DAAS Sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DAAS Sp. z o.o.

Eloo

kierownika ORMO z Aylesbury zmienili na kogo?

Areczek

No ale wiesz jak to jest, różni ludzie, różne potrzeby, ponosi ich na różne sposoby. Moim zdaniem akurat tutaj na gowork organizacja jest przynajmniej niezła

Nowak

Z tego co widzę, to z opiniami tutaj na gowork jest tak samo jak z ankietami w firmie - nie trzeba sie podpisywać to można jechać po wszystkim i po wszystkich HAHA. Nastawienie kierowników do pracowników w głównej mierze zależy od tego czy jest to godzinówka czy ryczałt.

klocek

jest jeszcze ten co w tygodniu nie pije, ale on po roznych budowach jezdzi i ciezko do niego trafic na roboty.

Franek

Nie ma, słyszałem o jednym od tych co na Kozienicach robili o Dawidzie, że jest ok i chłopaki mówili że przy nim aż chce się robić?

Jerzy

Czy w tej firmie są normalni kierownicy?

Racją

Ja nie zamierzam cię wyzywać ani obrażać jacuniu, wyzwiska są dla ludzi którzy nie myślą i nie potrafią konwersowac, ja napisałem żebyś im udowodnil że jesteś ok i pokazać innym że się myla, a ty jak zwykle wybuchasz gniewem, melodię sobie zaparz jakieś leki na uspokojenie i świat będzie dla ciebie piękniejszy. Peace forever. P.S i nie jestem ten od niku Ambroży.

Racja

Daas firma jak firma ale kierownicy to patałachy z pierwszej łapanki. To weż jacuniu gamoniu pędzel i pokaż jaki chojrak jesteś udowodnić że umieszczono też pracować pokaż wszystkim że się mylą a jacunio jest the best,

jacek wegiełek
@Racja

Widzisz gamoniu ja juz nie musze z pędzlem latac w przeciwienstwie do ciebie.. A ty mi teraz odpisz jeszcze 20 razy po 20stoma róznymmi nickami chojraku jaki to patałach i kmiot ze mnie.jak to mówia nigdy nie walcz z "myslącym inaczej" bo najpierw cie zciągnie do parteru a potem pobije doswiadczeniem .i tak właśnie jest w twoim przypadku . nie zamierzam juz wdawac sie z toba w konwersacje .a teraz idz sobie popłacz w kącie ,może ci ulzy.

Ambroży

A ja powiem tak moze i płaca dobra warunki socjalne roznie to bywa ja akurat nie trafiłem zle ale kierownik od alpinstow taki JACEK to kawal bydleta ktory stosuje MOBING na kzdym nowym i to mocno wyzywa ludzi od (usunięte przez administratora) a swoich pupili bierze na gadke do biura i tam siedza po godzine i pija kawe a inni tyraja to samo z rodzina od prezesa nieudzacznicy ktorzy nic nie robia kiedys ta firma reprezentowala poziom ktory teraz w bardzo szybkim tempie upada!!!!

jacek wegiełek
@Ambroży

no żle trafiłes gosciu faktycznie oj bardzo zle,jestem strasznym bydlakiem ,stosuje mobbing i zmuszam wszystkich do tytanicznej pracy po 10 h dziennie ,wyzywając kazdego w straszliwy sposób...a szczególnie gnębię młodych stazem.młodych i nie nadających sie do pracy ,szczególnie do pracy na sznurach,takich co to nawet pędzla w reku trzymac nie potrafią i takich którzy mają problemy z logicznym mysleniem tez.idż chłopcze jeden z drugim zbierac truskawki bo na malarza sie nie nadajesz a tym bardziej na pracownika wysokosciowego ,a firmy nie stac na zatrudnianie gamoni którzy sie slizgają na plecach innych ciezko pracujących ludzi i jeszcze płacza ze im zle..na szczescie moj kochany faworycie(i tobie podobni) juz na zaden kontrakt z DAAS nie masz co liczyc.a swoich pracownikow faktycznie biore na kawe do biura ,ba nawet na ciastka,ale skąd tobie wiedzieć o czy rozmawiamy?!no skąd?!z chorej wyobrazni i zazdrosci.ehh tak po prawdzie to tracę tu czas odpisując takim jak ty( celowo z małej) anonimom !żegnam ozięble

czlowiek z polnocy

prezesie, prezes jak juz czyta tu na forum to wyczyta ze kieras jeden czy drugi czy trzeci to moze i jest dobry albo matolek albo zly. bo co budowa to o klopotach slysze ciagle to samo czy od jednego czy od drugiego. ale onie wszyscy maja nad soba takiego dyrektora-zabe i to jemu sie trzeba pzyjzec blizej zanim bedzie za pozno.

Ole:)

No jak Elo tak pisze to muszą tak zrobic :)

Elo

Wejście zmiencie kierownika M że spalarni w Anglii obok Aylesbury po powrocie to jeszcze gorzej z nim jest całkowicie jest niekompetentnych i na niczym się nie zna. I ci przydupasi

ertgh

widze ze piszecie o jakis ofertach pracy a ja tutaj nic nie widze niestety :(..a chcialem do nich jako monter aplikowac bo czytalem ze mmozna sporo zarobic

Zawiedziony

Firma das plusy wyplata wynagrodzenia na czas i na tym pozytywy sie koncza. Minusy kierownicy czuja sie jak na swoim folwarku kaza robic co oni chca choc niektore ich domysly sa zle ale oni czuja sie bogami mam na mysli kierownika M z anglii. Niekazal nam go sluchac jakby jego polecenie zagrazalo zyciu to jest dla tego pana plus. Minus mam was w dupie jak zginiecie tylko firma bedzie miala klopoty. Minus pozzeral wszystkie rozumy. Minus jest lepszy od Boga to po co on chodzi jak lewitowac moze. Plus prezes daje kase na obiad tam i z powrotem. Minus jak jest przestoj to fjrma nie placi za to ci co dluzej robia sa wciskani na inne budowy ok 15%. A reszta jest pozostawiona sama sobie. Kierowniku M niewazne ze ludzie ci mowia ze tam tak robili wytlumacz to po ludzku ze tu bedziemy tak robic a tak wogole jakby klient ta prace zobaczyl jak ty kazesz robic to by das pracy nie mial. Po drugie nie jestes najmadrzejszy. Po 3 kazdy kto tam robi to by cie nalal jak niemowlaka bo sila fizyczna jest wieksza niz twoje alter ego. Moze spotkamy sie w innych okolicznosciach licze na to. Pozdrawiam

Dżony

Tego gnębieniem nazwać nie można;) faktycznie masz rację z tymi papierami tam ten CSCS to jest pytań do nauczenia. Ale z tymi tarczami to przesadą u nich jest.

amphibia

Dżony - zeby na ciebie za to gnebienie prokuratury nie naslali :) papiery dla dobrego montera w UK - prosze: CSCS, nie CCNSG; NVQ; dobrze tez miec cos na zwyzki bo co to za monter co go trzeba wozic w koszu, wiec jeszcze IPAF no i zebys mogl sobie sam rusztowanko przejezdne postawic to PASMA. no i nie zapominaj o jakims papierze do prac na wysokosci i wymiany tarcz sciernych (Work at Height i Abrassive Wheels).

Dżony

@emi trochę żle mówisz do montera kostrukcji nie potrzebne są uprawnienia a jak tak to niby jakie rozumiem na spawacza operatora wózka to tak, a płaca średnia

Dżony

i tak wróce i go będe gnębił, Zart normalnie będe robił jak do tej pory, ale czepliwy jest strasznie troche rozumow za duzo pozjadal

emi

poza tym musisz miec uprawnienia do wykonywania tego typu prac, jako monter lekko nie jest, zalezy przy czym sie pracuje, ale z tego co wiem to płaca dobra jest.

amphibia

no to ci przeciez napisal ze jak nie dajesz rady to sie do niego nie pchaj. bo przeciez wiadomo ze dla takich specjalisow jak ty to w tej firemce i kraju i europie to roboty po prostu niema.

Zostaw merytoryczną opinię o DAAS Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w DAAS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DAAS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAAS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DAAS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DAAS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DAAS Sp. z o.o.