Leda Sp. z o. o. Pszczyna

Pszczyna

Leda Sp. z o. o. Pszczyna

Opinie o Leda Sp. z o. o. Pszczyna

Ewa

@przelotem czy zapoznałeś się z regulaminem forum przed dodaniem wpisu? Jest tam informacja, że nie można nikogo obrażać. Takie wpisy mogą zostać usunięte. @czesław śpiewa wyrażajmy opinie z poszanowaniem godności innego człowieka, nie obrażając drugiej osoby. Jeśli Twoim zdaniem, zarządzanie Leda odbiega od wzorcowego, opisz to, używając konstruktywnej i merytorycznej krytyki. Wszelkie informacje na temat tej firmy z pewnością komuś się przydadzą.

Co powiecie na temat zarobków w Leda Sp. z o. o. Pszczyna? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

ziutek

Praca w markecie budowlanym. Owszem, jest rekrutacja , są rozmowy kwalifikacyjne. Są nawet obietnice wysokich zarobków - ale na nich się kończy. Ogólnie - minimum płacy , a zakres obowiązków niesprecyzowany - tak by można było zawsze znaleźć coś co akurat pracownik miał zrobić a nie zrobił;-). Jak ktoś lubi pracę w permanentnym chaosie i zero zdrowych zasad to polecam. No i nie pieniadze w pracy się liczą....

ZULA

ZULA - 2011-12-29 19:06:39 TEN TEKST PISAŁ SAM PREZES. JEŚLI SIĘ TAM ZATRUDNISZ TO NAPISZ JAK JEST.PRACA TYLKO PRZEZ AGENCJĘ PRACY CZASOWEJ

ZULA

TEN TEKST PISAŁ SAM PREZES. JEŚLI SIĘ TAM ZATRUDNISZ TO NAPISZ JAK JEST.

Zostaw opinię o Leda Sp. z o. o. Pszczyna - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leda Sp. z o. o. Pszczyna