Opinie o Usługi Hydrauliczne Instal-Daw Dawid Kołodziejczyk w Stary Węgrzynów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Usługi Hydrauliczne Instal-Daw Dawid Kołodziejczyk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Usługi Hydrauliczne Instal-Daw Dawid Kołodziejczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Hydrauliczne Instal-Daw Dawid Kołodziejczyk w Stary Węgrzynów

Okrutny
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Czy w instal daw jest liderem hydraulicznym w okolicy?

Okrutny Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Czy w instal daw jest liderem hydraulicznym w okolicy?

Czy nowo zatrudnione osoby w Usługi Hydrauliczne Instal-Daw Dawid Kołodziejczyk otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Usługi Hydrauliczne Instal-Daw Dawid Kołodziejczyk?

Instal-Daw Nowy wpis

Nie zatrudniamy nikogo

Klikent

Życzę Wesołych Świąt Panu Dawidowi z firmy Instal-Daw , dzięki jego rzekomej solidności ja i moja rodzina nie mogła w tym roku spędzić pierwszych świat w nowym domu. Rzekomy Pan fachowiec robił nam hydraulikę od rozprowadzenia kanalizacji po kotłownię , człowiek bardzo arogancki tz cwaniak, mogę go tak określić. Po jego dwóch czy może nawet trzech próbach szczelności z wynikiem pozytywnym okazało się że były dwa przecieki w instalacjinsodnej stwierdzone przez firmę wykwalifikowaną w wykonaniu takich rzeczy , dom do zamieszkania wykończony, okazuje się do remontu i suszenia, przyczya stwierdzona przez firmę od wycieków dwa zle zgrzewy , ale Pan Dawid broni się że to nie jego wina zły materiał albo klient podrzucił źle zgrzane elementy, żeby go oczernić, mam kopie wiadomości do wglądu, omijać z daleka i nie polecam, po za tym zmieniłem pseudo fachowca na kogoś rzetelnego i pokazał mi dużo błędów w pracy instal daw w rozprowadzeniu instalacji jak i montażu podzespołów, moja opinia omijać z daleka albo sprawdzać na każdym kroku i zawsze brać fakturę za materiał i robociznę na siebie ⁹

.............
@Klikent

Również życzymy wesołych świąt. Proszę röwnież dodać iż próba była robiona po zgrzaniu instalacji gdzie później byly robione tynki itd. Za uszkodzenia powstale po mojej pracy ja nie moge odpowiedziec skoro robilem probe pod cisnieniem 8 bar w czasie 24h spadek 0. Poszedlem panstwu na reke wystawilem protokół z inna datą - chodzilo o odszkodowanie z polisy. Szkoda ze tylko u Panstwa taki problem jest nigdy nam sie nie zdazyl wyciek wiec radzil bym dowiedzieć sie fachowcow co robili po mnie co oni wyprawiali. Mowilem Panstwu ze jezeli dalej będziecie twierdzić ze to moja wina wysylam wszystkie papiery do PZU zwz na podrabianie dat pism itd

.........
@Klikent

Tak ze prosze zamieścić wszystko. I następnym razem jak sie cos dzieje dzwonić do mnie a nie szukać odkrywać wszystko na swoja rękę i nie wiadomo z kim i kto to był czy nie wasz znajomy a musiał tak napisać.

@Klikent

Proszę rowniez pamietac ze gwarancja na pozdespoły kotłowni przechodzi przeze mnie. Wiec moze przyjsc czas ze beda Państwo czegoś potrzebować zareklamować.

@.............

Proba była robiona rzekomo po instalacji ale nie miałem jej do wglądu , na moją prośbę druga próba była robiona po tynkach itd ale przed ułożeniem ogrzewania podłogowego by sprawdzić że instalacja jest ok przed wylewkami , podpisał Pan protokół ze jest ok , próby twierdzenia że był on podpisany do ubezpieczenia utwierdzają Pana w tym że przyjmuje Pan wine na siebie wierząc że instalacja jest sprawna, co do sprawdzania szczelności nie ma Pan pojęcia jak to robić, po przyjeździe naprawił Pan zle zgrzanego trójnik i zrobił Pan próbę szczelności która wyszła pozytywnie, jednak jak się pózniej okazało cisnienie zl układu spada i firma od wycieków stwierdziła po próbie szczelności że jest wyciek, próby wmawiania mi że wynająłem rodzinę do wykrywania wycieku I że to manipulacją są marną próbą obrony możemy dociec tego w sądzie, a proszę próbować utrudnić mi otrzanie odszkodowania chętnie zawalczę o większe odszkodowanie z Panem w sadzie , na pewno będzie to większą kozysc dla mnie , a z tego co wiem na pewnoprawo stanie po mojej stronie , jako stronie poszkodowanej także cwaniakuj sobie

@........

Oskarżanie mnie o podrabianie czegokolwiek również znajdzie swój finał w sądzie , a co do gwarancji i jakości instalacji wolę to powierzyć prawdziwym fachowcą

......
@Klient

Dalej sobie wmawiasz ze proba byla robiona po tynkach przed styropianem. I dalej sb wmawiasz ze prosiles pytales o to jak jasno i wyraznie napisalem tb i mowilem ze proba nie byla robiona co moze potwierdzic osoba z ktora pracuje ze nie bylo nawet takiego pytania ani odpowiedzi ani sprawdzenia. To jeszcze raz TB ODPOWIADAM PROBA BYLA ROBIONA W STYCZNIU A NIE TAK JAK SB WPISALES DATE NA PROTOKOLE W MAJU. PODBILEM TB PROTOKOL SZCZELNOSCI MIALA BYC DATA ZE STYCZNIA A NIE WYCWANIAKOWALES SIE I BEZ MOJEJ WIEDZY WPISALES INNA DATE (A SLOWA TWOJE BYLY JASNE SPRAWDZE KTOREGO BYLO TO ROBIONE BO TERAZ NIE PAMIETAM)

@......

Udowodnimy to w sądzie , również mam świadka na to co mówiłeś , słowo przeciwko słowu, skoro twój pracownik chce składać fałszywe zeznania jego problem, pisałeś protokół teraz chcesz wmówić mi ze Ci go podrabiam , żałosna próba obrony, po za tym ma również drugi protokół po naprawie pierwszego wycieku gdzie stwierdzasz ze nie ma wycieku a po chwili okazuje się że jednak jest , co z cb za fachowiec

@Klient

Tym bardziej niezależna firma od wycieków stwierdziła zle zgrzane elementy także wmaianie ze stało ie to po tynkach jest marną próbą obrony , instalacja została zle wykonana od samego początku , w sądzie chętnie oddam je do ekspertyzy zobaczymy czy będziesz po niej szedł tak w zaparte

@Klient

Po pierwsze nie bylo nikogo tylko ja ty i pracownik z powodu iz twoja zona byla z malenkim dzieckiem. Po drugie podpisywalem 1 protokoł ktory mial byc z data styczniowa wtedy co robilem probe i mowilem ze jest nabite cisnienie idz sb sprawdz, to nwm skad masz 2 daty. Rob co chcesz ale to sie odbije na tb rowniez. Skoro myslisz ze masz racje nwm kto tb doradza ale osoba ktora mi wyjasniala przebieg takich spraw jest innego zdania. Tak ze pozdrawiam. Do ludzi trzeba podchodzic normalnie a nie jeszcze opisywać kogos jako chamskiego itd. Dziwne wnioski wyciagacie wyssane z pslca. Wszesniej po imieniu teraz na Pan to dopiero smiesznie wyglada. Niedosc ze Panstwu wszystko zwroca to jeszcze drazycie temat. Dziwne jest to ze zawsze wszedzie jest dobrze a akurat u cb problem. Nwm po to aby wyciagnac ode mnie jakies korzysci ? Proba po zgrzaniu po pierwszym wycieku wszystko szczelne a nagle za kilka dni znow nie szczelne i niby wykryta nieszczelnosc o ktorej nawet nie wiedzialem i jeszcze na wodzie zimnej ktora byla dawno puszczona.

@Klient

Instalacja zle wykonana tylko ciekawe czemu nie ma z nia problemow kotlownia wszystko dziala

Klient 2
@Klikent

Też mam problem z tym instal daw. Zepsuł robotę a teraz telefonu nie odbiera

@Klient 2

Hahahaha witam smieszą mnie takie komentarze osob którym nie pasuje ze jestem na rynku .... A najlepiej smieszy to gdy w telefonie zero nieodebranych bo wszystkie rozmowy wykonane i odebrane a KTOS NA ZŁOŚĆ PISZE ZE NIE ODBIERAM TELEFONÓW ???? POZDRAWIAM KONKURENCJĘ

Instal-daw
@Klient 2

Prosze zadzwonic albo podjechac skoro sie nie mozecie dodzwonic chetnie pozniej opublikuję wyjasnienie tu. Choc zapewne do takiego czynu nie dojdzie bo juz nie jedni komentuja zamieszczaja opinie i zero ODZEWU

@Klient 2

Czyli tak jak sądziłem konkurencja ma za duzo czasu do dzis nikt sie nie zglosil nie zadzwonił a niby NIE ODBIERAM TELEFONÓW I COŚ ŹLE ZROBIŁEM ???? POZDRAWIAM

Instal-Daw

Prosze o kontakt ze mna bo nie rozumiem tej opinii i tego o co chodzi ?

Instal-Daw

Widze ze ktos naprawde na sile chce mi zepsuć opinie a co najlepsze nie zgłaszając żadnych nieprawidłowości. Bo jak cos jest zgłoszone to jest od razu rozwiązywane

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Usługi Hydrauliczne Instal-Daw Dawid Kołodziejczyk? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mariusz Chęciny

Polecam Pana (usunięte przez administratora)iła i kompleksowa obsługa i znajomość tego co robi. Wielki bonus za ceny i za jakość robót. Instalacje wykonane od A-Z przez niego działają perfekcyjnie. Wszystko sprawdzone przetestowane po każdym etapie prac. Nie mam żadnych uwag, jak i mój wuj który jest emerytowanym hydraulikiem. Pozdrawiam i duzo szczescia Panie Dawidzie oraz jeszcze raz dziekujemy.

Edyta
@Mariusz Chęciny

A jak z terminami? :) Zależy mi na czasie, szybko idzie z terminem?

.....
@Edyta

Dzwonic pytać fachowca a nie ludzi jak z terminami ..... Naprawdę już bez przesady .......

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Usługi Hydrauliczne Instal-Daw Dawid Kołodziejczyk? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Instal-Daw

Sami rezygnują z powodu albo wyjazdu za granice albo innych. Chyba ze ktos ma brak kultury i nie umie sie zachować to wiadomo co wtedy. Choc nwm dlaczego pytanie jest takiego typu. I kogo to obchodzi. Jezeli nie szukam pracownika na żadne stanowisko.

Magda wrzecion92

Najlepszy fachowiec :) solidnie wykonana robota . Zrobił u mnie robotę i przy okazji miał robotę u 3 moich sąsiadów na kozowie każdy zadowolony :) bardzo polecamy :)

Helena
@Magda wrzecion92

a cenowo też jesteście wszyscy zadowoleni? Macie jakieś porównanie ile by inne firmy wzięły, wyszło taniej czy drożej?

Magda
@Helena

Tak jestesmy zadowoleni sprawdzalismy z innymi firmami. FIRMAMI DZIAŁAJĄCYMI LEGALNIE OPŁACAJACYMI SKŁADKI. Nie z osobami robiącymi na czarno I wszystko jest OK

@Helena

Pytaliśmy i wyceniliśmy u czterech fachowców i u Pana Dawida wyszło najtaniej .

@Magda wrzecion92

Czyli robią tak samo jeśli o jakość chodzi a wołają więcej? To ten Pan rynkowo bierze czy tamci przesadzają?

@Maja

Bierze rynkowo choc są dwie różnice i zależności obniża rynek napewno ten co nie placi podatków. Bo wiadomo bardziej mu sie cos opłaca zrobić taniej ale druga wada weź takiego znajdź później jak przyjdzie do gwarancji

@Magda wrzecion92

Aha, czyli tutaj w razie czego na właściwe wywiązanie się z czynnościami gwarancyjnymi również na spokojnie można liczyć?

@Maja

Tak jezeli cos jest nie tak Pan Dawid kieruje na odpowiednie serwisy aby wszystko szybko rozwiazac.

@Magda wrzecion92

I jak to kosztowo wygląda ze strony klienta. Jednak pokrywa je?

@Maja

Dziwne pytania i nie zrozumiale. Jezeli cos sie samo uszkodzi z wady producenta to serwis kryje. Jezeli cos przecieka to wiadomo ze na to jest gwarancja. Czyli przyjeżdża naprawia i tyle.

@Klient

No właśnie czasami z tymi gwarancjami to różnie bywa, więc się upewniam. Czyli tutaj wszystko na pewno ok?

Tak ok

Kolus Mirek

Polecam . Fachowa i szybka usługa . O każdej porze odbierze i doradzi.

Roman
@Kolus Mirek

W weekendy też działa normalnie? Czy tylko w tygodniu się da umówić?

@Roman

Nwm proszę dzwonić pytać fachowca po to ma podany nr telefonu

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Usługi Hydrauliczne Instal-Daw Dawid Kołodziejczyk?

Instal-Daw

Na żadne zatrudniam jednego pracownika ma wszystko i nie mysle ani nie szukam nastepnego. Wiec nie potrzebne to pytanie

Kaczmarczyk Paweł

Solidna robota . Najważniejsze to w terminie i nie za miliony ... Polecam

@Kaczmarczyk Paweł

Dziekujemy bardzo za pozytywną opinię.

Kasia woł

Bardzo polecam :) nie rozumiem niektórych komentarzy tutaj ???? czyżby konkurencja miała bardzo mało pracy ? .. Jedyny minus u Pana Dawida to to że trzeba na niego czekać . Terminy czasami się przesuwają i można wskoczyć w jakąś Luke :)

@Kasia woł

Dziekuję bardzo nam miło słysząc pozytywną opinię. Już dawno z administratorem strony wywnioskowaliśmy ze konkurencja nie śpi. Tylko szkoda że nasze prawo jest tak sformułowane że nie można nic z tym zrobić. Pozdrawiamy serdecznie

Co jaki czas w Usługi Hydrauliczne Instal-Daw Dawid Kołodziejczyk można ubiegać się o podwyżkę?

Instal-Daw

Zatrudniam osoby przez biuro pracy tak jak juz wczesniej pisałem. Wiec wszystko jest przez nich prowadzone i wymierzane

Małgorzata
@Instal-Daw

Jak to przez biuro pracy? Są agencje pracy i urzędy pracy, o biurach pracy nigdy nie słyszałam. :) Czyli tu nikt stałej pracy nie ma, żaden hydraulik?

@Małgorzata

A co to Pania obchodzi tak wogole ? Przez pup byl na stażu pracownik i po poszukiwaniach długich jest juz zarejestrowany na umowe o prace.

Emilia
@Instal-Daw

każdy ma prawo dopytac o szczególy, taka odpowiedź dośc ordynarna do innej osoby nie za dobrze swiadczy o pracodawcy ...

......
@Emilia

Wydaje mi sie ze jezeli swiadcze uslugi nikogo nie powinno interesowac to czy kogos zatrudniam czy nie czy robie sam czy nie ?

Mieczysław
@......

Zawsze jest Pan tak obcesowy czy tylko jak się Pana o coś zapyta? Czy o to również lepiej nie pytać...

@Mieczysław

Nie rozumiem o co sie Państwo czepiacie ? Odpowiedziałem normalnie nie powinno nikogo obchodzic z kim robie, czy kogos rejestruje, zatrudniam ? To juz moja osobista decyzja .

Uważacie ze firmie zależy na jakości czy ilości ?

Kamil
@Ania

Zależy na jakości napewno. Mieszkam w okolicy współpracuje z Panem Dawidem nie słyszałem nigdy złej opinii albo jakiegoś donosu że jest coś źle.

@Ania

Na jakości napewno nam zalezy. Nie moze zależeć na ilości robiąc samemu albo z praktykantem. Do usług zawsze wystawiam protokół szczelnosci albo klient poprostu wie ze bylo wszystko sprawdzane. Jezeli nikt nic nie uszkodzi po naszej pracy uslugi i wykonanie jest na bd poziomie

Rodzina z Mniowa

Nie polecam usług tego pana ceny podaje nie z tej ziemi jest dużo tańszych firm w okolicy. Pan Paweł zrobił nam hydraulikę sporo taniej.

@Rodzina z Mniowa

A z kim rozmawiam i kto pisze ta opinie bo nie przypominam sb bym komuś z Mniowa wyceniał teraz domek lub kotłownie. Cene kazda mozna zmienic zalezy od wykonania i potrzeb

@Rodzina z Mniowa

A najdziwniejsze jest to ze z tego co wiem w KONKURENCJI Z TEJ OKOLICY mam niższe ceny po to aby utrzymać sie na rynku wiec opinia troche nie grzecznie mówiąc z (usunięte przez administratora)Wzięta

@Rodzina z Mniowa

Jak mozna wyrazic opinie skoro u Panstwa nie robilem ? Dziwne jezeli to konkurencja ktora chce zaszkodzić to powodzenia i pozdrawiam. Te opinie sa tak realne jak i ta strona pisze kto chce kiedy chce a nikt sie jeszcze nie odezwał nawet z NARZEKAJĄCYCH WIELCE OSÓB. Pozdrawiam

Andrzej36

Nie polecam go cena za podłączenie podłogówki zbyt wysoka. Przepłaciłem w salonie po 1 miesiacu ogrzewanie przestało działać. Miał poprawić a tego nie zrobił.

@Andrzej36

Również do Pana kieruje swoja odpowiedz proszę o kontakt tel bo w msc listopad grudzien nie pracowałem a w szczegolnosci nie mialem zadnych zgloszen o nieprawidlowosciach. Wiec uwazam komentarz jako złośliwy

@Andrzej36

I właśnie teraz po takim czasie okazuje się jak ktoś potrafi siać bajki. Jakoś nikt z tych negatywnych opinii się nie kontaktował nie próbował nic wyjaśnić. Hmmm dziwne

Jak szefostwo w Usługi Hydrauliczne Instal-Daw Dawid Kołodziejczyk traktuje ludzi?

Instal

Ludzi tzn ? Pracowników czy osoby u których wykonują usługi ?

Witam Pan Dawid wykonywał swoją usługę w Łodzi cała elektrykę plus hydraulikę. Człowiek na poziomie Ceny konkurencyjne z każdym problemem daje sobie rade. Z niczym nie ma problemów. Polecam z czystym sumieniem

Zainteresowany82

Te wszystkie opinie pozytywne wygląda jak by pisała 1 osoba. Podejrzane bardzo

@Zainteresowany82

Witam nie piszę to jedna osoba lecz klienci którzy znają moją stronę i chcą zrekompensować opinie

Czy Usługi Hydrauliczne Instal-Daw Dawid Kołodziejczyk oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Instal-Daw

Witam nie zatrudniam pracowników tych którzy się zgłoszą lecz jedynie przez biuro pracy

Adam W. piekoszow

Pan Dawid - fachowosc, cena konkurencyjna, czas pracy, uczciwosc. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Hydrauliczne Instal-Daw Dawid Kołodziejczyk - Stary Węgrzynów

• Jak się pracuje w Usługi Hydrauliczne Instal-Daw Dawid Kołodziejczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Hydrauliczne Instal-Daw Dawid Kołodziejczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Hydrauliczne Instal-Daw Dawid Kołodziejczyk?

Usługi Hydrauliczne Instal-Daw Dawid Kołodziejczyk
  • 149