Opinie o "RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy "RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o. w Zielona Góra

don

odradzam prace czlowiek z 15 miesiecznym stazem u nich jest traktowany jak ten swiezy jedno l 4 i do widzenia szkoda gadac na szczescie przychodza do nich ludzie co po tygodniu ida na dluzsze chorobowe i to i tak ich rozumu nie nauczy jedyny plus tej firmy to brak kontroli przez tych dwoch pajacow

Jasnowidz Jackowski

Smród brud i ubóstwo. Zero zainteresowania kierownictwa pracownikiem. W Katowicach na Lechicka 24 jakiś Naczelnik wydziału administracji były UB ek albo SB ek wydaje polecenia czego nie ma prawa i uprawnień a ta reszta wystraszonych niedo.....rozwoji je wykonuje. Kłade kloca na tą robotę bo mam już konkretną ofertę. Nie przyjmujcie się tam ! Strata czasu i wysiłku bo ten SB ek was wykończy !

@Jasnowidz Jackowski

Skoro nie ma uprawnień to to mu daje przyzwolenie, żeby się tak rządzić? Ci ludzie mają tak właściwie o tym pojęcie?

Olo
@Maja

Są zastraszeni i trzymają się koryta. Temu dziadowi jeszcze się (usunięte przez administratora) . Nie dobrali. Do czasu . Tam idą łapówy jak (usunięte przez administratora). To jeden wielki przekręt.

@Jasnowidz Jackowski

Jak robią to mają z glowicom. Znam ten obiekt. Słyszałem o tym ciulnietym dziadku. Też przestrzegam przed tym miejscem no chyba że chcecie się wykończyć psychicznie. Mobbing

@Olo

No to chyba w takich sprawach dochodzi do zgłoszenia? Skoro oni by się bali to ktoś inny kto odszedł mógłby to zrobić? więc czemu się tak nie dzieje?

tatara

potwierdzam omijac szerokim lukiem jak pracujesz to ok ale jak zlapiesz cowida to nierub z ciebie i (usunięte przez administratora) inni sa chozy i przychodza na poczatku cukruja o potem wychodzi szydlo z worka kordynator rafal szkoda gadac mam nadzieje ze cowid go dopadnie i wojek powinien go zwolnic

Pić na wode

Kierownictwo do niczego. Jak cię chca to ci cukruja a potem mają cię w czarnej .... . Fałszywi i wredni ludzie. Unikajcie tej firmy. Ludzie z grupami są wykorzystywani i deptani. Tylko kasa z pefronu za nas. A te świnie potem jeżdżą na wakacje i nowymi autkami. Najgorsza firmą jaką znam. Dostałam po piętach. Uważajcie.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie "RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista/ka ds. Procesu Prawnego w Dziale Obsługi Prawnej Wierzytelności.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

FIRMA UTCZIWA DO BULU NA POCZATKU BARDZO MILI A POTEM SAMI WIECIE ZA NADGODZINY OD TEGO DUZEGO R SIE NIE DOPROSISZ OD ROKU TERAZ JAK DZWONI TO ZA KAZDYM RAZEMMOWIE ZE JESTEM WYPITY PIJE ZA NIE WYPLACONE NADGODZINY WIEZCIE MI SKUTKUJE TO JUZ NIE DZWONI INNEGO MATOLA WIE ZE NIE ZNAJDZIE

Paulina

A w umowie nie miałeś zapisane, że nadgodziny są płatne? Czy miałeś, ale i tak nie dostałeś? W sumie to rzadko się zdarza, zeby pracodawca sam dzwonił i namawiał, żeby wracać do pracy. Chyba dobry byłeś? :))

Janusz

Mam pytanie do pracownikow ,a mianowicie czy macie wyplacany ekwiwalent za pranie

Janusz

Ciekawe co na to PIP ,ale chyba nikt nie zglasza.

oskar
@Janusz

chlop zywemu nie przepusci Na ile liczysz dostac ewentualnie za pranie o ktore tak walczysz w P I P ???? Wstyc sie malorolny chlopie i nie rob z siebie posmiewiska 10 zl na m-c A moze 'Raven' ma ci placic za mycie dolnych plecow? - bo jak nie to do sadu albo do pip-u

@oskar

człowieku za pranie kazda firma płaci ale nie 10 zł,juz 20 lat temu było to kwota 20 zł,a poza tym nie ośmieszaj się.masz marny poziom widze

@Janusz

wszyscy wiedzą,że pip zielona góra to przegrana spraw a jest,po prostu albo ręka rękę myje albo nie wiem juz co-ale kazda zgłaszana sprawa do pip jest niekorzystna dla pracownika

oskar
@jola

jezeli dotyczy poziomu = napewno bym sie nie zamienil z Pania a napewno z wyksztalceniem bo co mozna sadzic po kobiecie ktora pracuje za ciecia i jeszcze ma pretensje

@oskar

a skąd wiesz,że to ja pracuje jak mówisz za "ciecia"?poza tym pozory mogą mylić nie każdy "cieć"skończylo tylko podstawówkę,taki pracownik produkcji jest może góra po zawodówce,jak nie gorzej,można mieć nie wiem jakie tytuły naukowe a być zwykłym tłukiem,słoma z butów panu wychodzi proszę pana

@Janusz

pip? oni nic nie zrobili ich zdaniem problemu nie ma! dasz wiarę?

fauck ci w ryj
@oskar

Człowiek ma racje, jeżeli się należy za pranie to muszą dawać te pieniądze, 10 złoty w skali roku to masz 120 zł. już ci to przeliczyłem .(usunięte przez administratora)

julita
@Janusz

nie tu nie ma nic ,żadnego socjalu tylko żerują na nas

Sandra123
@oskar

Panie Oskar, z pana wypowiedzi wynika że jest Pan osobą mocno ograniczoną . Nie zawsze wykształcenie nie idzie w parze z inteligencją. Jestem osobą postronną i z ciekawości zajrzałam na tę stronę i stwierdzam że "zwykły" pracownik wypowiadający się Tutaj ma więcej "oleju w głowie" niż PAN OSKAR :)

Natalia
@Sandra123

Nie rozumiem trochę wypowiedzi pana oskara :P Może w takim razie ty wypowiesz sie na temat pracy w firmie? :) Fajnie byloby poczytac konkretne informacje, a troche tu we wpisach tego brakuje

Pracownik sravena
@Janusz

Niestety nawet wypłaty nie ma

@Pracownik sravena

A był on deklarowany?

szczecinianin

okropne chamstwo i dziadostwo szczegolnie kadry w Zielonej Gorze

@szczecinianin

Tak. Nie przegadasz tej baby w kadrach. Wciska kit, bo myśli, że ma do czynienia z (usunięte przez administratora)

Ff...
@szczecinianin

(usunięte przez administratora) ....to prawda . Niech się udlawia ta swoją kasa za chorych ludzi.

Praciwnik

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Nie płacą za nadgodziny nie płacą dodatków za służby nocne. W firmie stosują (usunięte przez administratora)na osobach niepełnosprawnych. Gorszych koordynatorów jak par(usunięte przez administratora) nigdy nie miałem. Jest to para dosłownie. (usunięte przez administratora)

Małgorzata

A co tak Cię to ciekawi?

c

upaly sie skonczyly wiec problem z woda dla pracownikow tez

Małgorzata
@c

To co się działo jak były upały?

Rt

Potwierdzam, mili to tylko na początku a potem tragedia. Tupet I bezwzględnośc to raven firma .zero empatii

@Rt

Liczy się tylko kasa dla kierownictwa. Pracownik jest traktowany jak szmata

Czy w Raven J.M.Kruk Sp. J. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Żelazko

Nie ma. Koordynatorom się nie chce.

Kwalifikowany

Po rozmowie z kierownictwem,opinia tylko i wyłącznie może być negatywna. Pan dyrektor chciałby pracownika z doświadczeniem,ze wszystkimi uprawnieniami,także z pozwoleniem na broń obiektową i paralizator za 13zł na rękę...Kpina...I do tego jeszcze orzeczenie o niepełnosprawności. Człowieku,puknij się w ten swój durny czerep i zrozum,że wykwalifikowany pracownik ochrony teraz na rynku pracy dostaje 19/20zł netto. To że ta śmieszna firemka zatrudnia kaleki,ludzi z niepełnosprawnością tym bardziej nie jest to powodem do dumy.Bo nazywanie ich pracownikami ochrony(TFUU!!),tylko szkodzi wizerunkowi.No ale niestety,póki będą luki w prawie,i bedzie możliwość zatrudniania takich osób właśnie jak niepełnosprawni,renciści,emeryci i inne takie,to nadal właśnie takie firemki będą ciagnąć i zarabiać na ułomnościach osób wykluczonych zawodowo,a im płacić głodową stawkę za cieciowanie. Tak proszę Państwa wy nie jesteście ochroniarzami,nie pracujecie jako ochrona.To jest brutalna prawda,ale jesteście tylko i wyłącznie zwykłymi cieciami,stróżami,dozorcami bez jakichkolwiek uprawnień.

Rib

A ty wielce kim jesteś?

Kwalifikowany
@Rib

Rozumiem że problemy z czytaniem ze zrozumieniem,oraz inne dysfunkcje posiadasz,skoro nie widzisz odpowiedzi w moim poście? Gratuluję,nadajesz się na ciecia z grupą za 12zł/h.

Pablub
@Kwalifikowany

Dokładnie zgadzam się z tym Panem ,co opisuje, jak firma RAVEN traktuje pracowników i ich poniża. Posyłając pracownika do pracy przy tak bardzo silnych upałach bez wody pitnej, a nawet bez dostępu do toalety wydzielonej. Żenada pensje głodowe i jeszcze pracownik sam we własnym zakresie musi dostarczyć sobie wodę, brak zwrotu za leki z tytułu orzeczenia o niepełnosprawności.

Bodygar
@Kwalifikowany

Słuchaj no ty specjalisto komandosie nie chcieli cię nawet do straży miejskiej to zrobiłeś kwalifikowanego nazywanie łudzi niepełnosprawnych cieciami to pewno szczyt twoich możliwości powiem tak oni często pracują tak samo ciężko jak zwykły pracownik a zełodek mają taki sam jak ty oj przepraszam specjalisto po 48 godzinnym kursie więcej nie odpusuj proszę i nie komentuj czegoś co może i wkrótce ciebie dotyczyć

Rawen

Jest (usunięte przez administratora) i ty podobne i nie wyplacalni

Stefan
@Rawen

Niewypłacalni? To znaczy że nie płacą w terminie czy w ogóle? Bo nie wiem jak rozumieć twój komentarz.

Bo oszuszc
@Rawen

Rawen to naj gorsza firma i oszuści nie polecam

Big
@Stefan

Opóźnienia w terminie.

zmeczony

jedyna pozytywna strona pracy w rawen to brak jakielkolwiek kontroli przez pona rafala jak w dzien i w nocy a poza tym szkoda gadac brak wynagrodzenia za nadgodziny i sie nie doprosisz niczego nie wazne 32 stponi wody brak

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Raven J.M.Kruk Sp. J.?

Joanna

A co jest nie tak z atmosferą tutaj? Rozwiniesz?

tatara

brak odcinkow z wyplat brak telefonu sluzbowego brakj czajnika z biora nie doprosisz sie niczego jak nie zadresujesz koperty zznaczkiem zwrotnym brak srodkow czystosci plus dostalismy nowe kompletne mundury kordynator to jakas rodzina niekompetentny jak wiatr zawieje nadgodziny zaplaca jak s a zobaczy niebo niepolecam

@tatara

Co taki problem robią, by zapewnić lepszy komfort pracy? Myślałem, że te problemy z socjalem rekompensują lepszą wypłatą, ale z tego, co wyczytałem to płacą 13 zł netto / godzinę? Mam chociaż nadzieję, że można odmówić nadgodzin, skoro taki problem z zapłatą za nie?

KOR

Firma RAVEN woli zatrudnić człowieka z jedną nogą w grobie niż z umiarkowanym bo kasa jest większa za tego pierwszego.

Joanna
@KOR

Ale jak większa? Nie rozumiem. Możesz wyjaśnić?

Człowiek

Witam chciałbym podzielić się swoją opinią jeżeli firma pana kruka jest taka solidna to jak to jest możliwe że od roku czasu nie zapłacili wypracowanych nadgodzin zaraz pewnie ktoś powie że przeoczyli tylko że jak zwracam uwagę panu Adamowi o ten fakt nadgodzin wychodzi ze słowami wiem wiem pamiętam,Panie Adamie to niech pan spróbuje wykarmić tymi słowami rodzinę i panie adamie płacenie po 10zł za nadgodziny jest lekką przesadą żaden z nas co mamy nadgodziny nie podpisywał umowy na nadgodziny a w zeszły roku pan nam tyle wypłacił pozdrawiam pracownik ochrony Łęczycy

@Człowiek

Człowieku liczysz ,ze zapłaca ci za zaległe nadgodziny to zapomnij ja gdy upomniałem się za zaległy urlop to pan Adam kazał mi się zwolnić. zwolnić z pracy.

Nie wiem
@Człowiek

Jaki to obiekty?, gdzie Pan pracował?

Ciekawy
@Człowiek

to jak wyplacaja wam nadgodziny i dostajecie do wybrania urlop czy jak? nie dostajacie miesiecznych paskow z wynagrodzenia?

Człowiek
@Ciekawy

Nie dostajemy pasków z co miesięcznym rozliczeniem za urlop od ponad roku mi nie zapłacili za nadgodziny a co do wydawania urlopu to też jest słabo

!!!
@Człowiek

Jeżeli to wszystko jest prawdą to jakim cudem ta firma jeszcze funkcjonuje?! Przecież to się nadaje do Sądu Pracy wszystko.

julita
@!!!

Bo ludzie nie wszyscy walczą o swoje prawa, ponarzekają i tyle.

pracownik 1
@Człowiek

Zgadzam sie brak odcinków do wypłaty (usunięte przez administratora) na urlopach i wyołatach ,a gdzie Inspekcja Pracy.

Witam, przez opóźnianie mojej wypłaty, straciłem szanse u kobiety życia. Za każdym razem trzeba upominać sie u pieniadze.

Odpowiedź

Jaki obiekt?

Zostaw merytoryczną opinię o "RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w "RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"RAVEN OCHRONA" Sp. z o.o.