Opinie o Pośrednictwo Pracy "SternJob" w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pośrednictwo Pracy "SternJob". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Pośrednictwo Pracy "SternJob" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Pracy "SternJob" w Szczecin

potencjalny klient

Rozmowa z Panem z numeru o końcówce 034 pl numer tej firmy to jakieś nie porozumienie...Obiecanie gruszek na wierzbie niczym nie poparte ..Jeszcze okres próbny 3 dni ??? Gdzie to jest prawnie poparte w kodeksie pracy??? Panie szanowny rolować proszę swoją rodzinę i znajomych a nie ludzi którzy spędzili lata za granicą i wiedzą jak ten chleb smakuje.Nie dotrzymuje Pan żadnych umówionych terminów a jak człowiek sam nie zadzwoni i nie dopilnuje to jedno g ... wychodzi a na koniec jest Pan bardzo bezczelny... obsługa klienta jest na bardzo niskim i nie profesjonalnym poziomie..Gdybym miał współpracować z takim klientem jako firma z firmą to już bym wolał wybrać inną firmę bo po rozmowach z tym Panem właśnie z tego numeru wrażenia są mocno negatywne i nie wzbudza zaufania a wręcz odstrasza...

Daniel
@potencjalny klient

Widzę że gościu chyba z konkurencji bo akurat pan Karol zawsze załatwia mi robotę i nigdy nie było takiej sytuacji xD

kam

Pracuje ktoś na magazynie z napojami w grunsfeld i może się wypowiedzieć?

Kobieta
@tak

No faktycznie, warte zastanowienia. Ale to jak to sa takie ciężary, to czy jest za to lepsza kasa, niż jak za te lżejsze produkty? I czy to wszystko ręcznie trzeba nosić, czy dają np. takie wózki do wożenia zgrzewek czy coś?

Krzysztof Nowy wpis

Polecam. Pracuję od września jako spawacz w tengen. Pokoj mam sam, umowa o pracę ,wyplata na czas, moge robic nadgodziny. jak ktos ma jakies pytania to zapraszam

Marco77 Nowy wpis
@Krzysztof

Długo czekałeś na odpowiedź dot pracy i wyjazdu? Szukam pracy jako Laminiarz i chciałbym wyjechać miedzy 15 a 20 kwietnia.

Niko Nowy wpis
@Krzysztof

Też szukają obecnie spawaczy ale do Aalborga. Podawane zarobki, to 34 000–38 000 zł brutto / m-c. I 10 ludzi im trzeba. Co daje nadzieję, że się załapie. Nie spełniam jedynie wymogu własnego auta. Czy to przekreśla moją kandydaturę? I czy podane przez nich kwoty są realne?

Cześć. Widziałam na stronie firmy, że mają sporo ofert pracy - ale tych wyjazdowych. Mnie interesuje praca bezpośrednio w firmie na stanowisku rekrutera. Takiej oferty pracy niestety nie znalazłam. Tutaj w komentarzach niektórzy wspominają o rekruterach, którzy pomagają im znaleźć pracę już od kilku lat. Czyli firma ma stały zespół rekruterow?

Waldemar

Pani Dżesika bardzo fajna rekruterka mało co w swoim życiu takich widziałem a już jeszcze na Niemcy ponad 20 lat. Od kilku lat ta Pani zawsze mi pomaga i szuka pracy, polecam zwłaszcza że mam już swoje lata i ciężko o pracę. Waldek

@Waldemar

Do jakiej pracy jeździsz? Mnie interesowałby magazyn albo praca na budowie. Pośrednictwo załatwia też kwaterę i transport do pracy? Niemiecki znam w niezbyt dobrym stopniu i zastanawiam się czy to wystarczy. Najchętniej chciałbym się dostać do brygady gdzie są już polscy pracownicy. Napisz coś więcej o warunkach.

potencjalny klient

SternJob
@potencjalny klient

Panie Amadeusz my to jesteśmy szczęśliwi , że nie doszło do Pana zatrudnienia Pan co miesiąc szuka pracy można to sprawdzić na Pana profilu na Facebooku @Amadeusz Ehh . Jest Pan osobą którą odradzamy do zatrudnienia na jakimkolwiek stanowisku. Pana najdłuższy okres pracy to chyba 3 miesiące . Do tego jest Pan osobą nad wyraz męczącą... Mówiliśmy Panu , że czekamy na wiadomość od koordynatora dotyczącą zakwaterowania z osobą która ma samochód i mógł by Pan z nią dojeżdżać do pracy bo przecież Sz. Pan Amadeusz oczywiście nie ma samochodu , nie zna języka i nic nie potrafi robić to myśli, że łatwo jest dla niego znaleźć odpowiednią pracę. Dziękujemy Panu za wystawienie opinii ! Mamy nadzieję, że inne firmy nie będą traciły czasu na rekrutację Pana do pracy. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy sukcesów zawodowych .

@SternJob

Przeczytałam ta opinie i jednak delikatnie mówiąc nieprofesjonalne podejście. Zwłaszcza przy rekrutacji do agencji niemieckich które wysyłają w różne miejsca pracy, elastyczność, szybkość uczenia sie w nowych miejscach, gotowość do zmian to raczej plusy niż minusy.Nie wiem też w jakim zawodzie pracuje Pan "potencjalny klient" ale moze w takim który pozwala mu na zmiany, a czyjś profesjonalizm oceniam w swoich grupach zawodowych bo wtedy jest się tylko kompetentnym. Czasami trzeba nic tak naprawdę nie potrafić żeby zgodzić się zostać w danym miejscu, a, język Panu, w takim miejscu jest nie potrzebny wystarczy ja, ja.,Tzw starzy pracownicy bywają najmniej zawodowo kompetentni i elastyczni bo znają rzeczywistość zawodowa wyłącznie z 1, 2 miejsc pracy, a czesto jest tak że nawet w złym miejscu jest zawsze coś nowego wartego uwagi. Nie mówiąc już o nowych miejscach, ludziach, których być może warto poznać, ale jedno jest pewne nie zawsze najdłużej znaczy najlepiej.

Daniel
@potencjalny klient

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Pośrednictwo Pracy "SternJob". Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Elektryk?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Mateusz

Mega firma, ogarnęli wszystko tak jak było trzeba, fajne zarobki.

Kaśka

Pracuje na magazynie poprzez tą firmę i polecam, załatwili mi pracę gdzie mam ponad 2 tys na rękę, oczywiście znam język bo bez tego niestety nie da rady.

Łukasz

Pracuje przez sternjob od 6 miesiecy w niemieckiej agencji. Jestem zadowolony, wszystko wedlug umowy,wyplaty na czas i mam pokoj jednoosobowy tak jak bylo to ustalone.

@Łukasz

A jak stawka, konkurencyjna? Ja jak bym jechał to jednak wolałbym dobrze zarobić na miejscu. A rożnie to bywa obecnie na rynku. Pokój zapewnia firma? Pobierają za to jakąś kwotę co miesiąc? Koordynatorzy pomagają zawsze w razie problemów na miejscu?

Wkurzony

Nie polecam tej firmy. Ponad miesiac temu rozmowa z rekruterką i składana aplikacja. Zero odzewu do tej pory po czym odświeżają te same ogłoszenia. Zero szacunku do człowieka

Czytam te wszystkie niekorzystne komentarze i nie wierzę,. Dodane komentarze dotyczą rozmow z rekruterami którzy odbierają telefony i mają pierwszy kontakt z pracownikiem i wszystkie te komentarze są negatywne ... czyżby one były dodawane przez osoby nie przychylnie nastawione to tej firmy ? Ja korzystam z ich usług od 3 lat i zawsze pomagali ile mogli w znalezieniu odpowiedniej oferty dla mnie a nie należę do ludzi ktorzy pracują za miske ryżu... Zmieniłem pracę 2 razy ale nie była to wina firmy sternjob a firm dla których beż pośrednio pracowałem. Więc polecam osoba szukającym pracy do nich zadzwonić i przekonac się samemu czy rzeczywiście będą tak strasznie potraktowani jak to piszą inne osoby. Naprawdę jedna z lepszych firm rekrutacyjnych z których usług korzystałem.

Macie jakieś info o pracy elektryka, które go firma szukała jakiś czas temu w sieci? Widziałem fajną pensję, 13000 - 18000 zł brutto miesięcznie. A czy z tego trzeba opłacać mieszkanie, czy firma zapewnia lokum i pracownik nie płaci za nic? I czy dojazd do miejsca pracy zapewnia firma, czy pracownik sam załatwia i opłaca?

STERNJOB

Może mamy odbierać telefony również w nocy i w weekendy ? A może my mamy dzwonić do ludzi w niedziele i wieczorami ? Pani nie jest jedyną osobą która do nas dzwoni więc jest to bardzo możliwe , że zapomnimy oddzwonić .

STERNJOB

Panie Romku Ja byłem nie zadowolony, że zadaje Pan pytania . Jestem właścicielem firmy STERNJOB i zawsze wysłuchuje z należytą starannością pytań od kandydatów . Pana opinia jest kłamstwem !

STERNJOB

Pani Agnieszko proszę napisać w jaki sposób nasi pracownicy zachowali się chamsko w stosunku do Pani ? Kiedy Pani dzwoniła do nas ? I na jaki numer ? Znamy się bardzo dobrze na ofertach które posiadamy . Od 6 lat pomagamy w znalezieniu lepszej pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Holandii z naszych usług skorzystało setki ludzi którzy są zadowoleni z naszej pracy. Pozdrawiam serdecznie .

Maciek

Kolega polecił mi tą firmę i szczerze polecam. Pracuje jako elektryk na początku nie wiedziałem o co chodzi w tej firmie, Pani mi wytłumaczyła że są firmą rekrutacyjną i zatrudniają do wielu agencji więc lepsza szansa na znalezienie pracy. Zarobki takie jak na umowie, mam pokój jednoosobowy jak chce to robie nadgodziny nie mam na co narzekać

@Maciek

A gdyby nie pasowała Ci oferta to śmiało możesz odmówić i poczekać, aż poszukają Ci czegoś innego? Na jaki czas dostałeś pierwszą umowę? Czy ten pokój dla jednej osoby dostałeś przypadkowo czy prosiłeś o niego bez innych ludzi? Na nadgodziny musisz jakoś wcześniej się zdeklarować?

Johan

nie polecam, nic nie wiedzą, odsyłają do innej firmy, czeka się dobre 4 dni, żeby ktoś zadzwonił, do samego strrnjob nie można się potem dodzwonić. lekceważenie na każdym kroku

@Johan

A nie ma tu żadnych koordynatorów, którzy są pomocni w razie problemów? Na początku jak ktoś zgłosi się do pracy też nie ma kontaktu? Co masz na myśli pisząc, że firma nic nie wie?

@Johan

Proszę powiedzieć kiedy Pan dzwonił i czego nie wiemy . 5 lat jesteśmy na rynku i setki osób jest zadowolonych z naszych usług . Kto Pana zlekceważył , na jakie stanowisko Pan składał aplikację ? Szczęśliwego nowego roku !!!

Cześć, zna ktoś aktualne zarobki elektryka, ktoś z panów? Dwa miesiące temu mieli 13 - 18 tysięcy podane w ogłoszeniu, chociaż nie wiem, ile z tego było podstawą. Proszę o jakieś aktualności, bo chcę sobie porównać oferty z okolicy. Dzięki!

Dorota

pracuję z polecenia jako opiekunka osób starszych i jestem zadowolona. pani rekruterka pomogła mi w napisaniu cv. polecam

kam

Pracuje ktoś na magazynie z napojami w grunsfeld i może się wypowiedzieć?

Edward
@kam

Ale co konkretnie chcesz wiedzieć? Jakieś pytania?

Franke
@Edward

Jakie da warunki mieszkaniowe I czy agencja jest godna polecenia

@Edward

Czy ciężko na magazynie z napojami dla dziewczyny?

kam

tak tylko nwm jak z pracą dla dziewczyny czy da rade :)

ad
@kam

ja tak samo właśnie i jestem ciekawa tych warunków mieszkaniowych bo to róznie bywa

Agnieszka
@kam

To pewnie zależy od wytrzymałości i ile na spokojnie podniesiesz. ;) A masz już jakieś doświadczenie może?

Darek
@Agnieszka

Jak oceniasz pracę w magazynie z napojami Grünsfeld ? i zakwaterowania

tak
@kam

To nie jest zwykłe komisjonowanie spożywcze, gdzie trafiają się chipsy albo guma do żucia. Napoje dużo ważą. Proszę iść do marketu i kilka razy dźwignąć zgrzewkę z wodą. I tak z pół godziny, dla zbudowania wyobraźni. 6 x 1,5 litra to 9 kilogramów. A to tylko jedna zgrzewka. Odradzam kobietom komisjonowanie napojów, to ciężka praca nawet dla mężczyzn. Tak samo sortownie kurierskie.

Kobieta
@tak

Czy pensja w Pośrednictwo Pracy "SternJob" składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Elektryk, ich ogłoszenie jest 6 października na Pracuj.pl.

@Pracodawca

Jako firma rekrutacyjna bazujemy na ofertach pracy zagranicznych agencji. Każda agencja działa na nieco innych, korzystnych warunkach. Posiadamy oferty pracy dla Elektryków gdzie oferowana jest stawka godzinowa i dieta dzienna oraz posiadamy oferty gdzie jest atrakcyjna,wysoka stawka godzinowa. Oczywiście wszystkie oferty pracy są w oparciu o umowę O PRACĘ. Zapraszamy do kontaktu :) cv@sternjob.com +48 535-139-711

Khrystyna

Dodam, że brat pracował przez agencję i okłamali z pokojami. Byle go wysłać i resztę mają gdzieś no nie polecam

SternJob
@Khrystyna

Kto okłamał Pani brata z pokojami i w jaki sposób ?

Sternjob

U nas każda oferta pracy jest oparta na umowie O PRACĘ :)

@Sternjob

Od pierwszych dni w pracy można liczyć na uop? Jeśli tak, to na jak długo? Ile trzeba czekać, aż dostanie się umowę na czas nieokreślony? Dajcie znać, jak to wygląda, bo myślę nad aplikacją...

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Pracy "SternJob" - Szczecin

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Pracy "SternJob"?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Pracy "SternJob" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Pracy "SternJob"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 15 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pośrednictwo Pracy "SternJob"