Opinie o Andrzej Mazur Notariusz w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Andrzej Mazur Notariusz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Andrzej Mazur Notariusz o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Mazur Notariusz w Kraków

Aaa Nowy wpis

Nie interesuje mnie wykupywanie przez firmę nieruchomości a temat pracy, niestety nie widzę na forum w ostatnim czasie żadnych pracowników. Pan notariusz działa sam czy ma jakiegoś swojego asystenta, może jest akurat jakieś zapotrzebowanie? Jakie kwalifikacje wymagane są od asystentek w tej firmie?

Bbb Nowy wpis
@Aaa

Odnośnie pracy, to nie każdy pracownik który tam pracował został notariuszem, a Ci którzy nie zostali notariuszami, długo tam nie pracowali. Notariusz wyznawał zasadę, że pracownika trzeba zmieniać co kilka lat, bo po kilku latach już jest "wypalony", i dobrze gdy przyjdzie nowy, pełen energii i pomysłów. Dopiero na starość, gdy już tam nikt nie chciał pracować, to się zreflektował, że trzeba dbać, aby pracownicy byli dłużej niż na 3 lata, bo nie miał kto pracować. Ci zaś którzy zostali notariuszami, to sami dla siebie byli sterem i okrętem, i jeszcze tego notariusza uczyli przepisów. Jedynie ten kochanek z Ukrainy wiecznie tam pracuje i wszystkiego pilnuje. Fortunę zbił na tym związku, choć zaczynał przyjeżdżając do Polski handlować. Dlatego pilnuje i każdego którego uzna za konkurencję, to się umiejętnie pozbywa. Ma niesamowitą umiejętność pozbywania się niewygodnych dla niego ludzi. Oni wyciskają ludzi jak cytrynę, wyrzucają i biorą nowych do wyciskania. Fortunę na takim postępowaniu zbili. Tak samo, jak ich pseudo związek trwa tyle lat, na tym, że młodych, naiwnych chłopaków bałamucili i wykorzystywali do tego aby swój związek utrzymywać, bo sami ze sobą już nie byli w stanie wytrzymywać. Na cudzej krzywdzie swoje szczęście zbudowali, i jeszcze fortunę na głupocie ludzkiej zbili. To samo się tyczy klientów tej kancelarii.

Alka Nowy wpis

A jakby tutaj odbyć praktyki to jest to dobre miejsce żeby nabrać odpowiedniej praktyki? Właśnie stoję przed wyborem miejsca do praktyk i muszę to zgłosić na uczelni. Jest szansa na płatne praktyki? Zawsze by wpadło parę groszy. No i jestem ciekawa jakie są prognozy na dalsze zatrudnienie, po ukończeniu studiów.

Beti

Notariusz który nie umie rozwiązać sytuacji na poziomie kultury osobistej patrzy tylko na siebie żeby wydrzeć pieniądze na ludzkiej krzywdzie człowiek nie potrafiący uciszyc dyskusji opierając się jedynie swoimi zasobami materialnymi i namawiajac mnie na coś co wogole nie będzie moim zabezpieczeniem kierując rozmowę w moim kierunku abym wyciagla ręce na zgodę ze swoimi siostrami które mnie pomowily uknuly spis notarialny 4 lata temu aby rodzice wyrzekli się mnie jako trzeciej córki w darowiznie mieszkania tłumaczę mu że to siostry odwróciły się o demnie są chytrymi materialistkami miał świadomość tego co mi zaproponował wymuszając wręcz żebym podpisała coś co jest nie zgodne z moim zadość uczynieniem rozmawiając już z zaprzyjaźnionym prawnikiem który zajmował się już nie jedną sprawą w mojej rodzinie powiedział że notariusz, jest nie kompetentny i mimo mojej krzywdy opowiedział się tylko po jednej stronie teraz prawnik zajął się moją sprawą tłumacząc mi że siostry poniosą karę za to co zrobiły myślałam chociaż że na spotkaniu uciszy głupia dyskusje że każda ze stron ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie człowiek pełen nerwów musi w swojej obronie podejmować dyskusje które nic nie wniosły w sprawie nie polecam mówiąc strzeże Notariusz zraził mnie do siebie nie patrzy na dobro pokrzywdzonych ludzi tylko wyłącznie na swoje zasoby materialne jestem zawiedziona

Niestety nie polecam Nowy wpis
@Beti

Osoba zaufania publicznego…. Ludzie!!! Śmiech na sali. Strona przychodzi do niego, żeby umówić termin sprzedaży nieruchomości, a jego pracownik widząc, że sprzedający jest w dużym kryzysie proponuje odkupienie tejże nieruchomości za parę tysięcy złotych wiecej. Czy to jest zgodne z etyką zawodową jaką wykonuje niemiły pan notariusz?

Jaki był oficjalny powód zwolnienia? Duże pieniądze wypłacił Pan notariusz jako tą rekompensatę? Proszę podaj kwotę. I jak to zwolnienie miałoby wpłynąć na znalezienie nowej pracy?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Andrzej Mazur Notariusz? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Orientujecie się, jakie wykształcenie oraz doświadczenie trzeba posiadać, aby móc podjąć współprace w tej kancelarii? Właśnie skończyłem studia prawnicze, obroniłem swój tytuł i poszukuję pracy w zawodzie. Myślicie, że przyjęliby mnie tutaj, mając tylko doświadczenie z praktyk?

Ale dlaczego niby przez pracę w tej kancelarii nie możesz zdobyć teraz pracy? Brzmi to dość dziwnie. Jaką odpowiedź otrzymywałeś od innych kancelarii? Może dowiem się przy okazji czegoś i samych warunkach pracy? Kasa i szanse na rozwój są dobre?

Kuki

Wszystko na najwyższym poziomie,polecam.

Jacek

Pracy szukam, w biurze notarialnym lub kancelarii adwokackiej na terenie miasta. Tutaj podane jest na stronie, że czynne od 9 do 18, czy to są zatem godziny pracy, osób obsługujących kancelarię pod kątem zadań administracyjnych? Pracy w takim właśnie charakterze szukam, zgodnej z moimi dotychczasowymi doświadczeniami zawodowymi. Byłbym też wdzięczny za wyszczególnienie potencjalnych warunków zatrudnienia, co do umowy oraz pensji - zwłaszcza. A także wszystkiego, co o pracy u tego właśnie notariusza trzeba wiedzieć.

Olga

Bardzo mało tutaj informacji o pracy, ostatnio to tylko dosłownie jeden komentarz. Czy on w ogóle zatrudnia kogoś? A jeśli nie, to może organizuje jakieś praktyki notarialne?

Stefania

Najgorszy notariusz w Krakowie! Hamski, nieprzygotowany, a jego pseudo sekretarka to jakaś porażka!!! Bezczelna (usunięte przez administratora)!!! Swój swojego pozna!!! Byłam również świadkiem ich ostatnich dyskusji z ich byłym partnerem i przepychanek, co to ma być?!! Jakieś stado geji !! Obleśni są!!!

Kinga

A ktoś z pracowników poleca tam prace ?

Sara
@Kinga

nie polecam !!

Agata
@Sara

Ale dlaczego? Może jakiś argument na to byś dała?

Oli

Bardzo wysoki poziom swiadczonych usług prawniczych.

Danuta
@Oli

Jak ten poziom przekłada się na współpracę? Na wygrane sprawy? Jesteś w stanie z autopsji coś napisać?

Zawiedziony

Rodzice korzystali z usług tego Pana więc poszliśmy za "ciosem" i po śmierci rodziców próbujemy skorzystać z usług notarialnych. Telefonicznie próbował brat - marnie to wyszło. Chaotyczne informacje tysiące dokumentów itd. Pojechałem osobiście zostałem praktycznie wyrzucony za drzwi bo pandemia - nie słyszeli o szczepieniach? Wyrwano mi z ręki teczkę z dokumentami obiecując kontakt telefoniczny po zapoznaniu z zawartością, tego samego dnia. Minęło już 3 dni ani odzewu ani możliwości dodzwonienia się do nich. Ta kancelaria to żenada.

Najlepsza kancelaria notarialna w Krakowie. Nigdy sie nie zawiodłam. Kazdemu polecam.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Andrzej Mazur Notariusz? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

H

Ludzie po zdanym egzaminie notarialnym zwykle ida swoja sciezka. Szef na medal ????

H

Współpraca z notariuszem na najwyzszym poziomie.

Krzysztof

Pełen profesjonalizm! Od 10 lat wszystkie rodzinne tematy notarialne załatwiamy u p. Andrzeja. Wszystkim polecam, nikt się nie zawiódł. Serdecznie pozdrawiam. Krzysztof

D

Jestem stala klienta. Zawsze wszystko na najwyzszym poziomie. Polecam

halina

Kompletny brak profesjonalizmu,brak szacunku dla klientow Stracilam kilka miesiecy czekajac .. Duza arogancja ktorej nie mozna aceptowac!

Be

Niestety podzielam opinie niezadowolonych. Kontakt z kancelarią praktycznie nie istnieje i nie wiadomo z czego wynika ten fakt. Brak reakcji na zapytania i maile po kilka tygodni i ciągłe proszenie się by ktoś w końcu coś odpisał.

niedoszły klient...

no niestety muszę stać po stronie tych niezadowolonych... fatalny poziom obsługi, komunikacja z tym człowiekiem to jakieś nieporozumienie, nie można się dogadać co do szczegółów i najlepsze, że za swoje chaotyczne działania ma później pretensje do nas "klientów". Więc kto chce niech go bierze, bo podobno tani, ale w tak ważnych sprawach jakość usług i poziom relacji też ma znaczenie

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Mazur Notariusz - Kraków

• Jak się pracuje w Andrzej Mazur Notariusz?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Mazur Notariusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Andrzej Mazur Notariusz
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Rynek Podgórski 12 lok. 20
    30-518 Kraków