Opinie o Novamed Sp. z o.o. Przychodnia Rodzinna w Brodnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Novamed Sp. z o.o. Przychodnia Rodzinna. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Novamed Sp. z o.o. Przychodnia Rodzinna o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novamed Sp. z o.o. Przychodnia Rodzinna w Brodnica

Seba Nowy wpis

Spoko dostęp do lekarzy, są mili.Polecam Klinikę.

Ireneusz Nowy wpis

Przeniosłem się z innej placówki zostałem sprawnie i szybko obsłużony w rejestracji. Wizyta lekarska odbyła się tego samego dnia jestem b. zadowolony.

Karolina Nowy wpis

Widziałam opinię, gdzie jednak pacjentka bardzo doceniła pracę Pań rejestratorek oraz pielęgniarek. Odnośnie tych drugich chciałam się zorientować w warunkach zatrudnienia jakie mogą tu mieć. Oprócz samej stawki czy któraś z Was może mi napisać jaką atmosferę macie między sobą i z przełożonymi? Mam złe wspomnienia z poprzedniej pracy, więc wolę się zorientować.

Barbara Nowy wpis

A ja muszę pochwalić Panie rejestratorki i pielęgniarki pomogły i to bardzo kiedy moja mama 87 letnia kobieta potrzebowała szybkiej pomocy. Nie miałam żadnych problemów z pozyskaniem informacji i docelowej pomocy Panie były naprawdę miłe wyrozumiale i z wielką empatia. Bardzo dziękuję w imieniu własnym i mojej mamy

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Novamed Sp. z o.o. Przychodnia Rodzinna? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Brodnica
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
Marzena

Hej. Na swojej stronie w necie widziałam że rekrutują kogoś jako Digital Marketing Specialist. I tam chcą dobrej znajomości angielskiego. A czy na rekrutacji poziom językowy jest sprawdzany?

pacjent

NIE POLECAM!!!! Brak empatii, brak chęci do pomocy, lekarze rodzinni beznadziejni, okulista podobnie. Jeden z lekarzy o mały włos mnie nie doprowadził do "kontuzji" nie chodzi mi o to że ciężko się dodzwonić bo to normalne wszędzie ale samo podejście do pracy przez lekarzy jest żałosne, jakby za karę tam siedzieli. Ja zmieniam przychodnię.

Mr

Chciałabym podzielić się moim przeżyciem podczas badania kolonoskopii w placówce Nowamed Brodnica. Otóż umówiłam się na badanie kolonoskopii na 27 kwietnia 2021r.na godz 11 i stawiłam się czekałam podano mi jakieś znieczulenie po którym usnęłam i w nadzieji że jestem po tym badaniu. Okazało się że nie zrobiono tego badania znów dostałam jakiś zastrzyk który nie działał i czekałam aż zrobią to badanie. Oczywiście zrobiono ale bez nieczulenia prosiłam błagałam żeby przerwali ale pan doktor Niejaki Pan Chudański robił dalej i był nie miły. O 17 późnym popołudniem opuściłam dopiero tę przychodnię. To się nie mieści w głowie jak można tak traktować ludzi z problemami zdrowotnymi.

Chory

Nie polecam tej przychodni lekarze przeciętni . Najgorsze w tej przychodni to pielęgniarki chamskie pyskate ich zachowanie świadczy o braku wychowania jakby musiały za kare przychodzić i naśmiewanie się z ludzi . Nawet chciały mnie oszukać na pieniądzach za zabieg który kosztował łącznie ponad 1000 zł

admin

Sądzisz, że internauci powinni wiedzieć o firmie Novamed Sp. z o.o. Przychodnia Rodzinna coś więcej? Zapraszamy na nasze forum. Tutaj Twoje zdanie się liczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Novamed Sp. z o.o. Przychodnia Rodzinna - Brodnica

Novamed Sp. z o.o. Przychodnia Rodzinna