Opinie o Ib Logistik Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ib Logistik Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ib Logistik Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ib Logistik Sp. z o.o. w Zielona Góra

Jack

Witam serdecznie chciałbym serdecznie wszystkich ostrzec przed tą firmą,ponieważ firma ta po wykonaniu usługi nie płaci w terminie,nie odbiera telefonów,odbiera telefonów,nie odpisuje na maile.Według mojej opini firma ta jest niewiarygodna,nie przyjazna innym mniejszym firmom,widocznie uważa że większy może więcej.

Aniareclij
@Jack

Witam. Firma widmo.nie polecam.

Edyta
@Aniareclij

Co to według ciebie znaczy, że firma widmo? Bo widzę, że normalnie funkcjonują, więc o co chodzi? Chyba nie rozumiem kontekstu, wyjaśnisz?

@Edyta

Cześć Edyta, a firma widmo oznacza to że nie istnieje, byłam u nich w siedzibie przed tygodniem w Zielonej Górze na ul. Lisowskiego 6, biuro puste, wymiotło ich w grudniu 2021 roku. Budynek jest strikte nastawiony na wynajem lokali. Spółkę zarejestrowali pod tym adresem w styczniu 2021 (istniała jako spedycja od 2018 roku) i po roku równiutko stamtąd uciekli pakując się w pośpiechu - inni najemcy tego budynku wszystko widzieli włącznie z ludźmi którzy przychodzili prosić się o swoje pieniądze z niezapłaconych faktur. Odezwało się do mnie do dziś 5 firm, którym BR Logistik winna jest pieniądze za transport. Pan Jakub prokurent w spółce BR Logistik jest dziś członkiem zarządu w innej UWAGA ISTNIEJĄCEJ jeszcze spedycji w Zielonej Górze o nazwie SPEDLOGISTIC. Działają na giełdzie TIMOCOM ostrzegam! Ludzie z zarządu mają powiązania także z innym spółkami (kilkanaście w całej Polsce) i tak sobie działają. Wszystko można zobaczyć w KRS. DO kolejnych spółek dołączają nowi członkowie zarządu, jak wcześniejsi są już na danym terenie spaleni. Świetna metoda zarobku i bardzo skuteczna bo spółka zoo odpowiada do wysokości wkładu - wiec nie ma co liczyć na pieniądze. TO JEST WŁAŚNIE FIRMA WIDMO INACZEJ WYDMUSZKA

Edyta

Ale jestem teraz w szoku. Dziękuję za te informacje, nie wiedziałam, że na aż taką skalę można sobie pogrywać! Do teraz dalej dzieją się w związku z tym kolejne okropne rzeczy czy ktoś się za to wziął od innej strony? Bo minęły już prawie dwa miesiące od tej odpowiedzi

Julia Chojda Nowy wpis
@Edyta

Tak już się do nich prokuratura dobiera.... Zostawie namiar do pana co jest na bieżąco co tam się dzieje w tym temacie 503.313.318

Edyta Nowy wpis

Faktura powiązana była z tą firmą? Bo po tym co tu wcześniej się dowiedziałam to ciekawa po prostu jestem jak to się stało, że ktoś mógł zostać (usunięte przez administratora) przez nich. Opowiesz jak to w Twoim przypadku było?

Julia Chojda Nowy wpis
@Edyta

Nie zaplacili za transport, nie odbierali telefonu później, płacili dopiero po wysunięciu nieco większych argumentów ....

Wiktor

Udało się odzyskać środki. Firmy poszkodowane proszę o kontakt: 573 985 388

Katarzyna
@Wiktor

Zazwyczaj nie dzwonię na wszystkie te numery podawane w komentarzach dotyczących dłużników, ale muszę przyznać, że Pan Wiktor faktycznie zna się na rzeczy. Zaczeliśmy współpracę w grudniu i zgodnie z zapewnieniami, odzyskałam środki!

Zostaw merytoryczną opinię o Ib Logistik Sp. z o.o. - Zielona Góra

Ib Logistik Sp. z o.o.