Opinie o Stachura Mieczysław Seb-Car Mieczysław Stachura w Czechowice-Dziedzice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stachura Mieczysław Seb-Car Mieczysław Stachura. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stachura Mieczysław Seb-Car Mieczysław Stachura o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stachura Mieczysław Seb-Car Mieczysław Stachura w Czechowice-Dziedzice

fizyk

nie polecam auto w warsztacie stoi drugi miesiac,oprocz tego pozwalają sobie na wyciąganie tablic rejestracyjnych,przekładanie do innego samochodu i jazdę po miescie

@fizyk

Bardzo odważny komentarz za to właściciel może iść siedzieć, dobrze że ich znam i przekażę żeby sobie takie oskarżenia zgłosili na policję

@fizyk

Informuję iż wpis przez Pana na temat wyciągania tablic i przekładania do innych pojazdów jest przestępstwem zgłosiłem to na Policji wraz ze skanem mam tylko nadzieję że to nie kijent który czeka na części i wymyśli sobie głupi wpis może to być wpis którego Pan pożałuję my ze swojej strony tego nie zostawimy

Szef

Peugeot

Adrian. D
@Stachura mieczyslaw

Groźby które Pan stosuje wobec klientów też są karalne więc proszę nie być takim prawilnym hehe

@Adrian. D

Ha

@Adrian. D

Ta pandemia tak działa na właścicieli swoich bryk bez komentarza czas pokarze kto miał rację wesołych świąt dla wlascicielki

Rodeo Nowy wpis
@fizyk

Nie wierzę Ci .Bzury piszesz ,tylko po co ?

Rodeo Nowy wpis
@Klijent

Też im tak poradzę.! Jeśli @fizyk nie ma dowodów to powinien za oszczerstwa beknąć !

taddeo

takiego mistrza jak Mietek i Sebastian nie ma nigdzie .Polecam i daje gwarancje ze nie mam w tym interesu .Naprawde ja jestem bardzo zadowolony z uslug tej firmy jeszcze raz polecam

Artur Nowy wpis
@taddeo

A cennik jaki? Dobre ceny tu oferują? I co konkretnie zamawiałeś?

El e Nowy wpis
@Artur

Konkurencyjne ceny mają!

Mariusz Brąba Mercedes-Benz

Jestem bardzo zadowolony z wykonanej pracy przy moim aucie co ważne w ustalonym wcześniej terminie(żadnego poślizgu) i kwocie. Jeżeli zajdzie potrzeba to ponownie skorzystam z usług Seb-car. POLECAM!

Klijent

Panie Adrianie Panu coś się pomyliło musi Pan być trudny w życiu bo PNa Stachurę trudno zdenerwowac

Firma Stachura Mieczysław Seb-Car Mieczysław Stachura poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno
Klijent

Fizyk tylko lekarz ci pomoze

Maly

Bardzo dobrze wykonana usluga

Zostaw merytoryczną opinię o Stachura Mieczysław Seb-Car Mieczysław Stachura - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Stachura Mieczysław Seb-Car Mieczysław Stachura?

Zobacz opinie na temat firmy Stachura Mieczysław Seb-Car Mieczysław Stachura tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stachura Mieczysław Seb-Car Mieczysław Stachura?

Stachura Mieczysław Seb-Car Mieczysław Stachura
4.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Asnyka 30a
    43-502 Czechowice-Dziedzice