Opinie o Ls Tech-Homes S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ls Tech-Homes S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ls Tech-Homes S.A. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ls Tech-Homes S.A. w Bielsko-Biała

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Ls Tech-Homes S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Joteł Bielsko Nowy wpis

Wszystko by było dobrze gdyby nie to że, wynagrodzenia nie są w terminie.

wojtek Nowy wpis
@Joteł Bielsko

w tej firmie nic nie jest w porządku, robią wyłącznie straty, żyją z pożyczek, technologia nie nadaje się nawet aby w Afryce z tego psie budy stawiać

Eduardo daladier Nowy wpis

Mam propozycję pracy w Studzienicach, może ktoś powiedzieć coś o zarobkach?

Ole

zatrudnianie pracowników bez odpowiedniego wykształcenia kierunkowego to idealna sprawa dla tej firmy, w końcu popłyną

wojtek
@Ole

kogo masz na myśli?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ls Tech-Homes S.A..

owszem, innowacyjne systemu budownictwa to jest przyszłość

kaszub

Przecież tam wystarczy być lizusem prezesa, nie trzeba nawet nic robic, kasa i tak idzie z funduszy europejskich czy może nawet od prywatnych inwestorów, firma bez przyszłości, ale parę miesięcy można u nich przetrzymac aż padną, tzn wyjadą z powrotem zagranicę. Ja byłam krótko i na szczęście jestem już daleko od nich.

emgieo

Pracuję w LSie 3,5 miesiąca. Każda wypłata jest na czas a nawet przed terminem. Doskonale dogaduję się ze swoim przełożonym. Czasami faktycznie zdarza mi się zostać dłużej w pracy ale zdarza mi się też wyjść wcześniej, kiedy potrzebuję coś załatwić - i tak powinno być. Na płacę też nie mogę narzekać. Przerwy? Oczywiście. Kuchnia? Jak najbardziej. Klimatyzacja? Nieraz chłodzi aż zimno:) Atmosfera w pracy - pozytywna! Ze swojej perspektywy polecam tą firmę - nie wiem jak było rok temu, ale teraz pracuje mi się na prawdę dobrze.

admin

Nie polecam. Płacą śmieszne pieniądze. Nie chcą wypłacać nadgodzin, tylko trzeba wybierać wolne. Często w ostatniej chwili człowiek dowiaduje się, że musi zostać po godzinach, bo jest zlecenie. Czasami i w sobotę i w niedzielę trzeba iść do pracy. NIe ma podwyżek. Dla odczepnego żeby pracownicy nie upominali się o nadgodziny albo prace w weekend to prezes pizze zamowi. Nie szanuje się tu ludzi. Praca raz jest a raz nie i wtedy wysyłaja na urlopy a jak sie skończą to na bezpłatne. Odradzam prace w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Ls Tech-Homes S.A. - Bielsko-Biała

Ls Tech-Homes S.A.
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Karola Korna 7 lok. 4
    43-300 Bielsko-Biała