Opinie o Restauracja Konfitura Ireneusz Stachaczyński w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Restauracja Konfitura Ireneusz Stachaczyński. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Restauracja Konfitura Ireneusz Stachaczyński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Konfitura Ireneusz Stachaczyński w Rzeszów

Agnieszka Nowy wpis

Odwiedzilam te restaurację po raz drugi i niestety bardzo się zawiodłam. Zamówiliśmy 2 Devolaje. W moim znalazłam 2 długie włosy, zgłosiłam to obsłudze po czym mój chłopak znalazł kolejnego u siebie. Zostały nam zaproponowane inne dania i darmowe desery w ramach rekompensaty. Niestety na nowe danie znowu musieliśmy bardzo długo czekać. Zjedliśmy po ponad godzinie a i te dania czyli Hamburgery były niezbyt smaczne. Bardzo się rozczarowałam ponieważ kiedys jadlam tam pyszną kaczkę i tylko dlatego tam wróciłam.

Sylwia Nowy wpis
@Agnieszka

Kurczę, faktycznie niefortunnie się wam trafiło. Wpadka duża z tymi włosami, ale i tak dumna jestem, że jesteście z chłopakiem wyrozumiali, bo co niektórzy to by aferę mogli na całą restaurację zrobić. A co myślisz o obsłudze? Są według Ciebie profesjonalni? Szkoda, że zaproponowany burger Ci nie podszedł, ale tak właściwie to czemu nie zrobili po prostu kolejnych devolaji tym razem bez włosów? A i widzisz, to czekanie może i denerwujące ale przynajmniej jest pewność, że dają robione na świeżo, czy to nie na plus? ;)

Żałosne Nowy wpis
@Sylwia

Żałosne, że pracownicy/właściciele restauracji tutaj piszą @agnieszka

Sylwia Nowy wpis

Mówicie że w tej firmie to mało się zarabia, a powiecie mniej więcej? Więcej niż najniższa?

Julia

Ojej te opinie klientów są strasznie złe! Wirus ich tak dobił że na wszystkim oszczędzają czy co? Chciałam się tam zatrudnić jako kelnerka - no ale widzę tu opinie że mało płacą - jakie to są kwoty? Pewnie na napiwki duże nie ma co liczyć jak klienci tacy niezadowoleni.. No chyba że się mylę?

drogeria

droga restauracja, mało płacą, dodatkowo wzięli z dotacji 288 tysięcy złotych

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Restauracja Konfitura Ireneusz Stachaczyński? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
hopelessly

zamówiłam jedzenie na wynos, w Rzeszowie dosłownie 3 km od restauracji, czas oczekiwania ponad 2 h, jedzenie zimne, burger nie dosmażony, i no drogo bo jakże by inaczej NIE POLECAM

fuszerka

nie smacznie, strasznie drogo, zamówiłam burgera na dowóz, czas oczekiwania bardzo długi, burger się rozlazł, zimny

skansen

Odwiedziłam restaurację jeszcze przed restrykcjami i ta część w której my siedzieliśmy wygląda jak sceneria z filmu chłopi. Także klimat jak w skansenie. Co do jedzenia (placki z sosem ), mała porcja, placki nie doprawione, sos bardzo średni.

mindless

Ceny z kosmosu.

odradzam

Odwiedziłam restaurację po kilku latach, jeszcze przed pandemią Wciąż smacznie, ale dostałam bardzo ubrudzone menu (chyba w czekoladzie). Talerz z zupą z licznymi śladami tłustych palców.

zniesmaczona

Zamówiłam na wynos i mogę napisać że fatalnie. Kucharz chyba dwa razy z rzędu nie dopiekł placka po węgiersku. Buła w burgerze tez gliniasta. Herbata zimowa bez smaku. Może kiedyś było smacznie, teraz jest żenująco.

J.D.

Zimne i niedobre w dowozie i na miejscu. Ale w dowozie pamiętajcie o widelcach bo w palce zupa parzy....

Lusy

Dla mnie porażka. Tak okropnych placków ziemniaczanych nie jadłam chyba nigdy wcześniej, szare, spalone, niedoprawione. Trzy małe placki za 15zl, coś okropnego. Dla dziecka wzięłam nuggetsy z frytkami, kurczak suchy, twardy, niedoprawiony. Więcej tam nie wrócę i nie polecam nikomu.

paula

Zamówiłam zupę borowikowa i pierogi. Pierogi zjadliwe ale zupa to jakaś tragedia. 18 zł za wodę o smaku borowikowym z grzankami to lekkie przegięcie. Smakowało jak Knorr gorący kubek za 1.50 zł. Nie polecam bo za takie danie barowe to można max zapłacić 20 zł. Nigdy więcej tu nie zjem.

Panas

Spodziewałem się więcej po czymś, co polecacie w menu. Poziom dań - bar mleczny z małym plusem. Pani zakłada maskę dopiero jak zobaczy klienta.

Dzikant

Bardzo a to Bardzo mi przykro ale musze wystawić negatywną recenzję restauracji , z kilku powodów, mianowicie , wybralismy sie z dziewczyną gdyż zobaczylismy nowe menu do tej pory konfitura była dla nas smaczną restauracją wiec z chęcią się wybraliśmy na jedzonko niestety pierwszy zawód brak dania na które właśnie przyszliśmy,:( trudno jeszcze nie zniechęceni wybraliśmy coś innego mianowicie zupę z czosnku niedźwiedziego nie powiem smak był dobry ale zupy było na 5 łyżek nie wspomnę o tym że na stronie było zdjęcie z grzankami a już w restauracji bez troszkę wtopa szczególnie za cenę 11zł , ale szczytem mojego zdenerwowania było otrzymanie innego dania niż to które zamówiłem , oczywiście pani twierdziła że na pewno ona się nie pomyliła, więc sugestia pokazujcie palcem co chcecie zamówić żebyście nie byli rozczarowani, podsumowując wyszedłem z restauracji GŁODNY (usunięte przez administratora)

nie polecam

niskie zarobki, słaba atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Konfitura Ireneusz Stachaczyński - Rzeszów

• Jak się pracuje w Restauracja Konfitura Ireneusz Stachaczyński?

Zobacz opinie na temat firmy Restauracja Konfitura Ireneusz Stachaczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Restauracja Konfitura Ireneusz Stachaczyński
  • Juliusza Słowackiego 8