DAAS Sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DAAS Sp. z o.o.

MarNie

Biuro dobrze zorganizowane, warunki płacowe bardzo dobre, koleżeńska atmosfera, szefostwo otwarte na sugestie i pomysły swoich pracowników. Bardzo polecam

Witold
@MarNie

Fajnie że dobrze płacą. Podasz stawkę na jaką mogą liczyć nowi pracownicy. Chciałem wysłać CV i przydałaby mi się taka informacja.

Jolanta
@MarNie

Super, super, a jak wygląda praktycznie to szefostwo otwarte na sugestie, w sensie są zebrania na ten temat czy jakaś skrzynka na pomysły?

Iborys
@MarNie

Firma trzyma pewien sinusoidalny poziom - skład biura zmienia się cyklicznie. Mam wrażenie, że Ci wartościowi odchodzą kiedy mają już dość pomysłów szefostwa, a przy tym poziomie zarządzania, każdy ma dość prędzej czy później. Na budowach nie jest źle.

Paulina
@Iborys

To chyba normalne ze ludzie zmieniają zatrudnienie, czemu węszyć jakiś „spisek” ze tak to ujmę?

Grzegorz
@Paulina

Ludzie lubią żyć teoriami spiskowymi. Wiadomo, że w budowlance ludzie rotują, zmieniają prace itd. Nikt z nikim w budowlance nie wiąże się na 20 lat... to nie górnictwo

Paulina Nowy wpis
@Grzegorz

No też to zauważyłam. Tu chyba wygląda na to jakby ktoś chciał celowo zaszkodzić firmie, chyba że mi się zdaje?

Administrator Nowy wpis

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Manager można liczyć na 7000 . Czy to prawda?

Robert

Praca prawie zawsze taka sama, ale wszystko zależy od ludzi z którymi się robi i mieszka. Teraz mają dużo projektów równocześnie i jest dużo nowych i mlodych. Kwatery różnne sie trafiaja, ale zazwyczaj spoko. Kasa zawsze taka jak się umawiają, wiec nie ma problemow z potraceniami czy innymi glupotami.

Ryszard Nowy wpis
@Robert

Co to znaczy, że kwatery są spoko? Dla każdego może oznaczać to coś innego. Dla jednych spoko jak jest jakieś łóżko i to wszystko, a dla drugiego spoko jest wtedy, gdy jest prywatna łazienka.. co tam jest takiego spoko? :D

Robert Nowy wpis
@Ryszard

Jeśli liczysz na zakwaterowanie w Hiltonie to się przeliczysz. Spoko kwatera tzn czysto i schludnie, liczba mieszkańców adekwatna do metrażu.

Joachim :)

W zależności od projektu i kierownika. Ale ogólnie dobrze. Praca tez nie jest zła. Atmosfera na wyjazdach tez ok, sle to zależy od ludzi, z którymi się jedzie. Panie w kadrach dużo tłumaczą i pomagają, a każą zawsze się zgadza.

Paulina
@Joachim :)

Ok a jak kwestia z zamieszkaniem? Spoko warunki?

Piotrek

Dla mnie OK. Co zostało ustalone było dotrzymane. Aż rzadkość. Pozytyw.

Kandydat
Kandydat

Witam jak wygląda praca w Bielsku na stanowisku logistyk zaopatrzenia,? Jakie zarobki ?godziny pracy ? Na czym polega ta praca ? Jakie warunki ? Czy jest nerwowka czy raczej spokojnie

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Tłumacz Języka Niemieckiego w DAAS Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Yyy

Firma godna polecenia

Margam

Firma w porządku, wypłacalna, terminowa, całkiem nieźle zorganizowana i z fajnymi projektami. Z czystym sumieniem mogę polecić. Moje sugestie dla DAAS Sp. z o.o.: Oby tak dalej. Jednak polska firma też może dobrze działać za granicą. Lubię atmosferę w DAAS Sp. z o.o. za: Ludzie w porządku (przynajmniej w dużej większości :) ), panie z kadr pomocne, ogólnie w wszystko OK.

Andri

Zakończyłem właśnie współpracę, nie pierwszy raz i napewno nie ostatni. Poza kilkoma ciężkimi przypadkami wśród pracowników (którym podziękowałbym za współpracę po pierwszym dniu) nie mam czego się przyczepić. Znajomy pracuje aktualnie na kontrakcie w UK i jest zadowolony.

Robert93

Kilka szczerych słów po zakończonym kontrakcie pod szyldem DAASa. Pracę w firmie podjąłem poniekąd przypadkowo jako zawodnik jedn ego z klubów sponsorowanego właśnie przez firmę DAAS. Na pracę zdecydowałem się w okresie poza startowym, wybrałem te właśnie firmę gdyż bezpośrednio poznałem jej głównego szefa który jest ciepłym przyjaznym i bardzo solidnym człowiekiem, wiedziałem że spokojnie mogę mu zaufać i pojechać na kontrakt za morze, jak sie później okazało nie myliłem się i była to bardzo trafna decyzja. Na kilka dni przed wylotem bardzo szybko i sprawnie pod kierownictwem Pani Moniki, osoby będącej odpowiedzialną za rekrutację, pozalatwialem papierkowe sprawy związane z wylotem, i po otrzymaniu na maila biletu wyruszylem na lotnisko gdzie telefonicznie skontaktował się ze mną kierownik Duńskiego kontraktu Pan Marcin który jasno i sprawnie wyjaśnił gdzie kierować sie po wyjściu z samolotu. Stało się, wyladowalem w Danii, bez żadnych problemów zlapalismy się z Marcinem który już czekał na mnie samochodem i pojechaliśmy na bardzo przyzwoitą kwaterę gdzie była reszta pracowników, ludzi życzliwych i ułożonych, wtedy juz wszystkie moje obawy na obcej ziemi minęły i tak zakończyła sie podróż, rano już mieliśmy wyruszyć do pracy. Tak też się stało, pobudka, dobra organizacja, czas na przygotowanie się i spokojny wyjazd na budowę. Po przejściu szkoleń i BHP Kierownik Marcin zabrał mnie na budowę i pokazał pracę która okazała się na prawd prosta i wręcz przyjemna w stosunku to Polskiej rzeczywistości pracy na budowie. Nie było pośpiechu, czasu starczało na to aby wykonać swój obowiązek dobrze i solidnie, bez stresu. Pełen nacisk przede wszystkim na bhp a co za tym idzie na Moje bezpieczeństwo i swobodę dawało mi poczucie komfortu. Czas do przerwy minął bardzo szybko, przyszedł czas na chwilę odpoczynku i posiłek. Po przerwie wróciłem do pracy i również jak i przed czas przeskoczył ja w spokoju zrobiłem swoje i miałem dniowke za sobą. Po zejściu z budowy przebranie się w "cywilną" odzież i powrót na kwaterę gdzie miałem jeszcze sporo czasu dla siebie. Tak właściwie wyglądał cały mój pobyt na kontrakcie. Pełen profesjonalizm, życzliwi i pomocni ludzie, luźna atmosfera, bardzo dobre pieniądze. Tak ja to widzę. Swoje zrobić trzeba ale jest to wyjazd do pracy a nie na wakacje, nie mniej nacisk na profesjonalizm oraz dobro pracownika minimalizuje wszystkie trudy i niewygody pracownika, oczywiście który pozostaje pracownikiem a nie gościem w hotelu pięciogwiazdkowym:) po zakończeniu kontraktu jestem bardzo zadowolony i mimo iż mam swoje cele i plany to w żadnym stopniu nie wykluczam kolejnego wyjazdu z firmą DAAS gdyż nie był to mój pierwszy wyjazd za granicę i żaden wcześniejszy nie może się równać z wyjazdem pod firmą daas.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w DAAS Sp. z o.o.?

Jacek

Słyszałem , że DAAS ma opinię dobrego pracodawcy. Chciałbym tu pracować i proszę o kilka wskazówek przed aplikowaniem.

Answer

Polecam firmę. Praca jak wszędzie, nastawiona na wyniki. Ale zazwyczaj w zadaszonym budynku, w określonych z góry godzinach i co najważniejsze za ustalone pieniądze. Napewno są inne firmy, które płacą wiecej, nikt nie zmusza do pracy w DAAS, ale widzę, że chętnych do pracy mają sporo.

Alfred "irrata" L2

Pawełku (i inny Marianie...) Jak czytam takie nic nie wnoszące referaty, w dodatku pisane "językiem" męczącym oko (delikatnie mówiąc) to zakładam, że w kwotach Twoich zarobków pomyliłeś się co najmniej o jedno zero... Nawet lokalizacji na takie samochwalne wywody nie potrafisz właściwie określić - to nie forum dla narcyzów tylko miejsce na opinię o pracodawcy, której Ty nie masz prawa mieć. Daj ludziom, którzy chcą się czegoś dowiedzieć o firmie poczytać opinie osób, którzy mogą coś napisać na podstawie swoich doświadczeń. A stwierdzeniem, że "jako ze na linach zartow nie ma i kto sie za to bierze wie jak sie zabezpieczyc" udowodniłeś, że po prostu czas u Ciebie zatrzymał się na epoce "jedynych prawdziwych specjalistów " do pracy w linach za jakich się kiedyś uważali tylko uprawiający wspinaczkę skałkową, a tak naprawdę "prawdziwymi specjalistami" to mało kto z nich był, natomiast na pewno byli "jedynymi" do tej roboty i stąd to za wysokie mniemanie o sobie. W myśl tej Twojej złotej myśli zginęło już dość ludzi, którzy myśleli tak jak Ty. Jak się odważysz, to możesz sobie porównać statystyki z polski i np. z UK, gdzie obowiązuje IRATA. A teraz już sobie wrócę do tego, po co tu zajrzałem... sorry, nie da się spokojnie przeczytać takich bredni...

Pawel

Zagladnąlem tutj poniewaz dostalem zapytanie o wspolprace , a tu taki hyde park , że postanowilem podzielic sie swoimi doswiadczeniami. Zajmuje sie pracami wysokosciowymi od 1998r przeszedlem do prac ze wspinaczki sportowej gdy z racji wieku nie moglem juz startowac w juniorach , a na poziom zawodniczy w seniorach nie zdecydowalem sie bo to wymagalo codziennego treningu po kilka godzin a mialem dziecko na utrzymaniu. Wtedy nikt nie pytal o irrate. Moim zdaniem wprowadzenie obwarowan jak w iracie jest zwyklym koszeniem konkurencji na wzor unijnych przepisow gdzie jest instrukcja mycia rak. Wprowadza sie to chyba w wiekszosci po to zeby kontrolowac i sztucznie windowac stawki . Lata temu jak pojawila sie irata w PL myslalem nawet zeby sie zebrac jako wolni strzelcy i zawiazac stowarzyszenie , ktore pozwoliloby na Polskim rynku zawalczyc o uczciwe stawki bo glownie z tym byl problem poza wyplacalnoscia, jako ze na linach zartow nie ma i kto sie za to bierze wie jak sie zabezpieczyc no chyba ze sam sie decyduje olac wszystko ale brak pokory zle sie konczy i przewaznie szybko z czym niestety tez mialem do czynienia. Tak wiec Panowie i Pani jesli chcecie szacunku sami musicie sie szanowac . Nie wiem jakie stawki macie i nie chce nikomu zagladac do kieszeni ale podziele sie z Wami wiedza bo nikomu to zaszkodzic nie moze. Gdy zaczynalem prace koncowka lat dziewiecdzisiatych oferowano stawki 20zl/h dla tych co sie szanowali mlodziez ze scianki pracowala i za 12zl/h jednak nigdy nie pracowalem na godziny bo juz wtedy wykonujac prace budowlane z lin wychodzilem przy dobrych wiatrach 1000zl /dzien. w 2004 roku bylem w Londynie przy szkleniu "ku...sa" obowiazywala stawka 160 funtow/dzien co bylo niska stawka zwykly pomocnik z agencji mial wtedy 50 funtow...23 lata temu. Od kilkunastu lat mam dosc roboty na ziemi zeby nie musiec odgniatac ner w powietrzu, a to glownie przez to , ze ciagle przybywaja ułani, ktorzy za pare zlotych robia. Wiem to z tad , ze od czasu do czasu zadzwoni telefon z zapytaniem czy na masztach nie chcial bym porobic - ostatnio przy swiatowych dniach mlodziezy- i nawet w takich sytuacjach proponuja majstrowi brygadziscie 300zl dniowki...Smiech na sali Panowie i Pani. Jakbyscie nie wiedzieli to obecnie majtrowi na budowie trzeba dac 350zl dniowki i jeszcze przywiezc i odwiezc , a jak tutaj slysze ze jakis kierownik smie klnac na pracownika to oczy przecieram i wierzyc mi sie nie chce , ze takie sytuacje moga miec miejsce. Ja obecnie jak cos kalkuluje z lin i zakladam ze cos trzeba bedzie na linach powisiec od czasu do czasu to dla stalych klientow 60zl/h netto kalkuluje i jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby odmowili. Tak jak na marke swoja tak i na szacunek sie pracuje ale trzeba tez go wymagac od poczatku bo gdy mnie cos nie pasowalo na poczatku wlasnie, to dziekowalem za prace po 4 godzinach jak mi sie raz zdarzylo, a w drugim przypadku po dwoch dniach i wiecej problemow nigdy nie mialem . Moze to szczescie, a moze odziedziczona intuicja, ktora pomogla poznac z kim mam do czynienia po pierwszej rozmowie. Pamietajcie jedno, to nie czlowiek jest dla pracy ale praca dla czlowieka , a chamom zwyczajnie pokazuje sie ich miejsce , chocby trzeba bylo pojsc do inwestora czego niestety raz tez doswiadczylem ale cham przynajmniej w tym wypadku musial przysiasc gdy inwestor zamrozil wyplate srodkow dla wykonawcy na wartosc mojego kontraktu. Niestety regula jest , ze Ci wyzej klada na to lage jesli ów cham ma wyniki... Ja wowczas bylem tez u prezesa wykonawcy w Warszawie ale nic nie wskoralem dlatego uderzylem az do inwestora. Jesli bedziecie mieli problemy ze znalezieniem poplatnej pracy na linach w kulturalnej atmosferze piszcie na maila pifpafw@gmail.com. Moze akurat bede cos mial. Pozdrawiam.

Marian co lubi wspinaczkę
@Pawel

Zgadzam się z "przedmówcą" Płacę w Polsce poszły w górę. Co za tym idzie, stawki pracowników wysokościowych "powinny" również. Jednak rzeczywistość wygląda inaczej. Mam żal do chłopaków którzy na wyjazdach godzą się na stawkę mniejszą niż minimalna kraju w którym pracują. Proszę o więcej szacunku do samych siebie. Są to godziny których nigdy nie odzyskacie, do tego w pracy o wysokim ryzyku. A z tego co czytam i słyszałem to z ludźmi którzy Was nie szanują i nie dbają o bezpieczeństwo. Peace, love and respect.

Aneta

@Bentley w ogłoszeniach o pracę firma wspomina o możliwościach rozwoju i doskonalenia zawodowego. Dlatego właśnie dopytuję.

Aneta

A co możecie powiedzieć na temat możliwości rozwoju oferowanych przez firmę?

Bentley
@Aneta

O jakich możliwościach rozwoju Pani mówi? Nie słyszałem o żadnych...

Krzysztof Rukat

Witam wszystkich dyskutujących. Nie jestem zwolennikiem wypowiedzi w tej formie bo każdy widzi jak to wyglada, zwłaszcza, ze portal poświęcony jest opinii firmy a nie pracowników. Tak wiec: DAAS jako firma jest naprawdę góra polecenia, mało który z pracowników jest w stanie zarobić takie pieniądze nie ponosząc kosztów. Praca jaka jest każdy wie przed przyjazdem a tym bardziej osoby które pracują stale na kontraktach. Robisz swoje i dostajesz za to kasę (w terminie). Zakwaterowanie jest naprawdę na fajnym poziomie. Dojazd również jest zapewniony (ostatnio ja trochę nawalilem za co przepraszam wszystkich poszkodowanych). Czego wymagać więcej od firmy? Teraz trochę mniej przyjemna kwestia, odniesienie do powyższych komentarzy. Jest to pierwszy mój wpis na tego typu forum i mam nadzieje że ostatni. Ciekawie czyta się te wszystkie komentarze, bardzo dziękuje za pozytywne opinie, za negatywne również, jeśli będziemy mieli okazje następnym razem współpracować (niekoniecznie w DAAS) postaram to poprawić. Kwestia wojny z Jackiem: nie robiłem nic sztucznie, miałem powody, zgłosiłem swoje obiekcje na te temat naszemu wspólnemu przełożonemu na budowie, a to co miałem na myśli przekazałem również poszkodowanemu w formie werbalnej. Napewno nie mam interesu nikogo wygryźć z firmy. Nie narzekam na brak zajęcia, tak wiec jeśli następnym razem się nie spotykamy, postaram się dać sobie radę inaczej. Bycie kolegą: No cóż, dziwny zarzut. Po pierwsze z większością pracowników jestem owszem kolega osobiście, i jeden kurs nie zrobił ze mnie ch**a. Czy nie można wykonać powierzonej pracy w miłej atmosferze i koleżeńskim nastawieniu? Zwłaszcza ze wszystko jest wykonywane zgodnie z terminem itp. Prywatnych komentarzy w czasie wolnym nie czuje się w obowiązku tłumaczyć. To jest tylko i wyłącznie moja opinia. Dlatego proszę o uszanowanie i nie komentowanie pod zmyślonymi nickami. Będę wdzięczny jeśli kwestie prywatne rozwiarzemy między sobą. Każdy ma do mnie numer, chętnie pogadam. Pozdrawiam

EMIL RAMUS
@Krzysztof Rukat

Podpisuje się pod tym co Krzysztof napisał dodam ze firma przez takie akcje traci a nie jest zła pozdrawiam

kris

Dla mnie firma jest dobra i godna polecenia nie wiem kto pisze te negatywy może ktoś się boi że jak inni sie zainteresują to sam robote straci. nie wiem, ale ja mam dobre zdanie. Na wyjazdach jest zakwaterowanie moze nie jest to hilton, ale conajmniej przyzwoicie. daja kase na jedzenie, wiec jadac nie musze wykladac swoich pieniedzy - chociaz teraz tak podobno jest tylko na zagranicznych. jeszcze do niedawna bylo tak na wszystkich. moze kiedys do tego wroca. wyplaty na czas. w pracy jest bezpiecznie. jasne ze kierownicy gonia, ale od tego sa kierownicy. jak ktos pracuje to ma dobrze. swoja droga to ludzie ktorych widze juz kolejny raz na robocie i caly czas narzekaja to jakies cymbaly. jedzie i naerzeka to poco znowu jedzie i znowu. tylko to wku...wia tych co chca pracowac.

Zostaw merytoryczną opinię o DAAS Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w DAAS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DAAS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAAS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DAAS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DAAS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DAAS Sp. z o.o.