Opinie o Lidl w Brodnica Lidzbarska 35

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lidl. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Lidl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Brodnica Lidzbarska 35

Ada Nowy wpis

Sklep tragedia obsługa jeszcze gorsza. Tragedia te kasy.

Pani Xxx Nowy wpis

Lidl w Brodnicy jest najgorszy pod względem obsługi klienta żadna kasa stacjonarna nie jest otwarta po poproszeniu kasierki by podeszła do kasy z wielką łaska podejdzie ale bezczelnie obgaduje klienta z drugą kasierka i wyśmiewają się z klienta który nie chce korzystać z kas samoobsługowych do której kolejka jest na pół sklepu, jaki to jest sens pozamykać kasy stacjonarne a do samoobsługowych kas jest kolejka na pół sklepu.. Ja się pytam gdzie jest kierownik zmiany który nie reaguje na tego typu sytuacje i chamskie odzywanie się młodych kasjerek do starszych od siebie osób. Nie polecam robić zakupy w Lidlu w Brodnicy.. Polecam serdecznie Lidl w Lipnie tam obsługa sklepu jest bardzo miła, na poziomie i nie ma tam takich sytuacji jak w Brodnicy kasa stacjonarna jest otwarta i Panie z uśmiechem witają klienta...

Marta Nowy wpis

hej.. :) od nowego roku będę się oglądać po Brodnicy za pracą i zaczęłam się zastanawiać czemu by nie lidl? Widzę, że klienci tu aktywnie się udzielają ale czy mogę kogoś z aktualnie zatrudnionych prosić o jakąś opinię? Jakie warunki tak naprawdę u siebie macie, jaka atmosfera itp? Zdarzają się jakieś problemy?

xxxx

Kiedyś bardzo lubiłam robić zakupy w LIDLU , teraz odwiedzam go bardzo rzadko. Po zmianach i poprzestawianiu regałów nic nie można znaleźć, wszystkiego się szuka. Moim zdaniem jest to bardzo na niekorzyść. Brak większości produktów. A najgorsze jest to że stoją 4 kasy, ciągle puste bez kasjerki a ludzie są zmuszani do kasowania produktów na kasach samoobsługowych. Nie wiem jaki to ma sens , bo kasując na kasach samoobsługowych możesz płacić gotówką , a Pani kasjerka leci do kasy żeby wydać resztę. Poproszenie kasjerki do podejścia do kasy graniczy z cudem. A jak już w końcu usiądzie na kasie to obsługuje z wielką łaską. Więc pytam się po co są stawiane kasy , w dodatku 4 kasy jak w nich nigdy nie ma kasjerek.

Łukasz
@xxxx

Może nie mają wystarczającej ilości kasjerek do obsługi na kasach manualnych albo zupełnie przechodzą na elektroniczne kasowanie towarów. Pytałeś na sklepie czemu tak jest?

Klient Nowy wpis
@Łukasz

I tak ci nie odpowiedzą.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lidl. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Brodnica
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
Pracownik Lidla

Reklama tak ładnie wszystko przeedstawia ... Realia niestety są inne. Rejon kujawsko pomorskie jest chyba szegolnie narażony na cichy (usunięte przez administratora).Szczegolnie sklepy w Toruniu. Zarządza nimi pewna pani niezbyt sympatyczna a szczególnie lubi wywierać presją polecenia na swoich kierownikach sklepów. Polityka jej zachowania jest zrozumiala Cisna ja za nowe sklepy ale nic z radością życia nie jest kojarzone. Przyjmują do pracy a z drugiej strony.jest za dużo pracowników .. o co tu chodzi?? Szary sprzedawca nie ma wpływu na swój rozwój w tym bałaganie,grafikiem zarządza kierownik więc z rodziną możesz się widzieć tylko po 22.00. atmosfera jaka wprowadzają od gornie nie wróży nic dobrego. Płaca no sorki za 2000 zł i zmiany co chwilę ,stres, cichy mobbing, nie warte zachodu. Szkoda zdrowia, nie wspomnę o gumowych uszach. Tak to wygląda w rzeczywistości. Nie sądzę aby obserwatorzy tego postu nie zgadzali się ze mną. Lubię pracować a w tej firmie praca wygląda od strony szantażu.

zah3

Bardzo lubie robić zakupy w tym sklepie ,miła i profesjonalna obsługa ,ale mam wrażenie ,że jakby mało tych ludzi pracowało w sklepie na kasie 1-2 kasjerek reszta w ilości 3 max 4 pracowników uwija sie z rozkładaniem towaru,wypiekiem pieczywa ,warzywami -to chyba zbyt mało na tak wielki sklep .Klient chce być dobrze i szybko obsłużony a taka organizacja systemu sprzedaży chyba temu nie sprzyja -nie wiem może sie myle ,ale za zachodnią granicą jest inaczej :)

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Brodnica

Lidl