Opinie o Centrum Rehabilitacji Tukan Mariola Pawlak w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Centrum Rehabilitacji Tukan Mariola Pawlak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Rehabilitacji Tukan Mariola Pawlak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Rehabilitacji Tukan Mariola Pawlak w Nowy Sącz

Przyjmują tu pielęgniarki na kontrakt? Chodzi mi o prace z niepełną ilością godzin ponieważ mam zobowiązania też w innej placówce medycznej. Jakie stawki proponują i czy grafik jest elastyczny? Ktoś się wypowie?

pasiut@sbcglobal.net Nowy wpis

Bardzo profesjonalna placowka, fachowy zespol pielegniarek(pani Kasia, Klaudia) I zreszta wszyscy w Labowej Pan dr Wanczyk I Mroz i pani odzialowa Agnieszka, rehabilitanci i panie salowe Bardzo Czyste miejsce, pacjenci maja tam pomoc. Sama jestem pielegniarka w US dlatego moge miec porownanie Moja mama jest tam Od lipca w bardzo ciezkim stanie i wiem ile potrzebuje pomocy Bardzo dziekuje wszystkim za wszystko Jestescie na 5gwiazdek!

Z tego co się zorientowałam to mają trzy lokalizacje. Gdzie znajdę oferty pracy? Na ich stronie pustki. Może ktoś jednak się wypowie o warunkach pracy w Nowym Sączu? Warto jako fizjoterapeuta się zatrudnić? Nie ma w necie nawet archiwalnych ofert, więc nawet nie wiem na jaką umowę zatrudniają ani jakie warunki finansowe proponują. Coś więcej wiadomo na ten temat?

Zniesmaczona Nowy wpis

Od kilku dni jestem pacjentką rehabilitacji dziennejna Sobieskiego. Wszyscy rehabilitanci zasluguja na slowa uznania. Super wykonujecie swoja prace. Mam jednak duze zastrzezenia co do pracy Pani w rejestracji. Bylam swiadkiem jak Pani potraktowala starsza kobiete. Prosze Pani czasy (usunięte przez administratora) sie skonczyly. To po pierwsze. Po drugie powinna miec Pani troche wiecej szacunku do kobiety ktora mogla byc Pani matka jesli nie babcia. Krzyczenie i doprowadzenie kobiety prawie do lez to jest Pani praca? Potemvi tak Pani wszystko wyjasnila i wszlo ze to Pani wina. Ale slowa przepraszam nie bylo. Jak mozna tak traktowac starszych ludzi. Prosze Pania jesli przychodzi Pani za kare do pracy to niech sie Pani zwolni. Szefowa napewno znajdzie na Pani miejsce kogo bardziej wychowanego niz Pani. Wstyd i hanba zeby tak traktowac starsze osoby

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Centrum Rehabilitacji Tukan Mariola Pawlak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowy Sącz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Nowy Sącz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Nowy Sącz

Szczerze nie polecam tego ośrodka rehabilitacyjnego. Mój tata trafił do niego po udarze. Był na sali gdzie za szyba siedziały 3 pielegniarki a na sali 3, a później 2 pacjentów. Niestety panie pielegniarki były tak zajęte że nie mogły mu podać wody. Mówiły "dziś już wody nie dostaniesz", "nie fikaj". Gdy chciał zadzwonić do domu żeby go z stamtad zabrać odbierały mu komórkę. Był tam traktowany w nieludzki sposób. Gdy byłyśmy (mama, ja lub siostra) w odwiedziny u niego na wstępie dostawałyśmy informacje od bardzo uprzejmych (tak się nam wtedy wydawało) pielegniarek że tata mówi od rzeczy. Gdy chodziłam pytać czy podają mu wodę,bo tata mówił że nie może się ich doprosić, odpowiadały "tak, tak, tata dużo pije wody". Niestety po tygodniu w tym cudownym ośrodku tata stracił przytomność. Trafił do szpitala z diagnoza odwodnienia i niedożywienia. Niestety nie mogłyśmy pozwolić żeby tam wrócil i po opuszczeniu szpitala wrocil do domu. Cała rodzina wiązała wielkie nadzieje, że Tukan pomoże naszemu tacie choć w jakimś procencie wrócić do sprawności. Jednak tak się nie stało. Moim postem chciałam przestrzec osoby które odwiedzają tam swoich leżących najbliższych, że opieka dla takich osób jest tragiczna. I żeby wierzyli w skargi chorych, a nie słuchali pielegniarek że mówią od rzeczy. Jakoś rozmawiam z moim tata i jest w pełni władz umysłowych. Teraz tylko pluje sobie w twarz, że nie zareagowałam odpowiednio wcześniej. Może mój tata po tej zaledwie tygodniowej wizycie w tym ośrodku nie trafiłby do szpitala i nie byłby tak wyczerpany jak teraz.

Zszokowany pacjent

Moje zle wspomnienia zwiazane sa nie z personelem. Poniewaz ten w dobie pandemii robil co mogl zeby wszystko ogarnac. Najwiecej zastrzezen mam do Glownego Dyrektora placowki p. Pawlak. Sposob w jaki traktuje swoich pracownikow wola o pomste do nieba. Razem ze swoim zastepca ciagle maja pretensje do personelu. W wiekszosci przypadkow nawet nie wiedzac o co chodzi. Biedne zagonione pielegniarki dostawaly opieprz za cos co wogole ich nie dotyczylo. Wstyd Pani Dyrektor. Zamiast zajmowac sie knuciem intryg i ponizaniem personelu powinna Pani zajac sie stanem technicznym obiektow Pozdrawiam Pania Ule oddzialowa ktora ma chyba wyciety uklad nerwowy ze to wszystko przyjmuje na klate. Duzo zdrowia i wytrzymalosci Pani oddzialowa

Nina

Opieka beznadziejna pielęgniarki leniwe jak można pacjentowi powiedzieć na prośbę o pomoc do toalety żeby robił w pampers ,albo o pomoc by pomogła odkręcić butelkę z wodą odpowiedz pielęgniarki że będzie sikał lepiej żeby nie pił masakra,. Mąż przebywał w ośrodku komercyjnie szkoda było wydawać pieniędzy na tak nieudolny ośrodek. NIE POLECAM wrócił cofnięty

Szwagier

Pacjent częściowo sparaliżowany po udarze, kontaktowy. Skarżył się na opiekę pielęgniarek rzadko wymieniane pampersy. Wieczorem wyłączone dzwonki. Utrudniany kontakt telefoniczny, ponieważ pacjent nie mógł sam odebrać telefonu ani go naładować jeżeli się rozładował za każdym razem wielokrotnie musiałem prosić pielęgniarki o naładowanie telefonu lub o pomoc w odebraniu połączenia. Pielęgniarki opryskliwe i nieżyczliwe. Po kilkunastu dniach p. pielęgniarki "rozwiązały" problem i zablokowały numer siostry a następnie mój. Pacjent był w ośrodku rehabilitacji na kontrakcie z NFZ. Czas pobytu 16 tygodni efekty żadne. Będę pisał skargę na ośrodek mam dowody na to co piszę powyżej. Nie polecam ośrodka !!!

Juch
@Szwagier

Bardzo ciekawy jestem jak w czasie covidu można weryfikować to co się dzieje wewnątrz oddziałów placówek medycznych kiedy nie można odwiedzać chorych.Bazowanie na zeznaniach pacjentów niezorientowanych co do miejsca czasu i własnej osoby.Oczerniając CIĘŻKĄ PRACĘ PAN PIELĘGNIAREK jest nie na miejscu.Zawsze może pan się zgłosić jako wolontariusz i podawać telefony chorym i zmieniać pampersy oraz zmierzać się z bezpodstawnymi oskarżeniami rodzin które zazwyczaj są nie wydoone opiekuńczo.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Rehabilitacji Tukan Mariola Pawlak - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Centrum Rehabilitacji Tukan Mariola Pawlak?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Rehabilitacji Tukan Mariola Pawlak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Rehabilitacji Tukan Mariola Pawlak?

Centrum Rehabilitacji Tukan Mariola Pawlak
  • Prusa 127g