Opinie o Formula Nova Danuta Drąg w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Formula Nova Danuta Drąg. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Formula Nova Danuta Drąg o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Formula Nova Danuta Drąg w Wrocław

Witam chciała bym wam wszystkim co czytają opinie odradzić tą pracę praca jak praca jest ok ale atmosfera jest straszna jest jeden pupilek szefowej który rządzi firma co powie pupilek to jest święte ze wszystkim lata do góry albo przekazuje danej osobie i ta osoba potwierdza pracownicy dla szefostwa się nie liczą tylko norma i nic więcej a jak się nie podoba to do biedronki przychodza nowi pracownicy mają 3 dni na wdrażanie i muszą robić po tyle co stary pracownik umowy po 3 miesiącach nie ma to ściema pupilek sam obgaduje szefostwo ale zawsze ma plecy umie dobrze grać połowa ludzi przez nią wyleciała nie winnie a donosiciel dalej pracuje jak jej nie podpasujesz to lecisz to co się tam dzieje to istny cyrk zwalniają z dnia na dzień bez udzielenia powodu poprostu masakra Omijać szerokim łukiem tą firmę bo naprawdę nie polecam

@Anonim

W tej firmie nie lubią stałych pracowników, ktoś porobi 3lata i 10min przed końcem pracy dają świadectwo i dowidzenia. Nawet nie informują że nie przedłużają umowy. Ta firma to totalne dno. Brak szacunku do człowieka.

Anonim Nowy wpis

Na początku pięknie cacy. Później zaczął się dramat. Od samego początku wymagają tempa tego samego co stali pracownicy. Norma niewyrobiona? Zwalniają z dnia na dzień, zatrudniają nowych, starych zwalniają. Rzucają między stanowiskami, liczą ci normę. Sami nie wiedzą czego chcą.

Mała Nowy wpis
@Anonim

Mnie zastanawia, jak ta dzienna norma nie jest wyrobiona, to można lub trzeba zostawać po godzinach? I czy ta norma to każdy pracownik ma swoja, czy jest jedna wspólna norma na zmianę lub w sumie dzienna norma dla wszystkich zmian?

Będą niedługo rekrutacje na produkcję? I czy wiecie coś o aktualnych stawkach? W ub. roku przytoczono tu widełki 3800 - 4900 brutto, ale być może były podwyżki w styczniu? Niestety nie mogę znaleźć teraz żadnych ofert do nich, a chętnie bym wysłała cv. Jak wygląda wdrożenie do pracy? Nauczyliby mnie porządnie od A do Z co i jak? Nie mam doświadczenia, więc wolę się upewnić.

Ktoś już wcześniej o to pytał, ale nie było odpowiedzi. Czy w firmie obowiązuje system zmianowy? A jeśli tak, to jak to wygląda godzinowo + ile dni w tygodniu pracy, a ile wypoczynku?

NIC Nowy wpis

Jedna zmiana na 7-15 od poniedziałku do piątku

@Anonim

Formula Nova Danuta Drąg prowadziła rekrutację na stanowisko Technik informatyk. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Gośka

Witam Chciałam napisać o Zielonej Górze nie polecam tam pracy zero szacunku. Byłam na roz kwalifikacyjnej . Zaproszono wszystkich na 1 godz było ok 20 os . Po czym brano po 4 osoby na hale gdzie trzeba było pracować w międzyczasie podchodził Pan kierownik i zadawał pyt. Później stał i obserwował jak małpy w zoo.W sumie taka grupa niezła dniówkę wyrobiła. Z 20 osób nikt nie był dość dobry hehe bo znowu jest ogłoszenie na innym portalu.Pan kierownik bardzo niemiły.Podsumowujac praca na zlecenie najniższa krajowa a wymagania nie wiadomo jakie i co 2mc zmiana ekipy

Dorota
@Gośka

Czy mówili wcześniej że trzeba będzie pracować podczas tej rozmowy? Można jakoś się przygotować wcześniej? Czy tak z marszu trzeba do tej pracy usiąść? Dają potem informacje zwrotną że nie zatrudnią?

Zuzanna

Właśnie trwa nabór w internecie w tej firmie na posadę Operator maszyn - Pracownik produkcji. Są tam widełki płacowe 3800 - 4900 zł brutto. Może ktoś wie, jak dostać te wyższą stawkę? Co trzeba umieć, kim być, aby dostać taką kasę?

B
@Zuzanna

Nic. Widełki dają, żeby zachęcić do składania CV, ale tam wszyscy jadą na najniższej krajowej. Do tego obiecują umowę o pracę po okresie próbnym, ale niektórzy latami się tej umowy nie doczekali- jedynie pupilki szefowej. Odradzam pracę w tym grajdołku

Renata
@B

To jaka umowa w takim razie jest? Zlecenie? Mam nadzieję że jest chociaż taka? Premii żadnych dorobić się nie można chociaż do tej najniższej?

B
@Renata

Tak, wszyscy na start dostają zlecenie i tylko niektórzy po bardzooo długi czasie dostają umowę o pracę. Ale to i tak tylko ci, co podpasują jednej dziewczynie, która jest pupilką szefowej. Jak pracowałam, to nie było żadnych premii

Renata
@B

To dawno temu pracowałaś? Ciekawe czy coś zmienili z tymi premiami. A benefity pozapłacowe jakies są?

Zdecydowanie odradzam. Praca sama w sobie jak to praca na produkcji, monotonna. Ale najgorszym aspektem byli pracownicy i szefostwo. Umowa o pracę jest tylko dla ulubieńców szefowej i to po wielu miesiącach pracy na zleceniu. Każą wyrabiać niemożliwe normy, oczekują, że nowy pracownik po tygodniu będzie mieć takie samo tempo jak ci starzy. Kiedyś kierowniczka przyszła ze stoperem i sprawdzała czasy "drużynom", a potem wprowadzała bardzo negatywną atmosferę i niezdrową rywalizację, z której oczywiście nikt nic nie ma, bo wszyscy mają najniższą krajową. Ogólnie atmosfera to żart. Ulubienica szefowej rządziła zamiast kierowniczki, dodatkowo była prowodyrką ciągłych dram, obgadywanie i fochów. A sama kierowniczka nic nie potrafiła tam ogarnąć, czy załatwić formalności. Dramat nie firma.

Marina

Jak wygląda sytuacja w firmie? Jaka zmiana tam obowiązuje?

Widzę, że opinie negatywne od byłych pracowników są na bieżąco usuwane. Jak ktoś chce zapieprzac za najniższą krajową na umowę zlecenie ponad normę, obgadując innych pracowników i tworzyć sztuczne dramy z tyłka to jak najbardziej ta firma jest dla niego. Ciągły stres, szef mający ludzi za roboty, człowieczeństwa i godności w nim zero, do kobiet tam pracujących odnosi się wulgarnie z podnoszeniem głosu. Szefowa wystraszona ciągle chodzi, chciała by być dyplomatyczną ale dla grubasa liczy się tylko i wyłącznie zysk, człowiek może nawet zdychać ale ma nie opuszczać stanowiska. NIE POLECAM. i będę tu zaglądał częściej i pisał ta sama opinie za każdym razem jak zostanie usunięta. (usunięte przez administratora)

Zuzanna

No z tego co wiem to opinie są usuwane jeśli naruszają regulamin, pisz zgodnie z nim to nic ci nie usuną. Powiedz mi jeszcze - ta najniższa to na początek pracy, są potem jakieś podwyżki? No i czy jakieś premie są do tego?

@Zuzanna

Po czasie dostaniesz tylko więcej obowiązków i nerwów, na pieniadz nie licz ;)

Maja

Mało zrównoważone by to było... A jakie kolejne obowiązki masz w takim razie na myśli i po jakim czasie dochodzą?

Iwona

Czy to we Wrocławiu czy w Zielonej Górze? Bo w zg zostałam zaproszona na rozmowę o prace

Maja

A możesz to jeszcze bardziej rozwinąć? Jak Twoja praca tutaj wyglądała w kontekście tej opinii?

@Maja

Praca nie była ciężka,było ok,w marbie przy produkcji musisz cały czas zwiększać tempo więc tam było ciężko ,a tu chodzi o ludzi i atmosferę,najpierw z tobą rozmawiają a na drugi dzień nikt się do ciebie nie odzywa i cię obgadują bo mają takie widzimisię...zatrudnili mnie a zwolnili starsza pracownice...potem zatrudnili następne i zwolnili resztę ..to jest normalne ?

@Szatan666

Rozumiem, że skierowane do mnie zostało w tym momencie pytanie retoryczne? Jeśli faktycznie takie sytuacje zachodzą to bardziej interesowałoby mnie to z czego miałoby to wynikać. Firmom sztuczne rotacje się opłacają niby?

Anon

Jak wygląda to obecnie?? Jakie warunki pracy i płacy??

Ogłoszenie o prace napisane pieknie, żal nie aplikować. Na rozmowie wszystko Ok. Przychodząc do pracy okazuje sie, ze masz 2-3 dni na wdrożenie sie po czym masz pracowac jak inni pracownicy. Dostałam używany fartuch i kapcie. Obietnica o umowie o prace po 3 miesiacach to ściema. Nie ma pracownika, który takowa umowę dostał po takim czasie. Starsi pracownicy mówią, ze umowę trzeba sobie wychodzić. Sa tacy, którzy na umowę czekają po rok czy dwa lata- szok.

Jak dobrze ze przeczytałam pani opinie. Mam duże doświadczenie w firmach produkcyjnych i chcialam aplikować. Ale brak umowy po okresie próbnym i używana odzież ochronna jak dla mnie jest nie do pomyślenia w dzisiejszych czasach.

A i tak nie dostaną:-)

Szatan666

Szefostwo ma ludzi w (usunięte przez administratora) zwolnią nawet samotną matkę,a koleżanki z pracy? Gorszych fałszywych ludzi w życiu nie spotkałam

@Szatan666

Ciekawa jestem czy to z tym zwolnieniem to tylko dla podkreślenia własnych odczuć czy faktycznie doszło tutaj do tego typu sytuacji?

@Maja

I nie ma umowy o pracę....to zwykle kłamstwa że dostaniesz umowę o prace...z miesiąca na miesiąc przedłużali umowę zlecenie gdzie każdy się bał czy w ogóle taka dostanie...nie ma też benefitow...nic nie ma tylko wściekłość na tą firmę a zwłaszcza ludzi...

Praca jak praca, całkiem fajna. Szefostwo kompletnie nie liczy sie z człowiekiem , otwarcie mówiąc „nie podoba sie to znajdziemy kogos innego.” Niestety tych innych nie ma, wiec cała produkcja spoczywa na tych paru osobach, które jeszcze tam pracują. Odchodzą z firmy nawet stali pracownicy!!! Atmosfera jest nie do wytrzymania! Ciągła nagonka, zeby robic jak najwiecej, mimo zgłoszeń, ze tak sie nie da i buntu pracownikow nie było efektu. Rece bolą niemiłosiernie. Firma zamiast pani kierownik zarządza zwykły pracownik. Pupilka szefostwa. Pani kierownik boi sie tejże dziewczyny, wiec złego słowa nie powie, obawiając sie takze o swoje stanowisko.

Zostaw merytoryczną opinię o Formula Nova Danuta Drąg - Wrocław

• Jak się pracuje w Formula Nova Danuta Drąg?

Zobacz opinie na temat firmy Formula Nova Danuta Drąg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Formula Nova Danuta Drąg?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Formula Nova Danuta Drąg
  • Gwiaździsta 62 lok. 12/2