 miesiące już nie otrzymał zwrotu za dojazdy. Taka tradycja w firmie na pożegnanie pracownika. ( Każdy odpuszcza a wystarczy zgłosić do PIP )

Zbyszek Bolesławiec

julita
@Zbyszek Bolesławiec

he he witam pana dyrektora czy może nawet właściciela-dzień dobry-aż tak żle , że sam szef już zachwala, gdzie ta zasada jeden za wszystkich? chyba aktualna była ale w czasach 3 muszkieterów,a na bank nie w raven a nawet innych firmach,dalsze odp nie ma sensu, bez komentarza.

Aneta
@julita

Nie wiem dlaczego uważasz, że opinia nie została napisana przez pracownika firmy. Przecież każdy jest inny, ma inny punkt widzenia i może posiadać także inną opinię o pracy niż nasza. Jak ktoś jest zadowolony i pisze pozytywny wpis o firmie nie należy się od razu doszukiwać, że napisał to sam pracodawca. Nie sądzisz? Może podzielisz się też własną opinią?

Julita
@Aneta

Ja już wyraziłam swoją negatywną opinię o tej firmie nie raz.nie będę się powtarzać.a co do tego wpisu Ty myślisz że gdzieś w ogóle są firmy gdzie jest taka pomóc jeden drugiemu?po tym widać kto pisał ten post.

Zbyszek B-c
@Aneta

Dziękuję Pani Aneto za obiektywne spojrzenie na moją ocenę wyrażoną dnia 7-ego Lutego b.r. Jestem szeregowym pracownikiem Rawen Ochrony . Pisząc o silnej integracji panującej w obsadzie naszej grupy chroniącej obiekty w B-cu miałem i mam na myśli fajną atmosferę panującą wśród nas , gdzie w przypadkach losowych jeden jest gotów natychmiast zastąpić drugiego tak by nałożone na nas zadania były w pełni wykonane . Praca w Ochronie to nic innego jak Służba . Olbrzymia w tym rola i zasługa koordynatora obdarzonego dużą dozą empatii elastyczności i profesjonalizmu , którym w naszym przypadku jest Pan R.Sz. Jak do tej pory Raven wypełnia wszystkie warunki umowy.Nie mając zastrzeżeń czemu nie miałbym móc wyrazić swojej opinii. Dzisiaj w dobie bezkarnego hejtu łatwo jest dać upust swoim frustracjom , złości o często krzywić rzeczywisty obraz sytuacji .Zapewniam Panią Julite ,że jeśli wydarzy się coś co wpłynie na zmianę mojej pozytywnej oceny nie omieszkam rzetelnie tego opisać. Póki co jest dobrze . Dziękuję Pani Aneto , pozdrawiam Pani Julito. .

Okradziony przez raven
@Zbyszek Bolesławiec

Wiodącą to może jest ale w okradaniu i oszukiwaniu niepełnosprawnych, za których pieniądze się Tuczą.

Edd
@Okradziony przez raven

Potwierdzam. (usunięte przez administratora) jakich mało, tylko na swoją stronę. Jak coś chcą to są mili , ale potem sentymentów nie ma. Jak coś im nie leży to wywalają człowieka jak śmiecia, nawet tłumaczeń nie ma. nie liczy się u nich nic oprócz kasy

Stefan
@Edd

Firma przyjmuje osoby z orzeczeniem? A chociaż stanowiska pracy są przystosowane dla niepełnosprawnych czy nie? Zwolnili cię? Napisz dlaczego? Były redukcje etatów czy inne powody?

Pablub

Zbyszku ,przyznaj się kto Cię podstawił do pochlebnej opinii

Kurys
@Zbyszek Bolesławiec

Pracuję i już mam po dziurki w nosie tą firmę, szukam innej

@Zbyszek Bolesławiec

Zbyszkowi nakazali tak napisac bo jak nie napiszę to co zwolnią. Dlatego podpisał Zbyszek z Bolesławca:)

David Copperfield
@Zbyszek B-c

Pierdu pierdu będzie wiosna a ten tego stoi jak sosna Zbyszku z Bolesławca ! A gdzie w ogóle leży ten niby Bolesławiec ? Nawet mapy Google nie umieją ten tego znaleźć! David Copperfield Katowice City :)

@Zbyszek Bolesławiec

Z tym profesjonalizmem to bym tak nie przesadzał! Jaki to profesjonalizm ?! W tej firmie liczy się tylko kasa! Zatrudniają takich za których płaci najwięcej PEFRON! Emeryci bądź renciści z pierwszą grupą i to najlepiej specjalną! Jak taki ma robić obchód jak on sam ledwo łazi? Cyrk na kółkach!

@Zbyszek Bolesławiec

Koń by się uśmiał! Jaki to profesjonalizm? Wam się tylko liczy kasa jaką można dostać za danego delikwenta. Emeryt bądź rencista z pierwszą grupą specjalną na jakimż poziomie może on świadczyć usługę ochrony? Na obiekcie jest tylko na sztukę.

@Bejo

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie "RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista/ka ds. Procesu Prawnego w Dziale Obsługi Prawnej Wierzytelności.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

@Bejo

To (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) bo nikt nie walczy o swoje tylko bezmyślnie podpisuje papiery które mu podsuna pod nos. Sprawa w sądzie pracy jest bezpłatna. Proponuję walczyć o swoje. Moja sprawa o zaległe wynagrodzenie już trafiła do sadu.

@Bejo

jaka jest aktualna struktura organizacyjna firmy? zauważyłam, że sporo pytań zostało w tym przypadku zadanych w tym wpisie. do kogo ostatecznie można się zgłosić w razie występowania tego typu wątpliwości?

pracownik 1
@Bejo

Oczywiscie ,ze pieniadze sa z PEFRON ale nie dla pracowników,tylko dla kadry kierowniczej,

pracownik 1

Dlatego ,ze powyzej 20 km dostaje firma pieniadze z PEFRON

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w "RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o.?

Faktycznie widzę, że dość merytoryczna opinia teraz niedawno się pojawiła… :D ale tak w zasadzie to czy w ogóle odnośnie nowego roku wystąpiły jakieś zmiany w warunkach zatrudnienia? było cos względem nich planowane może?

Ewela

Ta wspomniana jakiś czas temu terminowa wypłata w jakich konkretnie wysokościach może teraz wpływać na konto? Czy wiecie? są to po prostu wartości jak najbardziej rynkowe czy to jednak jeszcze zależy od jakichś innych czynników? Jeśli tak to jakich? Czy nadgodzin sporo macie do wyrobienia? I ogólnie da rade tu jeszcze w jakiś inny sposób sobie dorobić?

Do inspekcji też zgłoszę. Dokumenty trzeba trzymać 5 lat albo dłużej. Ja mam oryginały podbite przez panią A. Domyślam się że u siebie pozmieniaja ale sami przysłali już sfałszowane. Są w moim posiadaniu podbite przez radcę prawnego

Ktoś tu pisze o inspekcji, czy wzbudza to zaufanie? A jako kto chcesz iść? Czy to wszystko będzie zależne od tego gdzie po prostu natrafisz? W sensie, na jaka lokalizacje oraz rzecz jasna koordynatora? Są jakieś rejony, które byście mimo wszystko polecali?

Bodo

To jest (usunięte przez administratora) w biały dzień! I Kodeks Pracy na coś takiego pozwala! Załóżmy że w danym miesiącu byłeś na chorobowym 15 dni czyli pół miesiąca. Tyrałeś jak (usunięte przez administratora) i w drugie pół miesiąca wypracowałeś pełną normę. Przykładowo 160h. Myślisz że ci zapłacą za pełny miesiąc? A guzik!

@Bodo

Sugerujesz w 15 dni 160 godzin? Skoro o kodeksie w takiej sytuacji mowa to czy właśnie dlatego „pozwala”, bo w praktyce chyba takie coś by nie przeszło? Można tak w sumie zapłacić za coś co nie jest zgodne z KP? Kto w zasadzie ewidencje tu prowadzi?

Widzę, że tu sporo nieścisłości wyszło różnym osobom, teraz to nie wiem, czy aplikować. A ktoś konkretnie pracował jako sprzątaczka w tej firmie? Bo na to ogłoszenie patrzę. Jak tu jest z wypłatą, co ile przychodzi na konto, regularnie? I umowa jest od pierwszego dnia? Dajcie znać, czy warto próbować czy odpuścić lepiej...

Nie pełno sprytny

Ja podałem nr konta na tel koordynatorowi jeżeli są nadgodziny Bo ktoś nie dotrze i do mnie dzwoni To mówię że jeżeli kasa będzie na koncie za 5 min to ja mam czas jeżeli nie o on wie że nie będę dostępny i może nagrywać na pocztę opowieści dziwnej treści do tej pory nie jest mi winny ani zł i wypłata na czas pozdro

Dostałem ewidencję czasu pracy z regulaminem wynagrodzenia i regulaminem obowiązującym w firmie raven oraz regulamin funduszy pefron. Dopiero po ingerencji sądu. Firma próbowała wszystko ukryć. Po zapoznaniu się z dokumentami. Okazało sie ze moje godziny pracy nie zgadzają się z ewidencją od księgowej. W świadectwie pracy pani Ada z Zielonej góry wpisała że wykorzystałem cały urlop. Na grafiku jest że tylko czesc. Długo by wymieniać. Wnioskuje o nie tylko swoje pieniądze ale o wysokie ukaranie oszustów. A pani księgowej dodatkowo założę sprawę cywilną. Oszuści żerują na najbiedniejszych. Szkoda mi ludzi którzy dają się wykorzystywać A jest ich z 90 procent w firmie. Ciekawe jak sad się ustosunkuje do podrabiania ewidencji. Fałszowanie świadectwa pracy. Nie przestrzeganie regulaminu wyNagrodzen. Regulaminu pracy. Regulaminu pefron. Ludzie tam wszystko pisze czytajcie to. Pisze nawet że przysługuje dodatek za pranie. Za pracę w święta i dzień wolny od pracy. Pracownik ma prawo wgląd w dokumenty w biurze. Ukrywanie to łamanie regulaminu. Mamy prawa i obowiązki tak jak pracodawca. Jak mowia kordynatorzy ze ci sie nie nalerzy to na 99% jest inaczej. Jest taki zapis w prawach pracowników że wszyscy pracownicy muszą być równo traktowani bo jest to rodzaj pracy chronionej. Więc wszystkim się należą pieniądze za dojazdy. Za niedzielę i święta. Za pracę w godz nocnych za niewykorzystany urlop itd jeśli pracujecie jeszcze w takich firmach to rozmawiajcie z kolegami i koleżankami jednością się i wymieniajcie informacjami. Pozdrawiam i będę informował na bieżąco o końcu sprawy

GTR23

Trzeba było zgłosić do Inspekcji Pracy.Przetrzepali dokumentacje kadrowa ale , zniszczonych pism o zmianę świadectwa pracy I korektę dni urlopowych/zaległy urlop policzyli jako bieżący . Nie.bylo też mojego ...wniosku o odprawę emerytalną . PIP doszukała się braku urlopów rehabilitacyjnych z 3 lat.Tak starano siędopasować urlopy że zapomniano o dodatkowych 10 dniach .Zalecono mi wysłanie listem poleconym ponownie wniosku o odprawę i ekwiwalent za niewykorzystany urlop.Zalecenia pokontrolne dostała też firma.Trwala 3 miesiące ale wypłacili na konto.

Jestem w trakcie sądowej walki o pieniądze. Jak się okazało z regulaminu który przysłali. Pani Ada z zielonej góry podrabia dokumenty. Będzie ciekawie

ZUZA

Bejo

Pracuję w tej firmie od prawie pół roku. Przez też czas zauważyłem tutaj u siebie na obiektach dość dużą ilość zwalniających się pracowników którzy niedawno się przyjęli. Ja im się nie dziwię! Za 2600 albo 2700zł to i ja bym nie robił! Powinniśmy zarabiać na rękę co miesiąc około 3tys zł.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w "RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o.?

Były Pracownik

Byle byłoby zaświadczenie o niepełnosprawności ze stopniem umiarkowanym albo znacznym i mają kolejnego leniwego naiwnego nieroba i mogą się na nim bogacić.

Co wchodzi w socjal Raven J.M.Kruk Sp. J.?

Edyta e

Nic

Mariusz

absolutnie nic.

@Mariusz

hej, a wiecie jak się mają co do tego warunki pracy w biurze? mam na myśli chociażby dział kadr, podają do niego kontakt na stronie. ile osób obecnie się tam zatrudnia? i jakie warunki pracy mogą mieć? tam socjal jakis już występuje?

Mariusz

Witam.Mam pytanie do pracowników ,a mianowicie jak jest u was z grafikami ,bo na naszym obiekcie grafiki dawane na ostatni dzien miesiaca , firma nie dotrzymuje siedmiodniowego terminu.

Szybki Lopez

Piszecie że nie ma tego i tamtego wody i innych napojów (usunięte przez administratora). Osobiście chodzę na same nocki i noszę ze sobą w plecaczku 2 czteropaki mocnego fulla i małpkę ( albo 2 ) czystej wódeczki ( gorzkiej żołądkowej ) ! Po przyjściu wkładam do lodówki bo jest kuchnia. I tak miło i przyjemnie mija mi 14 godzin pracy ! Te dwa pajace nie przyjeżdżaja na kontrolę bo gdzie zielona góra a Katowice ! A gdyby ktoś podejrzany podjechał to widzę na monitoringu i w razie czego pilotem uchylam sobie tylną brame i udaję się spokojnie na nocny i świąteczny dyżur i mam L4 i mogą mnie cmoknąć w pompę Pozdrawiam Szybki Lopez Katowice Lechicka 14 czyli Tomek

@Szybki Lopez

Ja aż muszę o to dopytać, faktycznie pracownikom się tak bez konsekwencji udaje, żeby na nocce jakiś alkohol spożywać? Nikt nikogo jeszcze za rękę nie zapał? Nie nadzoruje się ludzi jednak?

Szybki Lopez
@Maja

Wolna amerykanka ! ?/ Udaje ! ? To standardzie i norma! Żadnej kontroli inaczej Luz Blues czyli luzik:)

@Szybki Lopez

i ludzie to oceniają za atut? czy takie coś nie może doprowadzić do jakiegoś wypadku i dyscyplinarki? ogólnie to zdarzyła się już jakaś w firmie może? jak tak to za co?

Zostaw merytoryczną opinię o "RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w "RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o.