Opinie o Skilled Staff Solution Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Skilled Staff Solution Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Skilled Staff Solution Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skilled Staff Solution Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Czy Skilled Staff Solution Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Mitarbeiter

Na początku umowa zlecenie. Dalej się zobaczy.

Nasza firma zapewnia naszym pracownikom również umowę o pracę. Rodzaj umowy w naszej firmie jest uzależniony od stanowiska, rodzaju wykonywanej pracy oraz okresu trwania danego projektu.

@odpowiedz
@Mitarbeiter

Na początku umowa zlecenie,dalej też umowa zlecenie

Dziękujemy za zamieszczenie opinii! Bardzo sobie cenimy zdanie naszych pracowników, jednak tą opinią jesteśmy zszokowani. Absolutnie nie zgadzamy się z Pana opinią. Jesteśmy gotowi wszystko wyjaśnić, jeżeli Pan sobie życzy również na forum publicznym. Wypłaty wynagrodzenia zawsze odbywają się w terminie, dzień opóźnienia może wynikać z konieczności przewalutowania przelewu czy transferu na konto zagraniczne, nie celowego opóźnienia czy niechęci. Szanowny Panie stawka jest ustalana z naszymi pracownikami przed podpisaniem umowy i bez zgody naszego pracownika nie możemy jej regulować na jego niekorzyść, prawo na to nie zezwala. Ewentualne różnice w subiektywnych obliczeniach mogą wynikać z prawa Niemieckiego, które różni się od Polskiego prawa podatkowego. Jeżeli zachodzi jakieś nieporozumienie zawsze staramy się je wyjaśnić na korzyść pracownika, stąd nasze zaskoczenie Pana opinią. Gorąco zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu wyjaśnienia sprawy; +48 516 161 444 lub pod adres e-mail andrzej@3staff.eu Pozdrawiamy serdecznie, Zespół 3Staff.

Jacek (spawacz)

Bzdury opowiadasz facet . Z Robertem zawsze mogłem się dogadać a po miesiacu juz dostałem podwyzke . Dobrze ci odpowiedzieli jak pierwszy raz byles w Niemczech to sie nie dziwie ze nie wiesz o co chodzi . ja polecam ich firme .

Były spawacz

Witam wszystkich zainteresowanych opinią o firmie. Co do mojego wcześniejszego komentarza chcę go sprostować po kontakcie z przedstawicielami firmy wszystkie nie jasności i niedomówienia zostały wyjaśnione na moją korzyści firma okazała się rzetelna i uczciwa mój wcześniejszy komentarz był pochopny i pisany pod wpływem emocji za co przepraszam.

Czy umowa ma jakieś kruczki?

@Marek

Panie Marku, wszystkie nasze umowy są przejrzyste, dostarczane w dwóch jednakowo brzmiących egzemplarzach w językach odpowiednich dla regionu. Dodatkowo na życzenie, przed podpisaniem umowy przesyłamy identycznie brzmiący tekst za pośrednictwem poczty elektronicznej pod wskazany adres. Tak więc umowa nie zawiera żadnych kruczków czy zapisów, których wcześniej nie ustalono. Pozdrawiamy!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Skilled Staff Solution Sp. z o.o.?

To prawda. Atmosfera w naszej firmie jest jednym z kluczowych aspektów. Pomomo, że działamy na wielu rynkach, nie tylko polskim staramy się aby samopoczucie naszych pracowników zawsze było jak najlepsze a nasza wpółpraca zawsze przebiegała pomyślnie.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Skilled Staff Solution Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku dam prace?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS

Pracowałem dla nich w serwisie pociągów w Niemczech. Wszystko zgodne z ustaleniami. Można było fajnie zarobić bo dawali sporo godzin w miesiącu. Na miejscu wszystko było zorganizowane. Zakwaterowanie na początku było w pokoju dwuosobowym wiec wziąłem od nich kasę i samemu wynająłem mieszkanie. W porównaniu do innych agencji z którymi pracowałem wcześniej to naprawdę byli OK.

@Marcin

Panie Marcinie, dziękujemy za opinię i współpracę! Mamy nadzieję, że do zobaczenia!

Nadiia.

Pracowałam w agencji pracy Skilled Staff Solution 18 miesiące. Jestem zadowolona i polecam ją koleżanką jaki też zadowoleni. Miłe podejście do pracy i swoich kandydatów. Polecam Skilled Staff Solution.

@Nadiia.

Pani Nadio, Bardzo dziękujemy za współpracę oraz opinię!

Jacek

Rzetelna agencja. Wynagrodzenia zawsze na czas, jasna umowa. Z zakwaterowaniem tylko bywało różnie, dają to co jest na rynku ale można się dogadać. Ogólnie polecam.

@Jacek

Panie Jacku, dziękujemy za współpracę!

Czy w Skilled Staff Solution Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Wspieramy rozwój naszych pracowników dlatego zapewniamy szkolenia zewnętrzne dla naszej kadry.

Kamil

Jaką macie atmosferę w firmie? Czy można liczyć na godziwe zarobki?

@Kamil

Panie Kamilu, dzięki atmosferze, która panuje w naszej firmie na pewno odnajdzie się Pan w naszym zespole. Staramy się by nasze oferty pracy były zawsze przejrzyste. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego bądź pod adresem andrzej@3staff.eu lub rekrutacja@3staff.eu. Chętnie odpowiemy na Pana pytania.

Katarzyna

W jakich miastach maja jeszcze biura ?

@Katarzyna

Pani Katarzyno nasza główna siedziba znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim. Obecnie nie mamy innych biur.

Marecki

Czy ktoś pracuje lub pracował za pośrednictwem tej firmy? Mają kilka biur w Polsce. Czy to nie przypadkiem kolejna firemka- krzak? Z góry dziękuję za info.

@Marecki

Główne i jedyne biuro naszej firmy znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim. Nasze oferty pracy są zawsze jasne, przejrzyste i w pełni zgodne z treścią ogłoszenia. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego bądź pod adresem andrzej@3staff.eu lub rekrutacja@3staff.eu.

Iga

@marecki a gdzie są te ogłoszenia pracy?

@Iga

Niestety nie mogę napisać gdzie. Niezgodne z regulaminem. Ale poszukać można na portalach np. pracuj. pl itp. Tu też Możesz. Wpisz frazę w dziale "opinie o firmie".

Marecki

Kolego Mitarb... trochę już popracowałeś w tej firmie, więc może teraz po kilku miesiącach dodasz coś nowego? Firma ogłasza się na(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Skilled Staff Solution Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Skilled Staff Solution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skilled Staff Solution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skilled Staff Solution Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skilled Staff Solution Sp. z o.o.

Skilled Staff Solution Sp. z o.o.