Opinie o Firma Usługowo Handlowa Rewi Zarzyka Witold w Stara Wieś

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Usługowo Handlowa Rewi Zarzyka Witold. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Usługowo Handlowa Rewi Zarzyka Witold o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo Handlowa Rewi Zarzyka Witold w Stara Wieś

Znalazłem w internecie dokument, w którym jest lista dostępnych stażów z 2018 r. "staże prace interwencyjne", czyli jest możliwość przyjęcia na staż w tym miejscu? Jak wygląda i na ile można liczyć? Napisze ktoś parę słów na ten temat?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Firma Usługowo Handlowa Rewi Zarzyka Witold?

Opel Zafira 1.7 2009 rok Nowy wpis

Kupiłem u Witka jakies 4msc temu samochód Opel zafira 1.7 2009 rok który miał być sprawny i jeżdżący ale chyba mial limit kilometrów bo po przejechaniu 160km zaczęły się problemy z dpf którego potem sam wywalił nie uzgadniając tego ze mną "Właścicielem". Poduszki silnika miały być wymienione to zalozyl jedna nowa "Najtansza" po czym auto gorzej drżało samochod wrocil na warsztat to założyli sproworotem stara. Z silnika olej cieknie z każdej strony w dodatku ropa kapie na silnik. Samochód wracal do niego kilkukrotnie na poprawę usterek ale robią wszystko na (usunięte przez administratora). Zglaszalem mu zaraz po zakupie ze coś stuka (trzeszczy) okazało się że skrzynie słychać 2 biegu,ale przecież on jak jechal ze mną to jechal tak żeby nic słychać nie było. Kupowałem różne samochody u chandlarzy i nigdy nie miałem problemów ale WITKA nikomu w życiu juz nie polece. Jak już wyjedziesz za bramę to nawet telefonu nie chce odebrać a dzwoniac z innego numeru odbiera za pierwszym razem. (usunięte przez administratora) uważajcie na niego bo ma same SZROTY na PLACU

Widzę tutaj głównie opinie klientów. Orientujecie się, czy właściciel zatrudnia kogoś na stanowisko obsługi klienta/sprzedawcy? :) Chętnie bym się tu przyjął, ponieważ pracowałem kiedyś w autokomisie i mam duże doświadczenie. Na jakie wynagrodzenie mógłbym liczyć? Jakiego rzędu są to zarobki? Ktoś jest w stanie podać widełki? Z góry dzięki! ;d

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Firma Usługowo Handlowa Rewi Zarzyka Witold? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Pawlos

(usunięte przez administratora) Samochody sprowadzane z Niemiec są uszkodzone. Koszty napraw przewyższają wartość samochodu

Mechanik
@Pawlos

Witam wszystkich !!! Kolego Pawlos Dziękujemy za ważna informacje o samochodach z Niemiec Jak by nie ty to nikt by nie wiedział że auta z Niemiec Sa uszkodzone ???? Nikt nikogo nie zmusza do zakupu Każdy kupuje z jakiego kraju sobie zechce Coś za coś !!! Jak zapłacisz więcej to kupisz ładne auto bezwypadkowe A ci którzy szukają igły magicznej za grosze to wcale nie żałuje Jakie pieniądze takie auto !!! Pozdrawiam

zordan

Nie polecam. Stanowczo odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Omijajcie ten komis szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Pomoc w potrzebie
@zordan

Witam wszystkich Jestem z Pomorza Ostatnio miałam awarie po trasie w Bieszczady mojego Forda Focusa Zajechałam do Firmy Rewi Poprosiłam o pomoc Mechanik podłączył komputer i usterkę naprawił Bardzo miła obsługa Szybko i profesjonalnie Za tę naprawę symboliczna kwota Polecam serdecznie Anna Toruń

Poszkodowany

6 LAT temu kupiłem tam samochód vw caddy cena konkurencyjna .jednak w trakcie jazdy do domu zaświecił olej . Okazało się że pompowtryski do wymiany . Po 2 tygodniach sprzęgło i tak dalej . Nie polecam samochodów z tego komisu . Sprzedawcę jednak polecam (usunięte przez administratora) w papierku by sprzedał i mówił by, że jeszcze ciepłe . No i zaniżanie f-v normalna sprawa . Uważajcie

Zadowolony klient
@Poszkodowany

Witam Ja także kupiłem samochód we Firmie Rewi jakieś 6 miesięcy temu Też miałem problem ale z turbiną W moim przypadku większego problemu nie robili Zadzwoniłem i się dogadaliśmy Koszty poszły pół na pół Najlepiej jest zawsze się dogadać niż się szarpać i wypisywać jakieś bzdury A ten mój poprzednik to widzę ma zapłon po 6 latach jakieś „ Żale „ No chyba ze gwarancja dożywotnia jest na jego samochód Ja bardzo polecam ten komis !!! Stanisław -Jaslo

Gilbert

Sprzedający wprowadza w błąd, naraża kupującego na koszty, zapewniając o dostępności auta natomiast na miejscu okazuje się że samochodu albo nie ma albo został SPRZEDANY mimo iż był zarezerwowany. PICUJĄ AUTA, ZAMALOWUJĄ RDZE, KAŻDY SAMOCHÓD POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA. STANOWCZO ODRADZAM!

HYDRO INSTAL

Witam Serdecznie Ostatnio zakupiłem we firmie Rewi Renault Trafic Dwa miesiące użytkowania autka i jestem bardzo Mile zaskoczony Smiga super !! Zero problemów !! We wrzesniu zamierzam zakupic jeszcze jednego i napewno do nich wrócę Polecam Bardzo !!!

Stanisław Janów Lubelski
@HYDRO INSTAL

Dzień dobry Ja również zakupiłem ostatnio samochód w firmie Rewi Mogę tylko ich polecić Transakcja przebiegła bez problemu !! ## Kilka słów do moich poprzedników Samochód używany ma to do siebie że nigdy nie przewidzisz co kiedy się zepsuje Nawet jeśli Handlarz by chciał jak najlepiej to nic to nie pomoże Jeśli ktoś szuka auta idealnego to kupuje nowego w salonie i wtedy ma problem z awariami rozwiązany ale i nowe potrafią się zepsuć Według mnie ta Firma jest jak najbardziej godna polecenia Pozdrawiam

Aneta
@HYDRO INSTAL

A jakie konkretnie kupiłeś i za jaką cenę? Sama czegoś szukam dla siebie.

Hydro Instal
@Aneta

Witam Ja zakupiłem Opla Vivaro Jestem mega zadowolony Wszystko jest jak należy technicznie bardzo udany egzemplarz Polecam te firmę z czystym sumieniem Na pewno jak bede potrzebował samochód to do nich wrócę Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Renata
@Hydro Instal

No a jak obsługa w komisie? Spoko, potrafią doradzić itp?

Hydro Instal
@Renata

Witam P Renato Myśle że z czystym sumieniem moge polecić tą firmę Wszystkie formalności załatwiają bardzo sprawnie Wszystko dokładnie klient ma wytłumaczone odnośnie dokumentów oraz spraw technicznych Na miejscu jest możliwość sprawdzenia na stacji kontroli oraz podpięcia pod komputer Napewno nie zmarnuje Pani swojego czasu Polecam ich w 100% !!! Miłego dnia ????

Tomasz Dębica
@HYDRO INSTAL

Witam Nabyłem we firmie Rewi Nissan Primastar Jestem bardzo zadowolony !!! Jeździ bez żadnych zastrzeżeń Szybka i sprawna transakcja Ceny tam mają bardzo przystępne Napewno kiedyś wrócę po następny samochód POLECAM SERDECZNIE !!!

@Tomasz Dębica

Brednie jednym słowem , ludzie uważajcie na Niego z tego komisu.

Ford

Bardzo miły pan i pomocny wszystko poszło sprawnie ford śmiga bez żadnych zastrzeżeń

@Ford

opel złom

Stary polski handlarz (usunięte przez administratora) jakich mało . Nic od niego nie kupujcie. Auto wymaga drogiej naprawy - reklamacji nie uznaje bo to moja wina . Przestrzegam przed tym (usunięte przez administratora) !!!!

@opel złom

Opel? A nie miałeś możliwości do ASO zajechać i sprawdzić czy coś mu dolega przed zakupem?

old

(usunięte przez administratora) Kupiłem u niego tucsona, przy sprzedazy zapewniał: rozrzad wymieniony tylko nie mam papierow potwierdzajacych przy sobie.Upominałem się przez cały miesiąc o papiery w konću przywiózł papierek napisany odrecznie bez zadnego za znaczenie o jaki samochod chodzi.Po sprawdzeniu na miejscu w Belgii okazalo sie,ze w tym miejscu nie ma zadnego warsztatu ani placu z samochodami więc nie mogli wymienic tam rozrzadu.Wymieniłem rozrzad ,pasek stary popekany!Maestro zapewniał :wymieniony na (usunięte przez administratora)

REWI
@old

Szanowny Panie " old " Informuję iż od roku nie miałem żadnego Tucsona w sprzedaży Te Pana bzdury są wyssane z palca Jeśli ma pan na tyle odwagi to proszę o kontakt tel Ale myślę że raczej jest Pan tchórzem i tylko jako Pan " old " jest odważny

old

Posiadam ,krętaczu i kłamczuchu ,już zapomniałeś jak zwodziłes mnie cały miesiac bajerując ,ze masz taki dokument?zmiekła ci rura dopiero jak wysłałem ci mmsem skan raportu o sprawdzeniu twoich bajeczek .auto tucson kupiony w 2019 jesli nie pamietasz polecam bilobil(warto pamietac)

@old

Witam, Niestety dokument jest podrobiony. Na pieczątce widnieje stary adres w strefie, która została przebudowana. Można to sprawdzić na Google Street View. Telefon jest głuchy i nie odpowiada, poniżej dane warsztatu: La Passion De L'Automobile Chaussée de Louvain 473, 1300 Wavre, Belgique Tél: +32 10 24 14 21 Według mnie warsztat od dawna już nie istnieje, a zaświadczenie jest fałszywe, Potwierdza to również fakt, że na dokumencie nie ma na daty wizyty, numeru VIN pojazdu, czy nr tablic rejestracyjnych.

rewi
@old

takie bajki to kazdy moze sobie wyssac z palca w 2019 roku kto to bedzie pamietał jak było naprawde kupiłeś auto napewno za grosze a chciałbyś żeby była igła magiczna trzeba było sobie kupić w salonie a nie zawracać ludziom głowe Łowco okazji !!!

@rewi

posiadam nadal smsy które ci wysyłałem prosząc o skan dowodu wymiany rozrzadu jak równiez twój papierek o jego 'wymianie' łowca okazji ha ha zanizyłes fakturę o 6 tysiecy

@rewi

Dalej kłopoty z pamiecią ? posiadam nadal smsy które wysyłałem do ciebie proszac o skan dowodu wymiany rozrzadu łowca okazji ha ha zanizyłes fakturę o 6 tysiecy

Rewi
@old

Człowieku w 2019 roku nie miałem żadnego Tucsona w sprzedaży Chyba mylisz komisy Jeśli masz jakieś dowody źe ja ci go sprzedałem i cię oszukałem to dawaj zdjęcia samochodu oraz te niby esemesy oraz zdjecie faktury na ktorej niby zaniżyłem o 6 zł

zordan
@Rewi

panie Witoldzie ma pan krótką pamięć

kross

Witam, czytających tę opinię.A w szczególności PANA OLD.Ma pan całkowitą rację!!!!!! tam w tej Starej Wsi gdzie: Zarzyka, ma ten haha pseudo komis . Tam panie OLD, wszystko jest i tu UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PODROBIONE , PRZEROBIONE, SFAŁSZOWANE JEDNA WIELKA ŚCIEMA I LIPA!!!!!!!!!. POPIERAM PANA OLD. WIDZĘ ŻE JEST NAS WIĘCEJ W TYM TEMACIE . ZWRACAM SIĘ DO WSZYSTKICH POKRZYWDZONYCH O GŁOŚNE PISANIE O TYCH PROBLEMACH .NIECH TO SIĘ ROZNIESIE GŁOŚNYM ECHEM.I KTOŚ SIĘ TYM W KOŃCU ZAJMIE.RAZ JESZCZE DZIĘKUJE PANU OLD I POZDRAWIAM PANA.

Klient Śląsk

Dzień dobry Widzę że ktoś sobie upatrzył gościa żeby mu dokopać Ja zakupiłem w zeszłym roku we firmie Rewi Citroena C4 cacko śmiga jak należy do dnia dzisiejszego Właściciel komisu jest bardzo miły Przyjechałem pociągiem do Rzeszowa i gość mnie odebrał na stacji PKP Transakcja przebiegła w bardzo miłej atmosferze Ja mogę tylko ZDECYDOWANIE POLECIĆ firmę Rewi @@ Nie wierzcie w te bzdury co ktoś wypisuje widać gołym okiem że konkurencja pewnie specjalnie to pisze żeby go oczernić Miłego dnia życzę Przemysław -Jaworzno

Zbigniew Łąck

Witam wszystkich Od 10 lat co najmniej znam właściciela FUH REWI w Starej Wsi . Moja cała rodzina kupuje u nich samochody . Było to dokładnie 11 samochodów rożnego rodzaju od osobowych po terenowe oraz dostawczaki. Naprawdę nigdy nie było z niczym problemu . Ja zawsze polecam moim znajomym . Oni także nigdy nie narzekali . Polecam współpracę z firmą Rewi

Krzysztof Wejcherowo

Witam wszystkich W zeszły czwartek byłem w drodze w kierunku Bieszczad jechałem z Wejcherowa i właśnie w miejscowości Stara Wieś mój samochodzik Opel Zafira stracił moc i cała deska się zaświeciła Zajechałem do pierwszego napotkanego warsztatu jakim jest FUH REWI Słuchajcie obsługa REWELACJA Panowie mieli warsztat pełny samochodów ale bez problemu nas obsłużyli Szybciutko znaleźli usterkę i po godzinie mogłem jechać dalej Serdecznie im dziękuje za expresową naprawę Właściciel jest bardzo miły Usługa wykonana solidnie i dosyć tanio !!!!! Polecam Serdecznie !!!!!

Kross

WITAM, PAŃSTWA, CZYTAJĄCYCH TĄ OPINIĘ. WIDAĆ ŻE "PAN" Z PSEUDO KOMISU ''REWI'' W STAREJ WSI. PODJĄŁ DZIAŁANIA W PISOWNI TYCH BZDURNYCH POZYTWNYCH KOMENTARZY,JAKIE ON WYPISUJE. SPRAWDZCIE SOBIE PAŃSTWO SPOSÓB PISANIA PRZEZ NIEGO TREŚĆI.OWSZEM SĄ POZTYWNE OPINIE ALE PISANE PRZEZ ''PANA'' WITOLDA Z. ZAPEWNIAM PAŃSTWA ŻE SĄ KOMPLETNIE WYSSANE Z PALCA. DRODZY KUPUJACY NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ TYM ZAPEWNIENIOM W WIADOMOŚCIACH. NIBY PISANE Z CAŁEJ POLSKI I NIE TYLKO. NIE PISAŁBYM WCZEŚNIEJSZEGO KOMENTARZA BEZ PODSTAWNIE LECZ OPIERAM SIĘ NA FAKTACH.WYSTARCZY PODJECHAĆ POD KTÓRY KOLWIEK DOM W TEJ MIEJSCOWOSCI(STARA WIEŚ KOŁO BRZOZOWA) ORAZ POBLISKICH KOMISÓW.JAK I MIEJSCOWOŚCI ZBLIZONE WOKÓŁ NIEUCZCIWEGO KOMISU. A SAMI LUDZIE POWIEDZĄ KIM JEST TEN ''PAN'' WITOLD Z. I CO ON ROBI Z AUTAMI, I JAK JAK TRAKTUJE KLIENTA ZARAZ PO,WYJECHANIU BRAMYZA BRAMĘ. CHCĘ JEDYNIE PRZESTRZEC POTENCJALNYCH KUPUJĄCYCH PRZED KATASROFALNYMI SKUTKAMI ZAKUPU NP: SAMOCHODU,CZY USŁUG SWIADCZONYCH W TYM JAKŻE NIE UCZCIWYM KOMISIE. WRACAJĄC DO PORZEDNIEGO MOJEGO WPISU O TYM MIEJSCU. POZDRAWIAM BARDZO SERDECZNIE.

Wiesiek Świebodzin

Szukałem auta prawie po całej Polsce , do Pana Witolda miałem 670km i nie przejechałem się na marne, znalazłem idealne auta dla mnie i mojej rodziny ( Ford S-Max) stan taki jak na zdjeciach, możliwość sprawdzenia auta na stacji diagnostycznej, przebieg sprawdziłem wszystko sie zgadzało. Profesjonalna obsługa. Bardzo polecam tą Firme ! Napewno wrócę tutaj za kilka lat :)

KacperBiedka

Bardzo polecam! Nie wiem czym wzorują sie ludzie wystawiając negatywne opinie może pomylili komisy... W okolicach Brzozowa ich pełno byłem na 6 i tylko tutaj zostałem potraktowany profesjonalnie, kupiłem citroen C5 jestem bardzo zadowolony! Po rozmowie z panem Witoldem byłem bardzo zadowolony,że ktoś na tym swiecie podchodzi do ludzi z szacunkiem. Od razu wymieniłem w tej firmie filtry rozrzad opony i za robocizne nie zapłaciłem ani grosza ! To sie nazywa profesjonalizm! Polecam z całego serca

Wiesiek Świebodzin
@KacperBiedka

Szukałem auta prawie po całej Polsce , do Pana Witolda miałem 670km i nie przejechałem sie na marne, znalazłem idealne auta dla mnie i mojej rodziny ( Ford S-Max) stan taki jak na zdjeciach, możliwość sprawdzenia auta na stacji diagnostycznej, przebieg sprawdziłem wszystko sie zgadzało.Profesjonalna obsługa. Bardzo polecam tą Firme ! Napewno wróce tutaj za kilka lat :)

Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od użytkowników bo nie ma tu jeszcze żadnych info odnośnie firmy Firma Usługowo Handlowa Rewi Zarzyka Witold w mieście Stara Wieś, a każda opinia jest pomocna.

jony

większego kłamcę i złodzieja nie znajdziecie

Instalacje Śmieszek
@jony

Witam Serdecznie W lutym tego roku zakupiłem we firmie Rewi Opla Vivaro Po miesiącu użytkowania padł mi alternator więc zadzwoniłem do firmy gdzie go kupiłem z pytaniem czy dało by się go naprawić . Właściciel powiedział że tak proszę przyjechać to zobaczymy co się z nim podziało . Naprawa przebiegła sprawnie . 2 godziny czekania i wóz naprawiony i co ciekawe bez żadnych kosztów . Dosyć się zdziwiłem bo przecież w tych czasach nic za darmo nie ma. Dla mnie firma REWI jest jak najbardziej w porządku Polecam wszystkim Jeszcze kilka słów do mojego poprzednika widać że go wyobraźnia trochę poniosła na siłę opisuje same negatywnie opinie. Każdy ma do tego prawo. Ale na siłę takie rzeczy pisać . Być może to jest wpis konkurencji . Każdy ma swoje sumienie i jeśli uważa że ta firma zasłużyła na same negatywny to jego sprawa. Ja myśle ze każde opinie trzeba brać tak 50/50 zawsze są klienci zadowolenie oraz ci nie zadowoleni Jeszcze nikt klientom nie dogodził Ja daje firmie Rewi bardzo dużego PLUSA Pozdrawiam wszystkich

jarosław

Witam kupiłem u niego 20.02.2021 passata 1.9 dizel 2008rok przeb 208077km cena 16500zł niema sie co podniecać na poczatek wszystko ok choć odrazu zgłosiłem problemy z ogrzewaniem gdy wracałem nim ale dobra pojechałem do mechanika i odrazu mi muwi ze dwumas do wymiany dobra myślę 13 letnie zrobie ale dziwiło mnie ze przy takim przebiegu już dwumas siedzi ok zostawiłem auto do wym oleju rorzrządu i niedawał mi spokoju przebieg sprawdziłem se po vinie historie za 50zł wiadomo mogłem odrazu no ale do rzeczy ku zdziwieniu wyskoczył mi taki przebieg ostatni przegląd 286798 i co chciałem się dogadac bo niechciało mi sie bujać po policjach przebieg mnie nie zdziwił bo 13 lat dizel wiadomo ale gość niby sie chciał dogadać ale do tej pory nic olał mnie a mało tego przegląd mi zrobił 22.02.2021 bez auta bo reszte papierów mi dosłał a jak ktoś pewnie zapyta czemu nie oddałem auta bo niechciało mi się ganiać kilkaset km i jechać kłucić tymbardziej ze już zainwestowałem w niego rozrząd iolej

Elżbieta

Zakupiłem Citroena C5 1,6 HDI kombi, rocznik 2013 (okazało się produkcja 2012) przebieg 160'000 km. Samochód wypolerowany, kupuje się oczami, żona zachwycona. Silnik wypolerowany, świeżo po wymianie rozrządu (nie wierzę). Jazda próbna wykonana przez sprzedawcę, sprytnie zagadywał, zmylił moją czujność. Skrzynia miała być automatyczna (a wyszło po zakupie, że to jakiś półautomat w którym przy zmianie biegów można wybić szybę głową). Po zakupie wyjechałem na drogę i wielkie rozczarowanie. Tego nie prowadzi się jak samochodu z automatem. Chciałem natychmiast wycofać się z transakcji, nic z tego, kasa wzięta, "widziały gały co brały", pozostaje droga sądowa z której mam zamiar skorzystać, ale jeszcze poczekam, być może wyjdzie coś ciekawego oprócz tego co opisuję w dalszej części. Jeszcze turbina nie miała awarii. Potwierdzam, właściciel (usunięte przez administratora) kłamie w żywe oczy. Po zakupie schował maskę z uśmiechem, a ubrał (usunięte przez administratora) i prostaka (synka szkoli w podobny system). Samochód miał mieć dwa kluczyki, był jeden (nie znalazł drugiego w całym pudle kluczy), przebieg udokumentowany jakimiś lipnymi wpisami w książce serwisowej, kończącymi się na przebiegu 127'000 w 2016 roku (stempel stacji serwisowej nie do odczytania), miała być zamontowana osłona silnika, była, ale po zapłacie, byle jak, blachowkrętami, nie od tego modelu, po dwóch tygodniach zaczęła trzeć o asfalt i odpadła na środku Rzeszowa. Najlepsze na koniec. Udałem się tym samochodem po zakupie ma wakacje i około 150 km przed Gdańskiem tryb awaryjny, padł wtryskiwacz, samochód tydzień w warsztacie. Po tygodniu bez samochodu (koszt naprawy 1300 zł) szczęśliwy powrót. Miesiąc wrzesień, silnik tryb awaryjny, drugi wtryskiwacz, na szczęście w miejscu zamieszkania (koszt naprawy 1000 zł). Tydzień temu, autostrada A4, okolice Łańcuta, tryb awaryjny, trzeci wtryskiwacz (laweta, wtryskiwacz, naprawa, koszt 1500 zł). Z czego on składa te samochody? JESZCZE RAZ ODRADZAM ZAKUPY U TEGO WG MNIE NACIĄGACZA I OSZUSTA

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo Handlowa Rewi Zarzyka Witold - Stara Wieś

Firma Usługowo Handlowa Rewi Zarzyka Witold
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 587A
    36-200 Stara Wieś