Raven J.M.Kruk Sp. J.

Opinie o Raven J.M.Kruk Sp. J.

arkadiusz

nie polecam Moje sugestie dla Raven J.M.Kruk Sp. J.: zero szacunku do pracownika Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie traktowac ludzi jako maszynki do zarabiania kasy

Małgorzata
@arkadiusz 30.10.2018 22:44

Dość negatywną opinię o pracy w Raven J.M.Kruk zamieściłeś na forum. Nie poparłeś jej jednak żadnymi rzeczowymi argumentami, a zawsze warto to robić - wtedy Twoja wypowiedź jest na pewno bardziej wiarygodna dla innych osób, szukających informacji o firmie. Długo byłeś związany z tym pracodawcą?

Ewa

A kiedy zostaliście umowę?przed praca?potrzebne jest tu za świadczenie o niekaralności?

cichy

Jest spoko tylko sami ludzie starzy wyżeracze mocom boją się o swoje tyłki sorki może nie wszyscy ale jest ich sporo

Tymoteusz

Macie dobry humor to pewnie dobrze się pracuje tylko ponarzekać czasami musicie?

xxx

Przeciez ta firma jak i pozostale z tej branzy kogo zatrudniaja?.99% to ludzie uposledzeni z grupa P(na glowe). Oni nawet pojecia o swoich prawach nie maja,co jest idealnym rozwiazaniem dla szefa czy kierownika. Przepraszam,ale widok uposledzonego pracownika ochrony na obiekcje,zwlaszcz duzym gdzie ma doczynienia z ludzmi jest tak przygnebiajacy i przerazajacy ze brakuje slow.

Daniel

Podpowiedzcie jaką umowę proponuje firma? Czy coś z dodatków socjalnych macie?

Jean Claude Ja Wam Dam
@Daniel 09.09.2018 20:06

Pracuję w firmie na dwie zmiany od 7do19 i 19do7 Zmiana 7do19 rano przyjeżdża catering że śniadaniem i można sobie wybrać trzy opcje do wyboru potem spacerek lub relaksacja drinki TV alkohole i piwko rozmowy potem spacerek lub relaksacja drinki TV alkohole i obiadek trzy opcje do wyboru mięsny wegetariański i z grilla do wyboru potem spacerek i podwieczorek relaks następnie kolacja trzy opcje do wyboru i do domciu Zmiana 19do7 nocna to kolacja trzy opcje do wyboru potem spacerek lub relaksacja drinki TV alkohole i piwko rozmowy potem zimna płyta spanko i nad ranem spacerek i spanko. Nad ranem spacerek lub seksik w zależności od samopoczucia śniadaniem i można sobie wybrać trzy opcje i do domciu Wynagrodzenie za pracę 4500 PLN +100 %godziny nocne +200 % za święta soboty i niedziele i nadgodziny + premia 500 % za samo przyjście do pracy. Kierownik jest tak wspaniały że co piątek przystępujemy u niego do spowiedzi i komunii świętej i odtrzymuje rozgrzeszenie. Żyć nie umierać. Kochający Prezesa i firmę. Polecam

anonymous
@Jean Claude Ja Wam Dam 16.09.2018 12:46

do kabaretu się nadajesz ale dobre jest

marudziak

witam pracuje w tej firmie rok kasa mi wplywa bez zarzutu na czas do 10-tego ciekawe dlaczego niektorzy jej niedostaja na czas z urlopem nienarzekam myslalem ze mam mniej urlopu a wyszlo ze wiecej zlotowki tez sie zgadzaja czasami pare zlotych wiecej niz sie spodziewam przyklad z urlopem 12 dni urlopu pare moze 6 max 7 12 w tym nocki i za lipiec 1670 ponoc kiwaja niektorych z nadgodzinami slyszalem od niektorych wiec niesa tacy zli ani lepsi ani gorsi pozdrawiam

zenek
@marudziak 18.08.2018 21:50

Takich wlasnie jak ty kiwaja,jak nawet niewiesz ile miales tkz 12 czy 6 czy moze 7 .a to jest roznica o okolo 200zl.

Ryszard

Do tych wszystkich co tu piszą ze tacy solidni są. Pracując u nich od pierwszego kwietnia na bardzo dużym obiekcie,do dziś nie mamy umowy o prace(9 osób)

Kadrowa
@Ryszard 22.04.2018 16:13

Wszyscy bez wyjątku dostaliście informację o warunkach zatrudnienia jeszcze przed podjęciem pracy, zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy, pozdrawiam Kadrowa.

Leon zawodowiec
@Kadrowa 24.04.2018 08:29

Pani kadrowo niezna ,pani regulaminu pracy.Kiedy pracownik powinien otrzymać umowę o pracę i czy powinna być ona zawarta na piśmie? W myśl art. 29 § 1 i 2 Kodeksu pracy, umowa o pracę powinna być zawarta w formie pisemnej i powinna określać strony umowy, rodzaj umowy (np. na okres próbny, na czas określony, na czas nieokreślony), datę jej zawarcia oraz warunki pracy i płacy, w tym w szczególności: rodzaj pracy, miejsce wykonywania pracy, wynagrodzenie za pracę odpowiadające rodzajowi pracy, ze wskazaniem składników wynagrodzenia, wymiar czasu pracy, termin rozpoczęcia pracy. Jeżeli umowa o pracę nie została zawarta z zachowaniem formy pisemnej, pracodawca powinien – najpóźniej w dniu rozpoczęcia pracy przez pracownika – potwierdzić mu na piśmie ustalenia co do stron umowy, jej rodzaju oraz warunków. Niepotwierdzenie na piśmie zawartej z pracownikiem umowy o pracę powoduje, iż pracodawca lub osoba działająca w jego imieniu popełnia wykroczenie przeciwko prawom pracownika (art. 281 pkt 2 Kodeksu pracy). Za powyższe wykroczenie inspektor pracy nakłada mandat karny w wysokości od 1.000 do 2.000 zł albo kieruje wniosek o ukaranie do właściwego sądu. Jeżeli ukarany co najmniej dwukrotnie za wykroczenie przeciwko prawom pracownika określone w Kodeksie pracy popełnia w ciągu dwóch lat od dnia ostatniego ukarania takie wykroczenie, inspektor pracy ma prawo w postępowaniu mandatowym nałożyć grzywnę w wysokości do 5.000 zł (art. 96 §1a pkt 1 i §1b Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia). Na podstawie wniosku o ukaranie złożonego przez inspektora pracy sąd może orzec karę grzywny w wysokości do 30.000 zł.

Kadrowa
@Leon zawodowiec 09.05.2018 13:11

Od 1 września 2016 r., w razie zawarcia umowy o pracę w formie innej niż pisemna, pracodawca potwierdza pracownikowi ten fakt na piśmie przed dopuszczeniem do pracy. W dokumencie podaje informację o stronach umowy, rodzaju umowy oraz jej warunkach. Pracownik musi mieć świadomość warunków, na jakich będzie pracował. Postanowienia w tym zakresie zawiera umowa o pracę. Gdy umowa nie została zawarta w formie pisemnej, obowiązkiem pracodawcy jest potwierdzenie jej warunków na piśmie. Od 1 września 2016 r. pracownik powinien otrzymać pisemną informację o warunkach umowy o pracę przed dopuszczeniem go do pracy. Zasadę tę wprowadziła nowelizacja Kodeksu pracy dokonana ustawą z 13 maja 2016 r. o zmianie ustawy – Kodeks pracy. Jak wcześniej pisałam, każdy z pracowników otrzymał pisemne potwierdzenie warunków zatrudnienia, o którym mowa powyżej w kodeksowym terminie. Drogi "leonie zawodowcu" doucz się proszę, pisząc takie bzdury wprowadzasz innych w błąd. Powyższe informacje można oczywiście potwierdzić u źródła - prawnicy PIP z pewnością udzielą Ci w tej kwestii wsparcia. Pozdrawiam Kadrowa

Nie Leon
@Kadrowa 10.05.2018 14:43

Droga pani kadrowo,proszę nie pouczać innych,skoro samej ma się braki,bądź świadomie się kłamie. Wszyscy pracownicy którzy pracują u was mają podpisana umowę?,nie(wiem kto i na jakim obiekcie) Czas aby odwiedziła was inspekcja pracy,może wtedy razem z Adamem coś zrozumiecie.

olek
@Leon zawodowiec 09.05.2018 13:11

ja tez jeszcze nie mam umowy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Raven? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Kaska

Ja na szczęście podpisałam z nimi umowę o pracę, pomimo tylu negatywnych komentarzy. I się nie zawiodłam. Wynagrodzenie na czas, zwrot za badania dostałam. Pracuje w Gorzowie.Nie wiem o czym wy tu ludzie piszecie. I chyba oni nie chcieli z Tobą podpisać umowy o prace.

Zadowolony

Jeśli nie podpisałeś umowy o pracę to pracodawca zwyczajnie nie miał podstaw do opłacenia badania lekarskiego. Równie dobrze mogłeś te badania przedstawić u innego pracodawcy. Jeśli nie byłeś pracownikiem to skąd wiesz o takich rzeczach? Ja osobiście pracując tu 6 lat nigdy krzywdy nie zaznałem.

Tomek

Jak długie są opóźnienia z wypłatami?

Kaska
@Tomek 11.04.2018 13:14

żadnych.

Luki

Firma Raven Zielonej Góry to najlepsza jaką spotkałem. Pracuje jako pracownik ochrony w Gubinie od 2 lat i nigdy nie było problemów. Wypłata zawsze na czas i kierownictwo też w porządku. Polecam pracę w tej firmie .

jedrek

to jest firma pucuj dziada pracowalem tam i wiem jak tam wygląda sytuacja,pracowalen we wielu firmach ochrony ale ta to jest wyjadkowa.

anonymous
@jedrek 12.01.2018 05:41

oczywiście że tak

Krzych558

Firma nie ma obowiązku płacić za leki i fundować wam turnusy. To jest przywilej, a nie obowiązek. A jak wykonywaliście pracę na takim poziomie na jakim są napisane wasze komentarze, to wcale im się nie dziwie.

Józef

Ludzie piszecie że firma oszukuje , a pewnie sami robicie cos nie tak pracuje od jakiegos czasu w tej firmie i nigdy nie oszukali mnie . Zapewne zwolnili was bo na to zasluzyliscie a teraz mscicie sie w internecie

Nie płacą na czas, oszukują na każdym kroku osoby niepełnosprawne, jak najdalej od tej firmy.

505Andrzej
@102 24.03.2018 22:28

Pracuję w tej firmie od dwóch lat.Nigdy nie spotkjem się z tym co napisałeś. Najpeiej to obsmarować kogoś w internecie. Pamiętaj,że nie jesteś anonimowy.

JP2

Czy kolega o nicku 102 może coś więcej napisać o tym jak z wypłatami jest,jakie są poslizgi?...Firma ta przejęła szpital i zastanawiam się czy zgłosić się do nich. Może ktoś jeszcze cos napisać o kierownik Adamie(nazwiska nie znam)

jedrek

zdłoś do inspekcji pracy ja zglosilem i jestem w trakcie odpowiedzi z inspekcji, ale mysle ze dotrza do wszystkich i przeplukaja im te papiery jestem z pomorskiego woj.

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Zielona Góra.

jedrek

firma oszukuje mi nie wyplacili ekwiwalentu za 12 dni. firma o kant tylka rozbic nie morzna byc wobec nich uczciwy poniewaz oni tez niesa uczciwi.

wenegiusz4@gmail.com

Mnie też oszukali za zapłaciyli nie mam szczego żyć oszusciy. Pracowałam dwa 2 miesiące będę szedł na policje od 18 stycznia czekam na pinodze gdzie można zgłosici jescze że ta firma oszukuje ludzi i nie płać na czas jestem ze Szczecin

Każdemu odradzam prace w tej firmie . Powody 1/ zatrudniają pracownika póżniej nie wiedzą co mu dać do pracy (usunięte przez administratora) 3/niepotrafią wystawić poprawnie pit.

Zostaw opinię o Raven J.M.Kruk Sp. J. - Zielona Góra

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raven J.M.Kruk Sp. J.