Opinie o McDonald`s w Pszczyna Górnośląska 44

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy McDonald`s. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w McDonald`s na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald`s w Pszczyna Górnośląska 44

Czy w firmie McDonald`s są regularne szkolenia pracownicze?

Kisiel Nowy wpis

Praca w McDonalds w Pszczynie to jakaś porażka i przez panią menadżer to (usunięte przez administratora). Zgłaszam sprawę do odpowiednich służb w celu zainteresowania się tymi paniami. Krzyczą, znęcają się psychicznie - 100%(usunięte przez administratora) w pracy. Dziewczyny zgłaszajcie sprawy do sądu.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w McDonald`s? Chętnie zatrudniają?

Lolo Nowy wpis

Kiedyś pracowałam,jak studiowałam. Było dużo studentów i można było się w sprawach grafikowych dogadać. Dla mnie praca spoko, musiałam.sie zwolnić bo się wyprowadziłam. Gdyby nie przeprowadzka pewnie bym dalej pracowała.

Niestęskniona

Jakimś cudem wytrzymałam w tym chorym miejscu dłużej niż by wypadało. Było to co prawda kilka lat temu, ale z tego co widzę kiedy wpadam jako klient, to zbyt wiele raczej się nie zmieniło. Kilka osób z kadry menadżerskiej utworzyło sobie kółko wzajemnej adoracji i jeżeli jakiś pracownik nie przypadnie do gustu któremukolwiek z nich, to równie dobrze może od razu złożyć wypowiedzenie- dla własnego komfortu psychicznego. (usunięte przez administratora), otwarta pogarda dla drugiego człowieka- to nie są warunki w których jakakolwiek normalna jednostka chciałaby pracować. No chyba, że trafi się do kółeczka, wtedy to żyć, nie umierać. Część instruktorów nie nadaje się w ogóle do pracy z drugim człowiekiem, a co dopiero do szkolenia ludzi. Zwłaszcza jedna pani instruktor (swoją drogą, czy instruktorzy nie powinni potrafić obsługiwać wszystkich stanowisk? Bo tutaj zdecydowanie coś poszło mocno nie tak ze szkoleniem, skoro od lat stoi tylko i wyłącznie na kuchni), szarogęsi się jakby była co najmniej menadżerem, o ile nie samym właścicielem restauracji. Atmosfera toksyczna, ludzie fałszywi, każdemu absolutnie odradzam to miejsce.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie McDonald`s? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R14
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Olga

No to o klimacie już coś wiem. A jak zarobki od stycznia? Od ilu PLN się startuje? Podają jakieś ogólnopolskie stawki w Makach, ale moim zdaniem to bardziej będą warszawskie, a mnie interesują pszczyńskie.

Magda 77

Witam nie polecam.Tego miejsca .Kadra nie mila nie ogarnięta obsługa nie fachową, trzeba długo czekać na zamówienie. Wogóle nic nie ogarniaj.Kazuja założyć miseczkę w środku A tu pytanie jak tu zjescv

Samotna Matka

Podzielam uwagi Niewolnicy Isaury. Miałam tą nieprzyjemność pracować w Maku. Ludzie są fałszywi, próżni i brak im empatii. ZERO szacunku do drugiej osoby. Grupa trzymająca władzę to towarzystwo wzajemnej adoracji. Nie polecam

Niewolnica Isaura

NIE POLECAM!!!! W pracy panuje straszny mobbing, którego właścicielka nie widzi. Kadra kierownicza oraz część załogi zaprzyjaźnionej z tą śmietanką towarzyską to wąskie grono, które uwielbia wyszukiwać sobie nowych ofiar, które poniża, śmieje się i sieje plotki na temat pracowników zwłaszcza nowo zatrudnionych. Praca na pewno wyrządza krzywdę w psychice zwłaszcza jeśli ktoś jest słaby, bo płacz pracowników w szatni też się zdarzał. Managerowie nie reagują, gdy inny pracownik robi drugiemu na złość - jeszcze mu dziękują za donos, gdy ktoś czegoś przez przypadek nie zrobił. W dodatku reklamują się hasłem: "dostosujemy grafik do twoich potrzeb", a prawda jest taka, że tylko pupile mają uwzględniane prośby na grafik. Robienie problemów z grafikiem to standardowa procedura w tym miejscu. Atmosfera w restauracji jest gęsta niczym smog. Nie da się tam wytrzymać na dłuższą metę. Każdy do każdego ma o coś problem. Brak dodatków za święta na czerwono, gdzie ruch bywa OGROMNY to również spory minus. Czy pracujesz w środę w którą nic się nie dzieje, czy w niedzielę gdzie nie da się wejść do restauracji - TYLE SAMO SIĘ NALEŻY. Brak jakichkolwiek dodatków motywacyjnych do pracy w zwiększonym ruchu. Przeglądanie kamer też jest na porządku dziennym, bo pracownik nie ma prawa iść do toalety czy sprawdzić telefon czy ktoś nie dzwonił (jak ktoś czeka na ważny telefon).

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald`s - Pszczyna

• Jak się pracuje w McDonald`s?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald`s tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

McDonald`s