W tej firmie jesteś śmieciem,liczy się tylko kasa za Twoją grupe.Pracowników niepełnosprawnych mają w głębokim poważaniu,byle tylko czerpać kasę za nasze grupy.

Janusz

Mam pytanie do pracownikow ,a mianowicie czy macie wyplacany ekwiwalent za pranie

Człowiek

Witam chciałbym podzielić się swoją opinią jeżeli firma pana kruka jest taka solidna to jak to jest możliwe że od roku czasu nie zapłacili wypracowanych nadgodzin zaraz pewnie ktoś powie że przeoczyli tylko że jak zwracam uwagę panu Adamowi o ten fakt nadgodzin wychodzi ze słowami wiem wiem pamiętam,Panie Adamie to niech pan spróbuje wykarmić tymi słowami rodzinę i panie adamie płacenie po 10zł za nadgodziny jest lekką przesadą żaden z nas co mamy nadgodziny nie podpisywał umowy na nadgodziny a w zeszły roku pan nam tyle wypłacił pozdrawiam pracownik ochrony Łęczycy

Zbyszek Bolesławiec

W mojej opinii Zielonogórska RAVEN OCHRONA jest jedną z wiodących firm prosperujących na rynku branży ochroniarskiej.Na moją ocenę składa się daleko posunięty profesjonalizm w podziale zadań i kompetencji oraz co ma dla mnie wielką wagę silna integracja naszej obsady służby ochrony z niekłamaną zasadą :Jeden za wszystkich - Wszyscy za jednego::Twarde konkretne. zasady współpracy,dobra atmosfera , terminowe wynagrodzenie .Po co więcej... By być spokojnym o swe mienie ,. Bez zmartwień-co się zdarzyć może. Złóż zaufanie swe w RAVENIE. ,RAVEN. Ochroni i Pomoże !!!

pracownik Nowy wpis
@Człowiek

Człowieku liczysz ,ze zapłaca ci za zaległe nadgodziny to zapomnij ja gdy upomniałem się za zaległy urlop to pan Adam kazał mi się zwolnić. zwolnić z pracy.

Nie wiem Nowy wpis
@Człowiek

Jaki to obiekty?, gdzie Pan pracował?

Ciekawy Nowy wpis
@Człowiek

to jak wyplacaja wam nadgodziny i dostajecie do wybrania urlop czy jak? nie dostajacie miesiecznych paskow z wynagrodzenia?

Człowiek Nowy wpis
@Ciekawy

Nie dostajemy pasków z co miesięcznym rozliczeniem za urlop od ponad roku mi nie zapłacili za nadgodziny a co do wydawania urlopu to też jest słabo

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Raven J.M.Kruk Sp. J.?

Lechgu
@Pytanie

Tak raz w miesiącu jedziemy do firmy kłócić się o swoje pieniądze :P

były pracownik
@Były pracownik

masz racje tak jest raven to najgorsza firma

Julks

Po pierwsze sama się zwolniłam bo miałam dość pracować 200 godzin miesiącu a zarabiać najniższą krajową tak bo mają trzymiesięczne system rozliczeniowy Co oznacza że w ciągu trzech miesięcy jak przekroczysz 504 na przykład od stycznia do marca godzin to masz nadgodziny a jeśli nie masz 504 w danym okresie to nie było nad go dzień i nie zapłacą ci i nie wygrasz ja z nimi wygrałam sprawę w sądzie na pierwszej rozprawie tak jakby było coś z nimi faktycznie inaczej to by sąd nie przyznał racji pracownikowi i oddali wszystkie pieniądze

Lolek
@Były pracownik

Potwierdzam!!! I nie polecam pracy w tej firmie. Wygrali przetargi w prokuraturach. Szukają ludzi do obsługi centrali tel. Zmiany 14h co drugi dzień. Co daje 140h w miesiącu, a resztę godzin do normy? Wysyłają cię na urlop!! A jak się skończy to wyzucają na inny obiekt, żeby te godziny odpracować. I nikt Ci tego nie powie dopiero po podpisaniu umowy i upływie 2 miesięcy pracy wszystko wyszło na jaw. Odchodzę z tej firmy!! I nie polecam.

Odpowiedź
@Lolek

Jakich prokuaturach?

Pracb
@były pracownik

Z przykrością muszę podzielić negatywne opinie. Z początku wrażenie i współpraca wydawała się w jak najlepszym porządku. Szydło z worka wychodzi nieco później. Bardzo niespójni, jeśli chodzi o współpracę, w jednym momencie Z niewiadomego powodu zawieszają umowę, chociaż kilka godzin wcześniej obiecują prace dalej , zatem absolutnie prosze nie wierzyć słowom, pozory sa mylne a człowiek jak śmieć i odpad wędruje do kosza , bo jest niewygodny, liczy się pieniądz a hipokryzja sięga zenitu. Brak ubrania roboczego, brak socjalu, , brak środków ochrony osobistej jak maseczki, na jakas pomoc preferencyjna dla ludzi niepełnosprawnych próżno liczyć, a pytanie o to jest odczytywane jako nie na miejscu. Jest duża szansa byc tu zrobionym ...po zielonogórsku, czyli oszukanym na piękne obietnice .Brak możliwości długiej współpracy oraz szans na awans

szczecinianin

tylko Sad Pracy rostrzygnie spor - napewno DO zobaczenia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

szczecinianin

okropne chamstwo i dziadostwo szczegolnie kadry w Zielonej Gorze

Zbyszek Bolesławiec

@Zbyszek Bolesławiec

he he witam pana dyrektora czy może nawet właściciela-dzień dobry-aż tak żle , że sam szef już zachwala, gdzie ta zasada jeden za wszystkich? chyba aktualna była ale w czasach 3 muszkieterów,a na bank nie w raven a nawet innych firmach,dalsze odp nie ma sensu, bez komentarza.

Aneta
@julita

Nie wiem dlaczego uważasz, że opinia nie została napisana przez pracownika firmy. Przecież każdy jest inny, ma inny punkt widzenia i może posiadać także inną opinię o pracy niż nasza. Jak ktoś jest zadowolony i pisze pozytywny wpis o firmie nie należy się od razu doszukiwać, że napisał to sam pracodawca. Nie sądzisz? Może podzielisz się też własną opinią?

Julita
@Aneta

Ja już wyraziłam swoją negatywną opinię o tej firmie nie raz.nie będę się powtarzać.a co do tego wpisu Ty myślisz że gdzieś w ogóle są firmy gdzie jest taka pomóc jeden drugiemu?po tym widać kto pisał ten post.

Zbyszek B-c
@Aneta

Dziękuję Pani Aneto za obiektywne spojrzenie na moją ocenę wyrażoną dnia 7-ego Lutego b.r. Jestem szeregowym pracownikiem Rawen Ochrony . Pisząc o silnej integracji panującej w obsadzie naszej grupy chroniącej obiekty w B-cu miałem i mam na myśli fajną atmosferę panującą wśród nas , gdzie w przypadkach losowych jeden jest gotów natychmiast zastąpić drugiego tak by nałożone na nas zadania były w pełni wykonane . Praca w Ochronie to nic innego jak Służba . Olbrzymia w tym rola i zasługa koordynatora obdarzonego dużą dozą empatii elastyczności i profesjonalizmu , którym w naszym przypadku jest Pan R.Sz. Jak do tej pory Raven wypełnia wszystkie warunki umowy.Nie mając zastrzeżeń czemu nie miałbym móc wyrazić swojej opinii. Dzisiaj w dobie bezkarnego hejtu łatwo jest dać upust swoim frustracjom , złości o często krzywić rzeczywisty obraz sytuacji .Zapewniam Panią Julite ,że jeśli wydarzy się coś co wpłynie na zmianę mojej pozytywnej oceny nie omieszkam rzetelnie tego opisać. Póki co jest dobrze . Dziękuję Pani Aneto , pozdrawiam Pani Julito. .

Janusz

Ciekawe co na to PIP ,ale chyba nikt nie zglasza.

@Janusz

chlop zywemu nie przepusci Na ile liczysz dostac ewentualnie za pranie o ktore tak walczysz w P I P ???? Wstyc sie malorolny chlopie i nie rob z siebie posmiewiska 10 zl na m-c A moze 'Raven' ma ci placic za mycie dolnych plecow? - bo jak nie to do sadu albo do pip-u

@oskar

człowieku za pranie kazda firma płaci ale nie 10 zł,juz 20 lat temu było to kwota 20 zł,a poza tym nie ośmieszaj się.masz marny poziom widze

@Janusz

wszyscy wiedzą,że pip zielona góra to przegrana spraw a jest,po prostu albo ręka rękę myje albo nie wiem juz co-ale kazda zgłaszana sprawa do pip jest niekorzystna dla pracownika

@jola

jezeli dotyczy poziomu = napewno bym sie nie zamienil z Pania a napewno z wyksztalceniem bo co mozna sadzic po kobiecie ktora pracuje za ciecia i jeszcze ma pretensje

@oskar

a skąd wiesz,że to ja pracuje jak mówisz za "ciecia"?poza tym pozory mogą mylić nie każdy "cieć"skończylo tylko podstawówkę,taki pracownik produkcji jest może góra po zawodówce,jak nie gorzej,można mieć nie wiem jakie tytuły naukowe a być zwykłym tłukiem,słoma z butów panu wychodzi proszę pana

były pracownik
@Janusz

pip? oni nic nie zrobili ich zdaniem problemu nie ma! dasz wiarę?

fauck ci w ryj
@oskar

Człowiek ma racje, jeżeli się należy za pranie to muszą dawać te pieniądze, 10 złoty w skali roku to masz 120 zł. już ci to przeliczyłem .(usunięte przez administratora)

@Janusz

nie tu nie ma nic ,żadnego socjalu tylko żerują na nas

Kandydat

Witam firma nie jest najgorsza ale ma swoje braki wydaje mi się że pan prezes poprostu za mało czasu poświęca na weryfikacje pewnych kwestii o których mam wrażenie pan Adam go nie informuje np.dawanie pracownikom nadgodzin bez zapytania czy je chcą po czym jak już je się wypracuje i minie od tego czasu 3 miesiace mówi się takiemu człowiekowi że 10 zł na rękę firma zapłaci za te nadgodziny .Halo ile się płaci za nadgodziny bez dodatkowej umowy zlecenie pracownikowi zatrudnionemu na podstawie umowy o pracę.Musimy pamiętać o tym że pracownicy dostają tylko durne pokwitowania do popisu żadnych dodatkowych umów nie mówiąc o tym że czekamy kolejne 4 miesiące na zapłacenie kolejnych nadgodzin pozdrawiam pana prezesa

Mario
 Rekomendacja

Lublin. Dobrze się pracowało, dopóki firma zlecająca ochronę nie zrezygnowała z dalszej współpracy. Koordynator ok.

krzysiek

witam chciałbym się dowiedzieć o firmie jak można dzielić godziny pracy czy tylko od 7-19 i od 19-7 czy można inaczej .co podlega ochronie oraz jak z zarobkami i czy umowę o pracę dostaje się od razu Chodzi mi o ZIELONĄ GÓRĘ Posiadam orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawnosci

Ewa
@krzysiek

Nie da się dzielić godz najniższa wypłata na umowę miesiąc się czeka

Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia.Patrzą oskubać na wszystkim na czym się da.

Michał

Olewają pracowników niepełnosprawnych jak chcesz coś załatwić.Dla nich liczy się tylko grupa i żeby doić z nas kasę i tyle!!!!!

@Michał

dokładnie,ja podałam sprawę do sądu pracy,bo nie mogę odzyskać pieniędzy za niewykorzystany urlop

Aneta

Jeśli w Raven faktycznie jest tak jak piszecie, to bardzo dobrze, że wzięliście sprawę w swoje ręce i podaliście sprawę do sądu pracy. Pracownicy niepełnosprawni powinni być traktowani w sposób normalny, z szacunkiem, i to nie ulega żadnym wątpliwościom. Dacie znać, jak już coś się wyjaśni?

@Aneta

no ja wygrałąm sprawę w sądzie z nimi w lutym,plus za zfałszowanie dokumentacji pracowniczej mają konsekwencje,tyle w temacie,ale z tego co wiem to sędzia mówiła ze to nie pierwsza raven sprawa o zapłate urlopu i nie ostatnia

julita

to prawda,od listopada nie zapłacili mi min.za 10 dni urlopu rehabilitacyjnego plus zwykły 8 dni,mało tego jutro sprawa w sądzie,raven milczy do dziś,twierdzą,iz mi się nie należy urop za grupę,wbrew przepisom raven wie lepiej,to zapłacą koszta sądowe odsetki zamiast byłoby taniej zapłacic tyle ile ja prosze ale jak mówi mój adwokat-głupich nie sieją i chytry dwa razi traci!

peter
@julita

Mi tez niezaplacili za 17 dni urlopu zastanawiam sie czy sie sadzic.

@peter

ja dałam sprawe do sądu i sędzia ostro potraktowała pana kruka właściciela,ja juz mam wygrane pieniądze za urlo,poza tym teraz ma dać wnioski urlopowe które niby podpisałam ja,oraz czas ewidencji pracy,bo mnie oszukali tu też z nadgodzinami,mwalcz o swoje,bo na sprawie sędzia powiedział,że to nie jest pierwsza sprawa z raven zgłoszona przez pracownika

ew

jesteś normalny?bo nie sądzę,raven jest winien zapłatę za 14 dni urlopu,więc co mam darować aby właściciel Kruk sobie wziął a może ty jesteś pracownikiem ich i tak ich bronisz

Rekomendacja

wypisujesz glupstwa bo napewno podpadles za wode albo co innego Bardzo dobra firma i nie myslcie wszyscy ze pisze aby sie komukolwiek podlizac

@oskar

Zmartwię cie.nie podpadłam za nic,ale ciekawi mnie jak mozna w raven podpasc za wodę? tego nie znam przyznam szczerze-oświeć mnie zostałam (usunięte przez administratora)na koniec pracy gdy sie zwolniłam,ale juz o tym pisałam,sąd rozstrzygnie to i inne machlojki jakie przedstawiłam w sądzie

marudziak

witam pracuje w tej firmie rok kasa mi wplywa bez zarzutu na czas do 10-tego ciekawe dlaczego niektorzy jej niedostaja na czas z urlopem nienarzekam myslalem ze mam mniej urlopu a wyszlo ze wiecej zlotowki tez sie zgadzaja czasami pare zlotych wiecej niz sie spodziewam przyklad z urlopem 12 dni urlopu pare moze 6 max 7 12 w tym nocki i za lipiec 1670 ponoc kiwaja niektorych z nadgodzinami slyszalem od niektorych wiec niesa tacy zli ani lepsi ani gorsi pozdrawiam

zenek
@marudziak

Takich wlasnie jak ty kiwaja,jak nawet niewiesz ile miales tkz 12 czy 6 czy moze 7 .a to jest roznica o okolo 200zl.

Tadeusz
@marudziak

Odpowiem na część Twojego wpisu. Kiwają z nadgodzinami to mało powiedziane ja będę miał w tym miesiącu 40 godzin nadliczbowych, w poprzednich też miałem po kilkanaście , w roku można mieć góra 150 ja już niedługo będę miał, a godziny są przesuwane z miesiąca na następny i tak dalej to trwa, ani pieniędzy ani wolnego za nie , bo nie ma komu pracować. Zamierzam dać dyla z tej firmy do zpch z prawdziwego zdarzenia.Tutaj nic Ci nie przysługuje ani zwrot za dojazdy, zwrot za leki też zapomnij,nawet mydła i papieru do tyłka nie dostałem. Pozdrawiam, ale własnej firmy nie polecam.

Dzień dobry
@Tadeusz

Zgłoś sprawę do PIP. Z tego co wiem to nie jesteś jeden z takim samym problemem. Były pracownik się chwalił że to zrobili i musieli mu wszystko co do grosza oddać.

@marudziak

nadgodziny raven nie płaci co ty bredzisz! maja 3 mies system ale musisz miec np.w 3 miesiace 504 h jak ci jednej braknie godz to nie liczy sie,nadgodzin nie masz,a wolne zapomnij

@marudziak

zobaczysz co sie bedzie działo,jak teraz jest tak fajnie jak zachorujesz czy bedziesz miał wypadek w drodze do pracy lub w pracy,raptem bedziesz nieuczciwy i beda kombinowac ,aby cie ściągnąć na chwile na obiekt aby dyscyplinarnie zwolnić

Ryszard

Do tych wszystkich co tu piszą ze tacy solidni są. Pracując u nich od pierwszego kwietnia na bardzo dużym obiekcie,do dziś nie mamy umowy o prace(9 osób)

Kadrowa
@Ryszard

Wszyscy bez wyjątku dostaliście informację o warunkach zatrudnienia jeszcze przed podjęciem pracy, zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy, pozdrawiam Kadrowa.

Leon zawodowiec
@Kadrowa

Pani kadrowo niezna ,pani regulaminu pracy.Kiedy pracownik powinien otrzymać umowę o pracę i czy powinna być ona zawarta na piśmie? W myśl art. 29 § 1 i 2 Kodeksu pracy, umowa o pracę powinna być zawarta w formie pisemnej i powinna określać strony umowy, rodzaj umowy (np. na okres próbny, na czas określony, na czas nieokreślony), datę jej zawarcia oraz warunki pracy i płacy, w tym w szczególności: rodzaj pracy, miejsce wykonywania pracy, wynagrodzenie za pracę odpowiadające rodzajowi pracy, ze wskazaniem składników wynagrodzenia, wymiar czasu pracy, termin rozpoczęcia pracy. Jeżeli umowa o pracę nie została zawarta z zachowaniem formy pisemnej, pracodawca powinien – najpóźniej w dniu rozpoczęcia pracy przez pracownika – potwierdzić mu na piśmie ustalenia co do stron umowy, jej rodzaju oraz warunków. Niepotwierdzenie na piśmie zawartej z pracownikiem umowy o pracę powoduje, iż pracodawca lub osoba działająca w jego imieniu popełnia wykroczenie przeciwko prawom pracownika (art. 281 pkt 2 Kodeksu pracy). Za powyższe wykroczenie inspektor pracy nakłada mandat karny w wysokości od 1.000 do 2.000 zł albo kieruje wniosek o ukaranie do właściwego sądu. Jeżeli ukarany co najmniej dwukrotnie za wykroczenie przeciwko prawom pracownika określone w Kodeksie pracy popełnia w ciągu dwóch lat od dnia ostatniego ukarania takie wykroczenie, inspektor pracy ma prawo w postępowaniu mandatowym nałożyć grzywnę w wysokości do 5.000 zł (art. 96 §1a pkt 1 i §1b Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia). Na podstawie wniosku o ukaranie złożonego przez inspektora pracy sąd może orzec karę grzywny w wysokości do 30.000 zł.

Kadrowa
@Leon zawodowiec

Od 1 września 2016 r., w razie zawarcia umowy o pracę w formie innej niż pisemna, pracodawca potwierdza pracownikowi ten fakt na piśmie przed dopuszczeniem do pracy. W dokumencie podaje informację o stronach umowy, rodzaju umowy oraz jej warunkach. Pracownik musi mieć świadomość warunków, na jakich będzie pracował. Postanowienia w tym zakresie zawiera umowa o pracę. Gdy umowa nie została zawarta w formie pisemnej, obowiązkiem pracodawcy jest potwierdzenie jej warunków na piśmie. Od 1 września 2016 r. pracownik powinien otrzymać pisemną informację o warunkach umowy o pracę przed dopuszczeniem go do pracy. Zasadę tę wprowadziła nowelizacja Kodeksu pracy dokonana ustawą z 13 maja 2016 r. o zmianie ustawy – Kodeks pracy. Jak wcześniej pisałam, każdy z pracowników otrzymał pisemne potwierdzenie warunków zatrudnienia, o którym mowa powyżej w kodeksowym terminie. Drogi "leonie zawodowcu" doucz się proszę, pisząc takie bzdury wprowadzasz innych w błąd. Powyższe informacje można oczywiście potwierdzić u źródła - prawnicy PIP z pewnością udzielą Ci w tej kwestii wsparcia. Pozdrawiam Kadrowa

Nie Leon
@Kadrowa

Droga pani kadrowo,proszę nie pouczać innych,skoro samej ma się braki,bądź świadomie się kłamie. Wszyscy pracownicy którzy pracują u was mają podpisana umowę?,nie(wiem kto i na jakim obiekcie) Czas aby odwiedziła was inspekcja pracy,może wtedy razem z Adamem coś zrozumiecie.

olek
@Leon zawodowiec

ja tez jeszcze nie mam umowy

@Ryszard

prawda,ja miesiac czekałam na nowa umowe

@Leon zawodowiec

ja na swoja umowe czekałam cały miesiac,żałuje ze nie zgłosiłam tego wówczas do inspekcji pracy

jula

nie polecam firmy ,poniewaz zostałam (usunięte przez administratora),pracowałam po 180 190 godzin w miesiacu ,za nadgodziny nikt mi nie zapłacił ani złotówki,bo system 3 miesieczny równoważny,ale skoro w 3 miesiacach nie miałam wymaganych godz 504-to nie miałam nadgodzin! druga sprawa jak zachorowałam,to zaczęła sie nagonka telefoniczna,nawet potrafili zadzwonic po 21,00 i to z po to abym przyszła na drugi dzien do firmy,najpierw do siedziby w zielonej górze,nastepnie na obiekt gdzie pracowalam,na spotkanie z włascicielem,jak odmówiłam bo przeciez jestem chora ,niedobrze wygladam i wogole,to odp-to moze własciciele firmy przyjedzie do pani do domu?ale po co nie wiem do dzis,i nie zgodziłam sie,i do końca l4 byłam ta nieuczciwa,ale kasę za moją pierwszą grupęto brali chętnie,oni tylko chcą z pierwszą grupą ,takie są fakty,na koniec (usunięte przez administratora)mnie z urlopek]m,nie zapłacili ile trzeba,za grupę nie chca zapłacic,bo -uwaga-nie przepracowałam roku po otzrymaniu grupy-a pierwsza taka grupę dostałam w 2016 a mamy 2019-oczywiście dostali dwa razy świdectwa pracy gdzie widać czarno na białym co mi sie należy-wysłałam pismo i cisza nie zapłaca,nasłałam pip to raven twierdzi,zebym poczekała na odp pip,-pozew do sadu pracy juz zaniosłam,nie będę czekac kolejnych dwóch miesiecy-nie polecam wam pracy w raven!

PTB

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z firmy RAVEN I MILE ZASKOCZONY SZYBKOŚCIĄ ZALATWIENIA SPRAW W PORÓWNANIU WLASNIE DO INNYCH FIRM OCHRONY A PRACOWALEM JUZ W NIE JEDNEJ.A JEŻELI CHODZI O DODATKI TO TRZEBA ZWRUCIC SIE DO ZWIAZLU ZAWODOWYCH I NIECH DZIAŁAJĄ BO PO TO SA TAK.ALE W ZWIĄZKU ZBLIZAJACYCH SIĘ ŚWIAT BOŻEGO NARODZENIA SKLADAM SERDECZNE ŻYCZENIA WESOŁYCH RODZINNYCH I SZCZĘŚLIWYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2020

Daniel

Podpowiedzcie jaką umowę proponuje firma? Czy coś z dodatków socjalnych macie?

Jean Claude Ja Wam Dam
@Daniel

Pracuję w firmie na dwie zmiany od 7do19 i 19do7 Zmiana 7do19 rano przyjeżdża catering że śniadaniem i można sobie wybrać trzy opcje do wyboru potem spacerek lub relaksacja drinki TV alkohole i piwko rozmowy potem spacerek lub relaksacja drinki TV alkohole i obiadek trzy opcje do wyboru mięsny wegetariański i z grilla do wyboru potem spacerek i podwieczorek relaks następnie kolacja trzy opcje do wyboru i do domciu Zmiana 19do7 nocna to kolacja trzy opcje do wyboru potem spacerek lub relaksacja drinki TV alkohole i piwko rozmowy potem zimna płyta spanko i nad ranem spacerek i spanko. Nad ranem spacerek lub seksik w zależności od samopoczucia śniadaniem i można sobie wybrać trzy opcje i do domciu Wynagrodzenie za pracę 4500 PLN +100 %godziny nocne +200 % za święta soboty i niedziele i nadgodziny + premia 500 % za samo przyjście do pracy. Kierownik jest tak wspaniały że co piątek przystępujemy u niego do spowiedzi i komunii świętej i odtrzymuje rozgrzeszenie. Żyć nie umierać. Kochający Prezesa i firmę. Polecam

anonymous
@Jean Claude Ja Wam Dam

do kabaretu się nadajesz ale dobre jest

Mirek
@Jean Claude Ja Wam Dam

niezle gosciu masz pozdrawiam

Dzień dobry
@Daniel

Raczej Nic. Braki są ogromne.

Tadeusz
@Daniel

Zapomnij o jakimś socjalu raz na zawsze. Nie w tej firmie. Masz 2 grupę dostajesz umowę o pracę i to wszystko, no jeszcze Ci jakąś kurtkę i koszulkę dadzą na odczepnego i doginaj. Uwaga na nadgodziny, nie dajcie się wrobić tak jak ja. Pozdrawiam.

Heppy new year
@Tadeusz

Dziwisz się? Wchodzą na obiekty na najniższe stawki. Nie wiem jak można za 14 zł netto chronic obiekt od 2020 r. Kiedy minim. Wynagrodzenie to 2600 zł brutto +nocne. Ale jak widać można :)

Zostaw merytoryczną opinię o Raven J.M.Kruk Sp. J. - Zielona Góra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Raven J.M.Kruk Sp. J.
2/5 Na podstawie 31 ocen.
Raven J.M.Kruk Sp. J.