Opinie o Adam Pioch Platinum Car w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Adam Pioch Platinum Car. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Adam Pioch Platinum Car o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Pioch Platinum Car w Wejherowo

Kacper Nowy wpis
Inne

Wszyscy pracują na cały etat czy można się dogadać na mniejszy ?

Klient_Audi Nowy wpis

Wszystko w porzadku, bez zadnych zastrzen. Polecam z czystym sumieniem.

klient

dałem sobie wcisnąć używane chińskie opony letnie bez gwarancji,co te same ale nowe w sklepie były o wiele tańsze i z gwarancją....uwaga na ten zakład mechaniczny....to (usunięte przez administratora) a widząc mnie nie znającego się w branży chcieli mi jeszcze zimówki wcisnąć ale na szczęście odmówiłem bo nie miałem pieniędzy .

Klient Nowy wpis
@klient

Oszu..sci

Zbynio Nowy wpis
Inne

Słyszałem o firmie sporo dobrego i teraz nie wiem co robić gdyż odradzacie pracę. Jak jest naprawdę?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Adam Pioch Platinum Car, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz maszyn (wtryskarek)
Gdańsk
IPK Sp. z o.o.
(9 opinii)
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
(450 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Klient

Nie polecam!

Stefan
Inne

Słyszałem o firmie, że ma opinię dobrego pracodawcy. Czy potrzebujecie pracowników?

Marek Lipinski

Nie ma obowiązku umieszczania cennika usług na stronie internetowej.

Srebrne Mondeo

Srebrne Mondeo gościło w serwisie na wymianie opon wielokrotnie, zawsze było ok. Dziś pojechała żona. Jeden pan podjechał swoim wozem (żona była umówiona, była z małym dzieckiem) i chciał wjechać poza kolejką. Żona na to, że pan się wpycha a jest kolejką. Pan bardzo nieuprzejmie na to że on jest tu pracownikiem i że on ustawia kolejkę. Od tego czasu obsługa była bardzo niemiła, przy płatności okazało się że cena wzrosła z 50zł jesienią do 90zł na wiosnę. Wcześniej były same promocje bo tyle zawsze płaciłem. Pan nieuprzejmie na to, że mąż płacił zawsze 50 - Pani to nie dotyczy. Rozmowa z właścicielem potwierdziła że cena wzrosła do 90zł za ALU na 16" (nie ma cenniku na stronie www). Cena musiała wzrosnąć, bo inne firmy dzwoniły że PlatinumCar ma za niskie ceny i odbiera klientów w Wejherowie. Dla mnie to zmowa rynkowa. Dlasze wyjaśnienia właściciela - żona była niemiła na początku i źle wszystko odebrała. Dla mnie to koniec z tą firmą. Szczerze nie polecam. Co do jakości zawsz e było ok, przed założeniem kół było smarowanie smarem miedzianym (żeby później dało się zdjąć) - choć mam wątpliwości czy tym razem wszystko było jak zawsze. Dobra rada - dzwonicie i ustalcie najpierw cenę!

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Pioch Platinum Car - Wejherowo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Adam Pioch Platinum Car
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stefczyka 93