Opinie o Leroy Merlin w Wołomin Geodetów 2B

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Leroy Merlin. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Leroy Merlin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Wołomin Geodetów 2B

Barbara

Proszę zwrócić uwagę na firmę, która pod Państwa sklepem, zawiaduje parkingiem, myślę za Państwa przyzwoleniem. Takie ich poczynania na pewno, klientów Państwu nie przysporzy. .W dniu 18 maja o godz 18 20 , dokonywałam zakupu w Państwa sklepie, nie przewidywałam dłuższego pobytu, dlatego nie pobierałam bezpłatngo biletu z parkomatu. Poza tym parking był prawie pusty. O godz 18 21, co zauważyłam będąc już w galerii Wołomin, gdzie zamierzałam być dłużej i pobrałam bilet parkingowy o godz 18 31, zauważyłam , za wycieraczką samochodową kwit do zapłaty w wysokości 100 zł. za 10 minutowy pobyt u Państwa w sklepie. Straciłam godzinę na poszukiwanie osoby, która czatuje na takich przestępców jak Ja, przy okazji dowiedziałam się, że każdy sklep na inną firmę parkingową. Zastanawiam się nad sensem tych poczynań. Gratuluję pomysłu grabienia w ten sposób swoich klientów.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy w Leroy Merlin poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

olo Nowy wpis

Ten sklep to TRAGEDIA olewają klientów łupią na parkingu niesłusznie jednym słowem (usunięte przez administratora)

olo Nowy wpis

Właśnie hieny parkingowe pod leroyem w Wołominie dziś i mnie dopadli , coś niesamowitego to jest czyste wyłudzanie pieniędzy swoich klientów , zaparkowałem dość daleko od wejścia i po drodze do wejścia zabrałem ze sobą wózek i do biletomatu a tam kolejka , więc ustałem i gdy doszło do mnie pobrałem bilet po wyjściu ze sklepu okazało się że mój bilet jest 6 minut po wystawionym mandacie to jakaś kpina a sklep LEROY MERLIN radzę omijać wielkim ŁUKIEM '' UWAGA DZIADOSTWO''

Czy istnieje możliwość rozwoju w Leroy Merlin?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Leroy Merlin, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Barbara

Bryg

Płatny parking to granda na terenie całej galeri brak jakich kolwiek opłat za parkowanie ,w tem sposób tracicie klientów,więcej nie zrobię zakupów w Leroy Merlin.

slawekpawlik1911@gmail.com

Sobota godzina 18 na parkingu markietu obowiązują bilety parkingowe obok w galerii już nie .Można mieć wrażenie że to jeden parking leroy dorabia na nieuwadze swoich klientów ale to z czasem się zemści. Ja też poraz ostatni zrobiłem zakupy już nigdy nie tam nie wejdę. Zakupy u (usunięte przez administratora) i koloboranta (usunięte przez administratora)to żadna przyjemność.

Krzysztof

Mimo ,że byłem najlepszym pracownikiem (najwięcej sprzedaży i montaży) zostałem wyrzucony z pracy. Zostali sami "zasłużeni pracownicy" - życzę powodzenia. Będę w nowej firmie.

Peryskop
@Krzysztof

Firma jak firma ma zalety i ma wady. Ale dlaczego nie napisałeś tak naprawdę dlaczego Cię wywalili. Byłem 3 dni temu w sklepie i się dowiedziałem za co dokładnie poleciałeś ( i tak długo Cię trzymali , nie Ty pierwszy i nie ostatni wylatujesz za % ) . Więc się dziwię że piszesz takie komentarze na firmę .

Jola

Ponad dwie godziny chodzę po sklepie i nikt do mnie nie podszedł żeby zapytać co chce kupić. Na dziale drzwi i podłóg dostałam obrzydliwą komendę ,że nie mam czasu bo muszę...

Dziękuję Panu Łukaszowi z działu budowlanego za fachowe doradztwo oraz pomoc przy załadunku materiałów do samochodu.

Romek

Chciałem kupić stół Poprosiłem na dziale gdzie się odbiera czyli drzewnym żeby mi go zmierzyli powiedzieli że nie zmierzą nie są od tego są nieprzyjemni nie mieli także nie kupiłem stołu jadę na Malborską tam sobie odbiorę bez problemu nie polecam

Aga

Byłam kupić farby i akcesoria do malowania. Na dziale farby pracuje pani Beata, która bardzo mi pomogła przy wyborze potrzebnych rzeczy. rzadko zdarzają się tacy kompetentni ludzie!!!!

Grażyna

Pojawiły się tutaj całkiem konkretne no i pozytywne opinie na temat pracy w tej firmie, ale i niepokojącem że podobno firma zwolniła ludzi i, że jeden pracownik pracuje na kilku działach. Czy ktoś z aktualnych pracowników może potwierdzić lub zaniechać tę informację? Rozważam złożenie CV do tej firmy i chciałabym wiedzieć, co może mnie czekać.

Dariusz

Beznadziejna obsługa , a właściwie brak obsługi. Czekałem ponad 15 minut na dziale dekoracje nikogo z obsługi nie było, gdy spytałem w kasie dlaczego nikt nie obsługuje na tym stanowisku dostałem informację, że firma pozwalniała ludzi i teraz jeden pracownik pracuje na 3 działach. Jak dla mnie taka sytuacja jest do do przyjęcia.

Bibol

Polecam pracę w LM Wołomin.Jak dla mnie najlepszy pracodawca po 45 latach pracy w różnych zakładach pracy.

Halina

Bardzo chętnie dowiem się czegoś na temat pracy w Leroy Merlin w Wołominie. Czy teraz w okresie pandemii nadal przyjmują nowych pracowników? Są może jakieś wolne wakaty? Bardzo proszę o informację.

Leroy Merlin w Wołominie obsługa katastrofa Panie nie zorganizowane wiecznie problemy z uzyskaniem informacji z odbiorem zamówionego towaru nie jest lepiej. Towar który ma być na 6 lipca nie wiadomo kiedy dotrze. Pani kasjerka ma problem z wydaniem towaru z różnych dokumentów woła inną pracownice na którą trzeba czekać pół godziny dosłownie. Na pytanie czy długo jeszcze mamy czekać otrzymuje odpowiedź można samemu iść do koleżanki jak za długo. Porażka

Klient
@123

To jest nic ???? ja dziś miałam,, przyjemność'' robić tam zakupy i potrzebowałam towar, który był wysoko, zapytałam grzecznie przechodzącego pracownika czy mógłby mi pomóc, odburknął,, nie'' i poszedł dalej. Dodam, że był to postawny chłopak i sekundę zajęłoby mu zdjęcie z półki towaru, którym byłam zainteresowana. Całe szczęście znalazłam miłą Panią, która musiała wejść na drabinę, żeby mi pomóc. Ogólnie niesmak pozostanie ????

Paulina
@123

To jest portal, na którym daje się opinie o pracodawcach a nie o obsłudze sklepu... Ciężko czytać ze zrozumieniem? Szukam opini jak się tam pracuje a czytam jakieś wypociny delikutaśnych klientów... Od tego są inne miejsca. Zaśmiecacie ten portal i zaniżacie oceny pracodawcom.

Czesław tu się pisze o pracodawcy a nie o sobie????

Czesław
@Marcin

,,Marcin" stuknij się w łeb!!!

Krótko mówiąc dobry pracodawca pod warunkiem, że ma do czynienia z pracowitym człowiekiem.

Maria

Bardzo dobra wizytówką Waszego sklepu jest Pan podobny do šw. Mikołaja że stolarni. Rzeczowo zaproponował mi jak najkorzystniej pociąć płytę na półki. Dziękuję za sympatyczne i cierpliwie podejście do klienta. Jeszcze nie raz skorzystam z Waszych usług.

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Wołomin

• Jak się pracuje w Leroy Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin?

Leroy Merlin