Leda Sp. z o. o. Pszczyna

Pszczyna

Opinie o Leda Sp. z o. o. Pszczyna

przelotem

Jaśnie wielmożni Państwo, co mają wielki market budowlany. Syneczek prowadzi salon GSM, z tego co mi wiadomo. prezes palant, szefowa bucowata. Ambicja, kariera, wielkie słowa. W praktyce cały dzień na baczność. Lepiej iść do normalnej firmy budowlanej, bo przynajmniej mniejszy ruch i usiąść można. Właściciele to straszne buce i wieśniaki. Jeden plus - umowa o prace jest

ziutek

Praca w markecie budowlanym. Owszem, jest rekrutacja , są rozmowy kwalifikacyjne. Są nawet obietnice wysokich zarobków - ale na nich się kończy. Ogólnie - minimum płacy , a zakres obowiązków niesprecyzowany - tak by można było zawsze znaleźć coś co akurat pracownik miał zrobić a nie zrobił;-). Jak ktoś lubi pracę w permanentnym chaosie i zero zdrowych zasad to polecam. No i nie pieniadze w pracy się liczą....

czesław śpiewa

Uwaga !!!!! leda to skręty i wyzyskiwacze dostawców i pracowników.

ZULA

ZULA - 2011-12-29 19:06:39 TEN TEKST PISAŁ SAM PREZES. JEŚLI SIĘ TAM ZATRUDNISZ TO NAPISZ JAK JEST.PRACA TYLKO PRZEZ AGENCJĘ PRACY CZASOWEJ

ZULA

TEN TEKST PISAŁ SAM PREZES. JEŚLI SIĘ TAM ZATRUDNISZ TO NAPISZ JAK JEST.

Zostaw opinię o Leda Sp. z o. o. Pszczyna - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leda Sp. z o. o. Pszczyna