Opinie o Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.

Julita

@Nick nic takiego nie zapisałam, żeby nie pracować w firmie Hertz Systems. Czemu tak dużo osób jest niezadowolonych z pracy w tej firmie? Nie podajecie zbyt wiele szczegółów, by stwierdzić, co może być problemem. Dwa dni temu Hertz Systems uczestniczył w warsztatach MATH AND DATA SCIENCE DAY na Wydziale Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego. Firma opowiadała o Elementarzu eksperta Big Data. Czy ktoś z Was uczestniczył w tych wykładach i chce ocenić ich użyteczność dla przyszłego specjalisty?

Julita

@Iga czemu mówisz do mnie w liczbie mnogiej? Jeżeli myślisz, że jestem pracownikiem firmy Hertz Systems Ltd to jesteś w błędzie, bo jestem moderatorem forum i chce pomagać użytkownikom zaglądającym tu w znalezieniu informacji. Stąd tez moje zadawanie wnikliwych pytań. @Dzienniak Iga ma rację, bo ofert pracy akurat na stronie jest bardzo dużo: http://www.hertzsystems.com/kariera/. Wiesz czym może to być spowodowane?

@Abc 18.10.2017 22:25
Akurat jest to spowodowane ciągła rotacja pracowników a nie rozwojem. Stabilne zatrudnienie to może mają tylko specjaliści i sz...

Co z tym marketingiem jest nie tak? Możesz napisać coś więcej? Bo zastanawiałem się nad pracą w firmie Hertz, widziałem ofertę Młodszy Specjalista ds. Marketingu, ale z tego co piszesz Julita, to lepiej ten dział omijać?

anonymous
@Nick 24.10.2017 17:36

Co jest nie tak? Co kilka mc zmienia się dyrektor działu, brak stabilności zatrudnienia, marketingu to ten dział nie przypomina tylko spełnianie zachcianek szefostwa firmy. Zależy kto co lubi. Oferta zawsze dobrze brzmi ale rzeczywistość ja znacznie weryfikuje + sama atmosfera w firmie pozostawia wiele do życzenia...

Nerwowy

Czy ktoś zastanawiał się dlaczego rotacja nie dotyczy specjalistów i szeregowych pracowników? To jest wskazanie na kadrę średnią , że nie pracują jak powinni. Maja niższe zarobki i zwalniają się z firmy!!!!

Obsewer

Dobrze jest niektórym w firmie. Od rana zamiast pracować to obserwują co kto robi? A na zwróconą uwagę szybko siada do kompa nasmarować coś na firmę, żeby odegrać się? Koledzy w pracy nie będą długo tolerować obiboków ponieważ każdy chce zarabiać na siebie!!

Ciągła rotacja (ludzie uciekają z tej firmy nawet po kilku dniach pracy), niska płaca (na kasie w Biedronce więcej dostają), ogromne wymagania i stres. Brak szacunku do pracowników. Nie polecam.

Dzienniak

@Iga Twój wpis bardzo odbiega od rzeczywistości. Firma właściwie nie potrzebuje nowych pracowników a przy tak dużej ilości osób zatrudnionych to prawie nie ma potrzeb. Dodatkowo bardzo mało jest wpisów na tym forum co świadczy o zadowoleniu pracowników.

@Dzienniak 11.09.2017 08:45

Taaa.... Czyli wpis z 28 sierpnia, tj. z przed dwóch tygodni to kłamstwo????? Wystarczy spojrzeć na stronę Hertz, żeby się przekonać, że nic nie odbiega od rzeczywistości. Zadowolony pracownik zawsze chwali firmę, a już na forum tym bardziej. Oczywiście nie mam na myśli wpisów działu kadr, który zaraz po wypiciu porannej kawki, czujnym okiem spogląda do neta i wyłapuje wszelkie info, które mogłoby dodatkowo wpłynąć na słabnącą pozycję firmy. I namiętnie odpowiada pod coraz to lepszymi ksywkami typu baryłka, dzienniak itp..., co by zarząd był zadowolony. Jak widać wpisy to nie wszystko....

@Dzienniak 11.09.2017 08:45

Julita

@Omega dokładnie. Dlatego @Plajta jeżeli nie masz potwierdzonych informacji to lepiej ich nie pisać w wątku. Firma Hertz Systems poszukuje wiele osób do pracy: http://www.hertzsystems.com/kariera/, dlatego ważne, żeby aktualni pracownicy wypowiedzieli się na temat pracy tam.

@Julita 28.08.2017 10:28

Ofert pracy od zawalenia i jeszcze trochę.... Tylko dlaczego ciągle szukacie i nie zatrudniacie? Nikt nie spełnia Waszych wymagań? Wnioski się nasuwają tylko jedne, że polityka wynagrodzeń jest na niskim poziomie, a opowieści, jak to u Was fajnie nie sprawdzają się. Dodatkowo Pani dyrektor personalna przy swoim zmanierowaniu nie może się ogarnąć, żeby zacząć działać.

Omega

Wydaje mi się, że takie pisanie na forum o ewentualnych niejasnościach to jest bardzo nie w porządku.

Plajta

Już nie m ciszy . Znów afera z Zygmuntem T. Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego weszli dziś do MON – ustalił tygodnik „Do Rzeczy”. Jak wynika z naszych informacji, chodzi o rozstrzygnięty kilka dni temu przetarg na dostawę wojskowego odbiornika GPS. Wygrał go przedsiębiorca (Hertz z Zielonej Góry), który wcześniej brał udział w ustawianych przetargach na dostawy dla wojska. – Szef firmy Hertz Zygmunt T. uczestniczył w otwarciu ofert w MON, kilka dni później miał rozprawę w procesie korupcyjnym, a następnego dnia po nim Inspektorat Uzbrojenia ogłosił, że właśnie jego firmę wybiera na dostawy sprzętu – mówi jeden z naszych informatorów. Będą zwolnienia

Baryłka

Jaki jest powód takiej ciszy na forum? Sadzę, że ludziom pracuje się dobrze i nie ma większych problemów dlatego nikomu nie chce się pisać. Gdyby było inaczej to forum by kipiało z wpisów. W sumie to bardzo dobrze.

Plajta
@Baryłka 14.07.2017 08:32

Już nie cisza tylko od dwóch dni głośno o tej firmie. Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego weszli dziś do MON – ustalił tygodnik „Do Rzeczy”. Jak wynika z naszych informacji, chodzi o rozstrzygnięty kilka dni temu przetarg na dostawę wojskowego odbiornika GPS. Wygrał go przedsiębiorca, który wcześniej brał udział w ustawianych przetargach na dostawy dla wojska. W przetargu wystartowały dwie firmy: warszawskie przedsiębiorstwo Siltec Sp. z o.o i Hertz Systems LTD z Zielonej Góry. Zwycięzcą przetargu została druga z nich - Hertz System LTD, która w wyznaczonej skali kryterium oceny ofert zdobyla maksimum punktów Tymczasem wybór i okoliczności tej oferty wzbudziły zainteresowanie funkcjonariuszy CBA? Dlaczego? Szefostwo firmy Hertz Systems Ltd było głównymi, negatywnymi bohaterami głośnej afery korupcyjnej na dostawy sprzętu dla wojska. Jak kilka lat wcześniej ustalili śledczy – w ustawianych przetargach wartych setki milionów złotych za łapówki firma dostarczała sprzęt, który nie spełniał wojskowych wymogów. – Szef firmy Hertz Zygmunt T. uczestniczył w otwarciu ofert w MON, kilka dni później miał rozprawę w procesie korupcyjnym, a następnego dnia po nim Inspektorat Uzbrojenia ogłosił, że właśnie jego firmę wybiera na dostawy sprzętu – mówi jeden z naszych informatorów.

Nick

Firma nierozwojowa. Cala konkurencja wyprzedza ją o lata swietlne. W systemach GPS poziom sredniowiecza. Czekamy juz kilka lat na urzadzenia , ktore konkurencja ma od wielu lat. Ciagle reklamacje od klientow i "swiecenie oczami"

Gregor

Najważniejsza z punktu widzenia pracownika jest stabilność i rozwój firmy. Ciągle nowe projekty to rozwój pracowników a charakter pracy jest świetny.!

Darek

Nie znam tej firmy , bo o nie pracowałem w niej, ale pracował w niej moj przyjaciel. Gdy zachorował na raka i przedstawil skierowanie do szitala , to następnego dnia zostal zwolniony. Nikt nawet nie pomyślał w tej "cudownej " firmie, ze chlopak nie ma w tej chwili szans uzyskania renty, jeżeli nie będzie zdolny do pracy...

Julita

Co słychać w firmie Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.? Dawno nikt nie napisał żadnych informacji.

Mati
@Julita 14.03.2017 10:20

Firma jest stabilna i realizuje ciekawe projekty technologiczne

Obecny

Pracuję tu i uważam, że firma ciągle się rozwija a to dobry znak. Dla pracowników są dobre warunki pracy.

zg

Benefity socjalne poza gorącymi napojami i owocami raz w tygodniu to akurat mrzonki.

Deptak

Firma rozwijająca się to zaczyna zatrudniać nowych pracowników. Sytuacja jest spokojna, beż zawirowań. Zarobki wypłacane bez zwłoki, prawie nudno. Ale z takich faktów można się tylko cieszyć i spokojnie pracować, myśleć o innych sprawach. Super, super!!!

lepo

Umowa o pracę jak najbardziej na duży plus. Możliwości rozwoju także. Płaca jak na warunki ZG chyba standardowe. Niestety nie ma róży bez kolców - przełożeni zapatrzeni na swój sukces, kompetencje do funkcji kierowniczej zerowe, brakuje im logicznego myślenia, podejmowanie zadań, którym firma nie jest w stanie sprostać, swoich klientów ma za wrogów w sprawach problemowych. Oszukiwanie klienta to norma. Daleko w tyle za konkurencją odnośnie rozwiązań technologicznych. Odpowiednie miejsce na zdobycie doświadczenia.

marysia

Świetnie, że atmosfera w firmie dopisuje, a każdemu zapewniona jest umowa o pracę. O takie stabilne zatrudnienie jest dość trudno, a tak to przynajmniej można liczyć na stabilne zatrudnienie w tym zakresie, bo do tego dorzucają jeszcze jakieś benefity socjalne.

chudy

Na stronie Hertz Systems już od jakiegoś czasu są nowe oferty pracy.

JamCi

Potrzebni ludzie do grupy interwencyjnej.Oczywiście pozwolenie na broń, prawo jazdy i niekaralność to podstawa do zatrudnienia.

dc

jak to ciagle zatrudnia? gdzie? ja bynajmniej nie widziałem od nich ostatnio zandych ofert pracy poważnie wiec nie wiem gdzie te ogłoszenie się znajduja

luigi

Jest ok nie można narzekać jest stabilnie i rozwojowo

luigi

Jest ok nie można narzekać jest stabilnie i rozwojowo

wsf

@junk wielki atut może nie, ale różnie bywa z firmami. W hertzu nie ma tego problemu.

Nockim

zdecydowanie, dbają o prawa rpacowników

kaoa

Pracuję już 7 rok, premie i nagrody uznaniowe przyznawane są regularnie. Pozdrawiam malkontentów!

Jola

Jakie aktualnie zarobki na stanowisku doradca klienta kluczowego ? Jaka podstawa ?

Sylwia

Na jakie zarobki może liczyć aktualnie doradca klienta kluczowego? Jaka podstawa ?

Maurycy

Podwyżki? Raz na 5 lat to sukces

cała prawda

Witam, Z firmą Hertz Systems miałem "przyjemność" współpracować przez 4 miesiące. Niestety nie zrobili na mnie wrażenia. Pozwoliłem sobie poczytać wcześniejsze posty i stwierdzenia, iż firma daje bardzo dobre narzędzia pracy oraz olbrzymie premie są bardzo dalekie od rzeczywistości. Stanowisko doradca klienta kluczowego: - stara fabia na gaz - wyłącznie do użytku służbowego ( poobijana i obdrapana- wstyd) - ciągle zawieszający się telefon, który nie umożliwiał normalnej prezentacji systemy mobilnego u klienta. - brak przejrzystego systemu premiowego ( zależne od humoru przełożonego) - marna podstawa (ustalana indywidualnie) Rada dla przyszłych pracowników, wszystkie deklaracje (nawet te najdrobniejsze) proście, żeby zostały spisane. Mam nadzieję, iż Pan DG przejrzy na oczy i dostrzeże, iż zatrudnianie nowej kadry co kilka miesięcy jest mało opłacalnym biznesem. Dodatkowo poprawienie dobrej opinii w branży pochłania nie tylko pieniądze, ale również bezcenny czas. Oczywiście są w firmie ludzie godni zaufania i oby wiodło im się jak najlepiej! Pozdrawiam

o
@cała prawda 08.04.2016 12:45

Na jakie warunki może teraz liczyć doradca klienta kluczowego ? Nadal słaba kasa i zużyty samochód służbowy ? Do tej firmy rekrutują także przez Randstad.

iza

Wszystko jest dostępne dla każdego pracownika

kinga

Te owoce , kawa , herbatki , i karnety to chyba są jakieś JAJA. Kto to widział oprócz Prezesa i zaufanych osób ?

stażysta

Od niedawna jestem na stażu w Hertz Systems i jestem zadowolona z warunków pracy. Atmosfera jest przyjemna, a pracownicy mili i kompetentni. Bardzo fajną inicjatywą HR są owocowe piątki(owoce dla pracowników co piątek dostępne w kuchni), różne herbaty do wyboru, pyszna kawa. Pracownicy mają też codziennie zajęcia z języka angielskiego na miejscu w firmie. W weekendy można chodzić na Squash’a lub korzystać z karnetu na siłownię. Uważam, że warto aplikować do firmy, ponieważ stwarza pozytywne warunki pracy i możliwości rozwoju swoich kompetencji. Mogę łączyć studiowanie zaocznie z pracą w firmie i zdobywać nowe doświadczenie.

didiu

Jak to czytam panowie, a w szczególności ostatnie posty to wydaje mi się że Zielona Góra to III świat - a jak niby doradca miały by pracować bez samochodu, telefonu, komputera, internetu, itd. Ludzie jeżeli firma się tym szczyci to albo liczą na naiwność niedoświadczonych idiotów albo nie nic więcej do zaoferowania niż oczywiste narzędzia pracy.

Jaro

Jest nauka angielskiego na miejscu to fajne

monteskiusz

Premie hmmm ciekawe, ciekawe gdzie

Hufi

W firmie są duże zmiany na lepsze. Pracują tu bardzo wartościowi ludzie.

riczi

to skoro zwalniają większość pracowników , a potem po jakimś czasie znowu masowo przyjmują do roboty to oznacza tylko tyle , że z tą firmą naprawdę musi być coś nie tak, albo przynajmniej coś nie tak z zarządzaniem nią jakie ma tutaj miejsce. Może zamiast wywalać całą grupę ludzi zmienić tylko jedną za to odpowiedzialną?

Alan

- a jak tam jest teraz? przecież Boże Narodzenie blisko - może wreszcie zaczęli "gadać ludzkim głosem" ?

nieobecny

hmm.. za moich czasów to "specjaliści ze stolycy" raczej wiedli prym niż wykonywali polecenia. Były tam nawet znane i medialne nazwiska. Do dziś nie widzę uzasadnienia biznesowego posiadania takich układów w Warszawie - no ale cóż..

Alan

nie przesadzajcie. Żbik to Żbik i tyle. No może zgodnie z sugestią "członek". I nic wiecej.

były pracownik

Wynagrodzenie nikczemne. Najchętniej przyjmowani są inwalidzi (zakład pracy chronionej). Wykorzystują fakt, że w Zielonej Górze rynek pracy nie należy do pracownika tylko do pryncypała. Ile utargujesz to Twoje. Podwyżki nigdy nie uświadczysz.

też były
@były pracownik 05.11.2014 03:50

Jakim to "specjalistom" z Warszawy wydają polecenia? Nie znam żadnego "specjalisty" z Wawy mogącego nosić to miano. Ci których znam, są co najwyżej przyuczeni do bycia pracownikami Hertza, umiejącymi dobrze pływać, a ich praca to głównie dobre gadanie. Zawsze mnie dziwiła naiwność właściciela Hertza w tej kwestii. Poza tym, przedstawicielstwo w Warszawie, to prestiżowa sprawa. Nie masz pojęcia o strukturze Hertza.

nieobecny

Pan "żbik" jest prawdopodobnie "członkiem zarządu"(czytaj: człowiekiem prawym, szlachetnym, którego głupie fujary pojąć nie mogą, gdyż ON ma całe zaplecze niesamowitych planów ulepszeń cudów, żywcem do nieba weźmie, wciągnie...)

nobody

że tak powiem pięknie i w prost - pies trącał pana żbika i jego sioło :)

Alan

ciekawe, że Żbik pisze "Prezes" z dużej litery. Co to jest jego imie? hłe hłe - niezła wazelina :D

..ano trudno.

Żbik

Panie nieobecny, nie denerwuj się bo to szkodzi zdrowiu (Twojemu, psychicznemu). Według mnie masz problem, jest gdzieś granica między rzetelna opinią a frustracją a Ty ją przekroczyłeś. Prawie w każdym poście, który nie jest po Twojej myśli widzisz Prezesa. To nie jest normalne. Skoro Ty możesz się wypowiedzieć, to mogą też i inni. Mogą być i negatywne opinie i pozytywne. Pogódź się z tym że świat nie jest do końca taki, jak ci się wydaje. Są w Hertzu świetni ludzie (co sam przyznałeś), są też ciekawe i ambitne projekty. I czy się Tobie podoba czy nie, są ludzie którzy czują się dobrze w tej pracy. Ja pracuję, jest OK. Czy tak trudno to zrozumieć?

nieobecny

Szanowny "obecny pracowniku" Pozwolę sobie odrobinę skorygować Twoją wypowiedź bo umknęło jej sedno. Naprawdę daleki jestem od "wylewania łez w internecie" jak to określiłeś/aś. Ale dziękuję za taką ocenę komentarza. Moje subiektywne posty opierają się na R E A L I A C H pracy w tej firmie. I są REALNĄ oceną statu quo. Naprawdę sądzisz, że coś się zmieniło i jest tam teraz piękny świat? Ryba psuje się od głowy - a głowy w tej firmie wciąż te same, wciąż bez zmian są.. I tak już pozostanie. Ot, standardy rzekłbym. Norma w naszym kraju. A moje komentarze nie służą leczeniu indywidualnej frustracji tylko najnormalniej w świecie - ostrzeżeniu innych. A niech wiedzą w co się pakują. Na marginesie - do tego ten serwis przecież jest, tak? Właśnie po to, aby potencjalni pracownicy/pracodawcy - mogli sobie wyrobić opinię o miejscu pracy - zanim tam trafią, wdepną, wpadną... Napisałeś "krzywdzisz zespoły, które ciężko pracują. " To oczywiście nieprawda. Od początku moich komentarzy podkreślam, że tam pracują WSPANIALI ludzie. Rzeczywiście tylko jak to określiłeś - zespoły. Dziękuję Tobie również za "dobre słowo" - faktycznie, jestem szczęśliwym "nieobecnym" w firmie Hertz System Dlaczego szczęśliwym? to jasne. Bo mnie tam nie ma. Stąd nick. "nieobecny" :) Przyznam też, iż właściwie odbierasz moją "delykatną" (pisane po warszawsku) - "frustracyję" (to dla odmiany staropolski ;) =================================================================== Lekko mnie boli, iż po tylu w przeszłości zwolnieniach, brudach, nienawiściach, kombinacjach, tylu WSPANIAŁYCH ludziach tam poznanych (serio!) - wciąż firma "lansuje się" na najlepszego na świecie pracodawcę, co to jest ogromną szansą dla innych, okazją, której nie wolno przepuścić, odpuścić, ominąć :)) Co to pięknym światem jest - pełnym wyzwań (nie wyzwisk), sukcesów (nie upadłych projektów), potencjalnych szans rozwoju (nie degrengolady i regresu), Po prostu WELCOME TO HERTZ :))))) No tu kończy mnie się granica normalnego pojmowania rzeczywistości. =================================================================== Może nawrócili się nagle? Piorun w nich strzelił? (co to nie mógł strzelić przez kilkanaście ostatnich lat ale nie trafił?) A może zmiana ustroju? stan wojenny? w niepamięć poszły oficjalne oskarżenia z przeszłości o wręczanie łapówek? Może głowy tej firmy stały się nagle dobrymi ludźmi? Wręcz "Bożymi ludźmi"? Wiesz co? Mama mnie wychowała w duchu, że "najgorsza prawda lepsza jest on najdelikatniejszego kłamstwa" Więc piszę prawdę tak jak ona wygląda. I tyle. A co Ty z tym zrobisz? hm, Twoja wola. Natomiast jest pewien element optymistyczny w Twojej wypowiedzi. Może faktycznie - kiedyś nastąpią tam zmiany na lepsze? Może KIEDYŚ. Teraz raczej nie. I jeszcze długo nie. ---

Obecny pracownik

Drogi nieobecny, Musiales na prawdę pechowo trafić do złego zespołu:- Gdyby było tak jak piszesz to chyba by wszyscy uciekli. A tak, wydając ogólnikowe opinie, krzywdzisz zespoły, które ciężko pracują. Po nicku wnioskuje, ze jesteś byłym pracownikiem - sporo mogło się pozmieniać od Twojego odejścia. Mam nadzieje, ze teraz jest Ci lepiej, a na taka ilość żalu są lepsze sposoby niż lanie łez w internecie... W firmie są zespoły mniej oraz bardziej zadowolone z wykonywanej pracy. Jakby co, zapraszam do tych bardziej zadowolonych. Ich na szczęście jest więcej.

Zostaw opinię o Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.