Opinie o Procor Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Procor Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Procor Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Procor Sp. z o.o. w Zielona Góra

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Procor Sp. z o.o.?

Slaby Nowy wpis

ta firma w 2021 roku zawiesiła działalność i o ile wiem od tego czasu nie zatrudnia pracowników. :(

Gigilio Nowy wpis
@Slaby

Nie zawiesiła a zmieniła nazwę na L+L Ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w Haiger ?

Slaby Nowy wpis

Firma zawiesiła działalność w połowie 2021. O czym piszesz?

Slaby

Firma nie prowadzi działalności od 2021. O czym piszesz?

Time breaker

Radzę szukać pracy przez bardziej znane agencje , szczególnie świeżym szoferom którzy jeszcze doświadczenia nie posiadają.(usunięte przez administratora)

Pan T.
@Time breaker

Pan T. już od 2 lat nie pracuje, kiedy miałeś rozmowa? :-)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Procor Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz/Monter-Spawacz
Service Jobs Sp. z o.o.
Romka

Dzień dobry, jadę pracować jako kierowca do Niemiec, obiecują pieniądze za pierwszy tydzień delegacji po dwóch tygodniach za drugi po trzech. Będę na miejsce napisze jak to wszystko wyglada

Czesław
@Romka

Fajnie, że będzie osoba, która będzie mogła podzielić się tym, jak wygląda praca za pośrednictwem firmy Procor. Może na ten moment napiszesz chociaż, jak dowiedziałeś się w ogóle o tej firmie i jak do nich trafiłeś?

@Czesław

Znalazłem ofertę pracy na olx, ale teraz to problem z wyjazdem do mojej pracy, jak na razie to czekam. rozmowialem z p Beatą z działu rekrutacji, bardzo miła pani.

@Czesław

Zostawiłem opinie o tam tej firmie. Może pan poczytać ????

misiek
@Romka

@Romka to jak jest? jakieś doświadczenia?

Jan

Może lepiej napiszesz co takiego ci się przytrafiło i do jakiej sytuacji nawiązujesz, bo takie ogólniki to mówią tyle co nic...

Czy pracownicy w Procor Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Slaby

A o co pytasz ? Ja pracowałem jako technik i wszystko było OK

S...

Prosze uwazac na ta firme!!!! Zaproponowali mi prace w Niemczech jako kierowca kat C.Przy umowie jest system wyplacany tygodniowki ale co jest wazne pierwsza wyplate-tygodniowke dostajesz po 5 tygodniach. Tlumacza ze firma zewnetrzna tak placi.(usunięte przez administratora)

Kiju
@S...

sie zmieniło, teraz płacą po 14 dniach od SMS jak dobrze grabisz, grab do siebie , i to wszystko, proste nie? U nas mówią kto widlami grabi mniej nagrabi ! czaisz ? he he

Jumper007
@Kiju

@S... Twój komentarz jest prawdopodobnie błędem, prawda? Każdy tu pisze, że wszystko działa. I potwierdzam.

Bartek miedzyrzecz
@S...

Witam pracowałem w tej firmie dwa lata tak było kiedyś później zmieniono to i czekano na dietę tylko dwa tygodnie ogółem rozstaliśmy się ale z powodu moich rodzinnych i osobistych spraw ogólniePoleciłbym firmę pozdrowienia dla pani Beatki z biura Bartek

Marcin Brzuski

Panowie czekałem 2mce by zamiescic opinie. W skali 5 gwiazdek daje 5.Haiger firma Kuhne Nagel dla pośredników rodem. z Turcji juz przyjaciol. Ok nikt nie wie jakie oczekiwania ma posrednik.. ale szczekać na Procor jest łatwo. Jestem zadowolony a wspolpraca z firma Procor i panem Michaelem oraz pania Beatą to profesjonalizm w 100%.Reasumujac trzeba dac cos z siebie.... Pozdrawiam normalnych.

Roman

Jeszcze nie byłem w życiu tak (usunięte przez administratora) jak przez tą firmę. Miałem jechać przez tą agencje pracować (kierowca c+e) do Niemiec, zarobki 2300€ 6 dni w tygodniu pracować poniedziałek sobota tylko 3 godziny. Trasy stałe 200km dziennie, dwa miejsca rozładunku. Miałem wyjeżdżać tam 04.01.21 ale tak jak było mi powiedziano "małe zmianki" ja pojechałem do Niemiec 9.01, po przejazdu do Niemiec (zrobiłem 800km) byłem normalnie w szoku...... Już nie było tych stałych tras tylko jeździć po całych Niemczech oraz zarobki już byli 2000€ Po moim telefonie do procor było mi powiedziano następnie - ja panu mówiłam że są male zmianki, jak pan nie chce pracować to nich pan wraca do domu. Jestem w plecy 800zl.

@Roman

Dzień dobry Pan Babxxx, nasz klient w Kiel już nie jest nasz klient. My też nie mieli informacją, że już nie będzie stała trasa. W tym moment kiedy pan był na mieścu, klient dopiero powiedział że zmiana nie tylko że 5 dni w tygodniu a nie 6, tylko że będzie całkiem inna praca. Rozumiem pana, to był bardzo źle wychowania od klienta. Proszę zadzwonić do Pani Mackała, będziemy sprawdzić, co zrobić dla pana, że pan nie był tam za nic. Jeszcze raz przepraszamy. Pozdrawiam Michael Barucha

@Roman

Witam panie Bab ..., Cieszę się, że skontaktowałeś się z panią Mackala. Chcieliśmy jednak z tobą porozmawiać o tym, jak możemy teraz rozwiązać tę sprawę, ale nie możemy się z tobą skontaktować. Prosimy o ponowne skontaktowanie się z panią Mackala. pozdrowienia

@PROCOR Sp. z o. o.

Witam, tak oddzwoniłem do pani Beaty, jestem bardzo zdziwiony że pan tak martwi się o swoje opinie. Myślę że my się dogadamy nawet chętnie podejmę pracę przez tą firmę. Jak wszytko się rozwiąże sie opiszę w komentarzach, oraz usunę negatywne opinie. Pozdrawiam.

Czesław
@Roman

Udało Ci się wyjaśnić wszystkie kwestie, które poruszałeś w tym wątku związane z firmą Procor? Pytam o ten fakt, ponieważ napisałeś, że jak wszystko się rozwiąże to o tym napiszesz. Nie widzę jednak żadnej wiadomości z Twojej strony, więc może napisz na jakim etapie wszystko jest. Napiszesz?

Romka
@Czesław

Nie udało się mi uzyskać zwrotu pieniądze. Próbowałem podjąć pracę dwa razy, pierwszy raz oferta nagle zniknęła, drugi raz poinformowano mnie dwa dni przed wyjazdem że już tam nie potrzebują kierowce, trzeci raz już sam zastonawilem że nie ma sensu jechać przez taką firmę... Półtora miesiąca czekanie same straty.

@Romka

Witam panie Babxxx, w obu przypadkach masz całkowitą rację. Pierwszy klient zmienił zaplanowane miejsce pracy dopiero wtedy, gdy był na miejscu i od tamtej pory nie był naszym klientem. U drugiego klienta mamy pracownika od około 14 miesięcy, wszystko jest w porządku, wszyscy są zadowoleni. Klient zapytał, czy mamy dostępnego drugiego pracownika, czyli ty. Na kilka dni przed planowanym startem klient był nieobecny przez kilka dni, w sobotę (czyli 2 dni przed startem) udało mi się do nich dotrzeć, ale nagle nie mógł sobie przypomnieć ... Od tego czasu to już nie jest nasz klient. W imieniu firmy przepraszam za ten bałagan. Obecnie mamy 5 różnych próśb, pamiętam, że chcesz, aby Twoja rodzina była z Tobą szybko. Jeśli pozwolisz nam jeszcze raz spróbować, zadzwoń ponownie do pani Mackala. Jeśli tego nie chcesz, rozumiem, ten chaos nie jest absolutnie normalny, byłbym tak samo rozczarowany jak ty. Może do zobaczenia wkrótce :-)

Niezapłacony

Hmm nagle tyle pozytywów? Na 100% nie są to komentarze od kierowców. Gdziekolwiek pracujcie, byle nie tu :)

@Niezapłacony

Witam Panie „nie zapłacono”. Nie rozumiem, dlaczego zostawiasz tutaj negatywny komentarz lub czy faktycznie pracowałeś dla nas, ale nie jest możliwe, że nie dostałeś swoich pieniędzy. Jeśli nadal jesteś tego zdania, skontaktuj się z naszą Panią Mackala, ona to sprawdzi, a jeśli czegoś brakuje, natychmiast zostanie przekazana. Możesz skontaktować się z Panią Mackala pod numerem 603237740 lub pod adresem praca@procor.info Proszę o informację, czy sprawa została załatwiona. pozdrowienia Michael Barucha

Bartek
@PROCOR Sp. z o. o.

Co za głupoty Pan opisuje pracowałem u pana dwa lata czego nie dostałem ostatnich dwóch wypłat z chorobowego następna sprawa jak pracowałem w soboty też nie dostałem za to żadnych pieniędzy więcej następna sprawa jak pracowałem w Niemczech na stałe z powodu koroną wirus dostawa na niedzielę nie dostałem żadnego Pieniążka za tą niedzielę za pobyt w kabinie nawet pięciu czy 10 € to niech Pan nie pisze do chłopaka Z pretensjami bo NIK nie zapłacone jest to bardzo Trafny powiem panu tylko na pocieszenie że w tej chwili pracuje w innej firmie otrzymałem pieniądze i byłem u adwokata i będę walczył o odzyskanie swoich dwóch wypłat oraz jak się okazuje powinienem mieć płacone diety za niedzielę bo ponieważ dojeżdżałem do pracy powinienem mieć wypłacone nadgodziny powinien mieć wypłacane godziny nocne i jeszcze jedna rzecz jest takie coś jak milog Z którego muszę mieć wypłacane według najniższej stawki godzinowej w danym kraju jako kierowca zawodowy przykładowo pracuję jeżdżę po Francji muszę mieć najniższą stawkę godzinową za każdą godzinę pracy wypłacane jeśli jeździłem po Niemczech muszę mieć wypłaconą na niższą stawkę godzinową niemiecką minimum więc panie Michale niedługo się spotkamy może nie osobiście ponieważ adwokat będzie upoważniony do wszystkiego i jesteśmy dogadani Że z pieniędzy które odzyska bierze 40% więc niech pan mi wierzy że będzie bardzo się starał żeby odzyskać wszystko z tych dwóch przepracowanych lat mogę panu zdradzić również że sprawa odbędzie się w Niemczech z niemieckim adwokatem i będziemy wnioskować w sądzie aby niemiecki urząd pracy przy patrzył się działalności pana firmy ponieważ gołym okiem widać że okrada cię niemiecki system podatkowy ponieważ praca odbywała się tylko i włącznie po Niemczech samochody były tylko i wyłącznie na niemieckich tablicach rejestracyjnych firmy były tylko i wyłącznie niemieckieEdycje były również tylko i wyłącznie niemieckie a wystarczyło te ostatnie dwie wypłaty zapłacić a teraz już (usunięte przez administratora) za późno pozdrawiam

@Bartek

Dobry dzień, Jestem w pełni poinformowany w Twojej sprawie. Pod koniec pracy z nami byłeś od 26 października. do 6 grudnia chory. Było wskazanie, że pracujesz w tym czasie dla innej firmy, więc poprosiliśmy Cię o wydrukowanie karty prędkościomierza. Do tej pory twierdziłeś, że nie możesz wykonać wydruku, ale każdy Tachoswerwis może Ci go dać. Prosimy o wykonanie wydruku na nasz koszt i przesłanie go do nas, czekaliśmy na to kilka tygodni. Wyjaśniłeś z naszą Panią Beatą, że potrzebujemy tego wydruku i od razu wykonujemy przelewy, ale nie skontaktowałeś się z nami? Szkoda, że ​​tak reagujesz, bo byłeś u nas 2 lata i zawsze dobrze działałeś i byłeś też niezawodny. Sprawdziłem ponownie, miałeś u nas pensję netto w wysokości około 1850 euro, pieniądze zawsze na czas. W międzyczasie znacznie podnieśliśmy wszystkie pensje, teraz każdy zarabia ponad 2100 euro netto. Atakujesz nas tutaj, ale nie musisz iść do prawnika, żeby to załatwić, wystarczy udać się do Tachoserwis i wysłać nam ten wydruk. Obiecuję, że wyślę wynagrodzenie osobiście natychmiat, gdy tylko wydruk będzie dostępny. Proszę o to dbać, pokryjemy nawet koszty. Życzę Tobie i Twojej rodzinie wszystkiego najlepszego.

Bartek 2
@PROCOR Sp. z o. o.

Na chorobowym byłem do 6 stycznia a za grudzień i styczeń nie otrzymałem wypłaty dostałem od was maila że potrzebujecie pół roku wydruki z tachografu w oraz historię chorobyNo to odpisałem że nie macie prawa żądać ode mnie historii choroby ani ja nie mam ochoty dzielić się dolegliwościami które mi się przydarzyły co do wydruków z tachografu napisałem również że nie posiadam wydruków Z tacho z oststatniego pół roku ponieważ byłem w domu i nie miałem jak tego zrobić ponieważ karta nie była w tym okresie używana ani ja nie mam w domu czytnika do kart tłumaczenie że ja niby gdzieś pracowałem jest wyssane z palca takie głupoty to Pan Trojanowski sobie wymyślę i panu panie Michale podsuwa jaką prawdę co oczywiście prawdą mnie jest i był duży problem kiedy na poczatku starałem się o urlop z powodu iż zmarł mi dziecko też Pan Trojanowski uważał żeŚmierć mojego dziecka ma wskazanie nieprawda po czym wysłałem zdjęcie mogę zacytować co napisałem pod zdjęciem do pani Beatki cytuje proszę pokazać tym (usunięte przez administratora)Głównie chodziło tu o pana Trojanowskiego żeby zobaczył Jak się mają jego wskazania do mówienia przeze mnie nieprawdy po śmierci mojego dziecka najbardziej mi szkoda pani Beatki bo złota kobieta A musi Powtarzać głupoty które wymyśli i Wyssie sobie z palca Pan Trojanowski

@PROCOR Sp. z o. o.

Nie wolno zatrzymywac wynagrodzenie kierowcowi bo nie wyslal jekiegos wydruku... To jest oszustwo... Mozna wymyslic byle co, i stwierdzac ze nie wyplacismy bo ty nie wyslales kwitka kibla na 50 centow....To nie pierwsza opinia o nie wyplacie za 2 ostatnie mieszncy. To swiadczy ze pan jest oszustem, i tyle.. Za kazdym kierowcom jest jeszcze rodzina, i pan oszukuje tych dzieci albo sienjorow tez,.. Czlowiek odpracowal ma dostac wyplate . Nawet jezeli firma nie dostala wyplate przesz spedycje albo co kolwiek. Kierowca jest ostatny w laciugu dostaw towaru, i jest chroniony Unijnymi przepisami prszed takiego rodzaju oszustwami. Ale teraz bede nauczka... Zycie powodzienia kolegowi w sadzie!

Słaby
@Kandydat

Mnie mówili, że wydruk z karty kierowcy to jak podpis na lista obecności. Nie ma listy obecności nie ma kasy. I tak mi w Sadzie mówili. Mam dać dowód, że w pracy pracy byłem. A jak chorowalem to mi ZUS do domu na kontrol szedł. I grzywne dotał em bo robiłem na horobie na lewusa. A i tak robić się opłacało, bo ta grzywna to był pikus,. Wiwat my!!!

@Kandydat

@Kandydat @Slaby @Bartek @Bartek 2 Witam drodzy forum dyskusyjne, W międzyczasie mieliśmy ze sobą kontakt i mogliśmy spokojnie i rozsądnie wyjaśnić, dlaczego wszystko potoczyło się tak, jak się potoczyło. Pojawił się poważny zarzut, że musimy wyjaśnić za pomocą wydruku karty tachografu. Umówiliśmy się teraz, że płatność zostanie dokonana w pierwszej kolejności, a wydruk zostanie przesłany później. W naszym interesie nigdy nie leży spór, ale musimy właściwie wykonywać naszą pracę. Zawsze uważam, że rozsądna komunikacja może rozwiązać wszystkie problemy. Życzę wszystkim miłego dnia.

Czy w Procor Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

PROCOR Sp. z o. o.

Dzień dobry, u nas będzie umowa o pracę na czas nieokreślony.

Prometheus

Jestem razem z kolegą na samochód, tak najlepjej dla nas. Jesteśmy w firmie od 1 listopada 2020 roku i mamy już drugą wpłatę na konto. Każdy, kto pisze, że są problemy, prawdopodobnie sam jest problemem.

Krótka wiadomość dla ludzi ktorzy chieli by dolaczyc się do tej firmy. Pytajcie o opinie kierowców, a nie fora, bo te dobre opinie to sobie wypisują ci z biura.

K

Pieniądze na czas ale przy takim stresie to powinno być trzy razy tyle.Porównując warunki pracy to są nie tyle ciężkie co szkodliwe dla zdrowia przez takich chorych psychicznie znęcających się nad pracownikiem. PRACY W TEJ FIRMIE NIE POLECAŁBYM ale każdy ma głowę i rozum to nie decyduje.

Zippo

Spokojne...

Okidoki

Alles gutes :-)

Dredd

Dziękuję za wszystko :-)

Słaby

My pracujemy w kilku w jednym miejscu. Nie ma problemu, a kasa jest na czas. Po pięciu tygodniach, co tydzień. Gdzie problem ?

GregorianxXx
@Słaby

Pieniądze otrzymasz już po 2 tygodniach!

Mazurman

Właśnie podpisałem umowę. Myślę, że wszystko będzie dobrze, rozmowa przebiegła bardzo przyjemnie...

Zostaw merytoryczną opinię o Procor Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Procor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Procor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Procor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 14 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Procor Sp. z o.o.