Raven

Zielona Góra

Opinie o Raven

JokeR

Witam firma oszukuje nie wypłaca pieniędzy za leki za zwroty za turnusy itp..

jedrek
@JokeR 10.01.2018 17:24

to jest firma pucuj dziada pracowalem tam i wiem jak tam wygląda sytuacja,pracowalen we wielu firmach ochrony ale ta to jest wyjadkowa.

wenegiusz4@gmail.com

Mnie też oszukali za zapłaciyli nie mam szczego żyć oszusciy. Pracowałam dwa 2 miesiące będę szedł na policje od 18 stycznia czekam na pinodze gdzie można zgłosici jescze że ta firma oszukuje ludzi i nie płać na czas jestem ze Szczecin

jedrek
@wenegiusz4@gmail.com 04.01.2018 12:31

zglos do pip-u(panstwowej inspekcji pracy)

oszukana

a jaczekam 3 miesiące żeby zapłacili mi za zlecenie kłamia obiecują a kasy dalej nie ma

Każdemu odradzam prace w tej firmie . Powody 1/ zatrudniają pracownika póżniej nie wiedzą co mu dać do pracy 2/ brak szkoleń bhp 3/niepotrafią wystawić poprawnie pit.

Zostaw opinię o Raven - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raven