Mirex Elektromechanika Chłodnicza Mirosław Jasiewicz

Opinie o Mirex Elektromechanika Chłodnicza Mirosław Jasiewicz

Jeśli szukasz pracy to nie tam ! Właściciel opowiada o umowie o pracę wali za plecami na zlecenie , nie wypłaca uczciwie za godziny przepracujesz 240 godzin dostaniesz 1200zł oczywiście w ratach od 10 do 30 kolejnego miesiąca. Nie polecam i przestrzegam !

Zostaw opinię o Mirex Elektromechanika Chłodnicza Mirosław Jasiewicz - Międzyrzecze Górne

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirex Elektromechanika Chłodnicza Mirosław Jasiewicz