Adres: Al.zjednoczenia 118 A, 65-120 Zielona Góra

NIP: 9291659380 KRS: 0000004339

2 89 246 5 1

Opinie o Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Nazwa działu: Handlowy

Niebawem mam rozmowę rekrutacyjną do działu handlowego. Na prawdę w tej firmie jest taka tragedia z rozpaczą jak piszecie ? Z góry dziękuję za odpowiedzi !

@Abc

Nie wierz ciągłym malkontentom, rozpisującym się na forum. Podstawowe zasady : rób to, za co ci płacą i staraj się robić to sensownie, nie bądź roszczeniowy i szanuj przełożonych. W działaniu bądź twardy i bezkompromisowy. Hertz, to nie instytucja charytatywna, ani ochronka dla zagubionych dusz. Możesz się wiele nauczyć i wiele skorzystać.

Tak2Nie6
@Marek

Widzę, że masz wiedzę o tym, jak wygląda praca w firmie Hertz Systems Ltd. Mógłbyś napisać coś na temat godzin pracy? Obowiązują stałe i niezmienne godziny pracy, czy może są one elastyczne? Patrząc z punktu widzenia przyszłego pracownika, ważne jest również, czy urlop wypoczynkowy można otrzymać w dogodnym dla nas terminie? Mam nadzieję, że będziesz tak uprzejmy i podzielisz się tym, jak to wygląda.

TakNie1

@Jakub

Źle to świadczy o pracowniku, który na wstępie pyta o urlop i elastyczne godziny pracy. Nigdy nie miałem problemów z wykorzystaniem urlopu, choć czasami kilka dni przechodziło na rok następny. Urlopy planuje się na szczeblu zespołu i kierownicy uwzględniają potrzeby podległych pracowników, o ile oni sami potrafią się dogadać w okresie planowania. W żadnym zakładzie tak nie ma, że w lipcu przestaje funkcjonować z "okazji" urlopów. Czas pracy, to norma godzin, której Hertz przestrzega. Oczywiście, handlowcy chcący więcej zarobić na prowizji, czasami pracują dłużej - nikt ci za brak efektów w pracy nie będzie płacił, ale kreatywny handlowiec spokojnie wykona swoje obowiązki w czasie pracy. Dodam, ze wielokrotnie dostawałem zgodę na "urwanie" się z pracy na 2-3 godziny, aby załatwić swoje prywatne sprawy i nie musiałem tego odpracowywać. Praca może być dla wielu zbyt stresująca, stąd duży ruch w kadrach. Niemniej, biała koszula, krawat, spodnie w kancik, czyste buty, zegarek nie koniecznie i do roboty.

Tak2Nie5
@Marek

Dziękuję za Twoją aktywność i pomoc w odpowiedzi na moje pytania. Z racji tego, iż jesteś tak uczynny i szczegółowo odpowiadasz na pytania związane z firmą Hertz Systems Ltd to prosiłbym jeszcze o informacje, jak wyglądają możliwości rozwoju zawodowego u tego pracodawcy? Organizowane są kursy i szkolenia, które mają za zadanie poszerzenie wiedzy poszczególnych osób? Zachęcam Cię do dalszej aktywności.

@Jakub

Zapewniam cię, że Hertz zainwestuje w pracownika, który jest tego wart, ale adekwatnie do potrzeb na zajmowanym stanowisku. Zapewne przez 2 - 3 miesiące będziesz pod obserwację i wiele ujdzie ci płazem, ale z czasem podstawowym wymogiem będą efekty w pracy, czyli masz ZARABIAĆ na siebie i na Hertza! Na pewno zyskasz z czasem certyfikaty z zakresu Prawa zamówień Publicznych i ISO. Nie ma problemu z uzyskaniem licencji pracownika zabezpieczeń technicznych lub ochrony fizycznej, a także Poświadczenia Bezpieczeństwa Osobowego od klauzuli "zastrzeżone", po "tajne". Jak na osobnika wkraczającego na rynek pracy, to dużo. Nie nalezy wiązać nadziei na pracę w Hertzu na całe życie, bo jest to firma potrzebująca młodych, gniewnych, agresywnych tupeciarzy.

Tak1Nie4
Gibson
@Marek

Ale bzdety. Nie ma żadnych szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników. Te wspomniane certyfikaty są niezbędne do wykonywania pracy na określonym stanowisku. Jako dla początkujących to polecam Hertza. Po 3 miesiącach sam ocenisz czy chcesz nadal tam pracować czy nie

@Gibson

Przez 3 miesiące nawet nie zarobisz na siebie, a chcesz Bóg wie czego od Hertza. Więcej pokory. Traktujesz zakład pracy jak przechowalnię.

Tak1Nie2
@Gibson

Myślisz, że w tak krótkim czasie jak trzy miesiące można dobrze poznać pracodawcę i podjąć decyzję odnośnie dalszej współpracy? Napisz więcej o warunkach zatrudnienia. Czy prócz wynagrodzenia możesz liczyć na inne bonusy takie jak premie lub pakiet socjalny? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

@Jakub

HERTZ ...a pakier socjalny ,czy też premie ...dobry żart.

@Jakub

W tej firmie nawet po kilku latach nie zdobędziesz żadnych szkoleń podnoszących kwalifikacje. No chyba że firma będzie ZMUSZONA Ci je zrobić bo tego będzie wymagał np. przetarg. A jeżeli chodzi o pakiet socjalny. Tak jest. Ciągle zdenerwowani ludzie patrzący gdzie jest DG i czy przypadkiem ich nie widać na kamerach.

Tak3Nie1
@carek

Jesteś strasznie roszczeniowy, więc wątpię czy znajdziesz pracodawcę twoich marzeń - czas dorosnąć. Hertz gwarantuje ci uposażenie zasadnicze + prowizje zależne od ciebie, czyli twoich wyników w pracy, wyczerpując tym samym kwestię premii. Zastanawiam się na jaki pakiet socjalny liczysz? Mieszkanie? Samochód? Darmowe posiłki? Może powinniście ukierunkować się na podjęcie służby w wojsku, więziennictwie, lub policji.

Tak2Nie3
Izabela
@CAR

Wielka szkoda zatem, że - według Ciebie - w Hertz Systems Ltd pracownikom nie są zapewniane szkolenia, które podnosiłyby ich kwalifikacje. Widzę poza tym, iż masz raczej niezbyt dobre mniemanie o tym pracodawcy. A jak przedstawia się tam kwestia związana z urlopami: czy pracodawca nie robi większego problemu, jeśli o to chodzi? Zachęcam Cie do dalszej aktywności na forum.

Julita

@Iga czemu mówisz do mnie w liczbie mnogiej? Jeżeli myślisz, że jestem pracownikiem firmy Hertz Systems Ltd to jesteś w błędzie, bo jestem moderatorem forum i chce pomagać użytkownikom zaglądającym tu w znalezieniu informacji. Stąd tez moje zadawanie wnikliwych pytań. @Dzienniak Iga ma rację, bo ofert pracy akurat na stronie jest bardzo dużo: http://www.hertzsystems.com/kariera/. Wiesz czym może to być spowodowane?

@Julita

Akurat jest to spowodowane ciągła rotacja pracowników a nie rozwojem. Stabilne zatrudnienie to może mają tylko specjaliści i szeregowi pracownicy. Dziwne, że nagle kierowników szukają prawie do każdego działu... No i marketing - co kilka miesięcy zmiana zespołu, bo ludzie nie wytrzymują presji i odchodzą. Jedynie dobrze traktowani są programiści.

@Abc

Co z tym marketingiem jest nie tak? Możesz napisać coś więcej? Bo zastanawiałem się nad pracą w firmie Hertz, widziałem ofertę Młodszy Specjalista ds. Marketingu, ale z tego co piszesz Julita, to lepiej ten dział omijać?

@Nick

Co jest nie tak? Co kilka mc zmienia się dyrektor działu, brak stabilności zatrudnienia, marketingu to ten dział nie przypomina tylko spełnianie zachcianek szefostwa firmy. Zależy kto co lubi. Oferta zawsze dobrze brzmi ale rzeczywistość ja znacznie weryfikuje + sama atmosfera w firmie pozostawia wiele do życzenia...

Rdzg
@Nick

Lepiej odpuść. W czasie 4 miesiecy zespół ds. marketingu zmienial się 3 razy. Z tego co wiem praca rowniez w domu i po nocy bo terminy gonia a zamiast premi za ciezka prace i stawanie na glowie zeby dogodzic przełożonym dostaniesz w nagrode uscisk reki prezesa...

Pasjonat
@Julita

Potwierdzam, nie polecam działu marketingu. Pracowałem tam, wiem jak jest. Dyrektorzy marketingu zmieniają się tam średnio co 3-6 miesięcy. Z różnych powodów. Czasami sami odchodzą, bo nie mogą znieść presji. Szef firmy bardzo lubi ingerować w działania marketingu.

@Julita

Zielona Góra to małe miasto...wielu ludzi przetoczyło się przez firmę Hertz Systems Ltd :-),a co za tym idzie w ślad za tym poszły tez opinie na jej temat,które spowodowały ,że jest mnóstwo ofert pracy w firmie ,w której nikt nie chce pracować ...no chyba że będzie to nieświadomy wybór.

Blondi
@Pasjonat

Słyszałam, że pani dyrektor szybko się ustawiła....brzuchem do góry...he...he

Ala
Nazwa działu: Marketing

Zastanawiam się nad aplikowaniem na Specjalistę Ds. Marketingu. Jakiś czas temu słyszałam dosyć niepochlebne opinie na temat pani Dyrektor. Czy ktoś wie jak wygląda obecna sytuacja w tym dziale?

@Ala

Oczywiście, że warto pracować w Hertzu. Nie przejmuj się opiniami (usunięte przez administratora)

Tak1Nie7
Sfrustrowany Nieudacznik
@Marek

Nie chcesz być traktowany jak niewolnik lub marionetka? W takim razie jesteś frustratem! Chcesz być szanowany przez pracodawcę oraz dzięki swym pomysłom sprawić, by firma się rozwijała? Przykro mi - jesteś nieudacznikiem! Obrażanie osób, naprawdę wspaniałych osób, które nie godziły się na niewolnictwo i odeszły z firmy, jest według mnie poniżej wszelkiego poziomu. Ale czego oczekiwać od person, którzy zamiast człowieka widzą marionetkę do wykorzystania i robienia pieniędzy. Pozdrawiam serdecznie.

AMG
Nazwa działu: Marketing

Dziwić się tylko trzeba i szacunek jednoczesnie że ta firma nadal jeszcze funkcjonuje. Kompetentne osoby odeszły a nikt nowy chyba już nie chce tu przychodzić. Prawda jest taka że Faraon trzyma tą piramidę bo jeszcze go nie zawineli. Jest kwestia czasu kiedy się to zdarzy a wówczas ze względu na brak decyzyjnosci "managerow" którzy jeszcze u nas są, cały piasek się rozsypie. Oczywiście wtedy wkroczy Blond bogini i spróbuję pokazac swoje umiejętności zarządcze, narobi szumu dookoła aby było głosno ale jak zawsze na tym się skończy. Bo żeby coś zrobić to trzeba mieć jakieś pojęcie przynajmniej na temat tego co Hertz sprzedaje. Szkoda tylko że nie rozwijając nowych produktów cofnelismy się do początku XXI wieku.

Tak40Nie

Ruda
@AMG

Czy dział GPS ma nowego dyrektora?

Nazwa działu: Produkcja
@AMG

No jak to ...przecież to TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI...głosi napis na autach ,szrotach firmy ,w tym przypadku trafnym określeniem będzie technologia przeszłości .... .

Nazwa działu: IT
@Ruda

Tam nawet nie chce sprzątaczka pracować a co dopiero dyrektor.

Praca

Jest duzo ofert o prace. Niektore sa w kregu moich zainteresowan ale opinie o firmie na tym portalu naprawde zniechecaja. Czy ktos moze doradzic, czy warto do tej firmy starac sie o prace?

Tak13Nie1

@Praca

Stanowczo odradzam .... .

Notfun

Ja też pracowałem w tym dziale i chciałbym bardzo rzetelną opinię wydać na temat pracy w tej firmie i tym dziale. Odnośnie zarobków: w niektórych przypadkach naprawdę są rynkowe i w miarę sprawiedliwe ale to jest rzadkość i pamietaj, że musisz na wstepie od razu wynegocjowac wszystko na piśmie, że będziesz miał podwyżkę po okresie próbnym, bo oni bardzo manipulują kandydata w procesie rekrutacji, obiecują niesamowite rzeczy, a po okresie próbnym pomimo pozytywnej oceny przez pracodawę zostaniesz oszukany co do pierwotnych obietnic. Odnośnie rozwoju: nie ma czegos takiego, jak plan szkoleń lub rozwoju. Firma totalnie w Ciebie nie zainwestuje oprócz obowiązkowych szkoleń, to jest totalna ściema. Jak pracowałem, to nie było mile widziane, żebym się kontaktował z działem HR ( wtedy jeszcze byl, jak odchodziłem dział HR przestał sitnieć). trzeba było suchać p. E, której język nie grzeszył elokwencją, ani kulturą osobistą i która oficjalnie mówiła, że kodeks pracy jest zbędny. Atmosfera: była super tylko pomiedzy kilkoma ludzmi i naprawdę niesamowite relacje można było nawiązac z niektórymi ludzmi. To byla najlepsze doświadczenie w tej firmie-ludzie! Bo pomimo tego, że generalnie w tej firmie panuje postrach, nie jest mile widziane rozmawianie nawet na chwilę na korytarzu czy w kuchni, ludzie sie po prostu boją i nie wychylaja ze swoich brudnych zagrzybiałych pokoi, to właśnie w tej całej atmosferze udało mi się zaprzyjaznic z bardzo fajnymi ludzmi, z którumi do tej pory utrzymuje kontakt. Generalnie zgadzam sie z wypowiedziamy moich poprzedników @pies, @pracownik, @cała prawda, @Nick, @byczek. Na 3-5 msc warto sie zachaczyc do tej firmy, jeśli jesteś początkujacy. Specjaliści i wyżej nie będą mieli w tej firmie żadnego mentora czy lidera, a juz na pewno charyzmatycznego przywódcę, jedynie bardzo wulgarną kobiętę " szefa" , której z zażenowaniem słuchasz.

Tak71Nie

ok

Czy są tu osoby, które pracowały lub mogą coś powiedzieć o pracy w dziale marketingu i zarobkach?

Pies
@ok

Zarobki na bardzo wysokim poziomie, ale w swojej pracy musisz się liczyć ze zdaniem dyrektora generalnego, który lubi się szczególnie do działu marketingu wtrącać.

@ok

Po pierwsze zarobki nie są na wysokim poziomie jak mówi @ Pies, tylko są uzależnione od tego, czy się spodobasz Dyr. Generalnemu i będziesz przydupasem p. Elżbiety. Po drugie, w dziale Marketingu liczy sie zależność, a nie inicjatywa czy własna kreatywność. Tam nawet stare, zużyte gadżety marketingowe są żałowane szkołom, którym Hertz Systems "patronuje"....totalna żenada! A po trzecie, nie ma żadnego działu HR i tym bardziej ścieżki rozwoju dla pracownika, to jest totalna bzdura i przez to wielu pracowników odeszło w zeszłym roku

Tak49Nie

cała prawda
@Pracownik

Ja myślę, że jak ktoś chce przeżyć szkołę życia, która średnio trwa w tym specyficznym dziale 3 miesiące, mieć wieczny problem z "górą" w zakresie braku decyzyjności, kierunku działania i ogólnie wizji marketingu a do tego chce być non stop (usunięte przez administratora) przez dg to uważam, ze warto spróbować.

Tak39Nie

@cała prawda

O dziale marketingu bardzo dużo się pisało we wcześniejszych postach. Od lat trwa tam rotacja i nikt na dłuzej nie zagrzewa miejsca (z wlasnej lub DG decyzji).

Tak21Nie

Byczek
@ok

Ja pracowałem w marketingu Hertz. Powiem tak, jeśli nie masz żadnego doświadczenia i chcesz je nabyć to polecam na krótką chwile. Po 3 m-cach awansujesz na kierownika jako doświadczony marketingowiec a po kolejnych 3 zostaniesz zwolniony albo sam nie wytrzymasz absurdów blondgigantki i blondgiganta. Ale wpis w CV będziesz miał. Jeśli jednak nastawiasz się na "kokosy" wpływające na konto to sie zawiedziesz. Nie wiele więcej niż najniższa krajowa. Nikt kompetentny i doświadczony do tej firmy już nie przychodzi a jeśli już to szybko poznaje rzeczywistość i opuszcza ten kosmos. Ewentualnie zawsze jest miejsce dla osób bez jakichkolwiek ambicji, własnego zdania, którzy beďą robić wszystko za wszystkich wraz z donoszeniem papieru toaletowego z Orlen WC. Ci też mogą liczyć na sporą czterocyfrową pensję brutto z 3 z przodu!!! Ale i tak po kilku miesiącach bedą pretensje do Ciebie że nie taki papier jest na Orlenie

Tak38Nie

carek

Dyrektor generalny firmy Hertz Systems Zygmunt Rafał Trzaskowski mówi, że okres przedświąteczny skłania do tego, by dzielić się także z tymi, którzy nie są w tak dobrej sytuacji materialnej.To cytat z fb,ciekawe co też dostaną pracownicy firmy HERTZ pod choinkę ...może być wielkie nic ,albo np. skrobaczka do szyb,kocyk ,i wiele,wiele innych iście związanych ze świętami prezentów.

Tak32Nie

Rufi
@carek

Mikołaj już był wiec czego jeszcze oczekujesz Panie?

Tak13Nie

handlowiec
@carek

Pracownicy od firmy dostaną pensje na czas ( WOW) i będą super wdzięczni firmie jesli nie wyłączą prądu z powodu zaległości... a pani od marketingu na pewno jakąś super relacje na fb przygotuje;-)

Tak48Nie

@carek

Czyżby firma ocieplała swój tak bardzo nadszarpnięty wizerunek wizerunek?

Nie malpeczka

Natychmiast zwalniaja ludzi jak tylko Ci maja swoje zdanie i nie chca byc malpeczkami Pani Amerykansky...

Tak50Nie

kandydat

co to za ogłoszenie " poszukujemy przedstawicieli handlowych! aplikujcie pod adresem....."?!? Czy to jest innowacyjne podejście do rekrutacji i pozyskiwania nowych talentów w firmie???? To jest jakiś PRL!

Tak71Nie

Ela
@kandydat

Chłopie, nie podaba Ci się to nie aplikuj. Przestań męczyć ciągle tego samego konia...

Michu
@kandydat

Nie warto aplikować, chyba że ktoś chce się sam przekonać jak tam jest. Ogłoszenie jest krótki bo oczekują tylko sprzdazy, a do zaoferowania totalne minimum. W przypadku GPS to sam produkt dawno przestał być konkurencyjny i nie chodzi o cenę, bo z tego można zawsze wybrnąć, ale o samą funkcjonalność i awaryjność. Atmosferę tworzą ludzi i o ile trafisz na tych naprawdę fajny to niestety za chwilę sprawdzi się powiedzenie "ryba psuje się od głowy". Ela nie denerwuj się ktoś poporostu wyraził swoją opinię o ogłoszeniu, warto pisać prawdę jak chce się trafić do konkretnych i prawdziwych handlowców. Później jeszcze trzeba ich utrzymać.

Tak69Nie

były pracownik
@Michu

zgadzam się, że jęsli chcesz doświadczyć wyzysku i poniżenia za b2B umowę próbując sprzedawać słabo działający produkt na rynku to aplikuj do tej firmy.... @Ela...to jest dokładnie taki język jakim na codzień w tej firmie i wobec pracowników się posługują zarządząjący....wierna kopia codziennego zycia i kultury organizacyjnej tej firmy

Tak58Nie

@były pracownik

Sam tego doświadczyłem ,no może nie na GPS ale w innym tzw.dziale .

zainteresowany pracą

Jestem zainteresowany jedną z ofert pracy w tej firmie, ale chciałbym wiedzieć, które konkretne benefity dla pracowników ta firma oferuje? 1. Karta multisport 2. Opieka medyczna 3. Dofinansowanie do języków obcych Będę wdzięczny za odpowiedz

@zainteresowany pracą

Z wyżej wymienionych. Żadnych.

Uwolniony
@zainteresowany pracą

Nie ta firma na takie rarytasy. Nagroda to wyplata tydzien po terminie

@zainteresowany pracą

Witaj... Nie licz na żadną z tych ofert...pozdrawiam.

zainteresowany pracą
@zainteresowany pracą

Jak to żadnych? To dlaczego w ofercie pracy twierdzi, że oferuje?! Proszę mi wyjaśnić tą sytuację. Czy to znaczy, że to tylko jakis wabik dla kandydatów? http://www.hertzsystems.com/specjalista-ds-sprzedazy-nowych-technologii/

Dudu
@Uwolniony

Pracowałam w tej firmie prawie 20 lat i nigdy wypłaty nie były wypłacane po terminie a tym bardziej tygodniowym. Wiem co piszę.

@Dudu

Ale czy to tylko chodzi o wypłatę wynagrodzenia ....to się należy każdemu co pracuje ,w tej firmie nie to jest najważniejsze,nie to jest problemem o czym zapewne wiesz...?pozdrawiam.

Uwolniony
@Dudu

Jesli pracowałaś w tej firmie tyle lat i masz takie dobre zdanie o tej firmie, to dlaczego nazywasz siebie Dudu, zamiast pokazać swoją tożsamoścć lub przynajmniej wykazać na jakim stanowisku pracowałaś, bez ujawniania danych, tak żeby inni mogli uwierzyć w te informacje....Pracownicy to wizytówka tej firmy, nie powinni sie jej wstydzić

Tak30Nie

Rafał

Słuchajcie, tu nie o to chodzi, jakie technologie czy kosmiczne projety firma prowadzi. Ta strona jest o tym, jak firma traktuje ludzi i proszę piszcie konkretnie na ten temat, bo wówczas będziecie skuteczni i pomocni dla ludzi, którzy rozpatrują prace w tej firmie. A teraz konkrety: w przeciagu roku z tej firmy odeszlo wielu dyrektorów, kierowników i specjalistów, tych kluczowych, którzy mają dogłebną wiedzę dotyczącą sytuacji w firmie. Są ta pracownicy na wyższych stanowiskach z dzialu finansowego, działu kadr i płac, HR, marketingu....Jeśli w tych działach jest tak duża rotacja, to oznacza to poważne problemy w zarządzaniu, które już wielu przedmówców to zgłaszało. Ja nie chcę na tym portalu "hejtować", bo nie o to chodzi! ale szczerze oznajmić wszystkim potencjalnym kandydatom, że w tej firmie zarządzający niestety nie inspirują, ba... nawet nie zarządzają .... tylko krzyczą, nakazują, zastraszają, manipulują, nie pozwalają na własną opinię, używają wulgaryzmy ( gorsze, jak na budowie) ...po prostu pracownicy są bardzo zle traktowani, bez szacunku i bez takiego normalnego ludzkiego podejścia. Nie życze tej firmie zle, ale też nie życze nikomu, by doznał takiego traktowania, jak w tej firmie.... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: traktowanie pracowników

Tak66Nie

carek

LIDER TECHNOLOGII KOSMICZNYCH W POLSCE ,chciałbym zobaczyć choć małą namiastkę tego zdania ... .

Kosmos
@carek

W sumie zawsze mnie zastanawiało ... jakie oni technologie kosmiczne produkują...? Może ktoś wie?

@Kosmos

Dark side of the moon .... :-).

piotr

Nie wierzę! Nawet księgowe po wielu latach odchodzą! Na fb jest oferta pracy dla księgowej. Dzieje się!

Tak18Nie

Rafał
@piotr

bo kreatywność nawet w księgowości też ma swoje granice....

Elżbieta
@piotr

Ksiegowa teraz, wczesniej dwoch dyr. Finansowych, kierownik KAdr i Plac... czy to nie daje do myslenia?!?

carek

I jeszcze rekrutacja na magazyniera z możliwością zarobienia kupy kasy :-),zastanawiam się kiedy zostanie ogłoszona rekrutacja na stanowisko DG?

@carek

Oprócz super kasy zapomnieli dodać informacji o rewelacyjnej atmosferze. Zapomnieli tylko dodać informacji o tym że trzeba chodzić do pracy z UPS-em.

byłymagazynier
@CAR

Rachunki za prąd też nie regulują na czas? Wiem, że wobec kontrahentów nie płacą w terminie.....

@byłymagazynier

A moją prawdę o firmie H admin usunął. :-).

ciekawy
@byłymagazynier

mówią na mieście, że firma 2 dni nie działała z powodu odcięcia prądu za nieopłacone rachunki...?!

dyrektor fiansowy z Warszawy
@ciekawy

a pensje na czas wypłacili? xD

@carek

To jest jedna wielka „ sciema” z ta kasA, nie mowiac juz o benefitach i szkoleniach. To wierzcie w te marketingowe dyrdymaly. Jak pracownik znajdzie sobie szkolenie nawet za darmo to i tak nie ma gwaracji, ze dadza mu dzien wolny na to szkolenie. A na wszystkie platne szkolenia musi podpisywac lojalke. Tyle odn prawdziwej kariery w tej firmie...

@ciekawy

a pacownikom wciskali, ze niby awaria ale zrzutka byla na zaplacenie zaliczki... no to chyba juz barzo zle sie tam dzieje

@Pracownik

Prąd już wrócił? Jeżeli to prawda to kolejna firma, do której upadku doprowadziła panie E ze swoim mężem!

Tak13Nie

@ciekawy

Mam potwierdzone ,że siedzieli przy świecach i nie były to urodziny :-).

@Pracownik

Szansa jeszcze w kosmosie...tam jeszcze ich nie znają :-).

Czesiek

Caryca E doprowadzila do tego, że nikt juz nie chce pracowac w tej firmie. Tak niskiej sprzedaży nie było nigdy w tej firmie, nie wspominając o rotacji pracowników, a najgorsze jest to, że sam DG juz nie ma prawa głosu, ani jego WicePrezes zarzadu...smutne, jak ta firma sie stacza:-(

Tak33Nie

anonimowy

O tym, jaka jest atmosfera i sposob zarzadzania w firmie swiadczyc moga fakty, że w przeciagu ostatnich miesięcy odeszli: dyr. marketingu + cały dział 2 dyr. finansowych pracownik windykacji dyr. HR + kierownik kadr i płac + specjalista ds. HR 2 osoby z działu logistyki pracownik magazynu 3 handlowców pracownicy ochrony kierownik i pracownicy serwisu asystentka dyrektora generalnego .....pozostawiam bez komentarza

Tak45Nie

@anonimowy

To i tak coś jest mało...

dyrektor fiansowy z Warszawy
@anonimowy

warszawiaków, czyli dyrektora marketingu, finansowego oraz HR zwolnił DG + jedną osobę z działu logistyki, reszta to sama odeszła i z tego co wiem najlepsza decyzja w życiu dla wielu z tych byłych! Pozdrawiam z Warszawy!

Pani od kwiatków

Pojawiła się oferta pracy na stanowisku asystent dyrektora generalnego... Hm ktoś tu chyba nie wytrzymał. Nie pierwszy nie ostatni.

carek

Dzisiaj ukazał się artykuł ,bardziej trafnie ,ogłoszenie pracy na stanowisko ...SPECJALISTA KADR i PŁAC :-).Wszystkie profity za tym idące ,które zostały przedstawione w ofercie :-),to jedna wielka ściema,niech potencjalny kandydat się dobrze zastanowi

@carek

Hahaha i do marketingu tez (jakos od prawie 2 lat nie moze nikt zostac na dluzej na tych stanowiskach) ;D i tekst o oferowaniu "atrakcyjne wynagrodzenie stałe"... no tak bo co miesieczna pensja to cos szczegolnego w dzisiejszych czasach...

@Nick

Wiesz co...najlepsze jest stwierdzenie przy ofercie....TRWA NABÓR NA STANOWISKO...śmiech śmiechem .Zakładam,że kandydaci walą tam przysłowiowymi drzwiami tudzież oknami :-).

Mały misiu

Szukam właśnie pracy w ZG i okolicy, przeglądam ten portal. A tu takie wielkie NIC!!! Jednocześnie dawno się tak nie ubawiłem :-) Widać, że do klawiatury darowało się kliku nieudaczników, frustratów oraz innych internetowych trolli, a mnie potrzeba konkretnej informacji. Ten zły Pan, mało płacą, gonią do roboty i najlepiej to mi chyba będzie na zmywaku w Londynie! Jak czytam wpisy na gowork.pl , to o wszystkich firmach w Zielonej Górze i okolicy pisze się źle i bardzo źle??? Dajcie listę tych godnych polecenia a nie takie fiku miku w stylu komuno wróć...

@Mały misiu

wszyscy wiedzą, że pani odpowiedzialna za marketing w Hertz, po wypaleniu cygara pisze powyższe komentarze w obronie swojej i firmy obronie udając poszukującego pracy... żenujący pomysł, jak na Zastępce Dyrektora Generalnego...

Tak28Nie

Aga
@Mały misiu

Ciekawe jest to, że osoba "Mały misiu" dla której hertz nic nie znaczy ponieważ nie zna tej firmy bo dopiero poszukuje pracy w ZG i "przypadkowo" natknęła się na opinie o niej na tym forum - jest tak emocjonalnie nastawiona, wyzywając opiniujące osoby od nieudaczników ... takie zachowanie przeczy teoriom wygłaszanym w psychologii :). Także stawiam na carycę, męczennicę ewentualnie krasomówcę ...

@Mały misiu

W stylu Generała. Pozdrawia jeden z wielu byłych pracowników tejże firmy.

Asia
@Mały misiu

Propagandę też trzeba umieć zrobić :) pozdrawiam

@anonymous

Generał ...L...jedna wielka ściema ,,,chyba tylko do zawierania znajomości w WP i wszystko to co za tym idzie .

Duzy mis
@Mały misiu

Mały misiu, to zatrudnij się tam to zobaczysz jak jest i się sam przekonasz :)

Nastawiony na rozwój

Pani E @pracownik - nie ściemniacz ewidentnie ma problem ze zrozumieniem tych wszystkich komentarzy. żaden z nich nie wskazuje na użalanie się nad sobą pracowników, a po prostu odnosi się do sytuacji w firmie.Wręcz jasno i precyzyjnie wskazuje, że pracownicy z tej firmy masowo odchodzą, bo nie tolerują sposobu zarządzania ludźmi, brakiem poszanowania drugiego człowieka i nieustającym poniżaniem i zastraszaniem pracowników. To nie są lata 90'! Niech to sobie w końcu zarządzający uzmysłowią, że teraz jest XXI wiek!. Tak bardzo ta firma chwali się innowacyjnością ale to nie ma żadnego przełożenia na sposób zarządzania ludźmi i właśnie widać tego konsekwencje w postaci masowych rezygnacji z pracy przez pracowników. Nie wystarczy powiedzieć " jesteśmy innowacyjni" i pokazać się na FB! za tym muszą iść jakieś adekwatne działania. Bądźcie innowacyjni/ a w tym przypadku po prostu normalni w podejściu do ludzi, nie traktujcie ich jak złodziei i wyzyskiwaczy, bo chyba oceniacie własną miarą...w dzisiejszych czasach ludzie zarówno pokolenia starszego, jak i młodszego doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jeden pracodawca nie jest na zawsze, że trzeba się wykazać i uczciwie pracować! Ba, większość z nich bardzo chce się czuć użytecznym i pomocnym firmie i chce mieć poczucie spełnienia, wykonania zadania i przyczynienia się do rozwoju firmy!. Ale jak się przychodzi do pracy i zarząd sam nie wie, czego chce, masz non stop bezpodstawną " zjebkę", a jak coś dobrze zrobisz to zero absolutnie zero słowa " dziękuję" , oczywiście najniższa krajowa, a do tego zarządzający naprawdę nie grzeszą ani elokwencją ,ani kulturą osobistą, ani charyzmą, to wówczas mówisz sobie, czego tak naprawdę mogę nauczyć się w tej firmie? Więc jako człowiek myślący perspektywicznie zadaję sobie pytanie....jakie innowacyjne pomysły, procesy, zadania, projekty będę realizował oprócz oglądania tych samych (zmanipulowanych) filmów o firmie, słuchania o wizji i misji, która nie ma żadnego przełożenia ani korelacji z rzeczywistością, powtarzania tych samych frazesów, a do tego będę poniżany w każdym możliwym momencie? Spędzamy w pracy większość swojego życia i jeśli tak słabo ma to życie wyglądać, jeśli w tym czasie mam się uczyć tylko wulgaryzmów i tego, jak poniżać drugiego człowieka, to czas by to zmienić. Naprawdę są inne firmy z Zielonej G, o wiele bardziej innowacyjne pod kątem zarządzania i programów, które stosują ( tu nawet podstawowy SAP nie działa) i przede wszystkim te firmy traktują pracowników z szacunkiem! I na koniec przytoczę słowa Steva Jobsa, ktorego DG bardzo lubi naśładowac... " Management is about persuading people to do things they do not want to do, while leadership is about inspiring people to do things they never thought they could" ( niech mu pani od marketingu przetłumaczy.... bo to przecież "światowy" człowiek, który nie kuma po angielsku ...prawdziwy kosmos)

Tak52Nie

pracownik rozwojowy :)
@Nastawiony na rozwój

Idealne podsumowanie oddające rzeczywistość...

@Nastawiony na rozwój

Absolutnie się z Tobą zgadzam ...z tym co napisałeś ,tam tak jest ,niemozliwe jak kiedyś mówiłem o tym swoim znajomym ,,,kiedyś tez miałem okazję tam pracowac ,,,, powiedziec dośc długo o wiele za długo ,.Tam nigdy i nic się nie zmieni.Pozdrawiam

Aga
@carek

A właśnie, że się zmieni ... masowo pracownicy :)

Aneta
@Nastawiony na rozwój

a podaj mi proszę nazwy zielonogórskich innowacyjnych firm, które są na poziomie :)

Piotr

wystarczy poszukać zarówno na portalach zawodowych, jak i w społecznościowych i zobaczyć, jak mało pracowników utożsamia się z tą firmą. Komentarze są ważne, ale najlepszą wizytówką firmy są jej aktualni pracownicy i to, czy się nią chwalą i w jaki sposób o niej mówią. I wówczas prawda wychodzi na jaw i nawet super filmy o firmie czy posty na FB nie pomogą, przynajmniej tym myślącym kandydatom szukających prawdziwych wyzwań zawodowych i stabilnego zatrudnienia...Bardzo słaby ten wizerunek, jak na firmę chwalącą się innowacyjnością w branży nowych technologii

Tak26Nie

były pracownik

Nie polecam tej firmy, nie ze względu na brak benefitów czy tzw owocowych piątków . To co spowodowało, że ze swojej inicjatywy odszedłem to fakt, że zarządzający nie mają charyzmy, wciąż tkwią w przeświadczeniu, że żyją w latach 90 tych i takim sposobem zarządzają. Jak masz pomysły, jesteś innowacyjny, super, ale nie w tej firmie! Najlepiej jak schowasz je do szuflady! liczy sie tylko""sit, stay, heel "+ never Think, Innovate, Be yourself! To taka mała dygresja dla tych ambitnych, którzy łudzą się, że ta firma pozwala być innowacyjnym...Nie łudź się! szkoda czasu dla tej firmy! Ale to, co doceniam to ludzie, których spotkałem ! niezapomniane i szczere relacje, które bardzo sobie cenię.

Tak28Nie

handlowiec z pasją
@były pracownik

Pomijając totalny brak przywódctwa, szacunku dla pracownika, brak jakichkolwiek benefitów dla pracowników( bo w tej firmie pracownik jest traktowany tylko jako koszt, nigdy jako wartość przedsiębiorstwa) to na dodatek handlowiec dostaje starą ledwie sprawną Skodę i stary telefon i musi jechac do klienta oferując bardzo" innowacyjne" rozwiązania technologiczne, typu GPS, który szwankuje na wielu płaszczyznach. I wez tu sprzedawaj bubel z bublowymi narzędziami do pracy i totalnie śmieciowym sposobem zatrudnienia i wynagrodzenia... Co więcej, nawet wysoki standard ochrony jest wielkim przekrętem, bo powinno byc 20 pracowników ochrony, a jest 10 i firma de facto nie zabezpiecza wszystkich obiektów,tak jak mają w umowie z klientami. Nie polecam tej firmy, nie tylko potencjalnym pracownikom ale też przyszłym klientom. Nie dlatego, że jestem " byłym" ale dlatego, że nie cierpię ściemniactwa, manipulowania klientów, nie znoszę braku profesjonalizmu. Nie mam zamiaru swoim nazwiskiem kłamać klientów na poczet zysku firmy Hertz. To jest nieetyczne i dla mnie takie metody sprzedaży są niedopuszczalne.

Tak33Nie

Nero

Nie rozumiem tylko jednego w dzisiejszych czasach kadra to kapitał, firma raz rozkręca przy odpowiednich ludziach rozpędza się dalej... Ale nie ta firm to jest zawsze racja, decyzja, propozycja w jednym miejscu, a to jest zgubne, bo ludzie ambitni zatrudniani się w tej firmie po to żeby razem z nią wejść na kolejny level. Fajny to był czas ale mało ambitny. A i żeby nie było że to pisze kolejny nielojalny leser, itp itd. Sam zdecydowałem się na odejście właśnie przez to jak ta firma jest zarządzana.

Piotr

Pytalem wsrod znajomych... ZG to jednak male miasto. Chcialem aplikowac, ale pinic od kilku msc rzadzi tam jakas pani „ z Ameryki” przez ktora coraz wiecej ludZi odchodZi. Ludzie mowia, ze tam masowo sie zwalniaja pracownicy i ze tak zle to od dawna nie bylo. Czy ktos z firmy moze jakos podpowiedziec, jak tam naprawde jest?

@Piotr

Niestety, tak jest to może smutna prawda zwłaszcza, że nasz zielonogórski rynek pracy każdy wie jaki jest. Firma naprawdę pozbywa się wartościowych pracowników jednak nikt się tam tym zbytnio nie przejmuje. Finał będzie taki, że pozostaniesamDG że swoją świta.

R. M.
@Piotr

Nie tylko E. Rządzi jest Taka kierownik bez pracowników w dziale i tam zaczyna rządzić od kiedy dostała nowe stanowisko jak widać kasa i "kierownik" przed nazwiskiem robi swoje ... kwiaty umilają czas plotkowania a 8 godzin mija ...

Mysia
@R. M.

No tak Pani I. Z działu w którym jest sama, która myśli , ze porzadzi może się zdziwić , nawet krótka spódniczka nie pomoże a takich Pań, Vce Prezes w tej firmie nie lubi i wiadomo , ze im bliżej Szefa ktoś jest tym szybciej drzwi wyjściowych ...

Asia
@Mysia

Myśle sobie, ze wielu ludzi w tej firmie jest fajnych, miłych, pracowitych ... a zawsze i wszędzie są tez tacy , którzy tylko udają , ze pracują i udają miłych żeby na koniec stwierdzić , ze są najlepsi , ale w tej firmie tzw. "Miesiące miodowe " szybko mijają na poczet nowych "talentów" i nawet jeśli maja oni w głowie wiedzę i pomysły to na pewno nikt im za to w tej firmie nie podziękuje ... to jest tak obce słowo w tej firmie jak znaki chińskie dla przeciętnego Polaka ... generalnie jeśli ktoś pisze złe komentarze na tym serwisie to w 90 % są to byli lub obecni pracownicy firmy , którzy są źle traktowani i nie maja jak tego z siebie wyrzucić i zwyczajnie poinformować o tym świat , jeśli szef tej firmy nie zmieni podejścia do ludzi a coachingiem nie wyleczysz charakteru ... wiec krótko mówiąc ludzie się nie zmieniają ... firma straci kapitał najważniejszy czyli ludzi , opinię już ma kiepską, to nawet kilku ważnych osób w tym mieście nie pomoże w tak krytycznym momencie gdy zostanie na pokładzie 10 osób a sprzedaż stać będzie w miejscu ... na pewno szefowi miło nie jest kiedy kolejny wpis źle mówi o jego firmie ale bez powodów to się nie dzieje ... czas może pomyśleć o zmianie podejścia do zwykłych ludzi, którym ta firma wydawała się dobrym miejscem do pracy na rynku a okazała się przez zachowanie nie tylko szefa ale ludziom którym on na to pozwala traktować nas wszystkich jak "gorszy sort" bo jak nie traktuje się ludzi z szacunkiem to tak właśnie jest ... firma traci ludzi którzy tak na prawdę budują każdy kolejny klocek w tej układance...

@Asia

Zgadzam się z Twoją opinią na temat traktowania pracowników w firmie. Należy zwrócić uwagę, że traktowanie ludzi o jakim piszesz idzie z pierwszego piętra z za szklanych drzwi gdzie DG ludzi ma za nic a co dopiero szczeble niższego kierownictwa. Opowiedz na rozwiązanie problemu nasuwa się sama... póki dla tej firmy nie jest jeszcze za późno, no chyba że już nie liczą się ludzie tylko.... KOSMOS.

Iwan
@Piotr

Po co z Ameryki zatrudnili, trzeba było zatrudnić Pana z Białorusi...

Kierunek do przodu

Nie rozumiem tych wszystkich komentarzy negatywnych. Firma jak każda inna w której sprzedaż najważniejsza. Zawsze bedzie cos co nie do konca gra jak powinno, ale gdzie jest idealnie? Dlaczego zatem tylko narzekacie zamiast szukac ulatwień? Rozumiem ze wypowiadaja się tutaj najczesciej byli pracownicy domniemam zwolnieni ktorzy oczekiwali kokosów za "odbębnianie godzin". Dlaczego sami nie odchodzicie skoro Wam tak źle? Uważam ze kazdy jest kowalem swego losu i zawsze beda pracownicy i nieudacznicy. Wejscie sie do pracy zamiast tracic potencjal na użalanie się nad sobą

Tak5Nie1
@Kierunek do przodu

Skoro tak piszesz to sam jestes tym nieudacznikiem .

Aktor drugoplanowy

Ważne że filmy kręcą, może to kolejny kierunek... Fantazy....

niezainteresowany aktor
@Aktor drugoplanowy

filmy to ich specjalność! Główne role będą grali: " Caryca E", dla której kubańskie cygaro jest bardziej przyswajalne niż kodeks pracy. " Męczennica U", pracująca za wszystkich i ( po tru... ) dążąca do celu. Płacząca W, dla której donos jest rozwiązaniem problemu oraz " Złotomówca Król nad Króle R", który musiał swoją koronę zmienić na inny kolor, by bardziej podkreślić swoją wyjątkowość" :-) A głównym reżyserem filmu będzie "dyrektor A" WFF z 2005.Polecam sprawdzić internet....

Jola
@niezainteresowany aktor

Tytuł filmu - KOSMICZNE JAJA... :)

@Jola

wasze komentarze są bardzo trafne ale tylko obecni lub byli pracownicy, zrozumieją kto to jest E, U, W, czy R. A ten portal ma pomóc potencjalnym zainteresowanym przyszłym pracownikom tej firmy.Trzeba jasno powiedziec, że jest taka pani dyrektor w firmie, co miala wynieść dział handlowy na swiatowe wyżyny, a jak na razie to sprzedaż spada. Jedyne co ta pani potrafi to roznosić smród cygarów po całej firmie a najgorsze jest to, że od palenia tych luksusowych świństw ona sie czuje jak kubański przywódca i tak też traktuje ludzi. Atmosfera w firmie jest po prostu straszna, coraz więcej ludzi odchodzi z tej firmy. Nie ma co liczyć na podwyżkę w tej firmie a raczej po kilku miesiącach pracy wręcz na obniżkę raz wynegocjowanej pensji. Najlepiej jak pracujesz za najniższa krajową, robisz za 4, nie masz nadgodzin....a no i jeszcze niepełnosprawny jesteś! Nie licz na jakiekolwiek benefity, ani szkolenia ( orpocz tycz obowiazkowych), nawet owocowe piatki ktore kiedyc byly zlikwidowano.W tej firmie sie nie zarzadza ludzmi, tam sie ich po prostu non stop czyms straszy. nie polecam tej firmy

Tak18Nie

Zdzisław
@Aktor drugoplanowy

Ale co z tego, ze są te filmy! czy one maja przełożenie na wzrost sprzedaży, na biznes?! Nawet jeśli przedstawiają firmę w "idealnym" świetle ( choć totalnie zakłamanym), to i tak to nie przynosi żadnego realnego zysku dla firmy. Gdzie ta pani zastępca DG , która miała przynieść niesamowity wzrost sprzedaży i efektywność pracowników???? Juz dawno w tej firmie nie było tak źle z wynikami sprzedaży, ponadto ludzie odchodzą na potęgę ( ba, cały jej dział odszedł od niej), opinia o firmie nie była jeszcze nigdy tak zła, jak za jej czasów. Jedyne, co ona robi, to generuje koszty, przemeblowuje kolejne pomieszczenia i ludzi, pozorując swoją "aktywność" w działaniu. To jest totalna porażka! ta pani wraz ze swoim mężem doprowadzi ( tak jak już to zrobili z inna firmą wcześniej) do upadłości! To jest totalna manipulacja w działaniu i kolejna " dojny doradca" w tej firmie! tyle!

Oliwier
@niezainteresowany aktor

Gratulacje inteligencji, poczucia humoru i umiejętności obserwacji.

@Zdzisław

to prawda! BARDZO zle sie dzieje w tej firmie i najgorsze jest to, że ta pani caryca doprowadziła do tego. Ludzie odchodzą, sprzedaż jest na najniższym poziomie, biznes upada, a ta pani tylko faktury wystawia... powodzenia

Rozbawiony

Zgadzam się, ze ta firma to równia pochyła już. Sprawdźcie ostatnie zdjęcie na FB z 2 samochodami hybrydowymi ( czwartek) Wszyscy wiedzą, ze Hertz ma tylko jeden taki samochód ale zrobili zdjęcie pozorując, że niby mają 2 i wyruszają w jakiś rejs. Haha. Co za manipulacja... spójrzcie na ten samochód co stoi bokiem, nie ma ani belek ledowych ostrzegawczych na górze samochodu, tylko niby logo Hertz, które jest żenującym photo-shopem! co za totalna fuszerka! Gratuluje pani od marketingu!Nie dziwie się, ze ludzie z tego działu odchodzą....

Tak22Nie

No name
@Rozbawiony

“Professional “ marketing in American style ????????????????

Pracownik - nie ściemniacz
@Rozbawiony

Panie Rozbawiony, czytaj Pan uważnie treść posta o którym piszesz to dowiesz się co przedstawiają zdjęcia. Jak nie rozumiesz co czytasz i jeszcze to komentujesz swoim tokiem myslenia to nie spodziewaj się przyznawania odznak w tej firmie. Te dostajesz wtedy jak na nie zasluzysz a nie za samo przyjście do pracy i czekanie do 16.00 zeby wyjsć. W Hertz nikt nikogo siłą nie trzyma.

rozbawiony
@Pracownik - nie ściemniacz

proszę czytać ze zrozumieniem. Mój post odnosił sie do zdjęcia, które zostało bezczelnie zmanipulowane. Co, zabolało panią od marketingu, że się śmieją z jej żenującego photoshopa? no i w dodatku musi sama odpowiadać na komentarze...

cała prawda
@Pracownik - nie ściemniacz

To własnie jest ton ludzi zarządzających tą firmą ... nic dodać nic ująć...

Dział HR

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail z działem HR, odpowiemy rzetelnie na wszystkie pytania. Hertz Systems jest solidnym i zaufanym pracodawcą na lokalnym rynku oferującym swoim pracownikom możliwość rozwoju.

Tak1Nie1

@Dział HR

Witam dział HR tak naprawdę nie ma nic do samodzielności ,wszystkie formy rozwojowe dotyczące pracowników czy też działania poszczególnych działów paraliżowane są decyzjami DG.

Byly pracownik
@carek

Zgadzam się w 100%. Nie wierze ze ta firma w kilka mc stala sie tak przyjazna pracownikowi a nowa dyrektor hr zdzialala cuda. Fakt poprawil sie PR, ktory robia sobie na tym portalu. Jednak jak ktos wczesniej dobrze powiedzial ryba psuje sie od glowy... A glowy sie nie zmieni ;) jak ktos chce przejsc szkole zycia to jest to idealne miejsca.

@Dział HR

....Sąd ,sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie ... :-).

Była
@Dział HR

I dodajcie jeszcze jaki jest (usunięte przez administratora) w firmie. Niejedna osoba płakała przez tych najważniejszych. Mieli świetny zespół, ale nie potrafili docenić potencjału. I jeszcze wmawiają, że nie ma na nic pieniędzy (a jakie samochody stoją pod firmą?), szczególnie jeśli chodzi o docenienie pracy ludzi, którzy cokolwiek myślą i pracują po godzinach by firma nie zawalała termonów, bo wiele rzeczy robi się tam na ostatnią chwilę tylko dlatego, że decyzje są podejmowanie w przysłowiowym tempie za 5 dwunasta. W dziale HR też w ostatnio zmieniali się pracownicy, a co na to odpowiecie? Jestem ciekawa. Nie polecam!!! Wszystkim, którzy mnie o to pytają szczerze odradzam.

@Dział HR

@dzial HR ta firma, to jakas farsa! Tam nie ma zadnego dzialu HR, jest tylko jedna kadrowa, nikogo wiecej! dzial marketingu tez sie rozpadl, bo wszyscy pracownicy tego dzialu jednoczesnie rzucili papierami. W dziale handlowym nie ma miesiaca, zeby jakis pracownik nie zlozyl wpowiedzenia. Sprzedaz jest bardzo slaba bo nie ma juz chetnych do pracy, zwlaszcza ze te GPSy ktora firma oferuje nie sa absolutnie konkurencyjne, ani pod katem jakosci ani ceny. Handlowcy jezdza rozklekotanymi samochodami, najlepiej jak bedziesz mial wlasna dzialanosc bo nie chca na umowe o prace zatrudniac. Nawet pracownicy ochrony fizycznej odchodza bo maja dosc traktowania ich jak robotów. Atmosfera w tej firmie jest naprawde straszna, a jedyny rozwoj jaki otrzymasz od tej firmy to rozwoj nerwicy i nauka jezyka wulgarnego, od ktorego zarzadzajacy nie stronia...Nie dajcie sie zwiesc tym filmikom i postom na FB, to jest wszystko manipulacja widzow, a najgorsze jest to, ze pracownicy musza harowac na to, by mozna bylo tym filmowcom zaplacic gruba kase. Odradzam!

Tak21Nie

były
@Dział HR

W tej firmie Dział HR nie jest potrzebny. Zanim pracownik w ogóle pomyśli o jakimkolwiek rozwoju zawodowym nie mówiąc o szkoleniu zostaje zwolniony. Zwolnienie wygląda jak scena rodem z filmu gangsterskiego. zostajesz poproszony przez wszechmogącego ... lub męczennice, która wszystko za wszystkich robi... a w tym czasie masz wszystko odłączane i konfiskowane i przy okazji jesteś potraktowanych jak najgorszy przestępca ... choć zarzuty ma postawione ktoś inny... przychylam się do moich poprzedników ... szczerze nie polecam ...

Rufio
@anonymous

zapomniano dodać, że również z działu finansowego, logistyki i wojskowego ludzie też rzucili papierami. W tej firmie jeszcze tak zle to nie bylo. Ludzie sa bardzo zle traktowani i maja po prostu tego dosyc. Ta firma sie rozpada i dlatego nikomu nie polecam tej firmy.

@Rufio

Ktoś jeszcze w dziale finansowym pracuje??

dorota

Ludzie, co wy z tymi owocowymi piątkami? Wolę, żeby mi rzetelnie płacili za uczciwą pracę. Jeśli mam pieniądze, to stać mnie na owoce, poza tym sama decyduję, czy pójść na siłownię, zapłacić ratę kredytu, kupić książkę, banana, czy lakier do paznokci! Odeszłam z Hertz Systems (marketing) w zeszłym roku, mimo, że po okresie próbnym zaproponowano mi podwyżkę i umowę na czas nieokreślony, ale znalazłam atrakcyjniejszą ofertę. Pracowałam tam krótko i takie mam spostrzeżenia: pracy rzeczywiście sporo, ale ja lubię swoją robotę, więc cieszyłam się, że jest co robić. Od pogaduszek jest przerwa śniadaniowa, a i tak najlepsze pomysły rodziły się w kuchni, albo na fajce podczas luźnych rozmów! Poznałam fantastycznych ludzi, miedzy innymi polskiego kosmonautę. Brałam udział w jednym szkoleniu, ale pracowałam krótko. Minusy: chyba komunikacja. Firma się rozwinęła, a przy tej ilości działów i pracowników porozumienie jest trudniejsze, niż w firmie, gdzie pracuje 20-30 osób. Ze wszystkimi się nie dogadasz. Prawdą jest, że obniżono raz wynegocjowane uposażenie pracownikowi, a sama widziałam, że dziewczyna nie pracowała gorzej od innych, tylko lepiej zarabiała. Jak masz problem, poproś szefa o spotkanie, i przedstaw swój punkt widzenia, albo napisz, co cię boli. Najlepiej przygotuj propozycję rozwiązania. Jest szansa, że spokojna, rzeczowa dyskusja zmieni sytuację. Pozdrawiam wszystkich pracowników HERTZA.

Kaśka
@dorota

To tez kazała swojemu pracownikowi przełożona marketingu wpisać ?

Zostaw opinię o Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. - Zielona Góra

Chcę opublikować: