Opinie o Ochrona Pro Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ochrona Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ochrona Pro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ochrona Pro Sp. z o.o. w Wrocław

afrykaner

jeszcze ktoś pracuje w tej (usunięte przez administratora)firmie?

Katarzyna kliś

Dzień dobry Chciałam się podzielić wrażeniami na temat firmy. Posiadam orzeczenie niepełnosprawności, rozpoczęłam pracę o1.12.2019 r. W serwisie sprzątającym. Rozmowa na początku była bardzo miła i potwierdzam że szczera, mam komornika I nie było z tym problemu. Warunki pracy bardzo fajne, nowe osiedle , jest brud bo są remonty mieszkań ale uważam że jest ok. Kierownictwo firmy, merytoryczne i konkretne. Po tygodniu poprosiłam o zaliczkę i dostałam, 200 zł . Naprawde Miłe zaskoczenie. Naprawdę polecam.

KubaRozpruwacz
@Katarzyna kliś

Chyba już Pani tam nie pracuje. ... Proszę następnym razem sprawdzać firmy z którymi mamy nawiązać tzw "stosunek pracy"

Ukr

Bardzo zadowolonia. Ja z ukrainy, bardzo dbaja o mnie. Pieniadze szybko i oibrze.

KuoKai
@Ukr

Razem pani zaprzestać pracę u tego człowieka gdyż on nie respektuje żadnych kodeksów żadnych postanowień mógłby pracodawca nara pracownikiem. Ten człowiek powinien zostać aresztowany a jego ojciec za Szlachtowa ny razem z jego dziećmi dom powinien być spalony aż do fundamentów.

Jadwiga

Zostałam zatrudniona na praciwnika porządmowego i bardzo to sobie chwale prace , wpływ dostałam wynagrodzenia jux 02.09.2020 , kierownik jrst na kontroli codziennie i to jest upierdliwe

Czyk
@Jadwiga

Brakuje mi rok czasu do emerytury , mam grupe , warto sie prxyjac ? Pojechałem sprawdzić warunki pracy i naprawde sa dobre, polecasz ? Podasz do siebie telefon ?

@Czyk

Nie polecam tej firmy gdyż nie wywiązuje się z umów nawet sporządzonych na piśmie. Ta firma nie płaci w wielu pracownikom.wielu pracowników podał o tę pracę do państwowej inspekcji pracy a także do sądu pracy oraz do państwowego funduszu ochrony osób niepełnosprawnych.

KuoKai
@Jadwiga

Czy otrzymała pani jakiś dokument o zatrudnieniu na przykład umowę zlecenie bo chyba nie umowa o pracę. Proszę sprawdzić czy jest pani zarejestrowana w ZUSie obecnie każda umowa powinna być ozusowana gdzie się nie jest pani zarejestrowana w ZUSie nie otrzyma pani chorobowego ani stażu pracy który wlicza się do emerytury. Razem znaleźć innego pracodawcę ten ma zbyt dużo za uszami.9 Pozdrawiam serdecznie I Życzę powodzenia

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Ochrona Pro Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku WAŁBRZYCH OCHRONA. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Ryszard

Lala . rozpoczalem prace, przyjmowal mnie mlody kierownik. Myslalem zecza mlody ale krotko i rzeczowo. Fajnie, fajnie wyszlo. Moje spostrzezenia. Umowa o prace krotka i przejrzysta bez kruczków. W innej firmie to była tragedia. Malo dokumentów do podpisywania.to na plus. Minus za krótki instruktaż. Ogolnie wrazenia mam bardzo dobre. Bo i warunki socjalne sa swietne.

@Ryszard

Do czasu aż przestanie Ci płacić. Powody mogą być różne. Ale proszę przygotować się na najgorsze.

Ryszard
@SzimIn

U mnie jak narazie jest okej, ja jestem zadowolony i szefostwo chyba również. Plus taki że jak obiecali dodatkowe pieniądze za grupę to cały czas je wypłacają. Na jakim obiekcie Szimin pracowałeś?

@Ryszard

Sprawdź kochaniutki czy zarejestrował się w zus-ie Bo jeśli nie to nie będziesz miał chorobowego i nie wliczy Ci się ten staż pracy do emerytury. ... Pozdrawiam serdecznie.

Agata

Czy terminy urlopu są narzucane czy dowolne?

Patryk
@Agata

Terminy czego ? Hahahahah nie tej firmie

afrykaner

nadal podtrzymuję moją negatywną opinię o firmie krzak,ja nie pękam,Waśkom pokazuję gest Kozakiewicza razem z środkowym palcem,daję maila do wydziału licencji MSWiA ,waii@mswia.gov.pl ,będą rozpatrywać moją skargę ,nie bójcie się i też złóżcie doniesienie ,im więcej tym lepiej.

afrykaner

zadzwonił do mnie właściciel firm PRO żebym wykasował to co napisałem o tej firmie jeżeli nie zatrzymuje wypłatę za luty,za marzec nie otrzymam chorobowego bo pracuję na czarno,nic nie kasuję ,wpisy to prawda,jeszcze im się do (usunięte przez administratora) dobiorą,nie trafili na chłopka ze wsi tylko obieżyświata,nie w takich byłem tarapatach.

afrykaner

jak najdalej od tej zasranej firmy,nie rejestrują,(usunięte przez administratora),nie mają stałego adresu,zawiadomiłem prokuraturę MSWiA,skarbówkę ,może za nich się wezmą ,gdybym wiedział gdzie ta (usunięte przez administratora) mieszka odwiedziłbym to ścierwo z argumentem w ręku,jebać Ryśka i Przemka.

afrykaner

jak najdalej od tej firmy,nie płacą na czas,nie rejestrują ale teraz się oszukali,od kilku dni jestem na kwarantannie i jako nie zarejestrowany nie przysługuje mnie zasiłek chorobowy,zawiadomiłem PIP we Wrocławiu,zawiadomię Sanepid i składam pozew do sądu,nic mu nie pomoże ukrycie majątku,skarbówka go znajdzie.

Dark

Witam serdecznie czy ta firma ochrony Pro ? Czy (usunięte przez administratora) pracowników bardzo proszę opinie

XYZ

Spółka założona "Na słowo honoru". Od momentu w którym podjąłem pracę nie posiadam jakiekolwiek umowy o zatrudnieniu. oraz nie mogę skontaktować się z Przemysławem Waśko w celu ustalenia rachunku bankowego na który mam otrzymać wynagrodzenie. Na początku nie odbierał telefonu, zaś po czasie numer jest nieosiągalny. Spółka została zarejestrowana na Ryszarda Waśko, ojca wcześniej wymienionego Przemysława. Kapitał spółki to kpina, minimalna stawka w wysokości: 5.000PLN, biuro spółki stoi na wirtualnej skrytce pocztowej, za którą odpowiada firma pośrednicząca. Po głębszym research'u google znalazłem inne, również negatywne opinię odnośnie spółek, które zostały założone przez Przemysława. Ponadto człowiek ten jest wpisanych do sądowego Rejestru "Dłużników Niewypłacalnych" na kwotę kilkunastu tysięcy PLN. Wiele osób zgłaszało sprawę na policję oraz do inspekcji pracy, notorycznie nie stawiał się na wezwania. Myślę, że aby cokolwiek wyegzekwować od tego człowieka wymagany jest pozew zbiorowy. Oczywiście nie polecam, wręcz przestrzegam przed zawiązywaniem umów lub podejmowaniem pracy u tego człowieka!

ABC
@XYZ

Czy znalazł Pan/i chętnych do pozwu zbiorowego? Jeżeli tak, prosiłbym o informację, ponieważ też chciałbym się przyłączyć

@XYZ

Czy zamierza Pan zorganizować pozew zbiorowy ? Również bym się przyłączył.

@Nr plus Ochronę kierowcę a co to za numer? Ta osoba powyżej chciała tylko uzyskać info o pracy, można je znaleźć pod tym nr?

Ktosik

Czesc Potrzebuje konkretnych informacji . Mam orzeczenie , szukam na gospodarczego. Ile mozna zarobić ? To orawda ze szybko placa ? Prosze o pilna infirmacje.

Nr plus Ochronę kierowcę
@Ktosik

Kontakt proszę. 726368065 Dolny Śląsk

Henryk

Miałem przez pewny czas problem z dojazdem do obiektu, przez remonty drogowe komunikacja miejska była wyłączona.... Swojego prywatnego samochodu nie posiadam, ale firma zaproponowała że przez miesiąc wypożycza mi nieodpłatnie auto służbowe. Pierwszy raz z takim czymś się spotkałem, posterunek 2 osobowy, wypłata zawsze 1 dnia nowego miesiąca na koncie. Obiekt na legnickiej.

Magda

Byłam zatrudniona na popowicach, firmie skończyła się umowa na ten obiekt, zapłacili mi za miesiąc postoju a potem zaproponowali mi nowy lepszy obiekt :) polecam

...

Brak wynagrodzenia, brak odpowiedzi na SMS i brak kontaku przy użyciu jakichkolwiek innych środków

Romulus

Bardzo dobre warunki na obiekcie w Warszawie ale pan kierownik za bardzo szczegółowy, dla osób z grupą fajna praca bo dostałem dodatek za to że mam grupę.

@Romulus

Romulus , masz rację , mnie jak zatrudnili to było tak samo , ta kierowniczka bardzo często przyjeżdża, za często , ale przyzwyczailiśmy się

Zaintwresowany
@Ewa

Ewo a wypłata jest ma czas ?

@Zaintwresowany

Na koncie miałam siódmego

sutek50
@Romulus

Dodatek otrzymałaś przy najniższej krajowej? Mój kierownik też powiedział że za znaczny też jakieś pieniądze dodatkowe będą. Ale to pewnie przy umowie zlecenie dołożą coś bo wypłacaja 25 A ja pierwszy miesiąc dopiero pracuje

Krzysztof
@Romulus

Romulus , Czyli co, polecasz ?

Kryśka
@Ewa

Ty siódmego ? Ja pierwszego ☝ przeginaja bo nawet nie wiedziałam ze jakas furma taknszybjo robi wynagrodzenia. Mam komornika

Wictory

Jesrem z ukrainy od kilku lztcw polsce przyjeli mnie na gosposarczegob, konserwatora. Porwiwrdzam to co ludzie mowia mam zlecenie termin wyplaty na 25 a jyz ja dostałem. Kierownik jest bardzo fajny i jeztcdobra atmosfera. Bzrdzo sie cieszecz tej roboty

Czy

Ok. Dzięki, to najwazniejsze ze wyplaty daja szybko. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Pro Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ochrona Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ochrona Pro Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Wita Stwosza 16
    50-148 Wrocław